Nuo 2017 m. birželio 15 d. įsigalioja Europos Sąjungos institucijų patvirtintas tarptinklinio ryšio reguliavimas.

Telefoną – į kuprinę, nes su LABAS planais keliaujantiems Europos Sąjungoje (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse skambinsi, siųsi SMS/MMS į Lietuvą ir kitas ES/EEE šalis ir naršysi net iki 50 % pigiau!

Kelionėje nesiskirk su pasu, draugu ir LABAS planu keliaujantiems, nes:

 • Iki 50 % mažiau išleisi pokalbiams, SMS ar naršymui, nei mokėtum už tą patį paslaugų kiekį pagal užsienyje galiojančius tarifus;
 • kelionėje bendrausi, rašysi ir naršysi nevaržydamas savęs – visai kaip Lietuvoje.

Planų kainos

LABAS planai keliaujantiems EUROPA 1 EUROPA 7 EUROPA 30
Pokalbiai 5 min. 50 min. 100 min.
SMS arba MMS 5 vnt. 50 vnt. 100 vnt.
Mobiliojo interneto duomenys 15 MB 150 MB 300 MB
Plano galiojimas 24 val. 7 paros 30 parų
Kaina 0,64 Eur 5,99 Eur 9,99 Eur

Į planus neįtrauktos užsienyje atsilieptų skambučių minutės. Tokios minutės kaina ES / EEE šalyse – 0,0138 Eur/min.

 

LABAS planai keliaujantiems pravers vykstant į ES ir EES šalis: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekijos Respubliką, Daniją, Estiją, Gibraltarą, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Lichtenšteiną, Liuksemburgą, Maltą, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Vengriją, Vokietiją.

Kainas kitose šalyse rasi čia.

EUROPA 1 įsijungs kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EES šalių. Jei nori kito plano, užsisakyk jį siųsdamas nemokamą SMS nr. 1549 su tekstu EUROPA 7 (savaitei) arba EUROPA 30 (visam mėnesiui).

 

 • Jei pasirinkai planą EUROPA 7 arba EUROPA 30, apie tai, kad jau išnaudojai 80 % ir 100 % minučių, SMS/MMS ar MB, informuosim SMS-u.
 • Gali palaukti, kol išnaudojus viską vėl įsijungs EUROPA 1 (parai), arba iš karto užsisakyti planą likusioms kelionės dienoms (EUROPA 7 ar EUROPA 30).
 • Norėdamas sužinoti, kiek tau dar liko neišnaudotų minučių, SMS / MMS ir MB iš plano keliaujantiems, siusk SMS su tekstu INFO nemokamu nr. 1549.
 • Jei nesulaukęs, kol pasibaigs plano galiojimas, užsisakysi kitą, pridėsime neišnaudotas minutes, SMS/MMS ir MB prie tavo naujo plano, o planų mokesčiai susidės. Jais galėsi naudotis tol, kol galios tavo ilgiausiai galiojantis planas.
 • Nepamiršk pasitikrinti sąskaitos likučio – jeigu plano mokesčiui jo neužteks, likusi atostogų dalis bus be ryšio. Papildyk sąskaitą ir ryšis sugrįš. Jei reikės pagalbos, skambink nemokamu nr. +37065600568.

 

Žinok, kad bet kada gali rinktis, ar naudotis šiais planais, ar mokėti už kiekvieną ryšio paslaugos vienetą atskirai (MIN., SMS / MMS ar MB). Norėdamas pasirinkti tokį mokėjimo būdą, būdamas Lietuvoje skambink nr. 1501 (0,04 Eur/min.) arba užpildyk LABAS pagalbos formą, o būdamas užsienyje skambink +37065600568 (0 Eur/min).

Reikia tiesiog pradėti – jis veikia automatiškai, papildomai jo užsakyti nereikia. O jeigu atsisakei šios paslaugos ir apsigalvojai, siųsk žodį KELIAUK+ (su pliusu) nr. 1500 (0,05 €) arba užsisakyk mano.labas.lt.

Automatinis operatoriaus parinkimas:

Geriausia, jei išvažiavęs į užsienį telefone nusistatyti automatinę tinklo parinktį. Tokiu atveju LABAS bus lengviau užtikrinti, kad prisijungei prie tinklo, kuriuo gali naudotis patogiausiai. Tiesiog įsijunk savo mobilųjį ir palauk, kol jis bus automatiškai įregistruotas vietinio operatoriaus tinkle. Vos telefonas bus įregistruotas, iškart galėsi naudotis mobiliuoju ryšiu, kalbėti su Lietuva ir visu pasauliu.

