Kelionėje nesiskirk su pasu, draugu ir LABAS, nes gali bendrauti, rašyti ir naršyti nevaržydamas savęs – visai kaip Lietuvoje.

Įsigaliojus Europos Sąjungos institucijų patvirtintam tarptinklinio ryšio reguliavimui, norėdamas naudotis LABAS paslaugomis Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse, gali pasirinkti sau tinkamiausią variantą:

 • Užsisakyti savaitinį HEYEU500, jei iškeliauji neilgam.
 • Užsisakyti mėnesinį planą HEYEU1, jei atostogų metu nepaleisi telefono iš rankų.
 • Užsisakyti mėnesinį planą HEYEU4, jei laukia ilgos atostogos ar kelionė!
 • Užsisakyk / Čiupk mėnesinį planą HEYEU12, jei kelionės metu telefono nepaleisi iš rankų.
 • Užsisakyk / Čiupk mėnesinį planą HEYEU22, jei iškeliausi ilgam ir be naršymo neapsieisi.
Planai keliaujantiemsHEYEU500HEYEU1HEYEU4HEYEU12HEYEU22
Skambinti į Lietuvą ir ES/EEE šalyse50 min.200 min.300 min.--
Priimti skambučius*160 min.400 min.600 min.--
SMS Lietuvoje ir ES/EEE šalyse50 vnt.200 vnt.300 vnt.--
Specialus tarifas į Angliją, Airiją, Norvegiją0,20 Eur/min.0,20 Eur/min0,20 Eur/min0,20 Eur/min0,20 Eur/min
Mobiliojo interneto duomenys500 MB1 GB4 GB∞ GB Lietuvoje;
12 GB ES/EEE 
∞ GB Lietuvoje;
22 GB ES/EEE 
Plano galiojimas7 d.30 d.30 d.10 d.30 d.
Kaina5,99 Eur/mėn.14,99 Eur/sav.30,00 Eur/mėn.10,99 Eur/sav.19,99 Eur/mėn.

*Užsisakius HEYEU planus, paslaugoms galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės. Paslaugos teikėjas gali apmokestinti įeinančius skambučius, kai paslaugomis bus naudojamasi neįprastai, nesąžiningai, t. y. ženkliai nukrypstant nuo vidutinio paslaugos naudotojo vartojimo įpročių, kitiems tikslams nei numatyta paslaugų teikimo sąlygose ar kitaip piktnaudžiaujant. Su HEYEU1 planu viršijus 400 min., o su HEYEU4 – 600 min. įeinančių skambučių limitą per 60 d. arba su HEYEU500 planu viršijus 160 min. įeinančių skambučių limitą per 37 d. (ar trumpesnį) laikotarpį vartotojo priimamiems skambučiams gali būti taikomas 0,01 Eur/min. mokestis. Užsisakius ar prasitęsus pokalbių planą, šis įeinančių minučių limitas skaičiuojamas iš naujo. Kiek įeinančių minučių nuo plano užsakymo jau prakalbėjai, sužinosi paskambinęs LABAS klientų aptarnavimo telefonu.

Jei planą užsisakyti nori būdamas Lietuvoje, tai padarysi vienu iš šių būdų:

a) SMS žinute:

 • Planą mėnesiui HEYEU500 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU500 nr. 1500 (0,10 Eur)
 • Planą mėnesiui HEYEU1 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU1 nr. 1500 (0,10 Eur)
 • Planą savaitei HEYEU4 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU4 nr. 1500 (0,10 Eur)
 • Planą 10 dienų HEYEU12 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU12 nr. 1500 (0,10 Eur)
 • Planą mėnesiui HEYEU22 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU22 nr. 1500 (0,10 Eur)

b) Savitarnoje mano.labas.lt

c) Paskambinęs į Klientų aptarnavimo skyrių.

