STARTVISKAS

Viskas ko reikia viename plane! Neriboti GB, MIN ir SMS visam mėnesiui į Lietuvos tinklus!

Užsisakyk ir išbandyk 5G nemokamai mėnesiui.

KAIP UŽSAKYTI?

Viskas paprasta – tiesiog prisijunk prie mano.labas.lt ir aktyvuok savo planą. Arba siųsk raktažodį STARTVISKAS numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk STOP numeriu 1550 (nemokamai).

 • Santrauką apie planą atsisiųskite čia.
 • Suteikiamų minučių, SMS ir GB kiekiai galioja naudojantis LABAS paslaugomis Lietuvoje.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Užsisakytasis planas galios 30 dienų nuo jo užsakymo dienos. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas trumpąją SMS žinute.
 • Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y., sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Tuo atveju, jeigu per 5 dienas nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y., ne mažesne, nei šio plano mėnesio kainos suma, planas prasitęs automatiškai papil domam 30 dienų laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano mano.labas.lt arba siųsk SMS, kaip nurodyta aukščiau. Atsisakius jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
 • Suteikiamų minučių skambučiams ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Suteikiamų minučių ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EXTRA ir EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TELEDEMA, METAMEDA IR KO. Nuo 2022.07.04 LABAS klientų skambučiams, į „CSC Telecom” mobiliąją numeraciją, bus taikomas standartinis paslaugos tarifas 0,29 €/min. Skambindamas ar rašydamas kitų operatorių, neišvardintų aukščiau, klientams tau bus taikomi standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos rasi čia.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, turimas planas bus išjungtas.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
Su 5G
GB

∞ GB, MIN. ir SMS
STARTVISKAS

Kiti planai

DOVANŲ Go3
Su 5G
GB

∞ GB, MIN. ir SMS
VISKAS5G

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
20 GB

20 GB, 300 MIN. ir ∞ SMS
START20

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
10 GB

10 GB, 300 MIN. ir ∞ SMS
START10N

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
5 GB

5 GB, ∞ MIN. ir SMS
START5

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
5 GB

5 GB, 300 MIN. ir ∞ SMS
START5N