Rankinė operatoriaus parinktis:

Jei telefone nustatyta rankinė operatoriaus parinktis, prie tinklo prisiregistruotis tinkle reikės per telefono meniu. Čia pamatysi visus tuo metu aktyvius tinklus, o prireikus lygiai taip pat galėsi pakeisti vieną operatorių kitu. Prieš išvykdamas pasidomėk, kurio operatoriaus tinkle toje šalyje reikia registruotis – informaciją rasi įvedęs šalies pavadinimą čia, paskambinęs trumpuoju nr. 1501 (0,04 €) arba (jei skambini iš užsienio) +370 699 23230.

Prisijungus prie tinklo:

Kai prisiregistravęs vietiniame tinkle telefono ekrane pamatysi operatoriaus pavadinimą, žinok, kad jau gali skambinti, siųsti SMS, o draugai ir artimieji taip pat gali su tavimi susisiekti. Už skambutį jie mokės tokiais pat tarifais, tarsi būtum Lietuvoje.

Jei nepavyksta prisijungti prie tinklo:

Jei įregistruoti telefono vietiniame tinkle nepavyksta, kitu telefonu paskambink į Klientų aptarnavimo skyrių (tel. +370 699 23230), pasakyk savo mobiliojo telefono numerį, kurioje šalyje esi ir kokio operatoriaus paslaugomis bandei naudotis. Pasistengsime nepalikti tavęs be ryšio!

Kai artimiausia lietuviška parduotuvė ar spaudos kioskas už tūkstančio kilometrų, gali rinktis iš 3 būdų:

 1. Internetinė bankininkystė. Susirask internetą ir papildyk LABAS iš savo banko sąskaitos.
 2. Papildymo kortelė ar kvitas iš Lietuvos. Jei prieš išvažiuodamas nusipirkai papildymą, bet nespėjai jo aktyvuoti, sąskaitą gali papildyti iš užsienio. Siųsk SMS nr. 1544. Žinutės tekste įrašyk P 12345678 123456, kur P – raktažodis, 12345678 – aštuonženklis papildymo kortelės ar kvito numeris ir 123456 – šešiaženklis saugos kodas. Nepamiršk, kad sąskaitą galima papildyti tik 3 kartus per dieną, vėliau SMS nr. 1544 išsiųsti nepavyks.
 3. Mobilioji perlaida. Ji leis sąskaitą papildyti iš kito LABAS ar BITĖS numerio. Ir nesvarbu, ar tuo metu tavo geradarys bus Lietuvoje, ar užsienyje. Perlaidos gavimas tau nieko nekainuos, o siuntimas būnant užsienyje bus apmokestintas pagal toje šalyje galiojantį SMS tarifą.

Norėdamas užsienyje sužinoti sąskaitos likutį siųsk "?" nr. 1500 (SMS apmokestinama pagal toje šalyje galiojančius tarifus) arba pasitikrink jos kainą internetu mano.labas.lt.

 • Jei dažnai būni netoli Lietuvos sienos, telefonas pats gali prisijungti prie užsienio operatorių tinklų, todėl nusistatyk rankinę tinklo parinktį.
 • Skambučiai tarp Europos Sąjungos šalių, Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos apvalinami sekundės tikslumu: jei skambina tau − nuo pirmos sekundės, jei skambini tu − nuo 31 sekundės. Kitose šalyse pokalbiai apvalinami minutės tikslumu.
 • Už kitų skambučius tau „BITE Latvija“ tinkle mokėti nereikės.
 • Pokalbis apmokestinamas už laiką nuo pirmojo sujungimo signalo.
 • Skambučiai ir SMS Lietuvos bei užsienio padidinto tarifo ar satelitiniais numeriais neveikia.
 • Skambučių įkainiai gali keistis dėl valiutų kursų svyravimo, pasikeitusių nacionalinių arba tarptautinių mokesčių ar rinkliavų.
 • Jei keliauji po Europos Sąjungos šalis, LABAS tau suteiks nemokamą informaciją apie bet kurioje iš jų galiojančius tarptinklinio ryšio (roaming) tarifus: skambink nemokamai į Klientų aptarnavimo skyrių nr. +370 656 00568 (atmink − kitokio pobūdžio informacija šiuo numeriu neteikiama). Jei skambinsi šiais numeriais iš kitų šalių, už pokalbį mokėsi pagal ten galiojančius skambučių į Lietuvą tarifus.
 • Keliaujant po ES šalis, tave nemokamai informuosime apie bet kurioje iš jų galiojančius tarptinklinio ryšio (roaming) tarifus: skambink nemokamai į Klientų aptarnavimo skyrių nr. +370 656 00568 (turėk galvoje, kad kitais klausimais šiais numeriais padėti negalėsime). Jei skambinsi iš kitos šalies, už pokalbį mokėsi pagal joje galiojančius skambučių į Lietuvą tarifus.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

 • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
 • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Lina 78.56.117.232
Kaip atsisakyti plano Keliaujantiems??
LABAS
Labas, Lina, jeigu keliaujant nori naudotis standartiniais roamingo tarifais, siųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 (nemokamai), tuomet paslauga "Europa" neužsisakys.
Anželika 46.249.171.35
Noriu kad galieciau susisiekti su sunum jis paprastai papildė pries isvazuojant I uzsieni ir galvojo kad to pakaks
Greta 87.5.146.219
Sveiki, norėčiau atsisakyti plano EUROPA. Kaip man tai padaryti?
LABAS
Labas, Greta, jeigu keliaujant nori naudotis standartiniais roamingo tarifais, siųsk sms su tekstu STOP numeriu 1549 (nemokamai), tuomet paslauga "Europa" neužsisakys.
Rima 78.62.96.253
sveiki turiu palana begalybe ir tinklainis su nemokamu feisbuku liepa 3 deinom keliausiu y lenkija , kaiop man pasidaryti nemokama facebokk susisiekti su draugais
LABAS
Sveika, Rima, planai, kuriuos naudoji Lietuvoje, negalioja užsienyje, nemokamas Facebook taip pat galioja tik Lietuvoje. Lenkijoje jau galioja roamingo tarifai, apie kuriuos informuosime tave sms žinute, kai pasieksi Lenkiją. Būtinai prieš vykstant pasipildyk numerio sąskaitą. Geros kelionės!
don Pedrilio 86.100.33.198
Ar planą Europa7 galima užsakyti būnant užsienyje? Užsakymo procedūra tokia pati- siųsti raktinį tekstą Nr.1549? Ačiū
LABAS
Labas! Planą EUROPA galima užsisakyti ir Lietuvoje, ir užsienyje, siunčiant sms numeriu 1549 (užsakymas nemokamas).
Ilona 84.46.242.14
Sveiki, koks geriausias planas naudotis užsienyje?
LABAS
Sveika, Ilona, planą rekomenduojame rinktis pagal tai, kiek laiko planuoji būti užsienyje ir kiek intensyviai žadi naudotis paslaugomis. Prie planų gali matyti kokį kiekį duomenų jie suteikia užsieniui.
elena 78.63.247.48
Ar yra tokiu planu uzsienije kur tik interneta galetu uzsisakyti?
LABAS
Labas, keliaujant užsienyje galima naudotis planais “Europa”, kurie suteikia pokalbių minučių, SMS ir interneto duomenų. Tik internetą suteikiančių planų - nėra.
Sigita 66.249.78.144
Sveiki, keliaujam per Europą ir kirtus Lenkijos siena (išvykus iš LT) iskart atsisakėm plano Europa (panorom naudotis įprastais tarifais).Vokietijoje gaunam SMS kad saskaita tuščia (buvo papildyta normalia suma visai kelionei), Vokietijoje vėl išsiuntėme tekstą STOP. Pažiūrėjus išklotinę pamatėme, kad iki 20 d. galioja planas Europa, sukaupta 115 min ir 230 MB. 1. Ar reikalinga kiekvieną kartą siųsti sms su tekstu STOP tik kirtus kitos valstybės sieną,kad nepasijungtų automatiškai EUROPA? 2. Ar kirtus kitos valstybės sieną dings sukauptos minutės ir MB? 3. Iki kada reikia išnaudoti sukauptą laiką ir duomenis, kad nedingtų nepanaudoti?
BITE SUKCIAI 213.226.139.5
SUKCIAI,NORS NESKAMBINI IR NERASAI VISTIEK IJUNGIA TA SAVO EUROPA,BUVAU ILGALAIKIS BITES KLIENTA,BET PASISLYKSTEJAU JUSU ELGESIU,STOP
Aistė 82.135.223.130
Sveiki, vasarą savaitę atostogausiu Vokietijoje, važiuosime autobusu,todėl būsiu ir lenkijoje. Man reikės interneto. Jei turiu nemokamą facebook ar ir ten jis galios?
Deimantė 78.61.64.36
Sveiki. Kokį planą internetuo pasiūlysite esant Norvegijoje ir norint naudotis neribotai?
LABAS
Sveika, Deimante, Norvegijoje gali naudotis mūsų siūlomais paslaugų paketais EUROPA. Didžiausias paketas būtų EUROPA30 - suteikiama 100 min, 100 sms ir 200 mb interneto duomenų už 9,99 eur. Šį paketą užsisakyti galima sms žinute EUROPA30 numeriu 1549.
Pavel 84.32.87.146
Ka daryti eigu europa30 du kartus išeiles prasitese per viena diena?
rasa 78.158.8.89
kodel neisijunge tiksliau neprasitese planas europa 30 automatiskai? buvau uzsisakiusi pries men,saskaitoj buvo papildomai pinigu ir isisjunge europa 1
LABAS
Labas, Rasa. Sms žinutėje, užsakius planą ir jam baigiantis, nurodome, kad iš naujo neužsakius vieno iš paslaugų paketo, automatiškai užsisakys standartinis paketas planas Europa 1. Paslaugų paketai nėra prenumerata, taigi jie neprasitęsia pasibaigus užsakymo laikotarpiui, juos reikia užsakyti iš naujo.
Domantė 78.57.215.70
Sveiki. Esu švedijoje. Man skambinti eina. Bet man paciai neina isiusti sms, nei paskambinti. Neina nei labas pagalbos numeriu ar 1500 1550. Ar tureciau keisti kazka nustatymuose?
LABAS
Sveika, Domante. Parašyk savo numerį, kad galėtume patikrinti. Taip pat, pabandyk perkrauti telefono aparatą ir rankiniu būdu pakeisti operatorių.
Gita 85.206.51.152
Sveiki, esu Lietuvoje, taciau reikia susisiekti su artimaisiais uzienyje. Ar yra koks nors planas, kuri uzsisakius butu galima skambinti is Lietuvos i Jungtine Karalyste be dideliu mokesciu?
Adelė 92.100.235.193
Sveiki, užsisakiau planą Europa 30, bet internetas užsienyje vis tiek neveikia. Bandžiau atsisakyti plano SAVAITĖ, bet rašo, kad jis dar savaitę galios. Tai galios abu planai, bet internetas neveiks?
LABAS
Sveika, Adele, parašyk mums el.paštu info@labas.lt savo telefono numerį, kuriam neveikia internetas, taip pat nurodyk kurioje šalyje esi ir prie kokio operatoriaus prisijungusi, galėsime patikrinti problemą.
Egidijus 86.100.238.98
Sveiki, esu Norvegijoje bet niekaip negaliu įsiregistruoti tinkle Telenor. Kame problemos?
LABAS
Labas, Egidijau. Pabandyk perkrauti telefono aparatą. Jei nepadės, parašyk mums el.paštu info@labas.lt savo telefono numerį, kuris neveikia Norvegijoje.
Kornelija 89.254.148.169
Sveiki, esu užsisakiusi planą Europa 30, tačiau būnant užsienyje interneto vistiek neturiu. Kaip suprasti?
Audrys 10.20.5.64
Sveiki atvykus i uzseni negaliu uzsisakyt europa plano,nes raso kad tik pagalbos skambuciai rysio nera..
Eigis 85.83.50.56
Laba diena, tik užsisakius planą "begalybė' prireikė išvykti į užsienį. Kadangi užsakytas planas užsienyje bevertis, tai iš sąžiningo ryšio paslaugų tiekėjo galima būtų tikėtis galimybės konvertuoti nepanaudotą paslaugos dalį (pvz. mano atveju 98 procentus) į planus Europa. Gal būt Jūs kažką panašaus suteikiate, prašau pakonsultuoti. :) Ačiū už atsakymą.. P.S. Klausimą jau buvau uždavęs, nurodydamas el. pašto adresą, bet jokio atsakymo negavau.
Stasys 78.62.227.91
Sveiki norejau suzinoti kodel mano labas kortele nebegaudo rysio uzsienyj? Anglijoje. Anksciau gaudydavo kuo puikiausiai, galvojau gal kortele sugedo nusipirkau nauja bet vistiek tas pats.
Evelina 87.247.86.81
Jeigu užsisakau planą europa30 tai čia per tas 30dienų man bus galima išnaudoti tik 200mb?
LABAS
Sveika, Evelina, 200 MB duomenų yra suteikiama 30čiai dienų, tačiau juos gali išnaudoti greičiau ir planą vėl užsisakyti iš naujo.
Matas 87.247.86.81
Sveiki, užsisakiau planą Europa 30, bet neleidžia skambint, nei rašyt į užsienį sako, jog šiam pokalbiui jūsų nepankamas likutis nors šnd tik užsisakiau
LABAS
Sveikas, Matai, parašyk mums info@labas.lt ir nurodyk savo LABAS numerį, šalį, kurioje esi šiuo metu. Taip pat parašyk prie kokio užsienio operatoriaus esi prisijungęs.
Greta 86.38.228.157
Sveiki, užsisakiau planą Europa30 ir šiuo metu esu užsienyje, tačiau turiu problemą, visiškai negaliu prisijungti ir naudotis mobiliuoju internetu. Gal turite patarimų, ką daryti, jog būtų galima naudotis internetu?
Zydrunas 90.206.246.34
Sveiki, ar butu galima uzsisakyti koki nors tik interneto plana uzsienyje? Labai praverstu daugeliui zmoniu
Jevgenij 78.63.75.6
Sveiki. buvau uzsisakes plana europa 30, plano galiojimas baigesi , bet liko neisnaudotu minuciu ir interneto. uzsakiau dar karta, bet likusios minutes ir interneto MB is praeito plano neissisaugojo... kaip isspresti problema?
LABAS
Sveiki, jei buvo likę neišnaudotų paslaugų iš BITĖS paslaugų paketo keliaujantiems, kurio galiojimas jau pasibaigęs, neišnaudoti paslaugų kiekiai neprisideda prie naujai užsakyto paketo.
Lina 5.20.42.201
Labas, as taip pat pasislykstejau BITES elsgesiu, kas liecia EUROPA plana!!! Nors neuzsisakai, bet jie ta padaro uz tave ir galiausiai saskaita tuscia!!! Bjaurybes!!!!
Vida 79.170.82.134
Sveiki, aš šiuo metu būnu UK ir man labai reikia tik interneto. Kaip man jį užsisakyti ir kokia kaina?
LABAS
Sveiki, pasipildžius sąskaitą ir išvykus į užsienį, pradeda veikti paslaugų paketas Europa 1- jis suteikia 5 min, 5 sms ir 10 mb už 0,64€ ir galioja 24 valandas. Kitus paketus ir kaip juos užsakyti gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
indre 78.61.120.152
sveiki esu uzsienyje, anglijoje rytu londone nei prie vieno operatoriaus negaliu prisijungti, kodel rysys tuctuojau reikalingas. mano telefonas kuris neveikia, anksciau veike dabar nebe kazkodel. +37064163026
Toma 81.16.226.233
Sveiki, esu Vokietijoje. atvykau ilgam laikui. Turiu plana - KOSMOSAS. kodel negaliu skambinti. mano skambucius peradresuoja i pagalbos telefona... ka daryti?
LABAS
Sveika, Toma, planas KOSMOSAS galioja tik Lietuvoje, užsienyje naudotis paslaugomis kainuoja papildomai. Parašyk mums info@labas.lt savo LABAS numerį, patikrinsime ar sąskaitoje yra reikiamas pinigų likutis, kad paslaugos veiktų užsienyje.
Deima 88.118.134.145
Kodėl užsisakius Europa 7 ir svečiuojantis Airijoje neveikia internetas?
saulenas 145.131.208.189
kaip atjungti europos planus kad kai as issiunciu zinute i lietuva man jis uzsisako? kaip jo atsisakyti kad jis isvis neuzsisakytu
LABAS
Sveikas, siųsk STOP numeriu 1549, tuomet planas EUROPA neužsisakys ir galios standartiniai roamingo tarifai.
Viktoras 90.231.77.227
Sveiki, Kaip įjungti roaming? Nes dabar automatiškai neaptinka operatoriaus, o rankiniu budu bandant prisijungti parašo, kad tinklas negalimas. Esu Norvegijoje, ačiū.
elvyra 78.56.228.173
Sveiki,...kokia zinutes ir 1min kaina is Slovakijos i lietuva
Rasa 213.159.54.122
Laba diena. Naudoju labas kortele, pas mane nustatymuose nustatyta, kad automatiskai prisijungtu prie tinklo uzsienyje, bet dabar, kai esu uzsieny, man raso jau visa para no service. Kodel taip yra? Labas kortele uzsieny neveikia?
LABAS
Sveika, Rasa, parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti.
Milana 10.4.54.169
Kokia interneto kaina ne ES salyse (Rusijoje)? Ar isvis veiks kortele sioje salyje?
LABAS
Labas, Milana, Rusijoje naudojantis internetu 1 MB kainuoja 11,49 eur, paslaugomis Rusijoje galima naudotis. Tarifus pagal šalį patikrinti gali čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje
Dovydas 88.118.134.147
Turiu klausimą, kas jūsų prašė, kad automatiškai įjungtumėte planą EUROPA? Išvykau į užsienį savaitei, turėjau pasipildęs sąskaitą visai savaitei iškilus problemoms, o jūs man automatiškai įjungėte planą EUROPA 1 ir taip baigiate išnaudoti mano visą saskaitą, išleidau visus paskutinius pinigus papildydamas sąskaitą ir tuos pačius, galim sakyt atėmėte...
Sandra 10.4.41.225
Sveiki! Esu Olandijoje ir planas kosmosas man prasitesineja automatiskai. Kaip butu galima atsisakyti jo?
laura 77.221.75.214
Sveiki, norejau pasiklausti, kodel uzsisakius plana EUROPA 7, Estijoje man visai jokio rysio nerode ir nieko negalejau padaryti? Nors buvau pasirinkusi automatini operatoriaus pasirinkima? Planu isvis nepasinaudojau...
aure 212.238.136.1
turit kokiu planu internetui gyvenant uzsieni ES? (be keliaujantiems plano nes lb mazai Mg duoda sitas planas)?
Arunas 78.63.105.169
Sveiki.kiek kainuoja europa 30 interneto?
LABAS
Sveikas, Europo30 paketas kainuoja 9,99 eur ir suteikia 100 min, 100 sms ir 200 MB interneto.
Margarita 82.135.249.96
Sveiki, koki planą reikėtu užsisakyti būnant Norvegijoje, jog butu internetas, žinutės ir skambučiai?
Tomas 79.141.100.116
Norečiau paklaust as dirbu vokiečius nėra kitokiu tarifu pavyždžiui interneto daugiau gaučiau ir minučiu vokiečiuos
Reda 80.132.154.27
Kaip sužinoti kiek minuciu sms ir MMS like saskaitoja plano EUROPA 30?
LABAS
Labas, Reda. Siųsk sms su tekstu INFO numeriu 1549.
Gitana 95.173.44.149
Sveiki turiu iphone 6s ir atvykus i uzsieni (ispanija) man neveikia internetas, viskas kitas veikia: sms, skambuciai, bet viber ar whatsapp negaliu naudoti. Viskas kas galima pajungta telefone. Ar galite padeti?
LABAS
Sveiki, eikite į settings>mobile data>mobile data network>APN įrašykite internet. Taip pat, patikrinkite ar EU internet funkcija išjungta. Tuomet perkraukite telefoną. Jei neveiks, rašykite info@labas.lt adresu ir nurodykite numerį.
Ieva 84.46.236.234
Na tikrai noriu pritarti žmonėms, dėl nesusipratimo su šiuo nauju planu Europa! Keliauju jau penki metai. Dar nė karto nekilo jokių nesklandumų iki paskutinės kelionės. Net neleidžia jo atsisakyt būnant užsienyje! Kol pasikalbėjau telefonu 35minutes, europa planas prasitese 12 kartu! Jeigu neužsisakiau vadinas nenoriu, nereikia. Kokią turit teisę daryti tai ko aš nenoriu.
Martynas 86.100.172.65
Kaip isjungti ta plana europa kad jis neprasitesinetu nes jis man visiskai nereikalingas, man reikia kad paprastu tarifu viskas skaiciuotusi.
LABAS
Sveikas, Martynai, siųsk STOP numeriu 1549, tuomet planas EUROPA nebegalios. Užsienyje galėsi naudotis standartiniais roamingo tarifais.
Mantas 195.182.69.123
Esu Danijoje,nėra ryšio su tinklu. Gal galite įjungti. 864462819
Evaldas 188.69.223.104
Labas, ką tik įvažiavau į Lenkiją, užsisakiau planą Europa, negaliu prisijungti prie jokio ryšio
Gintarr 109.145.154.27
Esu uzsienyje ir mano telefone nera rysio.la daryyi?
Fausta 88.119.208.68
Sveiki.isvykau i uzsieni ir man nera rysio. Mano nr+37064181367 gal galesite kazkuo padeti.. Aciu.
olha 82.135.148.151
plahai Europa galioja Moldavijoje?
Deimante 78.62.109.254
Sveiki, norejau suzinoti kokie yra standartiniai romingo tarifai?
LABAS
Labas, Deimante, standartiniai roamingo tarifai pateikti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje Į paieškos eilutę įvesk norimos šalies pavadinimą ir matysi joje galiojančius tarifus.
Matyas 82.140.158.157
Kodel jus dristate per ta pacia diena automatiskai uzsakyti 2 kartus plana EUROPA1, kuris net nera reikalingas ir isnaudoti 1.28 eur! Kai si suma man yra reikalinga atsiliepiant skambucius is Lietuvos! Prasau man kompensuoti tai, ka pavogete niekam neprasius
Irmantas 89.116.87.77
Ar kas nors is Jusu gauna atsakymus i klausimus? Nes kiek skaitau, vieni klausimai - o kur atsakymai???? Ar kas nors atgavot pinigus uz tuos automatinius planu uzsakymus? Sedziu uzsieni su tuscia saskaita, ir viliuosi, kad konpensuos man viska.. Didesnio balagano nesu mates, bent ispetu sms zinute apie galimybe uzsisakyti toki plana, bet neijunkti iskarto. Kiekvien diena vis po nauja plana,
Kristina 88.118.209.28
Ar plano EUROPA 1 užtektų vienai parai jeigu naudočiausi internetu visą parą?
LABAS
Labas, EUROPA 1 suteikia tik 10 MB 24 val. Neriboto interneto plano užsienyje neturime.
Justas 78.56.140.149
Gyvenu trumpa laika užsienyje, atsisakiau plano Europa1 ir man dingo tinklas, nebegaliu nei skambint, nei rasyt, ka daryt?
Deividas 78.58.27.34
Sveiki, esu Vokietijoje ir tiek planais tiek kainom nesiskundžiu, tačiau internetas nors ir veikia gerai, tačiau "trūkinėja". Dingsta, po to po kelesdešimt sekundžių vėl atsiranda. Kame šaknys? :/
Rokas 46.249.171.70
Sveiki, esu Norvegijoje jau 3 menesius, nuolatos uzsisakau plana EUROPA 30. Internetas uzsienyje niekada neveike, po savaites su siuo ar kitu planu man priskambinti nebegali. Tarsi uzsiblokuoja kortele. As galiu visiems skambint ir rasyti sms, o gauti ateinanciu skambuciu NEIMANOMA. Esu pasipiktines. Kaip isspresti sita problema? skambinau i visus jusu numerius- niekas neatsako
Augis 188.69.195.114
Sveiki.vakar netyčia atsisakiau plano NULIS,bet dar jis galios iki gruodžio 24,kadangi esu Vokietijoje,ir kaip man ji prasitęsti iš užsienio.Man automatiskai nepratęs.Patarkit.
Markus 78.62.1.243
Prieš 2.5 mėnesiu mano labas nr. buvo aktyvus visame pasaulye. Kartais tenka kelius mėnesius būti ne Lietuvoj ir netgi ne Europoj. Aktyvus veikiantis numeris, nors ir pasibaigus kreditams, labai padeda kelyje namo - bent jau galėjau gauti zinutes! Jokių spec. planų nebuvau užsisakes - tiesiog bite labas. Pametus telefoną prieš 2 men. ir pakeitus SIM, numeris su papildyta sąskaita tiesiog nustojo veikti užsienyje (JK, N orgija bei Danija). Gal galėtumėt patarti kas nutiko ir kai tai pataisyt...
Laura 10.24.11.21
Sveiki, esu Airijoje, kodel man neisijungia tarptinklinis rysys? Raso, kad neregistruota tinkle, kai yra bandoma paskambinti. Mob. Duomenys ijungti, roaming taipogi. Kame beda?
LABAS
Sveika, Laura, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt , patikrinsime.
Agnė 94.244.89.190
Sveiki, Ar įmanoma užsisakyti vien tik internetą užsienyje? Tarkim savaitei? Skambučių, žinučių man nereikia.
Laimutis 82.135.226.72
Sveiki, prašau patikslinkite kaip padaryti, kad užsienyje veiktų Labas standartiniai tarifai. Numeris būtų skirtas tik skambučių priėmimui. Kuriuo momentu t.y. Lietuvoje ar už jos ribų siųsti STOP numeriu 1549, pakanka tai padaryti vieną kartą ar vis atvykus kitą Europos bendrijos šalį? Tikiuosi išsamaus išaiškinimo. Dėkoju.
vaidotas 62.212.116.216
jus uzknisot kur pinigai ir rysys
Aiwis 62.248.241.146
Sveiki. Ar gàlioja nemokami Facebook tarifai uzsienyje ?
LABAS
Labas. Ši paslauga galioja tik Lietuvoje.
dalius 88.118.134.147
Sveiki, "EUROPA 1 įsijungs kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EES šalių." O EUROPA7 įsijungs taip pat kartu su pirmu skambučiu, SMS ar sunaudotu MB esant vienoje iš ES/EES šalių ir galios 7d. ar nuo papildymo momento Lietuvoje ir galios 7-ias dienas?
LABAS
Sveikas, automatiškai įsijungia tik paketas EUROPA1 (jeigu tuo metu nesi užsisakęs EUROPA7 arba EUROPA30). Jeigu nori naudotis didesniu paketu EUROPA7 arba EUROPA30, vieną iš jų reikia užsisakyti sms žinute. EUROPA7 galios 7 dienas nuo užsakymo sms'u, EUROPA30 galios 30 dienų nuo užsakymo sms'u.
Ruta 86.38.249.83
Sveiki. Esu emigravusi i Uk. Man reikia plano tik internetui. Sms ir pokalbiu minuciu man nereikia. Ka galetumete pasiulyti?
Giedre 78.61.200.100
Sveiki gal yra galimybe gauti daugiau mobilaus interneto uzsienyje nei 200 mb. Be jo as prazuvus o 200 mb tai juokas..
Vaida 88.222.111.140
Sveiki, Esu Jungtineje karalysteje ir nuo vakar neturiu isvis jokio rysio, rankiniu budu pasirinkti tinklai taip pat neveikia. Vakare isskrendu i Balio sala, kurioje nenoreciau buti visiskai nepasiekiama, todel prasau pranesti prie kokio tinklo nuvykus ten man reiktu jungtis ir nebutu neskalndumu. Taip pat kuo imanoma skubiau noriu tureti rysi UK, prasau susisiekite su manim el.pastu.
Miglė 85.16.204.72
Labas vakaras as ketinu keliauti i Londona tik trims dienoms ir noreciau paklusti koki plana man geriau rinktis ,kad galeciau paskambinti seimai.
Ugne 80.187.106.131
Jei užsisakysiu Europa 7 ,o ten 100MB interneto , tai tas 100MB vienai dienai ar septyniom dienom?
LABAS
Labas, užsisakius EUROPA 7 paketą keliaujantiems, suteikiamos paslaugos galios savaitę laiko.
Paulius 62.57.40.81
Pasipyldziau saskaita budamas uzsienyje 10 eur is sios sumos 4,34 eur nuskaiciavo uz plana begalybe kurio negaliu naudoti uzsienyje ,kaip atgauti tuos 4,34 eur ? kaip atsisakyti plano ?
rasa 212.117.24.110
sveiki esu uk telefonas neveikia kaip galiu padaryti kad veiktu risys??? labai reikia gauti zinute
LABAS
Sveika, Rasa, kad galėtume patikrinti, mums reikėtų tavo telefono numerio. Parašyk mums info@labas.lt.
Sintin.. 90.137.101.155
Sweiki mano vyras uzsisakes plana europa 30 ir man neina jam paskambint nesujungia o jis gali as tik sms galiu siust ka daryt tokiu atveju
LABAS
Labas! Kad galėtume patikrinti, mums reikėtų telefono numerio. Parašyk mums info@labas.lt telefono numerį ir kokioje šalyje numeris dabar yra.
Saulius 78.58.150.229
sveiki norejau suzinoti kaip labas sustabdyti labas zinutes su pasiulymais?Aciu
LABAS
Sveikas, prisijunk prie mano.labas.lt -> profilio nustatymai, ir išjunk paslaugą "noriu gauti pasiūlymus iš LABAS telefonu".
Deimantė 94.244.94.124
Sveiki, norėjau pasiteirauti jūsų, aš esu užsienyje ir pas mane nėra ryšio, kaip galima būtų tai pakeisti?
Audrius 88.119.196.10
Sveiki, kaip su planais Turkijoje/Alanija/ papigiai koks planas yra? Kokie aplamai variantai yra pigesni, išvykus pvz.:06.01.?Ačiū!
Igor 86.100.233.215
Laba diena noreciau paseterauti ar bus nuo 1 birzelio tos pacios kainoe UE salyse kaip ir Lietuvoje?
Arturas 85.206.100.242
Sveiki, isvykau i uzsieni ir visa laika rodo NO SERVICE , bandziau telefone atstatyti gamiklinius, perkrauti, dauzyti viska isbandziau, tarm mano labas irgi nieko neradau.. gal turit patarimu ?
LABAS
Labas, parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, kad galėtume patikrinti.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu