Sąžiningo naudojimosi taisyklės

Mes esame sąžiningi su savo klientais, todėl tikimės, kad ir tu būsi sąžiningas su mumis bei kitais LABAS draugais. Tam ir sukūrėme sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisykles.

Sąžiningo naudojimosi taisyklės – tai bendri reikalavimai visiems LABAS paslaugų naudotojams. Taisyklių nepaisymą laikysime mūsų susitarimo pažeidimu.

Kas laikoma nesąžiningu naudojimusi LABAS paslaugomis?

Viskas paprasta: LABAS skirtas bendrauti su tau svarbiais žmonėmis ir tenkinti kitiems asmeniniams poreikiams.

Nesąžiningu naudojimusi bus laikomi visi skambučiai ir SMS, kurių tikslas nėra bendravimas, taip pat nepagrįstai didelio SMS, skambučių arba mobiliojo interneto srauto siuntimas, priėmimas arba dalijimasis, arba kitoks vartojimas, kuris pagal savo pobūdį, apimtį ar trukmę yra neįprastas tokios paslaugos vartotojams, iš esmės neatitinka įprasto vidutinio mūsų kliento vartojimo įpročių ir yra nepanašus į racionalų naudojimąsi paslaugomis asmeninėms reikmėms.

Atkreipiame dėmesį, jog, priklausomai nuo pasirinkto plano, neribotas internetas gali būti skiriamas tik tau ir tik naudojimui tavo mobiliajame telefone. Todėl nesąžiningu gali būti pripažintas neriboto interneto naudojimas tokiuose įrenginiuose kaip planšetės, asmeniniai kompiuteriai, maršrutizatoriai, modemai ir pan.

Būsime geri draugai, jei tu:

 • Prisijungei prie mūsų, nes nori gauti LABAS paslaugas, o ne dėl kitų priežasčių.
 • LABAS SIM kortelę naudosi tik bendrauti su kitais arba naršyti internete savo asmeninėms reikmėms.
 • LABAS SIM kortelę naudosi tik mobiliajame telefone ir nenaudosi jos tokiuose įrenginiuose kaip planšetės, kompiuteriai, maršrutizatoriai ar modemai. Šios sąlygos pažeidimu nebus laikomi tokie atvejai, kai tavo pasirinktas planas yra skirtas interneto paslaugoms ir tavo SIM kortelė pagal paslaugų pobūdį yra skirta naudotis tokiuose įrenginiuose kaip planšetė, kompiuteris, modemas ar kiti įrenginiai nei mobilusis telefonas.
 • Naudodamasis LABAS paslaugomis, neteiksi ryšio paslaugų kitiems.
 • LABAS (ar LABAS klientų) sąskaita nesieksi piniginės naudos sau; neperparduosi mūsų paslaugų ar jų dalies kitiems.
 • „Nešiukšlinsi“, t. y. neskambinsi ir nesiųsi nepageidaujamų SMS ir kitaip nepiktnaudžiausi LABAS paslaugomis verslo ar rinkodaros tikslais.
 • Nebandysi pasipelnyti iš LABAS ar kitų operatorių.
 • Naudosies LABAS paslaugomis (ir tuo tikslu suteikta SIM kortele) asmeniškai ir neleisi jomis ar tau suteikta SIM kortele naudotis kitiems be išankstinio LABAS sutikimo, t. y. paslaugos, SIM kortelės ar galinio įrenginio nenaudosi tam, kad perduotum duomenis kitiems vartotojams ar peradresuotum duomenis į kitus įrenginius.
 • Naudodamasis LABAS paslaugomis, nebandysi pasipelnyti iš skirtumo tarp tau taikomo tarifo, tinklų sujungimo mokesčio ir kitų rinkoje galiojančių kainų.
 • Nenaudosi LABAS SIM kortelės įrangoje, kuri Lietuvoje draudžiama, arba įrangoje, kuri pagal pasirinktą planą tokiam įrenginiui nėra skirta, pavyzdžiui, vietoj telefono aparato naudojamas asmeninis kompiuteris, planšetė, maršrutizatorius, modemas ir pan.
 • Nenaudosi LABAS SIM kortelės tau suteikto telefono numerio ar įrangos jokiai neteisėtai veiklai, taip pat susijusiai su piktnaudžiavimu ar sukčiavimu. Privalai užtikrinti, kad tau suteikta SIM kortelė, įranga ar telefono numeris nebūtų naudojami nusikalstamai veiklai vykdyti.

Norime priminti, kad nesilaikydamas sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklių pažeisi mūsų susitarimą. Tokiu atveju pasiliekame teisę nedelsdami (visai ar iš dalies) apriboti tau teikiamas LABAS paslaugas arba pasiūlyti kitą mokėjimo planą.

 • Apie atsisakymą teikti paslaugas arba siūlomą kitą mokėjimo planą pranešime raštu, SMS, elektroniniu paštu arba telefonu.
 • Apribojus tau teikiamas paslaugas ir toliau galėsi skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112 ir kitais nemokamais numeriais.
 • Deja, pastebėję, kad mūsų paslaugomis naudojiesi nesąžiningai, pasiliekame teisę ir ateityje neteikti tau paslaugų.

Jei pametei ar kitaip praradai SIM kortelę, nedelsdamas pranešk mums klientų aptarnavimo telefono numeriu 1501 (0,10 €/min.). Tik taip galėsime užkirsti kelią nesąžiningam ir neteisėtam SIM kortelės panaudojimui.