Būdamas užsienyje planą užsisakyti gali vienu iš šių būdų:

a) SMS žinute:

 • Planą mėnesiui HEYEU500 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU500 nr. 1549 (0,00 Eur)
 • Planą mėnesiui HEYEU1 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU1 nr. 1549 (0,00 Eur)
 • Planą savaitei HEYEU4 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU4 nr. 1549 (0,00 Eur)
 • Planą 10 dienų HEYEU12 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU12 nr. 1549 (0,00 Eur)
 • Planą mėnesiui HEYEU22 užsisakyk SMS žinute siųsdamas HEYEU22 nr. 1549 (0,00 Eur)

b) Savitarnoje mano.labas.lt

c) Paskambinęs +37065600568 (0 Eur/min)

LABAS planai HEYEU1, HEYEU4, HEYEU500, HEYEU12 ar HEYEU22 pravers vykstant į ES ir EEE šalis: Airiją, Austriją, Belgiją, Bulgariją, Čekijos Respubliką, Daniją, Estiją, Graikiją, Islandiją, Ispaniją, Italiją, Kiprą, Kroatiją, Latviją, Lenkiją, Lichtenšteiną, Liuksemburgą, Maltą, Norvegiją, Olandiją, Portugaliją, Prancūziją, Rumuniją, Slovakiją, Slovėniją, Suomiją, Švediją, Vengriją, Vokietiją.

Kainas kitose šalyse rasi čia.

 • Įsijungus vieną iš HEYEU planų, tavo turimą Lietuvoje galiojantį planą (ar turimus pokalbių ir interneto planus) laikinai išjungsime. Taigi, turėto plano suteikiamomis vertėmis išvykęs naudotis negalėsi. Jeigu grįžus į Lietuvą, tavo turimas Lietuvoje planas galios, galėsite atsisakyti HEYEU plano ir tau toliau bus taikomas prieš tai užsakytas LABAS planas, galiojęs Lietuvoje. Norėdamas atsisakyti HEYEU plano prisijunk prie mano.labas.lt arba išsiųsk HEYEU4-, HEYEU500-, HEYEU1- , HEYEU12- arba HEYEU22- (su minuso ženklu!) numeriu 1550 (0€/SMS). Jeigu Lietuvoje galiojusio plano terminas pasibaigęs, atsisakius HEYEU plano arba pasibaigus jo galiojimui, tau bus taikomi standartiniai LABAS paslaugų tarifai: https://www.labas.lt/planai/standartiniai-tarifai.
 • HEYEU plano suteikiamomis minutėmis, SMS ir MB naudokis tiek Lietuvoje, tiek ES/EEE.
 • Jei išnaudojai tau suteiktas minutes, toliau išeinantys skambučiai bus apmokestinami standartiniu tarifu – daugiau informacijos apie standartinius tarifus rasi čia.
 • Jei išnaudojai tau suteiktas SMS, toliau tekstinės žinutės bus apmokestinamos standartiniu tarifu.
 • Išnaudojus tau suteiktą mobiliųjų interneto duomenų limitą mobiliuoju interneto ryšiu toliau naudotis nebegalėsi, iki kol iš naujo neužsisakysi vieno iš HEYEU plano.
 • Jei nesulaukęs, kol pasibaigs vieno iš HEYEU plano keliaujantiems galiojimas, užsisakysi planą iš naujo arba užsisakysi kitą planą keliaujantiems, nei turi dabar, plano naudos bus suteikiamos iš naujo. Tavo neišnaudotos minutės, SMS ir MB prie tavo naujo plano pridėti nebus, o planų mokesčiai susisumuos. Plano suteikiamomis minutėmis, SMS ir duomenimis galėsi naudotis tol, kol galios tavo paskutinis užsakytas planas keliaujantiems.
 • Plano likutį gali pasitikrinti prisijungęs prie mano.labas.lt. Apie tai, kad išnaudojai tau suteiktas minutes ir SMS, informuojamas nebūsi; joms pasibaigus skambučiai ir žinutės bus apmokestinami standartiniu tarifu. Išnaudojus plano suteiktus duomenis tavo naršymo sesija bus nutraukta automatiškai.
 • Nepamiršk pasitikrinti sąskaitos likučio – jeigu plano mokesčiui jo neužteks, likusi atostogų dalis bus be ryšio. Papildyk sąskaitą ir ryšis sugrįš. Jei reikės pagalbos, skambink nemokamu nr. +37065600568.

Automatinis operatoriaus parinkimas:

Geriausia, jei išvažiavęs į užsienį telefone nusistatyti automatinę tinklo parinktį. Tokiu atveju LABAS bus lengviau užtikrinti, kad prisijungei prie tinklo, kuriuo gali naudotis patogiausiai. Tiesiog įsijunk savo mobilųjį ir palauk, kol jis bus automatiškai įregistruotas vietinio operatoriaus tinkle. Vos telefonas bus įregistruotas, iškart galėsi naudotis mobiliuoju ryšiu, kalbėti su Lietuva ir visu pasauliu.

Rankinė operatoriaus parinktis:

Jei telefone nustatyta rankinė operatoriaus parinktis, prie tinklo prisiregistruoti reikės per telefono meniu. Čia pamatysi visus tuo metu aktyvius tinklus, o prireikus lygiai taip pat galėsi pakeisti vieną operatorių kitu. Prieš išvykdamas pasidomėk, kurio operatoriaus tinkle toje šalyje reikia registruotis – informaciją rasi įvedęs šalies pavadinimą čia, paskambinęs trumpuoju nr. 1501 (0,10 Eur/skamb.) arba +370 699 23230 (jei skambini iš užsienio, nemokamai).

Prisijungus prie tinklo:

Kai prisiregistravęs vietiniame tinkle telefono ekrane pamatysi operatoriaus pavadinimą, žinok, kad jau gali skambinti, siųsti SMS, o draugai ir artimieji taip pat gali su tavimi susisiekti. Už skambutį jie mokės tokiais pat tarifais, tarsi būtum Lietuvoje.

Jei nepavyksta prisijungti prie tinklo:

Jei įregistruoti telefono vietiniame tinkle nepavyksta, kitu telefonu paskambink į Klientų aptarnavimo skyrių (tel. +370 699 23230, skambutis nemokamas), pasakyk savo mobiliojo telefono numerį, kurioje šalyje esi ir kokio operatoriaus paslaugomis bandei naudotis. Pasistengsime nepalikti tavęs be ryšio!

Su LABAS esant ES/EEE šalyje skambinant ne į ES/EEE šalį skambučio kaina yra 3,41 Eur/min.

Kai artimiausia lietuviška parduotuvė ar spaudos kioskas už tūkstančio kilometrų, gali rinktis iš 3 būdų:

 1. Papildyti sąskaitą labas.lt banko kortele arba per internetinę bankininkystę.
 2. Papildymo kortelė ar kvitas iš Lietuvos. Jei prieš išvažiuodamas nusipirkai papildymą, bet nespėjai jo aktyvuoti, sąskaitą gali papildyti iš užsienio. Labas.lt pasirink papildymą „papildymo kvitu“ arba siųsk SMS nr. 1544. Žinutės tekste įrašyk P 12345678 123456, kur P – raktažodis, 12345678 – aštuonženklis papildymo kortelės ar kvito numeris ir 123456 – šešiaženklis saugos kodas. Nepamiršk, kad sąskaitą galima papildyti tik 3 kartus per dieną, vėliau SMS nr. 1544 išsiųsti nepavyks.
 3. Mobilioji perlaida. Ji leis sąskaitą papildyti iš kito LABAS ar BITĖS numerio. Ir nesvarbu, ar tuo metu tavo geradarys bus Lietuvoje, ar užsienyje. Perlaidos gavimas tau nieko nekainuos, o siuntimas būnant užsienyje bus apmokestintas pagal toje šalyje galiojantį SMS tarifą.

Norėdamas užsienyje sužinoti sąskaitos likutį siųsk "?" nr. 1500 (SMS apmokestinama pagal toje šalyje galiojančius tarifus) arba pasitikrink jos kainą internetu mano.labas.lt.

 • Jei dažnai būni netoli Lietuvos sienos, telefonas pats gali prisijungti prie užsienio operatorių tinklų, todėl nusistatyk rankinę tinklo parinktį.
 • Duomenų perdavimas ES / EEE šalyse apvalinamas 1 KB tikslumu.
 • Skambučiai ir SMS Lietuvos bei užsienio padidinto tarifo ar satelitiniais numeriais užsienyje neveikia.
 • Skambučių įkainiai gali keistis dėl valiutų kursų svyravimo, pasikeitusių nacionalinių arba tarptautinių mokesčių ar rinkliavų.
 • Keliaujant po ES šalis, tave nemokamai informuosime apie bet kurioje iš jų galiojančius tarptinklinio ryšio (roaming) tarifus: skambink nemokamai į Klientų aptarnavimo skyrių nr. +370 656 00568 (turėk galvoje, kad kitais klausimais šiais numeriais padėti negalėsime). Jei skambinsi iš kitos šalies, už pokalbį mokėsi pagal joje galiojančius skambučių į Lietuvą tarifus.