Kelionėje nesiskirk su pasu, draugu ir LABAS, nes gali bendrauti, rašyti ir naršyti nevaržydamas savęs – visai kaip Lietuvoje.

Informuojame, kad nuo 2021 01 01 Jungtinė Karalystė oficialiai bus laikoma ne ES nare, todėl nustoja galioti Europos Sąjungos tarptinklinio ryšio (roaming) reguliavimas Jungtinei Karalystei ir Gibraltarui. Nuo 2021 03 01 keičiasi tarptinklinio bei tarptautinio ryšio tarifai: skambučiai į Lietuvą ir šalies viduje – 0,23 €/min., įeinantys skambučiai – 0,061 €/min., SMS – 0,061 €, mobiliojo interneto duomenys – 0,061 €/MB, papildomų duomenų paketas savaitei – 7 €/GB. Papildomų duomenų paketą savaitei galima užsakyti SMS žinute, siunčiant raktažodį JK1  trumpuoju numeriu 1539. Kainos nurodytos su PVM. Jungtinė Karalystė bus išimta ir iš visų paketų bei naudų, galiojančių ES šalims.

Įsigaliojus Europos Sąjungos institucijų patvirtintam tarptinklinio ryšio reguliavimui, norėdamas naudotis LABAS paslaugomis Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse, gali pasirinkti tau labiausiai tinkantį variantą:

 • Užsisakyti mėnesinį planą HEYEU, jei laukia ilgos atostogos ar kelionė!
 • Užsisakyti mėnesinį planą HEYEU3, jei atostogų metu nepaleisi telefono iš rankų.
 • Užsisakyti savaitinį HEYEU7, jei iškeliauji neilgam.

Turėdamas vieną iš šių planų galėsi naudotis plano minutėmis, SMS ir megabaitais tiek Lietuvoje, tiek ES/EEE! O kad užsienyje keliauti būtų dar paprasčiau, su HEYEU ir HEYEU7 gausi neribotus GB WAZE navigacijos programėlei. Jais galėsi naudotis tol, kol turėsi interneto duomenų.

Planai keliaujantiems

HEYEU

HEYEU7

HEYEU3

Skambinti į Lietuvą ir ES/EEE šalyse 100 min. 40 min. 150 min.
Priimti skambučius* 400 min. 160 min. 600 min.
SMS Lietuvoje ir ES/EEE šalyse 100 vnt. 40 vnt. 150 vnt.
Specialus tarifas į Angliją, Airiją, Norvegiją 0,20 Eur/min. 0,20 Eur/min 0,20 Eur/min
Mobiliojo interneto duomenys 1 GB 400 MB 3 GB
WAZE GB Lietuvoje ir ES/EEE šalys neriboti neriboti -
Plano galiojimas 30 d. 7 d. 30 d.
Kaina 11,99 Eur/mėn. 4,49 Eur/sav 25,99 Eur/mėn.

*Užsisakius HEYEU, HEYEU7 ar HEYEU3 planą, paslaugoms galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės. Paslaugos teikėjas gali apmokestinti įeinančius skambučius, kai paslaugomis bus naudojamasi neįprastai, nesąžiningai, t. y. ženkliai nukrypstant nuo vidutinio paslaugos naudotojo vartojimo įpročių, kitiems tikslams nei numatyta paslaugų teikimo sąlygose ar kitaip piktnaudžiaujant. Su HEYEU planu viršijus 400 min., o su HEYEU3 – 600 min.  įeinančių skambučių limitą per 60 d. arba su HEYEU7 planu viršijus 160 min. įeinančių skambučių limitą per 37 d. (ar trumpesnį) laikotarpį vartotojo priimamiems skambučiams gali būti taikomas 0,01 Eur/min. mokestis. Užsisakius ar prasitęsus pokalbių planą, šis įeinančių minučių limitas skaičiuojamas iš naujo. Kiek įeinančių minučių nuo plano užsakymo jau prakalbėjai, sužinosi paskambinęs LABAS klientų aptarnavimo telefonu.

Jei planą užsakyti nori būdamas Lietuvoje, tai padarysi vienu iš būdų:

a) SMS žinute

 • Planą mėnesiui HEYEU užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU nr. 1500 (0,10 Eur)
 • Planą mėnesiui HEYEU3 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU3 nr. 1500 (0,10 Eur)
 • Planą savaitei HEYEU7 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU7 nr. 1500 (0,10 Eur)
 

b) Savitarnoje mano.labas.lt

c) Paskambinęs nr. 1501 (0,10 Eur/skamb.)

Būdamas užsienyje planą užsakyti gali vienu iš šių būdų:

a) SMS žinute

 • Planą mėnesiui HEYEU užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU nr. 1549 (0,00 Eur)
 • Planą mėnesiui HEYEU3 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU3 nr. 1500 (0,10 Eur)
 • Planą savaitei HEYEU7 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU7 nr. 1549 (0,00 Eur)
 

b) Savitarnoje mano.labas.lt

c) Paskambinęs +37065600568 (0 Eur/min)

LABAS planai HEYEU, HEYEU3 ar HEYEU7 pravers vykstant į ES ir EEE šalis: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekijos Respubliką, Daniją, Estiją, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Lichtenšteiną, Liuksemburgą, Maltą, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Vengriją, Vokietiją.

Kainas kitose šalyse rasi čia.

 • Įsijungus planą HEYEU, HEYEU3 ar HEYEU7, tavo turimą Lietuvoje galiojantį planą (ar turimus pokalbių ir interneto planus) išjungsime. Taigi, turėto plano suteikiamomis vertėmis naudotis negalėsi. Sugrįžęs į Lietuvą, nepamiršk įsijungti planą iš naujo čia.
 • Plano HEYEU, HEYEU3 bei HEYEU7 suteikiamomis minutėmis, SMS ir MB naudokis tiek Lietuvoje, tiek ES/EEE.
 • Jei išnaudojai tau suteiktas minutes, toliau išeinantys skambučiai bus apmokestinami standartiniu tarifu – daugiau informacijos apie standartinius tarifus rasi čia.
 • Jei išnaudojai tau suteiktas SMS, toliau tekstinės žinutės bus apmokestinamos standartiniu tarifu, t.y. 0,09 Eur/SMS.
 • Išnaudojus tau suteiktą mobiliųjų interneto duomenų limitą mobiliuoju interneto ryšiu toliau naudotis nebegalėsi, iki kol iš naujo neužsisakysi HEYEU, HEYEU3 arba HEYEU7 plano.
 • Jei nesulaukęs, kol pasibaigs plano keliaujantiems HEYEU, HEYEU3 arba HEYEU7 galiojimas, užsisakysi planą iš naujo arba užsisakysi kitą planą keliaujantiems, nei turi dabar, plano naudos bus suteikiamos iš naujo. Tavo neišnaudotos minutės, SMS ir MB prie tavo naujo plano pridėti nebus, o planų mokesčiai susisumuos. Plano suteikiamomis minutėmis, SMS ir duomenimis galėsi naudotis tol, kol galios tavo paskutinis užsakytas planas keliaujantiems.
 • Plano likutį gali pasitikrinti prisijungęs prie mano.labas.lt. Apie tai, kad išnaudojai tau suteiktas minutes ir SMS, informuojamas nebūsi; joms pasibaigus skambučiai ir žinutės bus apmokestinami standartiniu tarifu. Išnaudojus plano suteiktus duomenis tavo naršymo sesija bus nutraukta automatiškai.
 • Nepamiršk pasitikrinti sąskaitos likučio – jeigu plano mokesčiui jo neužteks, likusi atostogų dalis bus be ryšio. Papildyk sąskaitą ir ryšis sugrįš. Jei reikės pagalbos, skambink nemokamu nr. +37065600568.

Automatinis operatoriaus parinkimas:

Geriausia, jei išvažiavęs į užsienį telefone nusistatyti automatinę tinklo parinktį. Tokiu atveju LABAS bus lengviau užtikrinti, kad prisijungei prie tinklo, kuriuo gali naudotis patogiausiai. Tiesiog įsijunk savo mobilųjį ir palauk, kol jis bus automatiškai įregistruotas vietinio operatoriaus tinkle. Vos telefonas bus įregistruotas, iškart galėsi naudotis mobiliuoju ryšiu, kalbėti su Lietuva ir visu pasauliu.

Rankinė operatoriaus parinktis:

Jei telefone nustatyta rankinė operatoriaus parinktis, prie tinklo prisiregistruoti reikės per telefono meniu. Čia pamatysi visus tuo metu aktyvius tinklus, o prireikus lygiai taip pat galėsi pakeisti vieną operatorių kitu. Prieš išvykdamas pasidomėk, kurio operatoriaus tinkle toje šalyje reikia registruotis – informaciją rasi įvedęs šalies pavadinimą čia, paskambinęs trumpuoju nr. 1501 (0,10 Eur/skamb.) arba +370 699 23230 (jei skambini iš užsienio, nemokamai).

Prisijungus prie tinklo:

Kai prisiregistravęs vietiniame tinkle telefono ekrane pamatysi operatoriaus pavadinimą, žinok, kad jau gali skambinti, siųsti SMS, o draugai ir artimieji taip pat gali su tavimi susisiekti. Už skambutį jie mokės tokiais pat tarifais, tarsi būtum Lietuvoje.

Jei nepavyksta prisijungti prie tinklo:

Jei įregistruoti telefono vietiniame tinkle nepavyksta, kitu telefonu paskambink į Klientų aptarnavimo skyrių (tel. +370 699 23230, skambutis nemokamas), pasakyk savo mobiliojo telefono numerį, kurioje šalyje esi ir kokio operatoriaus paslaugomis bandei naudotis. Pasistengsime nepalikti tavęs be ryšio!

Su LABAS esant ES/EEE šalyje skambinant ne į ES/EEE šalį skambučio kaina yra 3,41 Eur/min.

Kai artimiausia lietuviška parduotuvė ar spaudos kioskas už tūkstančio kilometrų, gali rinktis iš 3 būdų:

 1. Papildyti sąskaitą labas.lt banko kortele arba per internetinę bankininkystę.
 2. Papildymo kortelė ar kvitas iš Lietuvos. Jei prieš išvažiuodamas nusipirkai papildymą, bet nespėjai jo aktyvuoti, sąskaitą gali papildyti iš užsienio. Labas.lt pasirink papildymą „papildymo kvitu“ arba siųsk SMS nr. 1544. Žinutės tekste įrašyk P 12345678 123456, kur P – raktažodis, 12345678 – aštuonženklis papildymo kortelės ar kvito numeris ir 123456 – šešiaženklis saugos kodas. Nepamiršk, kad sąskaitą galima papildyti tik 3 kartus per dieną, vėliau SMS nr. 1544 išsiųsti nepavyks.
 3. Mobilioji perlaida. Ji leis sąskaitą papildyti iš kito LABAS ar BITĖS numerio. Ir nesvarbu, ar tuo metu tavo geradarys bus Lietuvoje, ar užsienyje. Perlaidos gavimas tau nieko nekainuos, o siuntimas būnant užsienyje bus apmokestintas pagal toje šalyje galiojantį SMS tarifą.

Norėdamas užsienyje sužinoti sąskaitos likutį siųsk "?" nr. 1500 (SMS apmokestinama pagal toje šalyje galiojančius tarifus) arba pasitikrink jos kainą internetu mano.labas.lt.

 • Jei dažnai būni netoli Lietuvos sienos, telefonas pats gali prisijungti prie užsienio operatorių tinklų, todėl nusistatyk rankinę tinklo parinktį.
 • Duomenų perdavimas ES / EEE šalyse apvalinamas 1 KB tikslumu.
 • Skambučiai ir SMS Lietuvos bei užsienio padidinto tarifo ar satelitiniais numeriais užsienyje neveikia.
 • Skambučių įkainiai gali keistis dėl valiutų kursų svyravimo, pasikeitusių nacionalinių arba tarptautinių mokesčių ar rinkliavų.
 • Keliaujant po ES šalis, tave nemokamai informuosime apie bet kurioje iš jų galiojančius tarptinklinio ryšio (roaming) tarifus: skambink nemokamai į Klientų aptarnavimo skyrių nr. +370 656 00568 (turėk galvoje, kad kitais klausimais šiais numeriais padėti negalėsime). Jei skambinsi iš kitos šalies, už pokalbį mokėsi pagal joje galiojančius skambučių į Lietuvą tarifus.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

 • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
 • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Lina 78.56.117.232
Kaip atsisakyti plano Keliaujantiems??
LABAS
Labas, Lina, jeigu keliaujant nori naudotis standartiniais roamingo tarifais, siųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 (nemokamai), tuomet paslauga "Europa" neužsisakys.
Greta 87.5.146.219
Sveiki, norėčiau atsisakyti plano EUROPA. Kaip man tai padaryti?
LABAS
Labas, Greta, jeigu keliaujant nori naudotis standartiniais roamingo tarifais, siųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 (nemokamai), tuomet paslauga "Europa" neužsisakys.
Rima 78.62.96.253
sveiki turiu palana begalybe ir tinklainis su nemokamu feisbuku liepa 3 deinom keliausiu y lenkija , kaiop man pasidaryti nemokama facebokk susisiekti su draugais
LABAS
Sveika, Rima, planai, kuriuos naudoji Lietuvoje, negalioja užsienyje, nemokamas Facebook taip pat galioja tik Lietuvoje. Lenkijoje jau galioja roamingo tarifai, apie kuriuos informuosime tave sms žinute, kai pasieksi Lenkiją. Būtinai prieš vykstant pasipildyk numerio sąskaitą. Geros kelionės!
don Pedrilio 86.100.33.198
Ar planą Europa7 galima užsakyti būnant užsienyje? Užsakymo procedūra tokia pati- siųsti raktinį tekstą Nr.1549? Ačiū
LABAS
Labas! Planą EUROPA galima užsisakyti ir Lietuvoje, ir užsienyje, siunčiant sms numeriu 1549 (užsakymas nemokamas).
Ilona 84.46.242.14
Sveiki, koks geriausias planas naudotis užsienyje?
LABAS
Sveika, Ilona, planą rekomenduojame rinktis pagal tai, kiek laiko planuoji būti užsienyje ir kiek intensyviai žadi naudotis paslaugomis. Prie planų gali matyti kokį kiekį duomenų jie suteikia užsieniui.
elena 78.63.247.48
Ar yra tokiu planu uzsienije kur tik interneta galetu uzsisakyti?
LABAS
Labas, keliaujant užsienyje galima naudotis planais “Europa”, kurie suteikia pokalbių minučių, SMS ir interneto duomenų. Tik internetą suteikiančių planų - nėra.
Deimantė 78.61.64.36
Sveiki. Kokį planą internetuo pasiūlysite esant Norvegijoje ir norint naudotis neribotai?
LABAS
Sveika, Deimante, Norvegijoje gali naudotis mūsų siūlomais paslaugų paketais EUROPA. Didžiausias paketas būtų EUROPA30 - suteikiama 100 min, 100 sms ir 200 mb interneto duomenų už 9,99 eur. Šį paketą užsisakyti galima sms žinute EUROPA30 numeriu 1549.
rasa 78.158.8.89
kodel neisijunge tiksliau neprasitese planas europa 30 automatiskai? buvau uzsisakiusi pries men,saskaitoj buvo papildomai pinigu ir isisjunge europa 1
LABAS
Labas, Rasa. Sms žinutėje, užsakius planą ir jam baigiantis, nurodome, kad iš naujo neužsakius vieno iš paslaugų paketo, automatiškai užsisakys standartinis paketas planas Europa 1. Paslaugų paketai nėra prenumerata, taigi jie neprasitęsia pasibaigus užsakymo laikotarpiui, juos reikia užsakyti iš naujo.
Domantė 78.57.215.70
Sveiki. Esu švedijoje. Man skambinti eina. Bet man paciai neina isiusti sms, nei paskambinti. Neina nei labas pagalbos numeriu ar 1500 1550. Ar tureciau keisti kazka nustatymuose?
LABAS
Sveika, Domante. Parašyk savo numerį, kad galėtume patikrinti. Taip pat, pabandyk perkrauti telefono aparatą ir rankiniu būdu pakeisti operatorių.
Adelė 92.100.235.193
Sveiki, užsisakiau planą Europa 30, bet internetas užsienyje vis tiek neveikia. Bandžiau atsisakyti plano SAVAITĖ, bet rašo, kad jis dar savaitę galios. Tai galios abu planai, bet internetas neveiks?
LABAS
Sveika, Adele, parašyk mums el.paštu info@labas.lt savo telefono numerį, kuriam neveikia internetas, taip pat nurodyk kurioje šalyje esi ir prie kokio operatoriaus prisijungusi, galėsime patikrinti problemą.
Egidijus 86.100.238.98
Sveiki, esu Norvegijoje bet niekaip negaliu įsiregistruoti tinkle Telenor. Kame problemos?
LABAS
Labas, Egidijau. Pabandyk perkrauti telefono aparatą. Jei nepadės, parašyk mums el.paštu info@labas.lt savo telefono numerį, kuris neveikia Norvegijoje.
Evelina 87.247.86.81
Jeigu užsisakau planą europa30 tai čia per tas 30dienų man bus galima išnaudoti tik 200mb?
LABAS
Sveika, Evelina, 200 MB duomenų yra suteikiama 30čiai dienų, tačiau juos gali išnaudoti greičiau ir planą vėl užsisakyti iš naujo.
Matas 87.247.86.81
Sveiki, užsisakiau planą Europa 30, bet neleidžia skambint, nei rašyt į užsienį sako, jog šiam pokalbiui jūsų nepankamas likutis nors šnd tik užsisakiau
LABAS
Sveikas, Matai, parašyk mums info@labas.lt ir nurodyk savo LABAS numerį, šalį, kurioje esi šiuo metu. Taip pat parašyk prie kokio užsienio operatoriaus esi prisijungęs.
Jevgenij 78.63.75.6
Sveiki. buvau uzsisakes plana europa 30, plano galiojimas baigesi , bet liko neisnaudotu minuciu ir interneto. uzsakiau dar karta, bet likusios minutes ir interneto MB is praeito plano neissisaugojo... kaip isspresti problema?
LABAS
Sveiki, jei buvo likę neišnaudotų paslaugų iš BITĖS paslaugų paketo keliaujantiems, kurio galiojimas jau pasibaigęs, neišnaudoti paslaugų kiekiai neprisideda prie naujai užsakyto paketo.
Vida 79.170.82.134
Sveiki, aš šiuo metu būnu UK ir man labai reikia tik interneto. Kaip man jį užsisakyti ir kokia kaina?
LABAS
Sveiki, pasipildžius sąskaitą ir išvykus į užsienį, pradeda veikti paslaugų paketas Europa 1- jis suteikia 5 min, 5 sms ir 10 mb už 0,64€ ir galioja 24 valandas. Kitus paketus ir kaip juos užsakyti gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Toma 81.16.226.233
Sveiki, esu Vokietijoje. atvykau ilgam laikui. Turiu plana - KOSMOSAS. kodel negaliu skambinti. mano skambucius peradresuoja i pagalbos telefona... ka daryti?
LABAS
Sveika, Toma, planas KOSMOSAS galioja tik Lietuvoje, užsienyje naudotis paslaugomis kainuoja papildomai. Parašyk mums info@labas.lt savo LABAS numerį, patikrinsime ar sąskaitoje yra reikiamas pinigų likutis, kad paslaugos veiktų užsienyje.
saulenas 145.131.208.189
kaip atjungti europos planus kad kai as issiunciu zinute i lietuva man jis uzsisako? kaip jo atsisakyti kad jis isvis neuzsisakytu
LABAS
Sveikas, siųsk STOP numeriu 1549, tuomet planas EUROPA neužsisakys ir galios standartiniai roamingo tarifai.
Rasa 213.159.54.122
Laba diena. Naudoju labas kortele, pas mane nustatymuose nustatyta, kad automatiskai prisijungtu prie tinklo uzsienyje, bet dabar, kai esu uzsieny, man raso jau visa para no service. Kodel taip yra? Labas kortele uzsieny neveikia?
LABAS
Sveika, Rasa, parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti.
Milana 10.4.54.169
Kokia interneto kaina ne ES salyse (Rusijoje)? Ar isvis veiks kortele sioje salyje?
LABAS
Labas, Milana, Rusijoje naudojantis internetu 1 MB kainuoja 11,49 eur, paslaugomis Rusijoje galima naudotis. Tarifus pagal šalį patikrinti gali čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje
Arunas 78.63.105.169
Sveiki.kiek kainuoja europa 30 interneto?
LABAS
Sveikas, Europo30 paketas kainuoja 9,99 eur ir suteikia 100 min, 100 sms ir 200 MB interneto.
Reda 80.132.154.27
Kaip sužinoti kiek minuciu sms ir MMS like saskaitoja plano EUROPA 30?
LABAS
Labas, Reda. Siųsk sms su tekstu INFO numeriu 1549.
Gitana 95.173.44.149
Sveiki turiu iphone 6s ir atvykus i uzsieni (ispanija) man neveikia internetas, viskas kitas veikia: sms, skambuciai, bet viber ar whatsapp negaliu naudoti. Viskas kas galima pajungta telefone. Ar galite padeti?
LABAS
Sveiki, eikite į settings>mobile data>mobile data network>APN įrašykite internet. Taip pat, patikrinkite ar EU internet funkcija išjungta. Tuomet perkraukite telefoną. Jei neveiks, rašykite info@labas.lt adresu ir nurodykite numerį.
Martynas 86.100.172.65
Kaip isjungti ta plana europa kad jis neprasitesinetu nes jis man visiskai nereikalingas, man reikia kad paprastu tarifu viskas skaiciuotusi.
LABAS
Sveikas, Martynai, siųsk STOP numeriu 1549, tuomet planas EUROPA nebegalios. Užsienyje galėsi naudotis standartiniais roamingo tarifais.
Deimante 78.62.109.254
Sveiki, norejau suzinoti kokie yra standartiniai romingo tarifai?
LABAS
Labas, Deimante, standartiniai roamingo tarifai pateikti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje Į paieškos eilutę įvesk norimos šalies pavadinimą ir matysi joje galiojančius tarifus.
Kristina 88.118.209.28
Ar plano EUROPA 1 užtektų vienai parai jeigu naudočiausi internetu visą parą?
LABAS
Labas, EUROPA 1 suteikia tik 10 MB 24 val. Neriboto interneto plano užsienyje neturime.
Laura 10.24.11.21
Sveiki, esu Airijoje, kodel man neisijungia tarptinklinis rysys? Raso, kad neregistruota tinkle, kai yra bandoma paskambinti. Mob. Duomenys ijungti, roaming taipogi. Kame beda?
LABAS
Sveika, Laura, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt , patikrinsime.
Aiwis 62.248.241.146
Sveiki. Ar gàlioja nemokami Facebook tarifai uzsienyje ?
LABAS
Labas. Ši paslauga galioja tik Lietuvoje.
dalius 88.118.134.147
Sveiki, "EUROPA 1 įsijungs kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EES šalių." O EUROPA7 įsijungs taip pat kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EES šalių ir galios 7d. ar nuo papildymo momento Lietuvoje ir galios 7-ias dienas?
LABAS
Sveikas, automatiškai įsijungia tik paketas EUROPA1 (jeigu tuo metu nesi užsisakęs EUROPA7 arba EUROPA30). Jeigu nori naudotis didesniu paketu EUROPA7 arba EUROPA30, vieną iš jų reikia užsisakyti sms žinute. EUROPA7 galios 7 dienas nuo užsakymo sms'u, EUROPA30 galios 30 dienų nuo užsakymo sms'u.
Ugne 80.187.106.131
Jei užsisakysiu Europa 7 ,o ten 100MB interneto , tai tas 100MB vienai dienai ar septyniom dienom?
LABAS
Labas, užsisakius EUROPA 7 paketą keliaujantiems, suteikiamos paslaugos galios savaitę laiko.
rasa 212.117.24.110
sveiki esu uk telefonas neveikia kaip galiu padaryti kad veiktu risys??? labai reikia gauti zinute
LABAS
Sveika, Rasa, kad galėtume patikrinti, mums reikėtų tavo telefono numerio. Parašyk mums info@labas.lt.
Sintin.. 90.137.101.155
Sweiki mano vyras uzsisakes plana europa 30 ir man neina jam paskambint nesujungia o jis gali as tik sms galiu siust ka daryt tokiu atveju
LABAS
Labas! Kad galėtume patikrinti, mums reikėtų telefono numerio. Parašyk mums info@labas.lt telefono numerį ir kokioje šalyje numeris dabar yra.
Saulius 78.58.150.229
sveiki norejau suzinoti kaip labas sustabdyti labas zinutes su pasiulymais?Aciu
LABAS
Sveikas, prisijunk prie mano.labas.lt -> profilio nustatymai, ir išjunk paslaugą "noriu gauti pasiūlymus iš LABAS telefonu".
Arturas 85.206.100.242
Sveiki, isvykau i uzsieni ir visa laika rodo NO SERVICE , bandziau telefone atstatyti gamiklinius, perkrauti, dauzyti viska isbandziau, tarm mano labas irgi nieko neradau.. gal turit patarimu ?
LABAS
Labas, parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti.
Rokas 5.57.198.216
Kodel uzsieni nera rysio?
LABAS
Labas! Nurodyk mums savo numerį, kad galėtume patikrinti. Numerį gali mums parašyti el.paštu info@labas.lt.
arunas 84.215.3.58
issijungiau rysys uzsienyje netycia kaip ijungti galeciau?
LABAS
Labas! Nurodyk mums savo numerį, kad galėtume įjungti. Numerį gali mums parašyti el.paštu info@labas.lt.
Aušrinė 87.54.194.161
Sveiki, esu Kipre ir man neina nei skambinti nei rašyti sms, nors saskaitos likutis 8eurai
LABAS
Labas! Nurodyk mums savo numerį, kad galėtume patikrinti. Numerį gali mums parašyti el.paštu info@labas.lt.
Ieva 47.61.123.216
Aš būnant Europos šalyje man galima užsakykit planą HEYEU ir tada galėsiu skambinti į Lietuvą, ar galiu imti tik EUROPA planus ar tai galima padaryti ir su kitais planais?
LABAS
Sveika, Ieva, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Taip pat gali užsisakyti vieną iš paketų EUROPA: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems.
Saulys 78.60.25.183
Kas cia per nesamone su jusu planais uzseni , nenoriu as jokio plano ,noriu paprasto romingo be jokiu planu , as dirbu uzseni or man reikia karts nuo larto pasislambint , kas nutiko ,,LABAS,,
LABAS
Labas. Kainos nesikeičia, jei naudoji senuosius planus. Jeigu nori naudotis internetu užsienyje, užsakyk planą HEYEU, kuris suteikia 60 min, 60 sms ir 1GB mėnesiui už 9,99 eur visoje Europoje. Daugiau informacijos rasi čia; https://www.labas.lt/planai/heyeu
SVAIGEDAS 90.134.155.171
issijunge rysys uzsienyje ,prasau skubiai pagalbos !!!
LABAS
Sveikas, parašyk mums savo LABAS numerį, kad galėtume padėti. Mūsų el.pašto adresas info@labas.lt.
eligijus 82.135.208.60
Sveiki , kažkodėl išvykus iš lietuvos dingo ryšys ir negaliu niekam net išsiųsti žinutės ,ką turėčiau daryt?
LABAS
Labas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti.
Beata 188.69.208.7
Laba diena, kokie yra internetiniai planai, kuriais galima naudotis užsienyje? Man reikia plano, kuriame yra tik internetas be jokių skambučių ir SMS žinučių.
LABAS
Sveika, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Taip pat gali užsisakyti vieną iš paketų EUROPA: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems. Vien tik interneto planų nėra.
Sabina 78.60.248.72
Laba diena, koki plana pasiulytumete man, jeigu as vaziuoju i uzsieni 3-4 dienoms? (gal galetumete parasyti plano kaina ir kaip ji uzsakyti)
LABAS
Sveika, Sabina. Siūlyčiau naudotis paslaugų paketu Europa 1- jis suteikia 5 min, 5 sms ir 15 mb parai už 0,64 eur. https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Gerda 84.46.246.152
Sveiki, norėjau paklausti kaip galėčiau aktyvinti tinklo ryšį esant užsienyje ir neužsisakant plano EUROPA? Kadangi užsienyje negaliu nei skambinti, nei siųsti sms ir norėčiau naudotis standartiniais tarifais užsienyje.
LABAS
Labas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime įjungti.
Alvita 78.58.232.220
Sveiki, Aš dažnai keliauju po Europos šalis, ir norėčiau naudotis Europa planu, tačiau kiekvieną kartą išvykus iš Lietuvos dingsta ryšys ir neprisijungia prie jokio vietinio tinklo, dėl neįsijungia ir paslauga. Naudojuosi iphone 5, ir ryšio bandžiau ieškoti tiek automatiškai, tiek ''manually'', bet visvien nepavykdavo. Ką turėčiau daryti šiuo atveju? Ačiū !
LABAS
Sveika, Alvita, parašyk mums savo telefono numerį info@labas.lt, patikrinsime ar turi užsisakiusi roamingo paslaugą.
rimvydas 86.38.183.22
Laba diena mane donitu kaip uzsisakyti plana noriu skambinti i Islandija bet labai greaitai nuskaito saskaita gal yra kazkoks planas ?jei taip koks ir kaip uzsakyti .aciu
LABAS
Labas, skambinant į užsienietiškus numerius, planų nėra. Galioja standartiniai tarptautinių pokalbių tarifai https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-ir-sms-i-uzsieni
rimvis 213.7.193.30
laba diena koki plana pasirinkti skambinti i Islandija i islandiska numeri?
LABAS
Labas, skambinant į užsienietiškus numerius, planų nėra. Galioja standartiniai tarptautinių pokalbių tarifai https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-ir-sms-i-uzsieni
Arturas 87.247.83.62
Sveiki vikstu i didziaja britanija 7 dienom ir reikia interneto kaip uzsisakit kad veiktu
LABAS
Sveikas, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549. Taip pat gali užsisakyti vieną iš paketų EUROPA: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems.
Laima 88.216.50.39
Man reikia kad budama užsieni galeciau priimti skambucius is LT koki plana pasirinkti? Interneto nereikia?
LABAS
Sveika, Laima, jeigu pati neplanuoji skambinti, gali plano neužsisakyti. Naudojantis standartiniu tarifu, atsiliepti minutė kainuos 0,01 eur. Parašyk mums info@labas.lt savo numerį, roamingo paslaugą įjungsime.
Mindaugas 85.94.240.136
Sveiki, gyvenu po 3 po 4 men uzsieni, Bite kaip ir uzblokavo mano ieinancius skambucius, nes neturiu uzsisakes jokio plano, iki siol reguleriai pildydavau saskaita ir mokedavau po 1,3...cnt,uz ienancius skambucius. Dabar tiesiog gaunu sms kad su manimi per pastaraja valanda bande kazas susisiekti... tai koks pigiausia budas sulaukti ienanciu skambuciu is lietuvos :) ? uzsisakyti Europa 7 savaitei laiko uz 6 e? tai menesiui vien tik kad galeciau atsiliepti uzsienyje man kainuotu apie 25 e plius prakalbetos min po 1.31 cnt ? :D ?
LABAS
Labas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime įjungti vienetinę kainodarą užsienyje.
Rokas 88.119.36.22
Kodėl man Olandijoj nepagauna tinklo ką reikia daryti
LABAS
Sveikas, Rokai, parašyk mums savo numerį, kad galėtume patikrinti ir padėti.
Lukas 91.80.11.198
Sveiki, cia ka tipo uszisakem HEYLT ir esu useny ir tipo vistiek negalios man nes turejau izsisakyt HEYEU tipo kas per nesamones wtf?? Vapse čia. Nesuprantu jūsų. Planų. ...
LABAS
Sveikas, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn.
Ovidijus 79.180.169.214
Kaip pradeti naudotis tarifais latvijoje? Ka pirmiausia uzsisakyt? Ar HeyEu ar uztenka tik ES uzsisakyt
LABAS
Labas, pirmiausiai turi išsiųsti ES nr. 1504 (0 Eur), kad turėtum ryšį keliaujant ES/EEE šalyse. O tuomet gali rinktis arba planą HEYEU arba patvirtinti, kad tau tinka alternatyvi mobiliojo ryšio ES/EEE šalyse kainodara mokant už kiekvieną paslaugos vienetą atskirai: 0,0605 Eur už minutę, 0,0242 Eur už SMS ir 0,0605 Eur už megabaitą, o už įeinantį skambutį – 0,0131 Eur/min.
Dainius 84.46.204.117
Sveiki , esu uzsienyje , kaip uzsakyti koki plana kad veiktu mano labas risys ? Dekui!
LABAS
Sveikas, Dainiau, parašyk mums savo numerį info@labas.lt adresu, kad galėtume patikrinti ir padėti.
Lina 78.61.21.152
Sveiki, ar Juodkalnijoje ir Albanijoje galioja planas HEYEU arba Europa7?
LABAS
Sveika, Lina. Planas HEYEU ir Europa paketai, galioja tik ES/EEE šalyse, t.y. keliaujant į Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekijos Respubliką, Daniją, Estiją, Gibraltarą, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Lichtenšteiną, Liuksemburgą, Maltą, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Vengriją, Vokietiją.
Ženia 195.182.73.65
Sveiki. Dabar naudojus planų Begalybė. Šiandien vakare kelioms dienom išvykstu į užsienį ir noriu užsisakyti planą EUROPA 7. Ar man reikės atsijungti Begalybe ?
LABAS
Labas! Plano Begalybė atsisakyti nereikia, Europa 7 veiks tik užsienyje, o planas Lietuvoje liks galioti tas pats.
Paulius 78.61.17.245
Sveiki. Rytoj po pietų išvykstu į Latviją ir grįšiu penktadienį vakare. Planuoju užsisakyti planą "EUROPA 7", nes reikia daugiau mb. Noriu paklausti, ar grįžus į Lietuvą man toliau galios mano šiuo metu užsakyti planai (OSM, ....), ar jie bus nutraukti nuo to momento, kai užsisakysiu planą "EUROPA 7" ir grįžus į Lietuvą man juos reikės užsisakyti iš naujo? Dėkoju
LABAS
Labas, užsisakius EUROPA 7 paketą, turimi planai, kurie galioja Lietuvoje - neišjungiami. Grįžus galėsi naudotis.
Aiva 88.77.130.68
Sveiki, norėjau paklausti, dabar esu Vokietijoje, kai išvažiavau iš Lietuvos, gavau sms, jog 24h galiu bendrauti nemokamai, viskas buvo lyg ir gerai, šnekėt ėjo, viska. Savaite nebendravau telefonu, bet ryšys buvo, vakar nusprendžiau pasipildyt sąskaita, kad galėčiau paskambint į Lietuva, pasirodo man nei paskambint, nei parašyt niekam negalima, bandau prisijungti prie visokių ryšių, nežinau kodėl, bet atseit neranda, nors iki šiol rasdavo, viskas buvo ok, bet kas dabar pasidarė, nesuprantu. Prašau, padėkit!!!! :(((
LABAS
Sveika, Aiva. Parašyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir pasistengsime padėti.
Mindaugas 10.24.46.56
Uzsisakiau plana Europa 7 bet interneto negavau.
LABAS
Labas, Mindaugai. Parašyk mums el.paštu info@labas.lt, nurodyk numerį ir telefono modelį, greičiausiai trūksta nustatymų.
Saras 185.48.176.29
Sveiki Ilga laika gyvenu uzsienyje bet turiu ir lietuviska numeri kuri vis papildau bet jau kelinta karta gaunu sms papildes kad man uzsakytas planas Labas uzsienyje ir nerandu informacijos kaip jo atsisakyti???
LABAS
Labas! Išsiųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 ir paslaugų paketas daugiau neįsijungs.
nijolė 87.112.193.134
Ar galiu naudotis ryšiu užsienyje be jokio plano ką reikia padaryti
LABAS
Labas, galima naudotis ir vienetine kainodara. Nurodyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime įjungti.
Sandra 86.38.130.138
Laba diena. Siuo metu esu uzsienyje ir issiuntus nr1549 zinute ES ateina atsakymas kad as negaliu issiusti zinutes nes man neteikiama paslauga. Kaip man uzsisakyt plana kad galeciau naudotis.
LABAS
Sveika, Sandra. Parašyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir pasistengsime padėti.
Egidijus 37.44.180.93
Sveiki..keliauju po visa europa..( tolimuju reisu vairuotojas) ar yra koks planas kad butu neribotas internetas visoj europoj? Dekuj
LABAS
Sveikas, Egidijau. Deja, plano su neribotu interneto duomenų kiekiu neturime.
Benas 86.38.251.61
Sveiki,norejau paklausti gal galit padeti,ka reikia daryt,kazkada netucia paspaudziau,kad nebegaleciau siusti sms i labas ar panasiai,tai dabar negaliu užsisskyti jokio plano.Ka reikia daryti,kad vel galeciau siusti sms i labas.
LABAS
Labas, Benai. Parašyk savo numerį ir telefono modelį el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti.
Justas 88.222.132.79
Būdamas Lenkijoje prisijungęs prie Wi-Fi užsisakiau planą HEYEU, bet juo negaliu naudotis, nes "Bitė" blokuoja prisijungimą prie Lenkijos tinklų, kadangi tai turėjau padaryti būnant Lietuvoje ir būtinai trumpuoju numeriu 1501 turėjau išsiųsti tekstą ES. Iš "Labas" paskyros to padaryti negaliu, nes neleidžia siūsti į trumpuosius numerius. Pagalbos centras į visas žinutes nereagavo, užsakytas planas visai be reikalo, nes vis vien negaliu naudoti, išmesti pinigai - 9.99 €, Grįžus į Lietuvą, teks ieškotis kito operatorius. Gaila, bet nėra kito pasirinkimo.
LABAS
Sveikas, Justai. Parašyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir pasistengsime padėti.
Donatas 188.69.199.55
Turiu telefona Galaxy s6 pirkta usenyje ir negaliu naudotis labas NAKTIS tinklu (po 11val nemokamas internetas). Nors mano telefonas atrakintas tai... Ka daryti?
LABAS
Sveikas, pradžiai pabandyk telefone atsinaujinti interneto nustatymus (siųskt START numeriu 1550). Jeigu tai nepadės, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt.
S 86.100.135.156
Latvijoje kortelė niekada neleidžia prisijungt prie jokio tinklo. Skambinant nurodytu telefonu atsiliepia automatas ir liepia laukt, bet joks operatorius neatsiliepia.
LABAS
Labas. Parašyk savo numerį mums el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti.
Donata 5.20.90.166
Sveiki,esu labas vartotoja,esu siuo metu anglijoje,taciau mano telefono aparatas nepagauna jokio tinklo ( no service ) . Nei rankiniu budu nepasijungia prie vietinio operatoriaus nei automatiniu. Man reikalinga jusu pagalba. Na taip negali buti. Man reikalingas telefonas,taciau rysio negaudo. Ka patartumete daryti? Mama buvo nuvykusi i bite salona jie actate mano nustatymus ir patikino,kad niekuo negaliu padeti nes cia ne abonimentas. Taciau romingas kai panaikintas vyras mano keliauja su pildyk tele2 ir rysi gaudo visur ,nera problemu su tokiu dalyku. Mano numeris 861131006 .
LABAS
Labas, aktyvavome numeriui roamingo paslaugą. Perkrauk telefoną arba rankiniu būdu, prisijunk prie užsienio operatoriaus tinklo.
Arturas 78.62.223.165
Laba diena esu olandijoje ir man neveikia sim kortele isvis niekas neprijungta ar tai imanoma kazka padaryti?
LABAS
Sveikas! Parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt – patikrinsime.
rita 89.117.110.213
Laba diena, labai daug prirašyta, todėl viskas painu. Norėčiau paklausti, koks pigiausias ir patogiausiais planas, būdas būtų pokalbiams tarp labas, jei vienas - Lietuvoje, kitas - Anglijoje. Planai dienai ar savaitei netinka.
LABAS
Sveiki, skambinant iš Lietuvos į numerį, esantį užsienyje, pokalbis apmokestinamas iš nemokamų minučių. Už atsiliepimą moka asmuo, esantis užsienyje- 0,01€/min. Skambinant iš užsienio į Lietuvą šiai dienai turime vieną mėnesinį planą- 60 min, 60 sms ir 1GB už 9,99 €- planą galima užsakyti siunčiant sms su tekstu HEY EU numeriu 1500, arba per savitarnos svetainę.
kestux 79.133.225.201
Sveiki,keliausiu i graikija, Rodo sala, koki plana patartumet? Hey EU, europa ar dar koks yra? nes reiks ir interneto ir minuciu,plano veikimas butinas 7d,bet tiks kad ir menesio.
LABAS
Labas, rekomenduoju rinktis arba planą HEY EU- jis turi didesnį interneto paketą mėnesiui, arba planą Europa 7- jis suteikia 50 min, 50 sms ir 150 mb savaitei už 5,99 eur. Kitų variantų šiai dienai neturime.
Mėja 78.62.173.211
Sveiki, niekaip negaliu paskambinti jusu informacijos numeriu is uzsienio, kaip suprantu neveikia jokia paslauga, noriu naudotis labas uzsienyje ir moketi uz kiekviena skambuti ar sms, plano man nereikia, kokiu budu tai galeciau adaryti, kad toliau galeciau skambinti ir priimti skambucius. Dekoju is anksto, geros dienos
LABAS
Labas, Mėja. Parašyk savo numerį mums el.paštu info@labas.lt, galėsime padėti.
viktorija 78.63.216.199
sveiki o planas europa30 dar yra?
LABAS
Sveika, paketo EUROPA 30 jau nėra, nes LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
SNiege 78.61.117.7
Sveiki o dbr kai UK išėjo iš eu sąjungos ar veikia labas ryšys Anglijoje ?
LABAS
Sveika, Sniege. Anglija dar nėra pašalinta iš ES šalių sąrašo, jai galioja tos pačios sąlygos. Ryšiu naudotis galima.
Vytenis 84.72.56.12
Sveiki, vaziuodamas i varsuva uzsisakiau plana heyeu ir grizes sikart jo atsisakiau, bet man nebeleidzia uzsisakyti nei nemokam sms, nei nemokamo fb, kodel taip yra?
LABAS
Sveikas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime padėti.
Jelena 88.118.134.154
Labas.Gyvenu Anglijoje.Turiu Labas numerį.Niekas man negali prisiskambinti.Nenoriu jokių planu,nei HEYEU,nei EUROPA. Ką daryti,kad turėti galymybę gauti įeinančius skambučius ir sms į Labas numerį? Elena
LABAS
Labas, Jelena. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti, ko trūksta ir įjungti vienetinę kainodarą.
Dovilė 79.161.114.47
Laba diena, Gyvenu ne Lietuvoje, bet turiu LABAS kortele, kuri noriu, kad butu aktyvi. Patvirtinau alternatyvios kainodaros plana, tik nezinau kokie yra tarifai. Gal galima butu suzinoti apie tai placiau. Aciu.
LABAS
Sveika, Dovile. Dabartinė kainodara: 0,06€/min- išeinantis skambutis, 0,02€/sms, 0,06€/mb- internetas ir 0,01€- priimamas skambutis. Taip pat galima užsakyti paslaugų paketą: „Europa 1“, galiojantis vieną parą ir už 0,64 Eur suteikiantis 5 min., 5 SMS ir 15 MB (įeinančio skambučio kaina – 0,0131 Eur/min.). Jis užsakomas siunčiant sms su tekstu EUROPA 1 numeriu 1549
antanas 37.250.129.242
kodel man plana tapati dukart nuskaiciavo
LABAS
Labas, Antanai. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, kad galėtume patikrinti.
Ieva 213.226.139.5
Laba diena, šią vasarą išvykau į LČekiją mano telefonas visiškai neveikė visos kelionės metu, nei man nei mano artimiesiems neišėjo prisiskambinti, ką turėčiau daryti, kad mano labas, veiktų užsienio šalyse ir, kad su manii galėtų susisiekti. Ačiū, lauksiu atsakymo
LABAS
Labas, Ieva. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir galėsime tiksliau atsakyti kokių paslaugų trūksta.
Deimantė 10.24.85.27
Laba diena, Noriu pasiteirauti jei turiu planą kosmosas, kokiu principu šis planas man veiks Prancūzijoje? ar internetu galėsiu nemokamai naudotis ir toliau ar papildomai už jį apmokestinate? jei taip tai kiek? kaip užsisakyti planus, kad būtų neribotas internetas? bei kiek tas planas kainuoja?
LABAS
Labas, Deimante. Planas Kosmosas veikia tik Lietuvoje, taigi išvykus į užsienį slambučiai/sms ir internetas kainuos papildomai. Gali rinktis vienetinę kainodarą ir mokėti tik už tai, ką išnaudoji: 0,06€/min- išeinantis skambutis, 0,02€/sms, 0,06€/mb- internetas ir 0,01€/min- priimamas skambutis. Arba gali užsakyti planą HEY EU- jis suteikia 60 min, 60 sms ir 1GB mėnesiui už 9,99 €. Daugiau informacijos rasi čia: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Plano su neribotu internetu užsienyje šiuo metu neturime.
Kristina 82.132.219.62
O jei planuoju uzsienyje buti 2 menesius, ar imanoma uzsisakyti koki plana ilgiau nei 7 dienom?
LABAS
Sveika, Kristina, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
Diana 10.1.6.32
Uzsisakiau plana Europa 30,bet jis neveikia,ir nieks man negali prisiskambinti,esu Vokietijoj,dabar noriu atsisakyti,bet neissisiuncia zinute
LABAS
Sveika, Diana. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, arba dar pabandyk išsiųsti sms su tekstu ES numeriu 1504.
Egyda 86.100.64.228
Jeigu 200mb jums interneto begalybe tai as patyliu.
LABAS
Labas! Jei reikia daugiau interneto užsienyje, užsakyk planą HEY EU- jis suteikia 1GB.
UR 59.84.217.2
Sveiki, ar plano OSM GB veikia ir užsienyje? ar yra ka=koks limitas? A būtina užsisakyti HEYEU? Šiuo atveju sbarbiausias faktorius - internetas
LABAS
Sveika, planas OSM veikia tik Lietuvoje. Nuo spalio 1 dienos ES / EEE šalyse paslaugos veiks tik su planu HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti galite sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
Carolina 83.171.17.127
Sveiki, aš turiu problemų su lustu Lenkijoje. Aš nežinau, ar jis gerai aktyvuotas, ar galite man padėti? Aš turiu Heye 9,99 / mėn. Bet aš tik signalą ant lusto tik tada, kai prisijungiu prie "Wi-Fi" tinklo. Aš turiu turėti tarptinklinius mobiliuosius duomenis visai Europai, nes aš keliauju dar 2 mėnesius. Kaip tai padaryti? Duomenų tinklo konfigūracijos pranešimas niekada neatėjo į mane ir aš nežinau, kaip sukonfigūruoti savo mobilųjį telefoną. Tai Xiaomi REDMI 4 pastaba. Labai jums ačiū.
LABAS
Sveika, parašyk mums savo numerį info@labas.lt, kad galėtume patikrinti.
Kristina 88.119.194.21
Sveiki Turiu Labas kortele, numeris: 868775002. Isvykau i Anglija trumpu atostogu. Nenoriu uzsisakyti jokio plano, Noriu tiesiog aktyvuoti Labas kortele, kad man is Lietuvos galetu prisiskambinti i mano Labas numeri. Ka reiktu daryti? Nes dabar negaunu nei jokiu zinuciu nei skambuciu is Lietuvos i mano Labas numeri. Dekui uz pagalba
LABAS
Labas, Kristina. Tavo numeriui nebuvo įjungta Labas užsienyje paslauga, todėl negalėjai prisijungti prie tinklo. Dabar ją įjungiau, kortelę išimk ir įdėk į telefoną iš naujo.
Mindaugas 158.129.18.217
Sveiki isvykstu i Turkija koki plana geriausiai uzsisakyti kad galeciau pasiskmabint arba internetu susisiekti su seima?
LABAS
Sveikas, Mindaugai. Turkijoje galioja vienetinė kainodara- Priimti skambučius- 1,11 €/min, SMS- 0,49 €, išeinantys skambučiai- 2,03 €/min. Planų, kuriuos būtų galima užsakyti ir naudotis šioje šalyje nėra.
milda 10.24.47.224
Ar bunant uzsienyje reikia moketi atsiliepimo mokesti?
LABAS
Sveika, Milda. Taip, atsiliepimas apmokestinamas. ES šalyse: 0,01€/min, kitose šalyse tarifus gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje
Jokūbas 195.134.169.224
Laba diena, Ar galima užsisakyti tik internetą parai europoje?
LABAS
Sveikas, tik interneto plano užsienyje užsisakyti galimybės nėra. LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti galite sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
greta 10.4.12.212
Sveiki, jūsų planai EUROPA kažkokia tragedija :) Pirmą kartą nusivyliau jūsų paslaugomis. Kadangi interneto išnaudojau daugiau nei nurodytame plane EUROPA1 , man jį įjungėte vis iš naujo ir taip vietoj 0,64 e, nuskaičiavote 5 kartus po 0,64 e. Jeigu neįjungsite mano numeriui normalaus "romingo" po 10 metų bendradarbiavimo su jumis, teks nutraukti ryšius. Tikrai tvarkykite šią situaciją, nes klientų matau nemažai, kurie turi nusiskundimų. :)
LABAS
Sveika, Greta. Paslaugą galima išjungti sms žinute, siunčiant tekstą STOP numeriu 1549. Tik norime pažymėti, kad naudojantis vienetine kainodara, 1 mb kainuoja 0,06 eur. Taigi išnaudojus 50 mb reikėtų sumokėti 3,20 eur. O už tą pačią kainą su planu Europa 1 gali išnaudoti ir 50 mb, ir 25 min ir 25 sms :)
Diana 78.63.177.245
Labas. Jeigu uzsisakysiu plana HeyEu, tai kits mano uzsakyta planas nebegalios (OSM)?
LABAS
Labas, taip, su planu HEY EU, kiti planai nėra suderinami, taigi planas OSM atsijungs.
Ginte 207.46.13.101
Sveiki, Buvau isvykusi i uzsieni ir neuzsisakiusi jokio plano. Grizusi radau nuskaiciuotus pinigus uz ieinancius skambucius, kuriu nepriemiau. Kur kreiptis, jog paaiskintu placiau uz ka buvo nuskaiciuoti pinigai?
LABAS
Sveika, parašyk Labas numerį mums info@labas.lt adresu, kad galėtume patikrinti.
Tomas 62.107.107.203
Sveiki uzsisakiau labas plana heyeu ir atsisakiau kitu planu taciau man ivaziavus i uzsieni nei skambuciai nei internetas neveikia ka daryti?
LABAS
Sveikas, Tomai. Parašyk savo numerį mums el.paštu info@labas.lt, kad galėtume patikrinti.
Gintaras Narkevičius 78.61.80.237
laba, neveikia tel Švedijoje. neleidžia prisijungt prie operatoriaus. Kame reikalas ? Mano nr 863986961 patikrinkite prašau. Jau antra para, kaip neturiu ryšio...
LABAS
Labas, Gintarai. Tai nebuvo įjungta "Labas užsienyje" paslauga, dėl to ryšio kortelėje nebuvo. Dabar ją aktyvavau, SIM kortelę išimk ir iš naujo įdėk į telefoną, kad pradėtų veikti.
Nikolaj 10.4.11.146
begedziai!!!! su savo tarifu kainom. dirbu europoj ir naudoju latviu/croatu/lenku sim kortas, nes su jom europos sajungoj 5 gb ir neriboti pokalbiai 10 eu be isipareigojimo. o jus dar nuo 10.01 arjungsit rysi man. nu ir apsikakokit su lietuviskom kainom vagys
LABAS
Labas, užsienyje ir toliau galėsi naudotis paslaugomis, užsakius planą HEY EU. Tuomet ryšys nebus ribojamas.
Tomas 10.0.8.255
Uzssisakius plana HEYEU uzsieni kainuoja priimti skambucius?
LABAS
Sveikas, su planu esant užsienyje, ES / EEE šalyse atsiliepti kainuoja 0,01 eur/ min.
Laura 212.117.24.206
Sveiki, prieš isvykdama nepatvirtinau plano ir neišsiunčiau žinutes ES 1504 ar galėtumėte šią paslaugą aktyvuoti.
LABAS
Sveika, Laura, parašyk mums savo telefono numerį info@labas.lt - paslaugą "labas užsienyje" įjungsime.
vaidas 178.5.201.129
kokie bus ykainiai pasibaigus plano HEYEU ir HEYEU7 nemokamiems sms ir minutems,taip pat kiek kainuos su jais skambinti ir siusti sms,kai isnaudosi nemokamus? aciu
LABAS
Sveikas, Vaidai, išnaudojus plano minutes arba sms, galios standartiniai tarifai: minutė skambinti 0,15 eur, o sms kaina 0,07 eur. Išnaudojus visus plano duomenis internetas nebeveiks, kol vėl užsisakysi planą iš naujo.
Gintare 78.62.88.68
Sveiki, Esu jusu kliente daug metu (buvau Bites abonentas, veliau tapau labas vartotoja. Pries trejus metus isvykau gyventi i norvegija). iki siol naudojausi Labas tais atvejais, kai viesejau lietuvoje ir kartkartemis skambindavau is norvegijos i lietuva. Noriu pasiteirauti del esamos situacijos ir kokia iseiti siulytumet idant noreciau issaugoti turima numeri- as nuolat gyvenu norvegijoje, lietuvoje lankaus du kartus per metus. Heyu planas man kaip ir neaktualus nes butu per dideli kastai (as ne keliauju uzsienyje, o gyvenu) taciau noriu tureti numeri ir galimybe, kad man artimieji, pazistami galetu paskambinti ir as galeciau esant reikalui su jais susisiekti. Lauksiu atsakymo. Pagarbiai, Gintare
LABAS
Labas, Gintare. Nuo šiandien su LABAS numeriu užsienyje ES ir EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakius vieną iš dviejų planų: HeyEU 7 arba HeyEU. Šie planai galioja tiek Lietuvoje, tiek ES ir EEE šalyse, tad turėsi daugiau laisvės naudotis LABAS paslaugomis ES ir EEE šalyse. Planas HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Planas HeyEU 7 galios 7 dienas, jis suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav. Planus gali rasti LABAS internetiniame puslapyje: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems Planą gali susisakyti sms žinute numeriu 1549, tekste įrašius plano pavadinimą, arba prisijungus prie LABAS savitarnos svetainės. Deja kito būdo naudotis paslaugomis nėra.
Vytautas 10.1.138.134
Sveiki, Ar imanoma nautotis standartiniais roamingo tarifais nuo 2017.10.01? Ar butini reikia uzsisakyti plana Heyeu? iki siol naudojausi, bet nuo spalio 1d, rysio paslaugos nebeteikiamos, Taip gaunasi, kad esu priverstas uzsisakineti plana, nors man gal visiskai jo nereikia, nes as neisnaudoju minuciu ar tam tikro kiekio duomenu.
LABAS
Sveikas, Nuo spalio 1 dienos LABAS klientai užsienyje gali naudotis paslaugomis tik turint planą HEY EU arba HEY EU7. Be plano paslaugos užsienyje neveiks. Abu planai galioja ir LT, ir ES / EEE šalyse. HEY EU – 60 min, 60 sms ir 1 GB interneto mėnesiui už 9,99 eur. HEY EU7 – 20 min, 20 sms ir 400 MB savaitei už 3,99 eur. Abu planai suteikia neribotus duomenis naudojantis waze navigacija. Planus galima užsisakyti sms, arba savitarnoje mano.labas.lt. Visa informacija apie planus pateikta svetainėje: https://www.labas.lt/planai#!cat--skambinantiems-europoje.
Monika 78.58.168.116
Sveiki,o tai kaip bus užsisakius HEYEU plana,užsienyje,ar tas 60min. Tik man skambinti ar įeina su atsilieptomis minutėmis?
LABAS
Sveika, 60 min skirtos tavo skambučiams, priimamo skambučio kaina yra 0,01€/min, ji neįeina į plano mokestį.
REMIGIJUS 78.61.95.214
Galiu pasakyti didziausia nesamone. turejau paprasta labas be jokiu planu pildziaiu 10 euru ir man uztegdavo net iki 3 menesiu. Skambutis kainuodavo 0,06eu cento atsiliepti 0,013eu per minute. sms0,02 sento o dabar tai tikrai plesikavimas 10 euru uz 60 min ir 60 sms.. Plesikavimas ir kitaip nepavadinsi. Net mano svediskas tinklas duoda uz 15 euru 100 neribotu pokalbiu ir 1000sms i visa pasauly. kurie galioja net bunant Lietuvoje. Nepatenkintas klientas gyvenentis Svedijoje. Remigijus
LABAS
Labas, Remigijau. Planas Hey EU taip pat galioja ir Lietuvoje+ suteikia 1GB interneto. Skaičiuojant ankstesniais standartiniais tarifais, už tokį išnaudotą duomenų kiekį reikėtų sumokėti virš 60 eur. Apgailestaujame, kad šis variantas neatitinka tavo poreikių.
Giedre 65.99.137.107
Laba vakara,aš nenoriu jokiu europos planų ir nebeina nei skambinti,nei sms siusti,nes butinai to plano reikalaujate.as gyvenu olandijoje su seima bendrauju tik su labas,na ir stai va dešimt euru menesiui ir tik 60min.man per brangu.pratasit daug klijentu.kodel as negaliu naudotis įprastais tarifais užsienyje???
LABAS
Labas, Giedre. Deja vienetinė kainodara jau nebegalioja. Apie tai informavome jau rugsėjo pradžioje. Galima užsakyti ir pigesnį planą savaitei: 3,99 eur už 20 min, 20 sms ir 400 mb- HEY EU7
Julius 83.187.109.86
Sveiki kur dingo planas uzsenije. Keliauk ar panasiai. Kad nereikia jokiu planu nauduoji telefona tik skambuciam primti.
LABAS
Labas, Juliau. Ši paslauga jau nebegalioja. Jeigu nori nauodotis ryšiu ES šalyse, reikia užsakyti planą HEY EU mėnesiui arba HEY EU7 savaitei.
Saulė 85.206.11.6
Sveiki, turiu planą OSM. Planuoju išvykti 3 dienom į Prancūziją. Noriu užsakyti HEYEU7, tačiau gaunu žinutę, jog turiu atsisakyti OSM. Atsisakyti nenoriu. Ką reikia padaryti, kokį planą įsijungti, kad tas tris dienas Prancūzijoje turėčiau galimybę skambinti pati ir man būtų galima prisiskambinti? Ačiū.
LABAS
Sveika, Saule. Planai HEY EU su kitais pokalbių planais nėra suderinami. Grįžus į Lietuvą HEY EU7 taip pat galios, o vėliau, jam pasibaigus, galėsi iš naujo užsakyti pokalbių planą OSM su daugiau minučių.
Gabija 10.4.43.243
Sveiki, ar neužsisakius jokio plano lankantis/gyvenant užsienyje mano numeris vis dar pasiekiamas? Ar juo man gali paskambinti kiti?
LABAS
Labas, Gabija. Neužsakius plano HEY EU arba HEU EU7, paslaugos užsienyje neveiks (nebus galimybės ir priimti skambučius).
Vaidas 78.61.22.253
Labas rytas , mano draugi yra užsieni (turkijoj) turi plana užsisakius, kad būtu internetas, bet jo nėra galėtumėt patikrinti 863399232
LABAS
Labas, Vaidai. Turkijoje planas HEY EU negalioja, kadangi ši šalis nėra Europos Sąjungoje. Tarifus kitose šalyse galima rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje (paspaudus skiltį "Ne ES/EEE šalyse).
Sandra 78.71.219.226
Sveiki as negaliu naudotis savo labas numeriu nes man reikia plana uzsisakyti keliaujantiems bet nan tikrai to nereikia as ta numeri laikau nes laukiu svarbiu skbuciu ir dabar man niekas negali priskambinti as to plano tikrai nenoriu man neapsimoka mesti pinigus y bala ar galit padaryti kad as be planu nors laikinai galetu man priskambinti.
LABAS
Sveika, Sandra. Deja nuo spalio 1 dienos paslaugos veikia tik užsakius vieną iš planų, taigi kito varianto pasiūlyti negalime.
Robertas 88.119.87.178
Labas. Uzsisakiau planą HEYEu ,dabar esu Ispanijoje,kai gauti ta paslaugą ? Sim kortelė plansetiniame kompjuterije. Ačiu
LABAS
Sveikas, Robertai, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt. Patikrinsime, ar "labas užsienyje" paslauga yra įjungta.
Margarita 217.237.105.118
noriu uzsisakyti plana savaitei uzsienyje HEYEU7
LABAS
Sveika, Margarita, siųsk HEYEU7 numeriu 1500 (SMS kaina – 0,05 €). Jeigu jau esi užsienyje, sms tekstą su užsakymu reikia siųsti numeriu 1549.
egidijus 10.0.68.238
sveiki, jei išnaudoju savA itini plana HEYEU7 anksčiau, pvz: pokalbius, tai ar tada isijunks paprasti tarifai?
LABAS
Labas, Egidijau, paprasti tarifai neįsijungs. Nustojus galioti planui, jeigu jo neužsakysi, paslaugomis užsienyje naudotis galimybės deja nebus.
Agne 78.62.134.203
Sveiki, ka jus man patartumet daryti jei as nesinaudoju internetu nuolat gyvenu uzsienyje ir tiesiog reik kars nuo karto paskambint ar priimti skambuti?
LABAS
Sveika, Agne, deja be plano paslaugomis užsienyje naudotis negalėsi. HEY EU – 60 min, 60 sms ir 1 GB interneto mėnesiui už 9,99 eur. HEY EU7 – 20 min, 20 sms ir 400 MB savaitei už 3,99 eur. Abu planai suteikia neribotus duomenis naudojantis waze navigacija. Planus galima užsisakyti sms, arba savitarnoje mano.labas.lt. Visa informacija apie planus pateikta svetainėje: https://www.labas.lt/planai#!cat--skambinantiems-europoje.
Bolik 195.13.203.4
Sveiki! Dabar išnaujo perskaičiau taisykles, parašyta kad už atsilieptus skambučius moketi nereikia. Tai jau nebera 1ct/min už atsiliepta?
LABAS
Sveikas, taip, sąlygos atnaujintos ir mokėti už priimtą skambutį nereikės.
Dovydas 188.69.199.91
Neveikia labas kortele vokietijoje, raso tik pagalbos skambuciai, kaip aktyvuot kortele?
LABAS
Labas, Dovydai. Norint naudotis paslaugomis ES šalyse, reikia aktyvuoti paslaugą "Labas užsienyje" (per savitarną) ir užsakyti vieną iš šių planų: HEY EU7- 20 min, 20 sms ir 400 mb už 3,99 eur. savaitei, arba HEY EU- 60 min, 60 sms ir 1GB už 9,99 eur. mėnesiui. Visa informacija skelbiama čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Gabija 78.58.180.171
Kaip padaryti kad labas veiktu uzsieni ? dabar negaliu niekam skambinti ar rasyti .
LABAS
Labas, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt - patikrinsime paslaugas iš tinklo pusės.
Matas 87.247.109.3
I azijos salyse ar imanoma tureti interneta? Nes as planuoju skristi i Lietuva per Bangkoka (Tailandas) ir turiu Bites kortele man gali 'truks plys nesvarbi kaina labai reikia' interneto, ar yra galimybe uzsiusakyti? ar teks nusipirkti tailandietiska sim vietoje
LABAS
Labas, Matai. Internetas Tailande su Bitės kortele veikia, užsakyti papildomai nieko nereikia, galioja standartinaii tarifai- 7,43 eur/mb. Tarifas tikrai brangus, taigi bet kokiu atveju rekomenduojame pasidomėti ir toje šalyje siūlomis išankstinio mokėjimo kortelėmis.
Lukas 10.20.102.6
Kodėl man neina per sms užsisakyti planų kai turiu saskaitoje pakankamai pinigų? ,,Žinutė neišsiūsta``
LABAS
Labas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime. Ir nurodyk, kokį planą bandei užsakyti.
Simona 10.0.188.68
Sveiki, ar naudojasi kito žmogaus interneto GB kalbant per messengeri, nors jam skambinu aš, o ne jis man?
LABAS
Labas, Simona. Megabaitai naudojasi, kadangi priimti skambutį internetu taip pat reikalingi interneto duomenys.
Marko 10.24.58.33
Turiu galiojanti menesini plana LUV, kaip padaryti, kad pries isvaziuojant i uzsieni ji sustabdyciau, tada uzsienyje naudociau HEYEU7 ir grizes vel galeciau toliau testi naudotis to menesio LUV? Ar turesiu vel is naujo moketi uz plana LUV?
LABAS
Labas, du planai vienu metu galioti negali, taigi užsakius HEY EU planą, planas LUV išsijungs ir grįžus jį reikės užsakyti iš naujo.
Tomas 77.219.77.184
Sveiki.esu UK ir niekaip negaliu pasijuokti telefono,skambinti nereikia bet noriu kad kiti galetu susisiektisu manimi
LABAS
Labas, Nuo spalio 1 dienos LABAS klientai užsienyje gali naudotis paslaugomis tik turint planą HEY EU arba HEY EU7. Be plano paslaugos užsienyje neveiks. Abu planai galioja ir LT, ir ES / EEE šalyse. HEY EU – 60 min, 60 sms ir 1 GB interneto mėnesiui už 9,99 eur. HEY EU7 – 20 min, 20 sms ir 400 MB savaitei už 3,99 eur. Abu planai suteikia neribotus duomenis naudojantis waze navigacija. Planus galima užsisakyti sms, arba savitarnoje mano.labas.lt. Nepasirinkus šių planų, skambinti/siųsti sms/priimti skambučių negalėsite. Daugiau informacijos rasi čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems.
Adomas 90.185.35.72
Sveiki. Isvykstu i norvegija. Koks planas geriausias susisiekti su seima lietuvoje? Skambinti ar internetu bendrauti?
LABAS
Labas, Nuo spalio 1 dienos LABAS klientai užsienyje gali naudotis paslaugomis tik turint planą HEY EU arba HEY EU7. Be plano paslaugos užsienyje neveiks. Abu planai galioja ir LT, ir ES / EEE šalyse. HEY EU – 60 min, 60 sms ir 1 GB interneto mėnesiui už 9,99 eur. HEY EU7 – 20 min, 20 sms ir 400 MB savaitei už 3,99 eur. Abu planai suteikia neribotus duomenis naudojantis Waze navigacija. Planus galima užsisakyti sms, arba savitarnoje mano.labas.lt. Nepasirinkus šių planų, skambinti/siųsti sms/priimti skambučių negalėsi. Daugiau informacijos rasi čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems.
Oksana 88.118.199.181
Sveiki kaip atsakyti plana HEYEU7
LABAS
Labas, atšaukti planą gali prisijungus prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk sms HEYEU7- numeriu 1550 (nemokamai).
Sarunas 178.76.161.11
Labai,kaip atsisakyti plano heyeu7?
LABAS
Labas, atšaukti planą gali prisijungus prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk sms HEYEU7- numeriu 1550 (nemokamai).
Daiva 90.185.35.72
Vyras turi plana keliaujantiems naudojasi uzsieni kiek man kainuoja jam skambinti ?turiu plana OSM
LABAS
Labas, Daiva, jeigu esi Lietuvoje, tau skambinimas / siuntimas sms į užsienyje esantį LT numerį yra nemokamas.
Dagne 212.52.48.76
Sveiki uzsisakiau jusu plana Heyeu7, atvykus i olandija nevekia mobilusis internetas, bandziau jundtis prie skirtingu tiekeju, bet interneto vistiek neprikungia. Ka patartumet? Internetas buvo pagrindine priezastis uzsisakyti plana... Aciu
LABAS
Labas, Dagne, parašyk mums savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti. Mums parašyti gali info@labas.lt.
Ieva 78.62.96.173
Kaip pasipildyti skubiai sąskaitą?
LABAS
Sveika, Ieva, sąskaitą papildyti galit www.labas.lt -> dešinėje pusėje esančioje papildymo skiltyje. Gali pildyti interneto banku, kortele, ar papildymo kvituku. Taip pat pinigų tau gali persiųsti draugas iš savo Bitės/ LABAS numerio.
vilija 78.57.212.25
kodel neveikia planas HEYEU7
LABAS
Labas, nurodyk mums savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti. Parašyti mums gali info@labas.lt.
Mykolas 85.232.128.52
Sveiki, pasipildziau saskaita ir uzsisakiau plana HEYEU kad veiktu kortele uzsienio salyse bet kirtus LT siena man neveikia ir rysio nerodo. ka man tokiu atveju daryti jai siuo metu esu uzsienyja?
LABAS
Labas, parašyk mums laišką į info@labas.lt ir nurodyk savo telefono numerį, kad galėtumėme patikrinti situaciją išsamiau.
Monika 85.47.30.53
Sveiki, išvykstu į Rusiją mėnesiui laiko. Kiek kainuotų atsiliepti į skambučius ne užsisakius jokio plano?
LABAS
Sveika, Rusijoje atsiliepti kainuos 1,11 €/min.
Asta 10.27.87.2
Sveiki, Esu Pietų Afrikos Respublikoje ir noriu užsakyti planą HEYEU. Kokiu numeriu turiu siųsti SMS? Dėkui, Asta
LABAS
Sveika, planas HEYEU galioja tik LT ir ES / EEE šalyse. Afrikoje planas negalioja.
Juozas 213.226.176.2
Sveiki. Mama mano anglijoje kai tik atskrido uzsisake plana uz 10€ menesiui HEYEU . Bet per savaite isnaudojo visas zinutes ir minutes. Dabar vel pasipilde saskaita uz 10€ ir nori uzsisakyti toki pat plana. Siunciau toki pat zodi HEYEU numeriu 1549 ir atsiunte sms kad neteisingas tekstas. Sitas planas jum negalioja keliaujantiems. Aciu
LABAS
Labas! Parašyk mums LABAS numerį info@labas.lt arba laukiame tavo skambučio 1501. Galėsime padėti.
Viktorija 5.20.173.4
Ar galima nauditis labas paslaugomis uzsienyje be Plano?
LABAS
Labas Viktorija, kaip ir nurodyta mūsų puslapyje: Nuo 2017 m. birželio 15 d., įsigaliojus Europos Sąjungos institucijų patvirtintam tarptinklinio ryšio reguliavimui, norėdama naudotis LABAS paslaugomis Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse, užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos.
tomas 81.99.134.137
kaip atsisakyti HEYEU7? siunciant sms "STOP" numeriu 1549 raso : neteisingas uzsakymo tekstas plano keliaujantiems uzsakyti nepavyko
LABAS
Labas Tomai, prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk HEYEU7- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).
Vilius 85.206.221.235
Kaip atsisakyti plano HEYEU ?
LABAS
Labas Viliau, prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk HEYEU- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).
Inga 86.100.37.244
sveiki, esu Vokietijoje, užsisakiau planą HEYEU. Interneto,dėl kurio pastarąjį planą ir užsisakiau,taip ir nesulaukiu. Apmaudu, jaučiuosi apgauta.
LABAS
Labas:) Dėkojame už kreipimąsi. Jeigu vis dar susiduri su problema, kuo skubiau mums parašyk į info@labas.lt. Nepamiršk nurodyti savo telefono numerio, kad galėtume patikrinti.
Agne 195.12.170.220
Kodel gali neveikti internetas uzsienyje????
LABAS
Labas, Agne. Jeigu dar susiduri su ryšio problemomis užsienyje, parašyk mums į info@labas.lt nurodydama savo numerį.
Julius 84.240.53.141
Kodel neveikia kortele svedijoj, bandziau kelis telefono aparatus
LABAS
Labas:) Kuo skubiau mums parašyk į info@labas.lt, nurodyk LABAS numerį, o mes patikrinsime, kodėl negali naudotis ryšiu Švedijoje.
Tomas 193.219.177.40
Sveiki, nepavyksta issiusti sms heyeu7- numeriu 1550. Raso message not sent
LABAS
Labas, Tomai.:) Ar šiuo metu esi Lietuvoje? Jeigu planą bandai užsakyti būdamas užsienyje, reikia siųsti SMS numeriu 1549 (0,00 Eur). Jei visgi esi Lietuvoje, tuomet parašyk mums el. paštu info@labas.lt, kad galėtume tau padėti. Nepamiršk nurodyti numerio.
Viktoras 85.232.128.59
Sveiki, o jei aš keliausiu į Turkiją, tai ar man galioja HEYEU pasirinktas planas?
LABAS
Sveiki Viktorai, patiksliname Jums informaciją, kad tuomet planas Jums negalios. Turkija nepriklauso ES.
Kamile 78.60.116.134
Sveiki, jei aš tarkim užsisakiau plana HEYEU Lietuvoje ir išvažiuoju į Vokietija, ten įsijungus mobiliuosius duomenis iškart galėsiu naudotis internetu ar reikia kažką aktyvuoti ? Nežinau kaip paaiškinti aiškiau jums, padėkit!
LABAS
Sveiki, patiksliname, jog tuo metu turite turėti aktyvią paslaugą: LABAS užsienyje. Tai pat telefone turi būti nustatyti interneto nustatymai APN: internet bei įjungtas roaming data režimas.
Rokas 157.55.39.180
Sveiki. Turiu uzsisakes plana OSM. jaigu dabar uzsakysiu plana HEYUE man OSM PLANAS issijungs ir galesiu naudotis tik HEYUE???
LABAS
Sveiki Rokai, taip. Vienu metu galite turėti tik vieną pokalbių planą. Su šiuo planu negalioja interneto planai ir papildomos LABAS paslaugos (TINKLAINIS, ŽINYNAS, IŠEIGINĖS, LABAS NAKTYS, NEMOKAMI SMS TARP LABAS, BLACKBERRY paslauga). Tai taip pat yra nurodyta ir plano aprašyme, skiltyje svarbu: https://www.labas.lt/planai/heyeu
Inga 78.56.224.134
Laba diena vykstan i Gruzija 8 dienoms koks planas tiktu? Ir kaip uzsisakyti?
LABAS
Sveiki Inga, kokie tarifai yra taikomi keliaujant Gruzijoje galite pasitikrinti labas.lt puslapyje, šioje nuorodoje: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje Į paiešką reikia suvesti šalies pavadinimą.
Rita 148.252.128.28
Laba diena vyras turi plana heyeu menesiui jis uzsienyje. Tik niekaip nerandu kad butu parasyta kad jam ir turint plana atsiliepimas kainuoja po 0.01 cento. Anksciau be planu tiek mokedavom.
LABAS
Labas Rita, ižsisakius HEYEU planą, paslaugoms galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės. Paslaugos teikėjas gali apmokestinti įeinančius skambučius, kai paslaugomis bus naudojamasi neįprastai, nesąžiningai, t. y. ženkliai nukrypstant nuo vidutinio paslaugos naudotojo vartojimo įpročių, kitiems tikslams nei numatyta paslaugų teikimo sąlygose ar kitaip piktnaudžiaujant. Viršijus 240 min. įeinančių skambučių limitą per 60 d. (ar trumpesnį) laikotarpį vartotojo priimamiems skambučiams gali būti taikomas 0,01 Eur/min. mokestis. Užsisakius ar prasitęsus pokalbių planą, šis įeinančių minučių limitas skaičiuojamas iš naujo. Skambučių trukmė apvalinama minutės tikslumu. Ši informacija taip pat yra pateikiama ir prie plano aprašymo, skiltyje svarbu: https://www.labas.lt/planai/heyeu
Tomas 78.154.143.158
Sveiki noreciau suzinot kaip atsisakyti labas Plano uzsenyje.?
LABAS
Labas Tomai, tai gali padaryti prisijungus prie savitarnos mano.labas.lt arba priklausomai nuo to, kokį planą turi: išsiųsk HEYEU- arba HEYEU7- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).
Monika 23.237.4.26
Sveiki, ar butina uzsisakyti HEYEU/HEYEU7, ar galima naudotis tiesiog tam tikrais tarifais be siu planu (pvz, jei keliaujama tik porai dienu)? Nes uzsisakius plana, kiti uzsakyti planai anuliuojasi, nesvarbu, ar jie dar siaip ilgai galiotu...
LABAS
Labas Monika, nuo 2017.10.01 norėdama mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos.
Mantas 10.24.10.107
Sveiki As isvykstu i Estija 3 menesiams. Koki plana patartumete uzsisakyti, norint neprarasti rysio ir ineterneto? Lietuviski planai neveiks baltijos salyse?
LABAS
Labas Mantai, nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Planus gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Gintare 35.190.192.214
Kaip atsizakyti HEYEU?? DEL JO MAN NEVEIKIA TINKLAINIS
LABAS
Labas Gintare, tai gali atlikti prisijungus prie savo savitarnos svetainės mano.labas.lt Skiltyje valdyk paslaugas.
Almis 87.247.89.13
Sveiki kiek kainuoja man skambinti is europos sajungos i lt pasibaigus nemokamoms minutems su planu heyeu
LABAS
Labas :) Jei išnaudojai tau suteiktas minutes, toliau išeinantys skambučiai bus apmokestinami standartiniu tarifu, t.y. 0,15 Eur/min.
Vaida 78.62.129.112
sveiki, esu egipte ir man neina siusti zinuciu nes nera rysio, kaip man ji pasidaryti?
LABAS
Labas, Vaida. Jei kortelė nesiregistruoja prie tinklo, pabandyk jungtis prie vietinio operatoriaus rankiniu būdu telefono nustatymuose. Jei problema neišsispręs - parašyk mums į info@labas.lt nurodydama savo numerį.
indre 78.58.243.44
Kaip atsisakyti plano HEYEU?
LABAS
Labas:) Plano gali atsisakyti prisijungusi prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiuntusi HEYEU- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai). Jei reikės pagalbos, gali mums parašyti į info@labas.lt arba paskambinti 1501 (skambučio kaina 0,05 Eur).
Matas 10.4.77.113
Sveiki, kodel man bunan danijoje nera rysio labas korteles buvau uzsisakes plana Heyeu7 taciau jis man net neveike ir pinigai nuejo i bala. Iki siol neturiu jokio rysio telefone. Kame cia beda?
LABAS
Labas:) Pabandyk prie vietinio operatoriaus jungtis rankiniu būdu telefone. Jei rekomendacija nepagelbės - parašyk mums į info@labas.lt. Patikrinsime kuo skubiau.
Kotryna 10.21.112.98
Sveiki, gal turit neriboto interneto planų, kurie veiktų užsienyje?
LABAS
Labas;) Primename, kad su LABAS numeriu ES ir EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakius vieną iš dviejų planų: HeyEU7 arba HeyEU. Šie planai galioja tiek Lietuvoje, tiek ES ir EEE šalyse. Planas HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Planas HeyEU 7 galios 7 dienas, jis suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav. Apgailestaujame, tačiau su kitais planais mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nėra teikiamos.
Egle 85.206.191.57
Sveiki ar labas veikia Turkijoj?Koki plana reiketu uzsisakyti ir kokie tarifai?
LABAS
Labas, Egle:) Turkijoje galioja vienetinė kainodara. Spausk nuorodą https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje, pasirink NE ES/EEE šalyse ir įvesk Turkija. Puslapyje matysi, kokie tarifai ten galioja.
Deimantė 88.119.87.178
Sveiki. Kokį planą užisakyti būnant Danijoje.
LABAS
Labas, Deimante. Su LABAS numeriu ES ir EEE (šiuo atveju Danijoje) šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakiusi vieną iš dviejų planų: HeyEU7 arba HeyEU. Šie planai galioja tiek Lietuvoje, tiek ES ir EEE šalyse.
Paulina 192.168.25.126
Sveiki. Kiek man kainuotų sms žinutė į Latviją (žmogaus vykstančio į Latviją tele2 abonimentas) su planu STARTERIS? O jei jis man negalioja, tai kokia būtų be to plano sms į Latviją?
LABAS
Labas:) SMS į užsienį kainuoja 0,39 €.
Jomante 192.168.25.126
Kaip išjungti šitą planą? Kiek žinau planas tinkailis - internetas nieko nekainuoja, bet jo pasijungti negalima turint pilna heyeu..
LABAS
Labas, Jomante. Planai keliaujantiems (heyeu ir heyeu7) su kitais planais negalioja.
Antanas 192.168.25.126
Kodel negalioja planas HEYEU7 negaliu uzsisakyti,buvau uzsisakes plana uz 9,99 euro neribotas Gb, liko tik 7Gb,atsisakiau plano,kur nukeliavo pinigai Aciu
LABAS
Labas, Antanai.:) Atsisakius plano, neišnaudoti GB, minutės, bei SMS anuliuojasi, o pinigai už atsisakytą planą nėra grąžinami. Jei naudojantis planu kyla problemų, gali mums parašyti el. paštu info@labas.lt.
Violeta 192.168.25.126
Sveiki, kodėl užsienyje neveikia mobilūs duomenys? Ką daryti, kad pradėtų veikti? Planas Hey užsakytas.
LABAS
Labas! Parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt, padėsime.
Alantė 192.168.25.126
sveiki,keliauju į Ispaniją ir ieškau plano,kad būtų 1-2gb savaitei. gal turit pasiūlymų?
LABAS
Labas:) Galime pasiūlyti planą HEYEU, kuris suteikia 1GB, 60 minučių bei 60 Sms. Planas galioja mėnesį nuo užsakymo datos.
Ernestas 192.168.25.126
Sveiki. Keliausiu į Estiją. Užsakiųs planą Latvijoje, Estijoje reiks jį užsisakyti iš naujo?
LABAS
Labas:) Užsakius planą, jis galioja visos ES/EEE šalyse, iš naujo užsakyti nereikia.
Anastzja 192.168.25.126
Hello, I have questions about international call's prices if I buy starter. I am interested only in calls and sms to EU contries (no interenet needed). Thank you
LABAS
Hello:) We will contact You in a private message to discuss Your requests.
Ovidijus 192.168.25.126
Uzsisakiau HEYEU bet neveikia
LABAS
Sveiki Ovidijau, parašykite mums laišką į info@labas.lt ir nurodykite savo LABAS numerį, kad galėtumėme patikrinti.
Egle 192.168.25.126
Sveiki, ar nepasirinkus jokio plano, labas užsienyje neveiks? Gal būtų galimybė tiesiog prisijungti prie tos šalies tinklo kurioje svečiuojiesi?
LABAS
Labas;) su LABAS numeriu ES ir EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakiusi vieną iš dviejų planų: HeyEU7 arba HeyEU. Apgailestauju, tačiau su kitais planais mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nėra teikiamos. Jeigu keliauji ne į ES šalis, tuomet svarbu papildyta sąskaita, nes kitose šlayse galioja vienetinė kainodara.
Ivan 192.168.25.126
Sveiki. Kada planu kainos keisis? Nuo Birzelio 15 2018 turejo sumazeti kainos, taciau matau, kad HEYEU vis dar 10 euru kainuoja.
LABAS
Labas! Nuo 2018 m. birželio 15 d. atpigo priemokos, taikomos už tarptinklinio ryšio paslaugas, vartotojams, keliaujantiems ES/EEE šalyse. LABAS vartotojai keliaudami mobiliojo ryšio paslaugomis naudojasi užsisakę minučių, SMS ir mobiliųjų interneto duomenų planus, kuriuose ši priemoka netaikoma, taigi šie pakeitimai LABAS kainodaros nekeičia.
Veslavas 192.168.25.126
Užsisakiau planą, bet vis tiek nėra ryšio Vokietijoje.
LABAS
Labas, parašyk mums laišką į info@labas.lt ir nurodyk savo telefono numerį, kad galėtumėme patikrinti išsamiau.
Irena 192.168.25.126
Sveiki. Kokį planą geriausia užsisakyti esant užsienyje mėnesį laiko. Kad būtų pigūs skambučiai, žinutės ir internetas? Kiek kainuotų atsiliepimas esant užsienyje?
LABAS
Sveiki, Irena. Tarifai priklauso nuo šalies į kurią ketinate keliauti. ES/EEE šalyse galioja planai keliaujantiems HEYEU ir HEYEU7, o ne ES šalyse galioja vienetinė kainodara priklausomai nuo šalies. Visą informaciją apie planus ir tarifus galite rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems. Taip pat, jei norite, kad patartume, parašykite mums el. paštu info@labas.lt nurodydama šalies, į kurią keliausite, pavadinimą.
Deivis 192.168.25.126
Kodėl užsisakiau 2 kart heyeu7 ir neveikia internetas!?
LABAS
Labas, Deivi. Pirma siūlome pabandyti prie vietinio operatoriaus jungtis rankiniu būdu telefone. Jei šis variantas nepadės, parašyk mums el. paštu info@labas.lt. Nepamiršk nurodyti ir telefono numerio.
Ricardas 192.168.25.126
Esu siuo metu norvegijoj,koks geriausias planas kad butu kuo daugiau sms?
LABAS
Labas:) Su LABAS numeriu ES ir EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakius vieną iš dviejų planų: HeyEU7 arba HeyEU. Daugiausiai duomenų suteikia planas HeyEU: 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Daugiau informacijos rasi čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Beatrice 192.168.25.126
KLAUSIMAS. Sveiki, ar bet kuris is HEYEU planu veikia kartu su lietuvisku planu tuo paciu metu? Jeigu esu uzsisakiusi menesini lietuviska plana, bet reikia isvaziuoti i uzsieni savaitei, ar galiu tureti ir, tarkime, HOT ir HEYEU7 vienu metu, ar reikia pirma atsaukti HOT, uzsisakyti HEYEU7 savaitei ir grizus vel is naujo uzsisakyti HOT? Aciu
LABAS
Labas.:) Užsakius planą HEYEU arba HEYEU7, prieš tai turėtas planas nustos galioti. Planai keliaujantiems su kitais, Lietuvoje galiojančiais, planais negalioja. Taip pat primenam, kad vienu metu gali turėti tik vieną planą. Grįžus iš kelionės, jei norėsi naudotis prieš tai turėtu planu, reikės jį užsakyti iš naujo.
Rūta 192.168.25.126
Ar imanoma prie plano heyeu papildomai uzsisakyti dar bent 1gb interneto?
LABAS
Labas, Rūta.:) Apgailestaujam, tačiau kiti pokalbių ar interneto planai su HEYEU7 ir HEYEU negalioja.
Roman 192.168.25.126
Sweiki gal yra koks kitas planas kur daugia interneto?esu pastovei uzsenij
LABAS
Labas, Roman.:) Kol kas ES/EEE šalyse turime du galiojančius planus – HeyEU7 arba HeyEU. Primenam, kad planas HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Tuo tarpu planas HeyEU 7 galios 7 dienas, jis suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav.
Andrius 192.168.25.126
Sveiki, kokie tarifai galios ES šalyse jei nebūsiu užsisakęs vieno iš HEYEU plano?
LABAS
Labas:) Neužsakius plano, paslaugomis ES/EEE šalyse galimybės pasinaudoti neturėsi. Rekomenduojame užsakyti vieną iš planų, kad neliktum be ryšio!
Raimonda 54.16.79.0
Koki plana uzsisakyti kad butu kuo daugiau sms Vokietijoj?ir kodel nesisiuncia sms bunant Vokietijoj ir neina niekam prisiskambint?
LABAS
Labas:) Vokietijoje, kaip ir kitose ES/EEE šalyse, galioja planai HeyEU7 ir HeyEUPlanas HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Planas HeyEU 7 galios 7 dienas, jis suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav. Deja, papildomų SMS paketų ES šalyse kol kas negalime pasiūlyti. Jei nepavyksta pasinaudoti tarptinklinio ryšio paslaugomis užsienyje, parašykite mums info@labas.lt nurodant savo numerį ir mes patikrinsime.
Lina 176.12.107.132
Sveiki, ar bus rysys uzsienyje jei turiu plana LUV. Kokie yra standartiniai tarifai pokalbiams bei mob. Internetui Svedijoje?
LABAS
Labas Lina! Nuo 2017.10.01 norėdama mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos.
Aida 54.16.79.1
I need the internet to work
LABAS
Hey! If You still need any help, please, contact us via email info@labas.lt. Do not forget to include Your phone number.
Monika 54.16.79.1
Sveiki, užsisakiau planą HEYEU7 Lenkijoje, tačiau man jis neveikia. Neturiu mobiliojo ryšio.
LABAS
Labas:) Tuomet papildomai pasitikrink, ar savitarnoje neišjungei roaming'o paslaugos LABAS UŽSIENYJE (turi būti aktyvi), papildomai perkrauk įrenginį ir prie operatoriaus junkis rankiniu būdu. Nepadėjus nei vienam iš pasiūlymų, rašyk mums el. apštu info@labas.lt ir nurodyk savo numerį.
Audrius 54.16.45.0
O jei jokio plano HEYEU ar HEYEU7 nepasirinksiu, kokie tarifai galios Vokietijoje?ar busiu rysyje?
LABAS
Labas Audriau! Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos.
jonas 54.16.79.1
kokie standartiniai roamingo tarifai?
LABAS
Labas Jonai! :) Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos.
Ernestas 5.90.5.215
Kaip uzsisakyti Vokietijoje esant interneta? Kokie planai ir kokiu nr siusti?
LABAS
Labas Ernestai! Planus keliaujant ES/EEE šalyse galite pamatyti šioje nuorodoje: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Laima 10.1.197.230
sveiki,isvykstu i UK, koki plana uzsisakyti?,reiketu tik parai
LABAS
Labas Laima! Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Šiuo planus galima rasti šioje nuorodoje: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Osv345 37.138.231.238
Labas, ar užsienį būdamas ir neužsisakes jokio plano toliau turėsiu ryšį ir su manimi galės susisiekti kiti?
LABAS
Labas! Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Apie šiuos planus galima rasti: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Greta 217.153.136.1
Sveiki koki man plana uzsisakyti keliaujant I amsterdama bus reikalingas internetas
LABAS
Labas, Greta. Kad atvykusi į Amsterdamą galėtum naudotis mobilaus ryšio paslaugomis, tau reikėtų užsisakyti mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1 GB už 9,99 €/mėn. Planas HeyEU 7 galios 7 dienas, jis suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav. Apie šiuos planus galima rasti: https: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
nedas 10.5.80.28
neina prisijunkti prie tinklo pries pora savaiciu buvo viksas ok, vokietija dekui uz paglba
LABAS
Labas! Kad galėtume tau padėti, parašyk mums el. paštu info@labas.lt nurodydamas savo numerį. Bet prieš tai įsitikink, kad esi užsakęs planą heyeu arba heyeu7 jei keliauji ES/EEE šalyje, o prisijungęs prie savitarnos patikrink, ar neišjungei roamingo paslaugos LABAS UŽSIENYJE.
Kristina 95.222.27.200
Sveiki, norėjau pasiteirauti ar yra kokių nors planų, kad galėčiau keliaudama Norvegijoje naudoti internetą? Dėkoju :)
LABAS
Labas Kristina! :) Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Gabija 88.216.118.168
Sveiki, ar yra koks nors planas, kuri galeciau naudoti Turkijoje?
LABAS
Labas Gabija! Tokio plano nėra. Keliaujant Turikijoje yra taikomi atskiri tarifai. Juos gali susižinoti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje
martynas 10.1.132.1
kodel neisijungia romingo paslauga ir uzsienyje as negaunu skambuciu is lt?? o tik gaunu jusu zinutes kad uzsisakyciau palnus kurie yra sav trukmes ko man nereikia...
LABAS
Labas, Martynai, apgailestaujame, tačiau LABAS numeriu ES ir EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakęs vieną iš dviejų planų: HeyEU7 arba HeyEU. Daugiau informacijos apie planus bei kaip juos užsakyti, rasi paspaudęs šią nuorodą: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Dovile 188.69.215.77
Ar 4 dienoms italijoje užteks savaitės plano?
LABAS
Labas, Dovile:) Viskas priklauso nuo vartojimo intensyvumo. Planas HeyEU7 galios 7 dienas, suteiks 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav. Jei pritrūksi interneto duomenų, minučių ar SMS, planą galėsi vėl atsinaujinti.
Deicidas 86.100.110.73
sveiki, vaziuoju i usieni 1men koki plana galit patart
LABAS
Labas, jei planuoji keliauti į ES/EEE šalį, tuomet tau būtinai reikės pasirūpinti planu keliaujantiems HeyEU7 arba HeyEU. Planas HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Planas HeyEU 7 galios 7 dienas, jis suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav.: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Egis 213.226.139.5
Laukiu vis nauju europoj planu,kada bus pigiau nes jau kiek metu 9.99 € menesiui?
LABAS
Laba diena, dėkojame už Jūsų pastabas. Viliamės, jog ateityje galėsime pasiūlyti planus atitinkančius Jūsų poreikius.
Alina 86.38.26.125
koki plana reikia uzsisakyti vykstant i turkija?
LABAS
Labas, Turkijoje pokalbių planai negalioje. Ten nuvykusi galėsi naudotis vienetine kainodara, kurios tarifus pateikiame LABAS tinklapyje: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje Spausk nuorodą, pasirink skiltį NE ES/EEE šalyse ir įvesk Turkijos pavadinimą į tuščią eilutę. Puslapyje pasirodys paslaugų kainos Turkijoje.
elona 188.69.196.202
sveiki.noriu suzynoti kodel neveikia mano risys uzsienije
LABAS
Labas, kad galėtume tau padėti, parašyk mums el. paštu info@labas.lt. Nurodyk savo numerį bei kokioje šalyje esi. Žinoma, prieš tai įsitikink, kad esi užsakęs planą Heyeu arba Heyeu7 jei keliauji po ES/EEE šalis, o prisijungęs prie savitarnos patikrink, ar neišjungei roamingo paslaugos LABAS UŽSIENYJE.
Ignė 10.4.12.6
Sveiki, su planu LUV, pasibaigus 2 gb interneto, priklausančiam šiam planui, nebepavyksta naudotis Messengeriu, kuris pagal planą turėtų būti nemokamas. Kodėl?
LABAS
Labas! Neriboti GB programėlėms Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp ir kitoms, suteikiamoms su LABAS planais TINKLAINIS ir ŽINYNAS, galioja tik tuomet, kol turi interneto duomenų arba sąskaitos likučio pakanka naršyti standartiniu tarifu (0, 99 Eur). Sąskaitos likutis reikalingas tam, kad būtų galima naršyti kituose puslapiuose ar kitose programėlėse. Taigi nemokamos programėlės veiks, jei turėsi sąskaitoje 0, 99 Eur arba nemokamų MB.
Arlandas 78.62.22.224
Sveiki, norejau paklausti ar galima LABAS internetu ir rysiu naudotis nevarzomai(taip pat kaip ir Lietuvoje, nemokant jokiu papildomu sumu ir pan.), lyg butum Lietuvoje? Bent anksciau kiek zinau galejei naudotis. Dekui.
LABAS
Labas! Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasi čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Petras 10.24.6.22
sveiki, ar heyeu veiks graikijos saloje Zakinte?
LABAS
Labas, Petrai, taip, Zakinte galėsi naudotis HEYEU ar HEYEU7 planais:)
Paulina 90.143.113.112
Ar įmanoma užsisakyti interneto užsienyje tik vienai dienai? Jeigu taip tai kaip vadinasi toks planas?
LABAS
Labas, Paulina:) Šiuo metu su LABAS numeriu ES ir EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakiusi HeyEU7 (savaitės planas) arba HeyEU (30 dienų planas). Planas HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Planas HeyEU7 suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav.
Jurgita 78.58.1.208
Sveiki, atvykau į Vokietiją ir jau antrą dieną man neveikia labas kortelė, rodo "no service", o kitų draugų, kurie naudoja tele-2 veikia. Prieš kertant sieną buvau aktyvavus HEYEU7 planą. Ką galėtumėte pasiūlyti?
LABAS
Labas, Jurgita, kad galėtume tau padėti, parašyk mums el. paštu info@labas.lt nurodydama savo numerį. Bet prieš tai įsitikink, ar neišjungei roamingo paslaugos LABAS UŽSIENYJE. Patikrinti bei aktyvuoti paslaugą gali prisijungusi prie savitarnos arba išsiuntusi žodį KELIAUK+ (su pliusu) numeriu 1550 (0 €).
Airida 83.176.230.212
Ar šis planas dar galiojantis?
LABAS
Labas, Airida, su LABAS numeriu ES ir EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik su planu HeyEU7 arba HeyEU. Su kitais planais mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nėra teikiamos: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
edgaras 78.56.72.204
Sveiki, planuoju keliauti į olandiją, ir norėtusi ten turėti mobilujį internetą, šiuo metu esu pildyk vartotojas, tačiau pastebėjau kad yra planas leidžiantis turėti neribota internetą, tik už 9.99mėn. ar tai tiesa ar kažka netaip supratau, nes pildyk maksimaliai užsienyje suteikia tik 3GB/men.
LABAS
Labas, Edgarai! Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasi čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Paulius 10.1.76.202
Sveiki, esu Italijoje su planu HEY07, taciau niekaip negaliu prisijungti prie interneto. Skambučių ir žinučių paslaugos veikia puikiai, tačiau prie interneto galiu prisijungti tik su wifi. Planas duoda 400mb, kuriais negaliu naudotis. Kaip tai ištaisyti? (Mobilūs duomenys nustatymuose, žinoma, įjungti). Ačiū.
LABAS
Labas, Pauliau, kad galėtume tau padėti, parašyk mums el. paštu info@labas.lt nurodydamas savo numerį. Bet prieš tai įsitikink, ar neišjungei roamingo paslaugos LABAS UŽSIENYJE. Patikrinti bei aktyvuoti paslaugą gali prisijungus prie savitarnos arba išsiuntus žodį KELIAUK+ (su pliusu) numeriu 1550 (0 €).
Eugis 78.58.84.180
Sveiki. O kas bus jeigu neužsisakysiu jokio plano? Ar yra standariniai tarifai kažkur? Ar neužsakius plano, LABAS užsienyje neveiks, konkrečiau - ES ? Ačiū!
LABAS
Labas! Nuo 2017.10.01 norėdami mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse, turite užsisakyti mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasite čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
dovilė 78.56.160.36
savaitei išvyktu į Europą, ka man padaryti kad butu internetas ir t.t ir FB IR MESENGERIS
LABAS
Labas! Nuo 2017.10.01 norėdami mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse, turite užsisakyti mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasite čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Rasa 78.56.21.20
Sveiki, ieskau tinkamiausio plano gyvenant Lenkijoje, tinka kortele, bet kad butu galimybe nesijaudinti del skambuciu ar sms kiekio ? Koki tinkamiausia varianta geltumete pasiulyti? Dekoju
LABAS
Labas! Nuo 2017.10.01 norėdami mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse, turite užsisakyti mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasite čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Jonas 90.138.1.70
Labas.Gyvenu Anglijoje.Turiu Labas numerį.Niekas man negali prisiskambinti.Nenoriu jokių planu,nei HEYEU,nei EUROPA. Ką daryti,kad turėti galymybę gauti įeinančius skambučius ir sms į Labas numerį?
LABAS
Labas, Jonai! Nuo 2017.10.01 norėdami mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse, turite užsisakyti mokėjimo planą HEY, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasite čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Elena 10.21.106.118
Sveiki , kokį plana reikia užsisakyti jog būtų neribotas internetas užsienyje kelioms dienoms?
LABAS
Labas, Elena! Nuo 2017.10.01 norėdami mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse, turite užsisakyti mokėjimo planą HEY, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasite čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu