VISKAS5G

Viskas ko reikia viename plane! Neriboti GB Lietuvoje, MIN ir SMS visam mėnesiui į Lietuvos tinklus, naršymas internete 5G ryšiu* ir Go3“ paketas „FILMAI”**!

*5G įsijungs tik tuo atveju, jei tavo turimas įrenginys palaiko 5G ir internetu naudojiesi Lietuvos vietoje, kur yra tiekiamas 5G ryšys. Pasitikrinti, kur veikia BITĖS 5G internetas gali ČIA.

**GO3 paketą “FILMAI” aktyvuoti gali su kodu, kurį gausi atskiru SMS. Su kiekvienu plano užsakymu ir pratęsimu, gausi naują kodą, kuri turėsi aktyvuoti savo GO3 paskyroje, nuorodoje: https://go3.lt/subscriber/voucher. Kodas galios ir naujiems ir esamiems GO3 klientams.

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

KAIP UŽSAKYTI?

Viskas paprasta – tiesiog prisijunk prie mano.labas.lt ir aktyvuok savo planą. Arba siųsk raktažodį VISKAS5G numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Aktyvavus LABAS planą, gausi atskirą SMS žinutę su instrukcija, kaip aktyvuoti „Go3“ televizijos paketą „Filmai“.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk VISKAS5G- numeriu 1550 (nemokamai).

 • Santrauką apie planą atsisiųskite čia.
 • Teritorijoje, kur nėra teikiamas 5G ryšys, naršyti galėsi 4G/3G/2G ryšiu. Pasitikrink: https://www.bite.lt/apie/bites-rysys. Interneto greitį gali pasikrinti čia.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną LABAS planą.
 • Užsisakytasis planas galios 30 dienų nuo jo užsakymo dienos. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas trumpąją SMS žinute.
 • Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y., sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Tuo atveju, jeigu per 5 dienas nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y., ne mažesne, nei šio plano mėnesio kainos suma, planas prasitęs automatiškai papildomam 30 dienų laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Suteikiamų minučių skambučiams ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TELEDEMA, METAMEDA IR KO. Nuo 2022.07.04 LABAS klientų skambučiams, į „CSC Telecom” mobiliąją numeraciją, bus taikomas standartinis paslaugos tarifas 0,29 €/min.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, turimas planas bus išjungtas.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
 • Pirmą kartą 5G ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą, telefoną reikia perkrauti.
 • Daugiau apie 5G ryšį: https://www.labas.lt/pagalba
 • Aktyvuojant „Go3“ kodą, nereikia nurodyti mokėjimo kortelės duomenų ir mokėjimo būdo.
 • Visas papildomas naudojimosi „Go3“ paslauga sąlygas rasi čia: https://go3.lt/page/terms-and-conditions
 • Dažniausiai užduodamų klausimų apie „Go3“ paslaugą atsakymus rasi čia: https://pagalba.go3.lt/
DOVANŲ Go3
Su 5G
GB

∞ MIN. ir SMS
VISKAS5G

Kiti planai

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

∞ MIN. ir SMS
STARTVISKAS

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
20 GB

300 MIN. ir ∞ SMS
START20

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
10 GB

300 MIN. ir ∞ SMS
START10N

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
5 GB

∞ MIN. ir SMS
START5

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
5 GB

300 MIN. ir ∞ SMS
START5N