Standartiniai tarifai

Neužsisakęs jokio LABAS siūlomo pokalbių plano naudosiesi šiais tarifais. Bendrauk nevaržomai ir taupiau su LABAS planais – išsirink tau labiausiai tinkantį čia.

Informuojame, kad nuo 2021.04.13 keičiasi LABAS standartinių tarifų įkainiai ir sąlygos.

  Kaina
Abonentinis standartinio tarifo mokestis 0,05 €/d.
SMS į LABAS tinklą 0.23 €/sms (0.00 €/sms užsisakius nemokamus SMS tarp LABAS)
SMS į visus LT tinklus 0.23 €/sms
Pokalbiai į visus LT tinklus 0.23 €/min
Pokalbiai į ES/EEE šalis, MIN vnt. 0.23 €/min
SMS siuntimas į ES/EEE šalis, SMS vnt. 0.07 €/sms
Mobilus internetas STANDARTINIS 1,19 €/parai neriboti gigabaitai
Pranešimas apie pristatytą SMS 0.10 €
Informacija LABAS klientams 1501, skambučių vnt. 0.10 €/skamb.
Plano užsakymas, siunčiant raktažodį SMS 1500, SMS vnt. 0.10 €/sms

Abonentinis standartinio tarifo mokestis taikomas neturint jokio plano ar duomenų paketo bei naudojantis tik standartiniais tarifais. Mokestis aktyvuojamas nuo antros paros, t.y. po 24 val. pradėjus naudotis standartiniais tarifais.Mokestis netaikomas, jei klientas yra užsisakęs vieną iš duomenų planų arba duomenų paketų (https://www.labas.lt/planai), sąskaitos likutis nepakankamas arba numeris yra užšaldytas.Tačiau mokestis bus taikomas, jei klientas yra užsisakęs tik interneto apsaugos paslaugą LABAS Apsauginį ir jokio kito plano ar duomenų paketo.

Neturint duomenų plano ar paketo ir jungiantis prie interneto, mobilieji duomenys apmokestinami pagal interneto tarifą STANDARTINIS. Išnaudojus 10 GB duomenų, interneto greitis bus sumažinamas iki 256 Kb/s. LABAS rekomenduoja savo telefono nustatymus pasikeisti taip, kad prie interneto jungtumeisi tik tada, kada pats to nori. Naršyti patogiausia su LABAS interneto planais – tinkamiausią išsirinksi čia. Jeigu naudodamasis STANDARTINIS tarifu užsisakai planą, suteikiantį duomenų, pirmiausiai naudojami kito interneto plano duomenys, o tik vėliau STANDARTINIS tarifais.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu