Kelionėje nesiskirk su pasu, draugu ir LABAS, nes gali bendrauti, rašyti ir naršyti nevaržydamas savęs – visai kaip Lietuvoje.

Nuo 2017 m. birželio 15 d., įsigaliojus Europos Sąjungos institucijų patvirtintam tarptinklinio ryšio reguliavimui, norėdamas naudotis LABAS paslaugomis Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse, gali pasirinkti tau labiausiai tinkantį variantą:

 • Užsisakyti naująjį ES reguliavimo naudas suteikiantį planą HEYEU, kurį turėdamas galėsi naudotis plano minutėmis, SMS ir megabaitais tiek Lietuvoje, tiek ES! O kad užsienyje keliauti būtų dar paprasčiau, planas suteikia ir neribotus GB WAZE navigacijos programėlei.
 • Patvirtinti, kad tau tinka alternatyvi mobiliojo ryšio ES/EEE šalyse kainodara: mobiliojo ryšio paslaugų planai keliaujantiems EUROPA 1 (dienai) arba EUROPA 7 (savaitei). Šiuos planus gali užsisakyti ir suteiktomis naudomis naudotis iki 2017.10.01. Nuo 2017.10.01 norėdamas naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse užsisakyk planą HEYEU. HEYEU planas galioja tiek Lietuvoje, tiek ES/EEE šalyse. Su kitais planais mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos.
LABAS planai keliaujantiems EUROPA 1 EUROPA 7
Pokalbiai 5 min. 50 min.
SMS arba MMS 5 vnt. 50 vnt.
Mobiliojo interneto duomenys 15 MB 150 MB
Plano galiojimas 24 val. 7 paros
Kaina 0,64 Eur 5,99 Eur

Į planus neįtrauktos užsienyje atsilieptų skambučių minutės. Tokios minutės kaina ES / EEE šalyse – 0,013 Eur/min.

 • Patvirtinti, kad tau tinka alternatyvi mobiliojo ryšio ES/EEE šalyse kainodara mokant už kiekvieną paslaugos vienetą atskirai: 0,0605 Eur už minutę, 0,0242 Eur už SMS ir 0,0605 Eur už megabaitą, o už įeinantį skambutį – 0,0131 Eur/min. Nuo 2017.10.01 nebus galima mokėti už kiekvieną paslaugos vienetą atskirai ES/EEE šalyse. Norėdamas naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse užsisakyk planą HEYEU. Šis planas galioja tiek Lietuvoje, tiek ES/EEE šalyse. Neturint HEYEU plano, mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos.

Patvirtinus alternatyvią kainodarą, tau bus suteikta 30 proc. nuolaida mobiliojo ryšio paslaugoms Turkijoje.

Naująjį planą užsisakyk kaip įprasta – SMS žinute arba savitarnoje mano.labas.lt, o savo pasirinkimą naudotis alternatyvia kainodara prieš pirmąją kelionę patvirtink išsiuntęs SMS su tekstu „ES“ nr. 1504 (0 Eur). Alternatyvią kainodarą pasirinkti ir suteiktomis paslaugomis naudotis gali iki 2017.10.01.

Nepasirinkus nei vieno iš variantų, ryšys keliaujant ES / EEE šalyse neveiks. Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU.

Planą HEY EU užsisakyk kaip įprasta – SMS žinute (siųsk HEYEU nr. 1500 (0,05 Eur)) arba savitarnoje mano.labas.lt, o savo pasirinkimą naudotis alternatyvia kainodara prieš pirmąją kelionę patvirtink išsiuntęs SMS su tekstu „ES“ nr. 1504 (0 Eur).

Patvirtinus alternatyvią kainodarą, EUROPA 1 įsijungs kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EEE šalių ir galios 24 val. nuo naudojimosi paslaugomis pradžios, bet ne ilgiau nei iki 2017.10.01. Jei nori naudotis planu savaitei EUROPA 7, užsisakyk jį siųsdamas SMS nr. 1549 su tekstu EUROPA 7. Planas galios 7 dienas nuo užsakymo, bet ne ilgiau nei iki 2017.10.01.

Žinok, kad rinktis ar naudotis EUROPA planais, ar mokėti už kiekvieną ryšio paslaugos vienetą atskirai (MIN., SMS / MMS ar MB) gali iki 2017.10.01. Norėdamas pasirinkti tokį mokėjimo būdą, būdamas užsienyje skambink +37065600568 (0 Eur/min), o būdamas Lietuvoje skambink nr. 1501 (0,05 Eur/skamb.).

 

LABAS planas HEYEU ir planai keliaujantiems EUROPA 1 arba EUROPA 7 pravers vykstant į ES ir EEE šalis: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekijos Respubliką, Daniją, Estiją, Gibraltarą, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Lichtenšteiną, Liuksemburgą, Maltą, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Vengriją, Vokietiją.

Kainas kitose šalyse rasi čia.

 • Jei nesulaukęs, kol pasibaigs plano keliaujantiems ( EUROPA 1 arba EUROPA 7) galiojimas, užsisakysi kitą, pridėsime neišnaudotas minutes, SMS/MMS ir MB prie tavo naujo plano, o planų mokesčiai susisumuos. Jais galėsi naudotis tol, kol galios tavo ilgiausiai galiojantis planas keliaujantiems, tačiau planą EUROPA 1 arba EUROPA 7 užsisakyti ir jo suteikiamomis naudomis naudotis gali ne ilgiau nei iki 2017.10.01.
 • Jei pasirinkai planą EUROPA 7, apie tai, kad jau išnaudojai 80 % ir 100 % minučių, SMS ar MB, informuosim SMS-u. Praėjus savaitei arba išnaudojus plano naudas ir toliau naudojantis paslaugomis aktyvuosis planas EUROPA 1 (parai), arba gali iš karto vėl užsisakyti planą EUROPA 7 likusioms kelionės dienoms. Planą EUROPA 1 arba EUROPA 7 užsisakyti ir jo suteikiamomis naudomis naudotis gali ne ilgiau nei iki 2017.10.01.
 • Norėdamas sužinoti, kiek tau dar liko neišnaudotų minučių, SMS / MMS ir MB iš plano keliaujantiems EUROPA 1 arba EUROPA 7, siusk SMS su tekstu INFO nemokamu nr. 1549. HEYEU plano likutį gali pasitikrinti prisijungęs prie mano.labas.lt. Planą EUROPA 1 arba EUROPA 7 užsisakyti ir jo suteikiamomis naudomis naudotis gali ne ilgiau nei iki 2017.10.01.
 • Nepamiršk pasitikrinti sąskaitos likučio – jeigu plano mokesčiui jo neužteks, likusi atostogų dalis bus be ryšio. Papildyk sąskaitą ir ryšis sugrįš. Jei reikės pagalbos, skambink nemokamu nr. +37065600568.

Automatinis operatoriaus parinkimas:

Geriausia, jei išvažiavęs į užsienį telefone nusistatyti automatinę tinklo parinktį. Tokiu atveju LABAS bus lengviau užtikrinti, kad prisijungei prie tinklo, kuriuo gali naudotis patogiausiai. Tiesiog įsijunk savo mobilųjį ir palauk, kol jis bus automatiškai įregistruotas vietinio operatoriaus tinkle. Vos telefonas bus įregistruotas, iškart galėsi naudotis mobiliuoju ryšiu, kalbėti su Lietuva ir visu pasauliu.

Rankinė operatoriaus parinktis:

Jei telefone nustatyta rankinė operatoriaus parinktis, prie tinklo prisiregistruoti reikės per telefono meniu. Čia pamatysi visus tuo metu aktyvius tinklus, o prireikus lygiai taip pat galėsi pakeisti vieną operatorių kitu. Prieš išvykdamas pasidomėk, kurio operatoriaus tinkle toje šalyje reikia registruotis – informaciją rasi įvedęs šalies pavadinimą čia, paskambinęs trumpuoju nr. 1501 (0,04 €) arba +370 699 23230 (jei skambini iš užsienio, nemokamai).

Prisijungus prie tinklo:

Kai prisiregistravęs vietiniame tinkle telefono ekrane pamatysi operatoriaus pavadinimą, žinok, kad jau gali skambinti, siųsti SMS, o draugai ir artimieji taip pat gali su tavimi susisiekti. Už skambutį jie mokės tokiais pat tarifais, tarsi būtum Lietuvoje.

Jei nepavyksta prisijungti prie tinklo:

Jei įregistruoti telefono vietiniame tinkle nepavyksta, kitu telefonu paskambink į Klientų aptarnavimo skyrių (tel. +370 699 23230, skambutis nemokamas), pasakyk savo mobiliojo telefono numerį, kurioje šalyje esi ir kokio operatoriaus paslaugomis bandei naudotis. Pasistengsime nepalikti tavęs be ryšio!

Kai artimiausia lietuviška parduotuvė ar spaudos kioskas už tūkstančio kilometrų, gali rinktis iš 3 būdų:

 1. Papildyti sąskaitą labas.lt banko kortele arba per internetinę bankininkystę.
 2. Papildymo kortelė ar kvitas iš Lietuvos. Jei prieš išvažiuodamas nusipirkai papildymą, bet nespėjai jo aktyvuoti, sąskaitą gali papildyti iš užsienio. Labas.lt pasirink papildymą „papildymo kvitu“ arba siųsk SMS nr. 1544. Žinutės tekste įrašyk P 12345678 123456, kur P – raktažodis, 12345678 – aštuonženklis papildymo kortelės ar kvito numeris ir 123456 – šešiaženklis saugos kodas. Nepamiršk, kad sąskaitą galima papildyti tik 3 kartus per dieną, vėliau SMS nr. 1544 išsiųsti nepavyks.
 3. Mobilioji perlaida. Ji leis sąskaitą papildyti iš kito LABAS ar BITĖS numerio. Ir nesvarbu, ar tuo metu tavo geradarys bus Lietuvoje, ar užsienyje. Perlaidos gavimas tau nieko nekainuos, o siuntimas būnant užsienyje bus apmokestintas pagal toje šalyje galiojantį SMS tarifą.

Norėdamas užsienyje sužinoti sąskaitos likutį siųsk "?" nr. 1500 (SMS apmokestinama pagal toje šalyje galiojančius tarifus) arba pasitikrink jos kainą internetu mano.labas.lt.

 • Jei dažnai būni netoli Lietuvos sienos, telefonas pats gali prisijungti prie užsienio operatorių tinklų, todėl nusistatyk rankinę tinklo parinktį.
 • Duomenų perdavimas ES / EEE šalyse apvalinamas 1 KB tikslumu.
 • Skambučiai tarp Europos Sąjungos šalių, Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos apvalinami sekundės tikslumu: jei skambina tau − nuo pirmos sekundės, jei skambini tu − nuo 31 sekundės. Kitose šalyse pokalbiai apvalinami minutės tikslumu.
 • Už atsilieptus skambučius „BITE Latvija“ tinkle mokėti nereikės.
 • Pokalbis apmokestinamas už laiką nuo pirmojo sujungimo signalo.
 • Skambučiai ir SMS Lietuvos bei užsienio padidinto tarifo ar satelitiniais numeriais užsienyje neveikia.
 • Skambučių įkainiai gali keistis dėl valiutų kursų svyravimo, pasikeitusių nacionalinių arba tarptautinių mokesčių ar rinkliavų.
 • Keliaujant po ES šalis, tave nemokamai informuosime apie bet kurioje iš jų galiojančius tarptinklinio ryšio (roaming) tarifus: skambink nemokamai į Klientų aptarnavimo skyrių nr. +370 656 00568 (turėk galvoje, kad kitais klausimais šiais numeriais padėti negalėsime). Jei skambinsi iš kitos šalies, už pokalbį mokėsi pagal joje galiojančius skambučių į Lietuvą tarifus.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

 • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
 • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Lina 78.56.117.232
Kaip atsisakyti plano Keliaujantiems??
LABAS
Labas, Lina, jeigu keliaujant nori naudotis standartiniais roamingo tarifais, siųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 (nemokamai), tuomet paslauga "Europa" neužsisakys.
Anželika 46.249.171.35
Noriu kad galieciau susisiekti su sunum jis paprastai papildė pries isvazuojant I uzsieni ir galvojo kad to pakaks
Greta 87.5.146.219
Sveiki, norėčiau atsisakyti plano EUROPA. Kaip man tai padaryti?
LABAS
Labas, Greta, jeigu keliaujant nori naudotis standartiniais roamingo tarifais, siųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 (nemokamai), tuomet paslauga "Europa" neužsisakys.
Rima 78.62.96.253
sveiki turiu palana begalybe ir tinklainis su nemokamu feisbuku liepa 3 deinom keliausiu y lenkija , kaiop man pasidaryti nemokama facebokk susisiekti su draugais
LABAS
Sveika, Rima, planai, kuriuos naudoji Lietuvoje, negalioja užsienyje, nemokamas Facebook taip pat galioja tik Lietuvoje. Lenkijoje jau galioja roamingo tarifai, apie kuriuos informuosime tave sms žinute, kai pasieksi Lenkiją. Būtinai prieš vykstant pasipildyk numerio sąskaitą. Geros kelionės!
don Pedrilio 86.100.33.198
Ar planą Europa7 galima užsakyti būnant užsienyje? Užsakymo procedūra tokia pati- siųsti raktinį tekstą Nr.1549? Ačiū
LABAS
Labas! Planą EUROPA galima užsisakyti ir Lietuvoje, ir užsienyje, siunčiant sms numeriu 1549 (užsakymas nemokamas).
Ilona 84.46.242.14
Sveiki, koks geriausias planas naudotis užsienyje?
LABAS
Sveika, Ilona, planą rekomenduojame rinktis pagal tai, kiek laiko planuoji būti užsienyje ir kiek intensyviai žadi naudotis paslaugomis. Prie planų gali matyti kokį kiekį duomenų jie suteikia užsieniui.
elena 78.63.247.48
Ar yra tokiu planu uzsienije kur tik interneta galetu uzsisakyti?
LABAS
Labas, keliaujant užsienyje galima naudotis planais “Europa”, kurie suteikia pokalbių minučių, SMS ir interneto duomenų. Tik internetą suteikiančių planų - nėra.
Sigita 66.249.78.144
Sveiki, keliaujam per Europą ir kirtus Lenkijos siena (išvykus iš LT) iskart atsisakėm plano Europa (panorom naudotis įprastais tarifais).Vokietijoje gaunam SMS kad saskaita tuščia (buvo papildyta normalia suma visai kelionei), Vokietijoje vėl išsiuntėme tekstą STOP. Pažiūrėjus išklotinę pamatėme, kad iki 20 d. galioja planas Europa, sukaupta 115 min ir 230 MB. 1. Ar reikalinga kiekvieną kartą siųsti sms su tekstu STOP tik kirtus kitos valstybės sieną,kad nepasijungtų automatiškai EUROPA? 2. Ar kirtus kitos valstybės sieną dings sukauptos minutės ir MB? 3. Iki kada reikia išnaudoti sukauptą laiką ir duomenis, kad nedingtų nepanaudoti?
BITE SUKCIAI 213.226.139.5
SUKCIAI,NORS NESKAMBINI IR NERASAI VISTIEK IJUNGIA TA SAVO EUROPA,BUVAU ILGALAIKIS BITES KLIENTA,BET PASISLYKSTEJAU JUSU ELGESIU,STOP
Aistė 82.135.223.130
Sveiki, vasarą savaitę atostogausiu Vokietijoje, važiuosime autobusu,todėl būsiu ir lenkijoje. Man reikės interneto. Jei turiu nemokamą facebook ar ir ten jis galios?
Deimantė 78.61.64.36
Sveiki. Kokį planą internetuo pasiūlysite esant Norvegijoje ir norint naudotis neribotai?
LABAS
Sveika, Deimante, Norvegijoje gali naudotis mūsų siūlomais paslaugų paketais EUROPA. Didžiausias paketas būtų EUROPA30 - suteikiama 100 min, 100 sms ir 200 mb interneto duomenų už 9,99 eur. Šį paketą užsisakyti galima sms žinute EUROPA30 numeriu 1549.
Pavel 84.32.87.146
Ka daryti eigu europa30 du kartus išeiles prasitese per viena diena?
rasa 78.158.8.89
kodel neisijunge tiksliau neprasitese planas europa 30 automatiskai? buvau uzsisakiusi pries men,saskaitoj buvo papildomai pinigu ir isisjunge europa 1
LABAS
Labas, Rasa. Sms žinutėje, užsakius planą ir jam baigiantis, nurodome, kad iš naujo neužsakius vieno iš paslaugų paketo, automatiškai užsisakys standartinis paketas planas Europa 1. Paslaugų paketai nėra prenumerata, taigi jie neprasitęsia pasibaigus užsakymo laikotarpiui, juos reikia užsakyti iš naujo.
Domantė 78.57.215.70
Sveiki. Esu švedijoje. Man skambinti eina. Bet man paciai neina isiusti sms, nei paskambinti. Neina nei labas pagalbos numeriu ar 1500 1550. Ar tureciau keisti kazka nustatymuose?
LABAS
Sveika, Domante. Parašyk savo numerį, kad galėtume patikrinti. Taip pat, pabandyk perkrauti telefono aparatą ir rankiniu būdu pakeisti operatorių.
Gita 85.206.51.152
Sveiki, esu Lietuvoje, taciau reikia susisiekti su artimaisiais uzienyje. Ar yra koks nors planas, kuri uzsisakius butu galima skambinti is Lietuvos i Jungtine Karalyste be dideliu mokesciu?
Adelė 92.100.235.193
Sveiki, užsisakiau planą Europa 30, bet internetas užsienyje vis tiek neveikia. Bandžiau atsisakyti plano SAVAITĖ, bet rašo, kad jis dar savaitę galios. Tai galios abu planai, bet internetas neveiks?
LABAS
Sveika, Adele, parašyk mums el.paštu info@labas.lt savo telefono numerį, kuriam neveikia internetas, taip pat nurodyk kurioje šalyje esi ir prie kokio operatoriaus prisijungusi, galėsime patikrinti problemą.
Egidijus 86.100.238.98
Sveiki, esu Norvegijoje bet niekaip negaliu įsiregistruoti tinkle Telenor. Kame problemos?
LABAS
Labas, Egidijau. Pabandyk perkrauti telefono aparatą. Jei nepadės, parašyk mums el.paštu info@labas.lt savo telefono numerį, kuris neveikia Norvegijoje.
Kornelija 89.254.148.169
Sveiki, esu užsisakiusi planą Europa 30, tačiau būnant užsienyje interneto vistiek neturiu. Kaip suprasti?
Audrys 10.20.5.64
Sveiki atvykus i uzseni negaliu uzsisakyt europa plano,nes raso kad tik pagalbos skambuciai rysio nera..
Eigis 85.83.50.56
Laba diena, tik užsisakius planą "begalybė' prireikė išvykti į užsienį. Kadangi užsakytas planas užsienyje bevertis, tai iš sąžiningo ryšio paslaugų tiekėjo galima būtų tikėtis galimybės konvertuoti nepanaudotą paslaugos dalį (pvz. mano atveju 98 procentus) į planus Europa. Gal būt Jūs kažką panašaus suteikiate, prašau pakonsultuoti. :) Ačiū už atsakymą.. P.S. Klausimą jau buvau uždavęs, nurodydamas el. pašto adresą, bet jokio atsakymo negavau.
Stasys 78.62.227.91
Sveiki norejau suzinoti kodel mano labas kortele nebegaudo rysio uzsienyj? Anglijoje. Anksciau gaudydavo kuo puikiausiai, galvojau gal kortele sugedo nusipirkau nauja bet vistiek tas pats.
Evelina 87.247.86.81
Jeigu užsisakau planą europa30 tai čia per tas 30dienų man bus galima išnaudoti tik 200mb?
LABAS
Sveika, Evelina, 200 MB duomenų yra suteikiama 30čiai dienų, tačiau juos gali išnaudoti greičiau ir planą vėl užsisakyti iš naujo.
Matas 87.247.86.81
Sveiki, užsisakiau planą Europa 30, bet neleidžia skambint, nei rašyt į užsienį sako, jog šiam pokalbiui jūsų nepankamas likutis nors šnd tik užsisakiau
LABAS
Sveikas, Matai, parašyk mums info@labas.lt ir nurodyk savo LABAS numerį, šalį, kurioje esi šiuo metu. Taip pat parašyk prie kokio užsienio operatoriaus esi prisijungęs.
Greta 86.38.228.157
Sveiki, užsisakiau planą Europa30 ir šiuo metu esu užsienyje, tačiau turiu problemą, visiškai negaliu prisijungti ir naudotis mobiliuoju internetu. Gal turite patarimų, ką daryti, jog būtų galima naudotis internetu?
Zydrunas 90.206.246.34
Sveiki, ar butu galima uzsisakyti koki nors tik interneto plana uzsienyje? Labai praverstu daugeliui zmoniu
Jevgenij 78.63.75.6
Sveiki. buvau uzsisakes plana europa 30, plano galiojimas baigesi , bet liko neisnaudotu minuciu ir interneto. uzsakiau dar karta, bet likusios minutes ir interneto MB is praeito plano neissisaugojo... kaip isspresti problema?
LABAS
Sveiki, jei buvo likę neišnaudotų paslaugų iš BITĖS paslaugų paketo keliaujantiems, kurio galiojimas jau pasibaigęs, neišnaudoti paslaugų kiekiai neprisideda prie naujai užsakyto paketo.
Lina 5.20.42.201
Labas, as taip pat pasislykstejau BITES elsgesiu, kas liecia EUROPA plana!!! Nors neuzsisakai, bet jie ta padaro uz tave ir galiausiai saskaita tuscia!!! Bjaurybes!!!!
Vida 79.170.82.134
Sveiki, aš šiuo metu būnu UK ir man labai reikia tik interneto. Kaip man jį užsisakyti ir kokia kaina?
LABAS
Sveiki, pasipildžius sąskaitą ir išvykus į užsienį, pradeda veikti paslaugų paketas Europa 1- jis suteikia 5 min, 5 sms ir 10 mb už 0,64€ ir galioja 24 valandas. Kitus paketus ir kaip juos užsakyti gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
indre 78.61.120.152
sveiki esu uzsienyje, anglijoje rytu londone nei prie vieno operatoriaus negaliu prisijungti, kodel rysys tuctuojau reikalingas. mano telefonas kuris neveikia, anksciau veike dabar nebe kazkodel. +37064163026
Toma 81.16.226.233
Sveiki, esu Vokietijoje. atvykau ilgam laikui. Turiu plana - KOSMOSAS. kodel negaliu skambinti. mano skambucius peradresuoja i pagalbos telefona... ka daryti?
LABAS
Sveika, Toma, planas KOSMOSAS galioja tik Lietuvoje, užsienyje naudotis paslaugomis kainuoja papildomai. Parašyk mums info@labas.lt savo LABAS numerį, patikrinsime ar sąskaitoje yra reikiamas pinigų likutis, kad paslaugos veiktų užsienyje.
Deima 88.118.134.145
Kodėl užsisakius Europa 7 ir svečiuojantis Airijoje neveikia internetas?
saulenas 145.131.208.189
kaip atjungti europos planus kad kai as issiunciu zinute i lietuva man jis uzsisako? kaip jo atsisakyti kad jis isvis neuzsisakytu
LABAS
Sveikas, siųsk STOP numeriu 1549, tuomet planas EUROPA neužsisakys ir galios standartiniai roamingo tarifai.
Viktoras 90.231.77.227
Sveiki, Kaip įjungti roaming? Nes dabar automatiškai neaptinka operatoriaus, o rankiniu budu bandant prisijungti parašo, kad tinklas negalimas. Esu Norvegijoje, ačiū.
elvyra 78.56.228.173
Sveiki,...kokia zinutes ir 1min kaina is Slovakijos i lietuva
Rasa 213.159.54.122
Laba diena. Naudoju labas kortele, pas mane nustatymuose nustatyta, kad automatiskai prisijungtu prie tinklo uzsienyje, bet dabar, kai esu uzsieny, man raso jau visa para no service. Kodel taip yra? Labas kortele uzsieny neveikia?
LABAS
Sveika, Rasa, parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti.
Milana 10.4.54.169
Kokia interneto kaina ne ES salyse (Rusijoje)? Ar isvis veiks kortele sioje salyje?
LABAS
Labas, Milana, Rusijoje naudojantis internetu 1 MB kainuoja 11,49 eur, paslaugomis Rusijoje galima naudotis. Tarifus pagal šalį patikrinti gali čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje
Dovydas 88.118.134.147
Turiu klausimą, kas jūsų prašė, kad automatiškai įjungtumėte planą EUROPA? Išvykau į užsienį savaitei, turėjau pasipildęs sąskaitą visai savaitei iškilus problemoms, o jūs man automatiškai įjungėte planą EUROPA 1 ir taip baigiate išnaudoti mano visą saskaitą, išleidau visus paskutinius pinigus papildydamas sąskaitą ir tuos pačius, galim sakyt atėmėte...
Sandra 10.4.41.225
Sveiki! Esu Olandijoje ir planas kosmosas man prasitesineja automatiskai. Kaip butu galima atsisakyti jo?
laura 77.221.75.214
Sveiki, norejau pasiklausti, kodel uzsisakius plana EUROPA 7, Estijoje man visai jokio rysio nerode ir nieko negalejau padaryti? Nors buvau pasirinkusi automatini operatoriaus pasirinkima? Planu isvis nepasinaudojau...
aure 212.238.136.1
turit kokiu planu internetui gyvenant uzsieni ES? (be keliaujantiems plano nes lb mazai Mg duoda sitas planas)?
Arunas 78.63.105.169
Sveiki.kiek kainuoja europa 30 interneto?
LABAS
Sveikas, Europo30 paketas kainuoja 9,99 eur ir suteikia 100 min, 100 sms ir 200 MB interneto.
Margarita 82.135.249.96
Sveiki, koki planą reikėtu užsisakyti būnant Norvegijoje, jog butu internetas, žinutės ir skambučiai?
Tomas 79.141.100.116
Norečiau paklaust as dirbu vokiečius nėra kitokiu tarifu pavyždžiui interneto daugiau gaučiau ir minučiu vokiečiuos
Reda 80.132.154.27
Kaip sužinoti kiek minuciu sms ir MMS like saskaitoja plano EUROPA 30?
LABAS
Labas, Reda. Siųsk sms su tekstu INFO numeriu 1549.
Gitana 95.173.44.149
Sveiki turiu iphone 6s ir atvykus i uzsieni (ispanija) man neveikia internetas, viskas kitas veikia: sms, skambuciai, bet viber ar whatsapp negaliu naudoti. Viskas kas galima pajungta telefone. Ar galite padeti?
LABAS
Sveiki, eikite į settings>mobile data>mobile data network>APN įrašykite internet. Taip pat, patikrinkite ar EU internet funkcija išjungta. Tuomet perkraukite telefoną. Jei neveiks, rašykite info@labas.lt adresu ir nurodykite numerį.
Ieva 84.46.236.234
Na tikrai noriu pritarti žmonėms, dėl nesusipratimo su šiuo nauju planu Europa! Keliauju jau penki metai. Dar nė karto nekilo jokių nesklandumų iki paskutinės kelionės. Net neleidžia jo atsisakyt būnant užsienyje! Kol pasikalbėjau telefonu 35minutes, europa planas prasitese 12 kartu! Jeigu neužsisakiau vadinas nenoriu, nereikia. Kokią turit teisę daryti tai ko aš nenoriu.
Martynas 86.100.172.65
Kaip isjungti ta plana europa kad jis neprasitesinetu nes jis man visiskai nereikalingas, man reikia kad paprastu tarifu viskas skaiciuotusi.
LABAS
Sveikas, Martynai, siųsk STOP numeriu 1549, tuomet planas EUROPA nebegalios. Užsienyje galėsi naudotis standartiniais roamingo tarifais.
Mantas 195.182.69.123
Esu Danijoje,nėra ryšio su tinklu. Gal galite įjungti. 864462819
Evaldas 188.69.223.104
Labas, ką tik įvažiavau į Lenkiją, užsisakiau planą Europa, negaliu prisijungti prie jokio ryšio
Gintarr 109.145.154.27
Esu uzsienyje ir mano telefone nera rysio.la daryyi?
Fausta 88.119.208.68
Sveiki.isvykau i uzsieni ir man nera rysio. Mano nr+37064181367 gal galesite kazkuo padeti.. Aciu.
olha 82.135.148.151
plahai Europa galioja Moldavijoje?
Deimante 78.62.109.254
Sveiki, norejau suzinoti kokie yra standartiniai romingo tarifai?
LABAS
Labas, Deimante, standartiniai roamingo tarifai pateikti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje Į paieškos eilutę įvesk norimos šalies pavadinimą ir matysi joje galiojančius tarifus.
Matyas 82.140.158.157
Kodel jus dristate per ta pacia diena automatiskai uzsakyti 2 kartus plana EUROPA1, kuris net nera reikalingas ir isnaudoti 1.28 eur! Kai si suma man yra reikalinga atsiliepiant skambucius is Lietuvos! Prasau man kompensuoti tai, ka pavogete niekam neprasius
Irmantas 89.116.87.77
Ar kas nors is Jusu gauna atsakymus i klausimus? Nes kiek skaitau, vieni klausimai - o kur atsakymai???? Ar kas nors atgavot pinigus uz tuos automatinius planu uzsakymus? Sedziu uzsieni su tuscia saskaita, ir viliuosi, kad konpensuos man viska.. Didesnio balagano nesu mates, bent ispetu sms zinute apie galimybe uzsisakyti toki plana, bet neijunkti iskarto. Kiekvien diena vis po nauja plana,
Kristina 88.118.209.28
Ar plano EUROPA 1 užtektų vienai parai jeigu naudočiausi internetu visą parą?
LABAS
Labas, EUROPA 1 suteikia tik 10 MB 24 val. Neriboto interneto plano užsienyje neturime.
Justas 78.56.140.149
Gyvenu trumpa laika užsienyje, atsisakiau plano Europa1 ir man dingo tinklas, nebegaliu nei skambint, nei rasyt, ka daryt?
Deividas 78.58.27.34
Sveiki, esu Vokietijoje ir tiek planais tiek kainom nesiskundžiu, tačiau internetas nors ir veikia gerai, tačiau "trūkinėja". Dingsta, po to po kelesdešimt sekundžių vėl atsiranda. Kame šaknys? :/
Rokas 46.249.171.70
Sveiki, esu Norvegijoje jau 3 menesius, nuolatos uzsisakau plana EUROPA 30. Internetas uzsienyje niekada neveike, po savaites su siuo ar kitu planu man priskambinti nebegali. Tarsi uzsiblokuoja kortele. As galiu visiems skambint ir rasyti sms, o gauti ateinanciu skambuciu NEIMANOMA. Esu pasipiktines. Kaip isspresti sita problema? skambinau i visus jusu numerius- niekas neatsako
Augis 188.69.195.114
Sveiki.vakar netyčia atsisakiau plano NULIS,bet dar jis galios iki gruodžio 24,kadangi esu Vokietijoje,ir kaip man ji prasitęsti iš užsienio.Man automatiskai nepratęs.Patarkit.
Markus 78.62.1.243
Prieš 2.5 mėnesiu mano labas nr. buvo aktyvus visame pasaulye. Kartais tenka kelius mėnesius būti ne Lietuvoj ir netgi ne Europoj. Aktyvus veikiantis numeris, nors ir pasibaigus kreditams, labai padeda kelyje namo - bent jau galėjau gauti zinutes! Jokių spec. planų nebuvau užsisakes - tiesiog bite labas. Pametus telefoną prieš 2 men. ir pakeitus SIM, numeris su papildyta sąskaita tiesiog nustojo veikti užsienyje (JK, N orgija bei Danija). Gal galėtumėt patarti kas nutiko ir kai tai pataisyt...
Laura 10.24.11.21
Sveiki, esu Airijoje, kodel man neisijungia tarptinklinis rysys? Raso, kad neregistruota tinkle, kai yra bandoma paskambinti. Mob. Duomenys ijungti, roaming taipogi. Kame beda?
LABAS
Sveika, Laura, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt , patikrinsime.
Agnė 94.244.89.190
Sveiki, Ar įmanoma užsisakyti vien tik internetą užsienyje? Tarkim savaitei? Skambučių, žinučių man nereikia.
Laimutis 82.135.226.72
Sveiki, prašau patikslinkite kaip padaryti, kad užsienyje veiktų Labas standartiniai tarifai. Numeris būtų skirtas tik skambučių priėmimui. Kuriuo momentu t.y. Lietuvoje ar už jos ribų siųsti STOP numeriu 1549, pakanka tai padaryti vieną kartą ar vis atvykus kitą Europos bendrijos šalį? Tikiuosi išsamaus išaiškinimo. Dėkoju.
vaidotas 62.212.116.216
jus uzknisot kur pinigai ir rysys
Aiwis 62.248.241.146
Sveiki. Ar gàlioja nemokami Facebook tarifai uzsienyje ?
LABAS
Labas. Ši paslauga galioja tik Lietuvoje.
dalius 88.118.134.147
Sveiki, "EUROPA 1 įsijungs kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EES šalių." O EUROPA7 įsijungs taip pat kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EES šalių ir galios 7d. ar nuo papildymo momento Lietuvoje ir galios 7-ias dienas?
LABAS
Sveikas, automatiškai įsijungia tik paketas EUROPA1 (jeigu tuo metu nesi užsisakęs EUROPA7 arba EUROPA30). Jeigu nori naudotis didesniu paketu EUROPA7 arba EUROPA30, vieną iš jų reikia užsisakyti sms žinute. EUROPA7 galios 7 dienas nuo užsakymo sms'u, EUROPA30 galios 30 dienų nuo užsakymo sms'u.
Ruta 86.38.249.83
Sveiki. Esu emigravusi i Uk. Man reikia plano tik internetui. Sms ir pokalbiu minuciu man nereikia. Ka galetumete pasiulyti?
Giedre 78.61.200.100
Sveiki gal yra galimybe gauti daugiau mobilaus interneto uzsienyje nei 200 mb. Be jo as prazuvus o 200 mb tai juokas..
Vaida 88.222.111.140
Sveiki, Esu Jungtineje karalysteje ir nuo vakar neturiu isvis jokio rysio, rankiniu budu pasirinkti tinklai taip pat neveikia. Vakare isskrendu i Balio sala, kurioje nenoreciau buti visiskai nepasiekiama, todel prasau pranesti prie kokio tinklo nuvykus ten man reiktu jungtis ir nebutu neskalndumu. Taip pat kuo imanoma skubiau noriu tureti rysi UK, prasau susisiekite su manim el.pastu.
Miglė 85.16.204.72
Labas vakaras as ketinu keliauti i Londona tik trims dienoms ir noreciau paklusti koki plana man geriau rinktis ,kad galeciau paskambinti seimai.
Ugne 80.187.106.131
Jei užsisakysiu Europa 7 ,o ten 100MB interneto , tai tas 100MB vienai dienai ar septyniom dienom?
LABAS
Labas, užsisakius EUROPA 7 paketą keliaujantiems, suteikiamos paslaugos galios savaitę laiko.
Paulius 62.57.40.81
Pasipyldziau saskaita budamas uzsienyje 10 eur is sios sumos 4,34 eur nuskaiciavo uz plana begalybe kurio negaliu naudoti uzsienyje ,kaip atgauti tuos 4,34 eur ? kaip atsisakyti plano ?
rasa 212.117.24.110
sveiki esu uk telefonas neveikia kaip galiu padaryti kad veiktu risys??? labai reikia gauti zinute
LABAS
Sveika, Rasa, kad galėtume patikrinti, mums reikėtų tavo telefono numerio. Parašyk mums info@labas.lt.
Sintin.. 90.137.101.155
Sweiki mano vyras uzsisakes plana europa 30 ir man neina jam paskambint nesujungia o jis gali as tik sms galiu siust ka daryt tokiu atveju
LABAS
Labas! Kad galėtume patikrinti, mums reikėtų telefono numerio. Parašyk mums info@labas.lt telefono numerį ir kokioje šalyje numeris dabar yra.
Saulius 78.58.150.229
sveiki norejau suzinoti kaip labas sustabdyti labas zinutes su pasiulymais?Aciu
LABAS
Sveikas, prisijunk prie mano.labas.lt -> profilio nustatymai, ir išjunk paslaugą "noriu gauti pasiūlymus iš LABAS telefonu".
Deimantė 94.244.94.124
Sveiki, norėjau pasiteirauti jūsų, aš esu užsienyje ir pas mane nėra ryšio, kaip galima būtų tai pakeisti?
Audrius 88.119.196.10
Sveiki, kaip su planais Turkijoje/Alanija/ papigiai koks planas yra? Kokie aplamai variantai yra pigesni, išvykus pvz.:06.01.?Ačiū!
Igor 86.100.233.215
Laba diena noreciau paseterauti ar bus nuo 1 birzelio tos pacios kainoe UE salyse kaip ir Lietuvoje?
Arturas 85.206.100.242
Sveiki, isvykau i uzsieni ir visa laika rodo NO SERVICE , bandziau telefone atstatyti gamiklinius, perkrauti, dauzyti viska isbandziau, tarm mano labas irgi nieko neradau.. gal turit patarimu ?
LABAS
Labas, parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti.
Rolandas 78.63.130.109
Labas vakaras,jai as nenoriu jokio plano ir noriu kad viskas butu kaip buve. Jokiu menesiniu mokesciu ar panasiai,noriu kad butu roumingas kaip ir buvo ir jo tarifai? Ar cia yra nesiviangamas dalykas nuo jusu siulomu planu uzsienyje???
Natalija 85.232.128.50
Sveiki, dažnai tenka važiuoti į Latviją ir iki šiol man su Labas numeriu (prisijungus prie Bite LV) įeinantys skambučiai Latvijoje buvo nemokami. Ar po birželio 15 kas nors pasikeis? Ar Latvijoje už įeinančius skambučius turėsiu mokėti?
Ingrida 81.7.122.11
Sveiki,kaip ten yra su to internetu nuo birzelio 15d. Uzsiebyje ? Jeigu noriu uzsakyti 1gb ar net daugiau kaip viskas yra? Ar galiu koki menesiui neribota pasimti uzsieni? Nes Lietuvoje yra taip 14,99berods. Kaip cia yra su uzsieniu?
Aurimas 213.226.139.5
Kokie bus interneto planai Europoj po 06.15?
Danutė 84.46.237.1
Laba diena. Esu Vokietijoje. Naudojuosi . Labas planu Užsienyje. Interneto telefone man nereikia. Pasitvirtinau alternatyviąją kainodarą be jokio plano Europa.Tačiau, kaip supratau, niekas po birželio 15 nesikeičia. Ir atsiliepimas , ir skambinimas , ir žinutės - viskas lieka tokiomis pačiomis kainomis kaip ir buvę. Daug apie tai visur rašoma, bet niekur aiškios informacijos nerandu. Prašyčiau, kad paaiškintumėt , ar liekama prie tų pačių įkainių, ar jie dar padidėjo?
Julius 46.90.151.170
Sveiki, Norėjau parašyti, kad teko nusivilti pirmą kartą gyvenime LABAS. Kai konkurentai siūlo pigius tarptinklinio ryšio tarifus, pavyzdžiui, Pildyk 0,0029 Eur/MB, tai LABAS siūlo 0,0605 Eur už megabaitą. Pradedu svarstyti, kad 13 metų bendravimo su Jūsų paslaugomis pasibaigs greitu laiku.
Ronaldas 213.159.47.74
Kaip uzsisakyti plana HEYEU kiek jis kainuoja? Ar jis galioja su kitu planu? Kokie jam apribojimai? As daznai vykstu i uzsieni "EUROPA" planai nedomina.
M 89.117.241.207
Laba diena, Konkretus klausimas, prašau atsakyti: Kodėl Labas negalioja RRT nustatytos maksimalios priemokos ? Pagal maksimalias nustatytas priemokas: Nuo 2017-06-15Maksimalus papildomas mažmeninis tarptinklinio ryšio mokestis, kurį turi teisę taikyti operatoriai** nuo 2017-06-15 UAB „Bitė Lietuva“ AB Skambučiai - skambinti 1,16 ct/min. Skambučiai - atsiliepti.* netaikoma SMS netaikoma Duomenų perdavimas GB 5,32 Eur/GB (0,52 ct/MB*1024) http://www.rrt.lt/lt/pranesimai-spaudai/rrt-informuoja-vartotojus-5qg9.html Jūsų rašytas atsakymas: LABAS numeriui reikia patvirtinti kainodarą prieš keliaujant į užsienį, tai galiu atlikti aš arba galite skambinti nr. 1504. Sąlygas, kurias galite rinktis: vienetinę kainodarą 0,0605 Eur už minutę, 0,0242 Eur už SMS ir 0,0605 Eur už megabaitą, o už įeinantį skambutį – 0,0131 Eur/min. Galite rinktis paslaugų paketus keliaujantiems Europa1 ar Europa7: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems. Dar informuoju, kad turime naują planą “HeyEU” skirtą naudotis tiek užsienyje ES ir EEE šalyse, tiek Lietuvoje. Planą galima užsisakyti sms žinute, HEYEU numeriu 1549. Planas suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn.
nerijus 77.221.95.69
kodel negaliu savitarnoje pasirinkti standartini plana? o tas nesamones diena ar savaite galima. man ju nereikia!! ten tik pinigu vagimas. prasau man parinkti standartini ES plana! 862343872. arba teks jusu atsisakyti.. dekui
Orinta 31.50.232.114
Sveiki.man nebeduoda issiusti nei zinuciu nei skambinti. Kodel? Saskaitoje pinigu yra
vidmantas 84.240.62.37
as noriu tureti begalybe interneto svedijoje ar tai ymanoma su kokiu nors plaunu jus man aiskiai paaiskinkit nes as nieko nesuprantu cia skaidydamas
Rokas 5.57.198.216
Kodel uzsieni nera rysio?
LABAS
Labas! Nurodyk mums savo numerį, kad galėtume patikrinti. Numerį gali mums parašyti el.paštu info@labas.lt.
Povilas 78.62.27.75
ar gali naudoti interneto planus kaip LABADIENIS Lenkyjoje?
Virginija 84.46.204.232
Sveiki,esu Vokietijoje,skambinant isijungia planas Europa,kaip padarytikad pagal naujus isigaluojusius tarifus butu galima skambinti maziausia kaina arba kad jei skambina man nuskaiciuotu viena centa arba butu is viso neskaiciuojama,nesusigaudau dabartiniuose planuose. ACIU
Ignas 77.87.8.32
Sveiki. Jei as esu uzsienyje, ar man galios planas OSM, ar as vistiek turiu uzsisakyti plana EUROPA? Kaip visa tai veikia, ar galima butu suzinoti placiau?
arunas 84.215.3.58
issijungiau rysys uzsienyje netycia kaip ijungti galeciau?
LABAS
Labas! Nurodyk mums savo numerį, kad galėtume įjungti. Numerį gali mums parašyti el.paštu info@labas.lt.
Aušrinė 87.54.194.161
Sveiki, esu Kipre ir man neina nei skambinti nei rašyti sms, nors saskaitos likutis 8eurai
LABAS
Labas! Nurodyk mums savo numerį, kad galėtume patikrinti. Numerį gali mums parašyti el.paštu info@labas.lt.
Viktorija 83.178.90.64
Sveiki, aš išvykstu į Anglija, Man reikia tik 2-iejų parų ar yra koks planas?
Ieva 47.61.123.216
Aš būnant Europos šalyje man galima užsakykit planą HEYEU ir tada galėsiu skambinti į Lietuvą, ar galiu imti tik EUROPA planus ar tai galima padaryti ir su kitais planais?
LABAS
Sveika, Ieva, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Taip pat gali užsisakyti vieną iš paketų EUROPA: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems.
Saulys 78.60.25.183
Kas cia per nesamone su jusu planais uzseni , nenoriu as jokio plano ,noriu paprasto romingo be jokiu planu , as dirbu uzseni or man reikia karts nuo larto pasislambint , kas nutiko ,,LABAS,,
LABAS
Labas. Kainos nesikeičia, jei naudoji senuosius planus. Jeigu nori naudotis internetu užsienyje, užsakyk planą HEYEU, kuris suteikia 60 min, 60 sms ir 1GB mėnesiui už 9,99 eur visoje Europoje. Daugiau informacijos rasi čia; https://www.labas.lt/planai/heyeu
SVAIGEDAS 90.134.155.171
issijunge rysys uzsienyje ,prasau skubiai pagalbos !!!
LABAS
Sveikas, parašyk mums savo LABAS numerį, kad galėtume padėti. Mūsų el.pašto adresas info@labas.lt.
Jonas 78.56.244.61
as uzsienyje man neveikis Labas rysys ka daryti
eligijus 82.135.208.60
Sveiki , kažkodėl išvykus iš lietuvos dingo ryšys ir negaliu niekam net išsiųsti žinutės ,ką turėčiau daryt?
LABAS
Labas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti.
Andrius 87.60.73.244
Sveiki esu uzsienije ir netycia atsaukiau paslaugos uzsienyje ir dingo risys kaip vel ji aktyvot sms siust neleidzia
Tautvydas 78.63.176.238
Sveiki, noriu pasiklausti, kaip galiu patvirtinti, kad man tinka alternatyvi mobiliojo ryšio ES/EEE šalyse kainodara, jeigu siuo metu esu uzsienyje ir neleidzia issiusti patvirtinimo zinutes?
Beata 188.69.208.7
Laba diena, kokie yra internetiniai planai, kuriais galima naudotis užsienyje? Man reikia plano, kuriame yra tik internetas be jokių skambučių ir SMS žinučių.
LABAS
Sveika, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Taip pat gali užsisakyti vieną iš paketų EUROPA: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems. Vien tik interneto planų nėra.
Sabina 78.60.248.72
Laba diena, koki plana pasiulytumete man, jeigu as vaziuoju i uzsieni 3-4 dienoms? (gal galetumete parasyti plano kaina ir kaip ji uzsakyti)
LABAS
Sveika, Sabina. Siūlyčiau naudotis paslaugų paketu Europa 1- jis suteikia 5 min, 5 sms ir 15 mb parai už 0,64 eur. https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Gerda 84.46.246.152
Sveiki, norėjau paklausti kaip galėčiau aktyvinti tinklo ryšį esant užsienyje ir neužsisakant plano EUROPA? Kadangi užsienyje negaliu nei skambinti, nei siųsti sms ir norėčiau naudotis standartiniais tarifais užsienyje.
LABAS
Labas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime įjungti.
Alvita 78.58.232.220
Sveiki, Aš dažnai keliauju po Europos šalis, ir norėčiau naudotis Europa planu, tačiau kiekvieną kartą išvykus iš Lietuvos dingsta ryšys ir neprisijungia prie jokio vietinio tinklo, dėl neįsijungia ir paslauga. Naudojuosi iphone 5, ir ryšio bandžiau ieškoti tiek automatiškai, tiek ''manually'', bet visvien nepavykdavo. Ką turėčiau daryti šiuo atveju? Ačiū !
LABAS
Sveika, Alvita, parašyk mums savo telefono numerį info@labas.lt, patikrinsime ar turi užsisakiusi roamingo paslaugą.
rimvydas 86.38.183.22
Laba diena mane donitu kaip uzsisakyti plana noriu skambinti i Islandija bet labai greaitai nuskaito saskaita gal yra kazkoks planas ?jei taip koks ir kaip uzsakyti .aciu
LABAS
Labas, skambinant į užsienietiškus numerius, planų nėra. Galioja standartiniai tarptautinių pokalbių tarifai https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-ir-sms-i-uzsieni
rimvis 213.7.193.30
laba diena koki plana pasirinkti skambinti i Islandija i islandiska numeri?
LABAS
Labas, skambinant į užsienietiškus numerius, planų nėra. Galioja standartiniai tarptautinių pokalbių tarifai https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-ir-sms-i-uzsieni
rimvis 86.100.217.102
Laba dienas koki plana uzsisakyti geriausiai norint skambinti i Islandija i islandiska numeri?
Arturas 87.247.83.62
Sveiki vikstu i didziaja britanija 7 dienom ir reikia interneto kaip uzsisakit kad veiktu
LABAS
Sveikas, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549. Taip pat gali užsisakyti vieną iš paketų EUROPA: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems.
Laima 88.216.50.39
Man reikia kad budama užsieni galeciau priimti skambucius is LT koki plana pasirinkti? Interneto nereikia?
LABAS
Sveika, Laima, jeigu pati neplanuoji skambinti, gali plano neužsisakyti. Naudojantis standartiniu tarifu, atsiliepti minutė kainuos 0,01 eur. Parašyk mums info@labas.lt savo numerį, roamingo paslaugą įjungsime.
Mindaugas 85.94.240.136
Sveiki, gyvenu po 3 po 4 men uzsieni, Bite kaip ir uzblokavo mano ieinancius skambucius, nes neturiu uzsisakes jokio plano, iki siol reguleriai pildydavau saskaita ir mokedavau po 1,3...cnt,uz ienancius skambucius. Dabar tiesiog gaunu sms kad su manimi per pastaraja valanda bande kazas susisiekti... tai koks pigiausia budas sulaukti ienanciu skambuciu is lietuvos :) ? uzsisakyti Europa 7 savaitei laiko uz 6 e? tai menesiui vien tik kad galeciau atsiliepti uzsienyje man kainuotu apie 25 e plius prakalbetos min po 1.31 cnt ? :D ?
LABAS
Labas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime įjungti vienetinę kainodarą užsienyje.
Rokas 88.119.36.22
Kodėl man Olandijoj nepagauna tinklo ką reikia daryti
LABAS
Sveikas, Rokai, parašyk mums savo numerį, kad galėtume patikrinti ir padėti.
Lukas 91.80.11.198
Sveiki, cia ka tipo uszisakem HEYLT ir esu useny ir tipo vistiek negalios man nes turejau izsisakyt HEYEU tipo kas per nesamones wtf?? Vapse čia. Nesuprantu jūsų. Planų. ...
LABAS
Sveikas, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn.
Ovidijus 79.180.169.214
Kaip pradeti naudotis tarifais latvijoje? Ka pirmiausia uzsisakyt? Ar HeyEu ar uztenka tik ES uzsisakyt
LABAS
Labas, pirmiausiai turi išsiųsti ES nr. 1504 (0 Eur), kad turėtum ryšį keliaujant ES/EEE šalyse. O tuomet gali rinktis arba planą HEYEU arba patvirtinti, kad tau tinka alternatyvi mobiliojo ryšio ES/EEE šalyse kainodara mokant už kiekvieną paslaugos vienetą atskirai: 0,0605 Eur už minutę, 0,0242 Eur už SMS ir 0,0605 Eur už megabaitą, o už įeinantį skambutį – 0,0131 Eur/min.
Dainius 84.46.204.117
Sveiki , esu uzsienyje , kaip uzsakyti koki plana kad veiktu mano labas risys ? Dekui!
LABAS
Sveikas, Dainiau, parašyk mums savo numerį info@labas.lt adresu, kad galėtume patikrinti ir padėti.
Lina 78.61.21.152
Sveiki, ar Juodkalnijoje ir Albanijoje galioja planas HEYEU arba Europa7?
LABAS
Sveika, Lina. Planas HEYEU ir Europa paketai, galioja tik ES/EEE šalyse, t.y. keliaujant į Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekijos Respubliką, Daniją, Estiją, Gibraltarą, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Lichtenšteiną, Liuksemburgą, Maltą, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Vengriją, Vokietiją.
Ženia 195.182.73.65
Sveiki. Dabar naudojus planų Begalybė. Šiandien vakare kelioms dienom išvykstu į užsienį ir noriu užsisakyti planą EUROPA 7. Ar man reikės atsijungti Begalybe ?
LABAS
Labas! Plano Begalybė atsisakyti nereikia, Europa 7 veiks tik užsienyje, o planas Lietuvoje liks galioti tas pats.
Paulius 78.61.17.245
Sveiki. Rytoj po pietų išvykstu į Latviją ir grįšiu penktadienį vakare. Planuoju užsisakyti planą "EUROPA 7", nes reikia daugiau mb. Noriu paklausti, ar grįžus į Lietuvą man toliau galios mano šiuo metu užsakyti planai (OSM, ....), ar jie bus nutraukti nuo to momento, kai užsisakysiu planą "EUROPA 7" ir grįžus į Lietuvą man juos reikės užsisakyti iš naujo? Dėkoju
LABAS
Labas, užsisakius EUROPA 7 paketą, turimi planai, kurie galioja Lietuvoje - neišjungiami. Grįžus galėsi naudotis.
Aiva 88.77.130.68
Sveiki, norėjau paklausti, dabar esu Vokietijoje, kai išvažiavau iš Lietuvos, gavau sms, jog 24h galiu bendrauti nemokamai, viskas buvo lyg ir gerai, šnekėt ėjo, viska. Savaite nebendravau telefonu, bet ryšys buvo, vakar nusprendžiau pasipildyt sąskaita, kad galėčiau paskambint į Lietuva, pasirodo man nei paskambint, nei parašyt niekam negalima, bandau prisijungti prie visokių ryšių, nežinau kodėl, bet atseit neranda, nors iki šiol rasdavo, viskas buvo ok, bet kas dabar pasidarė, nesuprantu. Prašau, padėkit!!!! :(((
LABAS
Sveika, Aiva. Parašyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir pasistengsime padėti.
Mindaugas 10.24.46.56
Uzsisakiau plana Europa 7 bet interneto negavau.
LABAS
Labas, Mindaugai. Parašyk mums el.paštu info@labas.lt, nurodyk numerį ir telefono modelį, greičiausiai trūksta nustatymų.
Saras 185.48.176.29
Sveiki Ilga laika gyvenu uzsienyje bet turiu ir lietuviska numeri kuri vis papildau bet jau kelinta karta gaunu sms papildes kad man uzsakytas planas Labas uzsienyje ir nerandu informacijos kaip jo atsisakyti???
LABAS
Labas! Išsiųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 ir paslaugų paketas daugiau neįsijungs.
nijolė 87.112.193.134
Ar galiu naudotis ryšiu užsienyje be jokio plano ką reikia padaryti
LABAS
Labas, galima naudotis ir vienetine kainodara. Nurodyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime įjungti.
Sandra 86.38.130.138
Laba diena. Siuo metu esu uzsienyje ir issiuntus nr1549 zinute ES ateina atsakymas kad as negaliu issiusti zinutes nes man neteikiama paslauga. Kaip man uzsisakyt plana kad galeciau naudotis.
LABAS
Sveika, Sandra. Parašyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir pasistengsime padėti.
Egidijus 37.44.180.93
Sveiki..keliauju po visa europa..( tolimuju reisu vairuotojas) ar yra koks planas kad butu neribotas internetas visoj europoj? Dekuj
LABAS
Sveikas, Egidijau. Deja, plano su neribotu interneto duomenų kiekiu neturime.
Benas 86.38.251.61
Sveiki,norejau paklausti gal galit padeti,ka reikia daryt,kazkada netucia paspaudziau,kad nebegaleciau siusti sms i labas ar panasiai,tai dabar negaliu užsisskyti jokio plano.Ka reikia daryti,kad vel galeciau siusti sms i labas.
LABAS
Labas, Benai. Parašyk savo numerį ir telefono modelį el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti.
Justas 88.222.132.79
Būdamas Lenkijoje prisijungęs prie Wi-Fi užsisakiau planą HEYEU, bet juo negaliu naudotis, nes "Bitė" blokuoja prisijungimą prie Lenkijos tinklų, kadangi tai turėjau padaryti būnant Lietuvoje ir būtinai trumpuoju numeriu 1501 turėjau išsiųsti tekstą ES. Iš "Labas" paskyros to padaryti negaliu, nes neleidžia siūsti į trumpuosius numerius. Pagalbos centras į visas žinutes nereagavo, užsakytas planas visai be reikalo, nes vis vien negaliu naudoti, išmesti pinigai - 9.99 €, Grįžus į Lietuvą, teks ieškotis kito operatorius. Gaila, bet nėra kito pasirinkimo.
LABAS
Sveikas, Justai. Parašyk savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir pasistengsime padėti.
Donatas 188.69.199.55
Turiu telefona Galaxy s6 pirkta usenyje ir negaliu naudotis labas NAKTIS tinklu (po 11val nemokamas internetas). Nors mano telefonas atrakintas tai... Ka daryti?
LABAS
Sveikas, pradžiai pabandyk telefone atsinaujinti interneto nustatymus (siųskt START numeriu 1550). Jeigu tai nepadės, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt.
S 86.100.135.156
Latvijoje kortelė niekada neleidžia prisijungt prie jokio tinklo. Skambinant nurodytu telefonu atsiliepia automatas ir liepia laukt, bet joks operatorius neatsiliepia.
LABAS
Labas. Parašyk savo numerį mums el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti.
Donata 5.20.90.166
Sveiki,esu labas vartotoja,esu siuo metu anglijoje,taciau mano telefono aparatas nepagauna jokio tinklo ( no service ) . Nei rankiniu budu nepasijungia prie vietinio operatoriaus nei automatiniu. Man reikalinga jusu pagalba. Na taip negali buti. Man reikalingas telefonas,taciau rysio negaudo. Ka patartumete daryti? Mama buvo nuvykusi i bite salona jie actate mano nustatymus ir patikino,kad niekuo negaliu padeti nes cia ne abonimentas. Taciau romingas kai panaikintas vyras mano keliauja su pildyk tele2 ir rysi gaudo visur ,nera problemu su tokiu dalyku. Mano numeris 861131006 .
LABAS
Labas, aktyvavome numeriui roamingo paslaugą. Perkrauk telefoną arba rankiniu būdu, prisijunk prie užsienio operatoriaus tinklo.
Audrone 82.140.159.171
kodel isvykus i uzsieni atsijunge roamingas
Arturas 78.62.223.165
Laba diena esu olandijoje ir man neveikia sim kortele isvis niekas neprijungta ar tai imanoma kazka padaryti?
LABAS
Sveikas! Parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt – patikrinsime.
rita 89.117.110.213
Laba diena, labai daug prirašyta, todėl viskas painu. Norėčiau paklausti, koks pigiausias ir patogiausiais planas, būdas būtų pokalbiams tarp labas, jei vienas - Lietuvoje, kitas - Anglijoje. Planai dienai ar savaitei netinka.
LABAS
Sveiki, skambinant iš Lietuvos į numerį, esantį užsienyje, pokalbis apmokestinamas iš nemokamų minučių. Už atsiliepimą moka asmuo, esantis užsienyje- 0,01€/min. Skambinant iš užsienio į Lietuvą šiai dienai turime vieną mėnesinį planą- 60 min, 60 sms ir 1GB už 9,99 €- planą galima užsakyti siunčiant sms su tekstu HEY EU numeriu 1500, arba per savitarnos svetainę.
kestux 79.133.225.201
Sveiki,keliausiu i graikija, Rodo sala, koki plana patartumet? Hey EU, europa ar dar koks yra? nes reiks ir interneto ir minuciu,plano veikimas butinas 7d,bet tiks kad ir menesio.
LABAS
Labas, rekomenduoju rinktis arba planą HEY EU- jis turi didesnį interneto paketą mėnesiui, arba planą Europa 7- jis suteikia 50 min, 50 sms ir 150 mb savaitei už 5,99 eur. Kitų variantų šiai dienai neturime.
Mėja 78.62.173.211
Sveiki, niekaip negaliu paskambinti jusu informacijos numeriu is uzsienio, kaip suprantu neveikia jokia paslauga, noriu naudotis labas uzsienyje ir moketi uz kiekviena skambuti ar sms, plano man nereikia, kokiu budu tai galeciau adaryti, kad toliau galeciau skambinti ir priimti skambucius. Dekoju is anksto, geros dienos
LABAS
Labas, Mėja. Parašyk savo numerį mums el.paštu info@labas.lt, galėsime padėti.
vladas 10.24.9.250
Sveiki noreciau paklausti keliauju i voketija koks butu didziausias paketas?
viktorija 78.63.216.199
sveiki o planas europa30 dar yra?
LABAS
Sveika, paketo EUROPA 30 jau nėra, nes LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
SNiege 78.61.117.7
Sveiki o dbr kai UK išėjo iš eu sąjungos ar veikia labas ryšys Anglijoje ?
LABAS
Sveika, Sniege. Anglija dar nėra pašalinta iš ES šalių sąrašo, jai galioja tos pačios sąlygos. Ryšiu naudotis galima.
Vilius 78.58.165.94
Neveike planas Menuo BERIBIS,esu vokietijoje.. 863351891
Vytenis 84.72.56.12
Sveiki, vaziuodamas i varsuva uzsisakiau plana heyeu ir grizes sikart jo atsisakiau, bet man nebeleidzia uzsisakyti nei nemokam sms, nei nemokamo fb, kodel taip yra?
LABAS
Sveikas, parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime padėti.
Jelena 88.118.134.154
Labas.Gyvenu Anglijoje.Turiu Labas numerį.Niekas man negali prisiskambinti.Nenoriu jokių planu,nei HEYEU,nei EUROPA. Ką daryti,kad turėti galymybę gauti įeinančius skambučius ir sms į Labas numerį? Elena
LABAS
Labas, Jelena. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, galėsime patikrinti, ko trūksta ir įjungti vienetinę kainodarą.
Dovilė 79.161.114.47
Laba diena, Gyvenu ne Lietuvoje, bet turiu LABAS kortele, kuri noriu, kad butu aktyvi. Patvirtinau alternatyvios kainodaros plana, tik nezinau kokie yra tarifai. Gal galima butu suzinoti apie tai placiau. Aciu.
LABAS
Sveika, Dovile. Dabartinė kainodara: 0,06€/min- išeinantis skambutis, 0,02€/sms, 0,06€/mb- internetas ir 0,01€- priimamas skambutis. Taip pat galima užsakyti paslaugų paketą: „Europa 1“, galiojantis vieną parą ir už 0,64 Eur suteikiantis 5 min., 5 SMS ir 15 MB (įeinančio skambučio kaina – 0,0131 Eur/min.). Jis užsakomas siunčiant sms su tekstu EUROPA 1 numeriu 1549
antanas 37.250.129.242
kodel man plana tapati dukart nuskaiciavo
LABAS
Labas, Antanai. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, kad galėtume patikrinti.
Ieva 213.226.139.5
Laba diena, šią vasarą išvykau į LČekiją mano telefonas visiškai neveikė visos kelionės metu, nei man nei mano artimiesiems neišėjo prisiskambinti, ką turėčiau daryti, kad mano labas, veiktų užsienio šalyse ir, kad su manii galėtų susisiekti. Ačiū, lauksiu atsakymo
LABAS
Labas, Ieva. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, patikrinsime ir galėsime tiksliau atsakyti kokių paslaugų trūksta.
Deimantė 10.24.85.27
Laba diena, Noriu pasiteirauti jei turiu planą kosmosas, kokiu principu šis planas man veiks Prancūzijoje? ar internetu galėsiu nemokamai naudotis ir toliau ar papildomai už jį apmokestinate? jei taip tai kiek? kaip užsisakyti planus, kad būtų neribotas internetas? bei kiek tas planas kainuoja?
LABAS
Labas, Deimante. Planas Kosmosas veikia tik Lietuvoje, taigi išvykus į užsienį slambučiai/sms ir internetas kainuos papildomai. Gali rinktis vienetinę kainodarą ir mokėti tik už tai, ką išnaudoji: 0,06€/min- išeinantis skambutis, 0,02€/sms, 0,06€/mb- internetas ir 0,01€/min- priimamas skambutis. Arba gali užsakyti planą HEY EU- jis suteikia 60 min, 60 sms ir 1GB mėnesiui už 9,99 €. Daugiau informacijos rasi čia: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Plano su neribotu internetu užsienyje šiuo metu neturime.
Kristina 82.132.219.62
O jei planuoju uzsienyje buti 2 menesius, ar imanoma uzsisakyti koki plana ilgiau nei 7 dienom?
LABAS
Sveika, Kristina, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti gali sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
Diana 10.1.6.32
Uzsisakiau plana Europa 30,bet jis neveikia,ir nieks man negali prisiskambinti,esu Vokietijoj,dabar noriu atsisakyti,bet neissisiuncia zinute
LABAS
Sveika, Diana. Parašyk mums savo numerį el.paštu info@labas.lt, arba dar pabandyk išsiųsti sms su tekstu ES numeriu 1504.
Egyda 86.100.64.228
Jeigu 200mb jums interneto begalybe tai as patyliu.
LABAS
Labas! Jei reikia daugiau interneto užsienyje, užsakyk planą HEY EU- jis suteikia 1GB.
UR 59.84.217.2
Sveiki, ar plano OSM GB veikia ir užsienyje? ar yra ka=koks limitas? A būtina užsisakyti HEYEU? Šiuo atveju sbarbiausias faktorius - internetas
LABAS
Sveika, planas OSM veikia tik Lietuvoje. Nuo spalio 1 dienos ES / EEE šalyse paslaugos veiks tik su planu HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti galite sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
Carolina 83.171.17.127
Sveiki, aš turiu problemų su lustu Lenkijoje. Aš nežinau, ar jis gerai aktyvuotas, ar galite man padėti? Aš turiu Heye 9,99 / mėn. Bet aš tik signalą ant lusto tik tada, kai prisijungiu prie "Wi-Fi" tinklo. Aš turiu turėti tarptinklinius mobiliuosius duomenis visai Europai, nes aš keliauju dar 2 mėnesius. Kaip tai padaryti? Duomenų tinklo konfigūracijos pranešimas niekada neatėjo į mane ir aš nežinau, kaip sukonfigūruoti savo mobilųjį telefoną. Tai Xiaomi REDMI 4 pastaba. Labai jums ačiū.
LABAS
Sveika, parašyk mums savo numerį info@labas.lt, kad galėtume patikrinti.
Kristina 88.119.194.21
Sveiki Turiu Labas kortele, numeris: 868775002. Isvykau i Anglija trumpu atostogu. Nenoriu uzsisakyti jokio plano, Noriu tiesiog aktyvuoti Labas kortele, kad man is Lietuvos galetu prisiskambinti i mano Labas numeri. Ka reiktu daryti? Nes dabar negaunu nei jokiu zinuciu nei skambuciu is Lietuvos i mano Labas numeri. Dekui uz pagalba
LABAS
Labas, Kristina. Tavo numeriui nebuvo įjungta Labas užsienyje paslauga, todėl negalėjai prisijungti prie tinklo. Dabar ją įjungiau, kortelę išimk ir įdėk į telefoną iš naujo.
Mindaugas 158.129.18.217
Sveiki isvykstu i Turkija koki plana geriausiai uzsisakyti kad galeciau pasiskmabint arba internetu susisiekti su seima?
LABAS
Sveikas, Mindaugai. Turkijoje galioja vienetinė kainodara- Priimti skambučius- 1,11 €/min, SMS- 0,49 €, išeinantys skambučiai- 2,03 €/min. Planų, kuriuos būtų galima užsakyti ir naudotis šioje šalyje nėra.
milda 10.24.47.224
Ar bunant uzsienyje reikia moketi atsiliepimo mokesti?
LABAS
Sveika, Milda. Taip, atsiliepimas apmokestinamas. ES šalyse: 0,01€/min, kitose šalyse tarifus gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje
Jokūbas 195.134.169.224
Laba diena, Ar galima užsisakyti tik internetą parai europoje?
LABAS
Sveikas, tik interneto plano užsienyje užsisakyti galimybės nėra. LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti galite sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
ruta 78.58.135.177
Laba, kokios kainos siu planu?????
greta 10.4.12.212
Sveiki, jūsų planai EUROPA kažkokia tragedija :) Pirmą kartą nusivyliau jūsų paslaugomis. Kadangi interneto išnaudojau daugiau nei nurodytame plane EUROPA1 , man jį įjungėte vis iš naujo ir taip vietoj 0,64 e, nuskaičiavote 5 kartus po 0,64 e. Jeigu neįjungsite mano numeriui normalaus "romingo" po 10 metų bendradarbiavimo su jumis, teks nutraukti ryšius. Tikrai tvarkykite šią situaciją, nes klientų matau nemažai, kurie turi nusiskundimų. :)
LABAS
Sveika, Greta. Paslaugą galima išjungti sms žinute, siunčiant tekstą STOP numeriu 1549. Tik norime pažymėti, kad naudojantis vienetine kainodara, 1 mb kainuoja 0,06 eur. Taigi išnaudojus 50 mb reikėtų sumokėti 3,20 eur. O už tą pačią kainą su planu Europa 1 gali išnaudoti ir 50 mb, ir 25 min ir 25 sms :)
Diana 78.63.177.245
Labas. Jeigu uzsisakysiu plana HeyEu, tai kits mano uzsakyta planas nebegalios (OSM)?
LABAS
Labas, taip, su planu HEY EU, kiti planai nėra suderinami, taigi planas OSM atsijungs.
Ginte 207.46.13.101
Sveiki, Buvau isvykusi i uzsieni ir neuzsisakiusi jokio plano. Grizusi radau nuskaiciuotus pinigus uz ieinancius skambucius, kuriu nepriemiau. Kur kreiptis, jog paaiskintu placiau uz ka buvo nuskaiciuoti pinigai?
LABAS
Sveika, parašyk Labas numerį mums info@labas.lt adresu, kad galėtume patikrinti.
Tomas 62.107.107.203
Sveiki uzsisakiau labas plana heyeu ir atsisakiau kitu planu taciau man ivaziavus i uzsieni nei skambuciai nei internetas neveikia ka daryti?
LABAS
Sveikas, Tomai. Parašyk savo numerį mums el.paštu info@labas.lt, kad galėtume patikrinti.
Gintaras Narkevičius 78.61.80.237
laba, neveikia tel Švedijoje. neleidžia prisijungt prie operatoriaus. Kame reikalas ? Mano nr 863986961 patikrinkite prašau. Jau antra para, kaip neturiu ryšio...
LABAS
Labas, Gintarai. Tai nebuvo įjungta "Labas užsienyje" paslauga, dėl to ryšio kortelėje nebuvo. Dabar ją aktyvavau, SIM kortelę išimk ir iš naujo įdėk į telefoną, kad pradėtų veikti.
Nikolaj 10.4.11.146
begedziai!!!! su savo tarifu kainom. dirbu europoj ir naudoju latviu/croatu/lenku sim kortas, nes su jom europos sajungoj 5 gb ir neriboti pokalbiai 10 eu be isipareigojimo. o jus dar nuo 10.01 arjungsit rysi man. nu ir apsikakokit su lietuviskom kainom vagys
LABAS
Labas, užsienyje ir toliau galėsi naudotis paslaugomis, užsakius planą HEY EU. Tuomet ryšys nebus ribojamas.
Tomas 10.0.8.255
Uzssisakius plana HEYEU uzsieni kainuoja priimti skambucius?
LABAS
Sveikas, su planu esant užsienyje, ES / EEE šalyse atsiliepti kainuoja 0,01 eur/ min.
Deimantė 78.58.159.101
Sveiki, vyksiu i Turkija ir nelabai supratau, ar uzsisakius plana Europa galesiu naudotis suteiktais megabaitais?
Vardenis 10.4.61.228
Kodėl planas HEYEU skaičiuoja Waze mb nors žadat, kad neriboti?
Laura 212.117.24.206
Sveiki, prieš isvykdama nepatvirtinau plano ir neišsiunčiau žinutes ES 1504 ar galėtumėte šią paslaugą aktyvuoti.
LABAS
Sveika, Laura, parašyk mums savo telefono numerį info@labas.lt - paslaugą "labas užsienyje" įjungsime.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu