START10N

Jei mėgsti naršyti, skambinti ir rašyti – šis planas tau! Planas suteikia 10 GB, 300 minučių ir neribotus SMS į Lietuvos tinklus visam mėnesiui!

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Užsisakyk ir išbandyk 5G nemokamai mėnesiui.

KAIP UŽSAKYTI?

Viskas paprasta – tiesiog prisijunk prie mano.labas.lt ir aktyvuok savo planą. Arba siųsk raktažodį START10N numeriu 1500 (0,10 €/SMS).

Prie šio plano dovanų gausi net 5 neribotų gigabaitų dienas! Aktyvuok jas, kol galioja tavo planas. Viskas labai paprasta: siųsk raktažodį GB numeriu 1550 (nemokamai) ir džiaukis nemokamais ir neribotais GB!

Kol naudosiesi neribotais gigabaitais, tavo turimo plano ar duomenų paketo suteikti mobilūs duomenys nebus naudojami, tačiau jie bus skaičiuojami vėl, kai nustos galioti tavo neriboto naršymo dienos.

Visą informaciją apie plano likutį rasi savitarnos svetainėje mano.labas.lt prisijungęs prie savo paskyros arba siųsk SMS su ženklu „?" numeriu 1500 (0,10 €/SMS).

Išnaudojai gigabaitus ar minutes greičiau, nei baigėsi plano galiojimo laikas? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą, jį dar kartą užsisakęs arba rinkis iš kitų tau siūlomų planų mano.labas.lt. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.

REIKIA DAR DAUGIAU INTERNETO?

Rinkis iš LABAS siūlomų interneto planų – internetas dienai, trims dienoms, savaitei ar mėnesiui. Išsirink tau patikusį interneto planą ir susipažink su jo sąlygomis čia.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk STOP numeriu 1550 (nemokamai).

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

 • Santrauką apie planą atsisiųskite čia.
 • Suteikiamų minučių, SMS ir GB kiekiai galioja naudojantis LABAS paslaugomis Lietuvoje.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės
 • Užsisakytas planas galios 30 dienų nuo jo aktyvavimo dienos. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas trumpąją SMS žinute.
 • Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei LABAS sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną LABAS sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y., sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Tuo atveju, jeigu per 5 dienas nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi LABAS sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y., ne mažesne, nei šio plano mėnesio kainos suma, planas papildymo dieną prasitęs automatiškai papildomam 30 dienų laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Suteiktas neribotų gigabaitų dienas gali aktyvuoti tik vieną kartą 30 dienų laikotarpyje šio plano galiojimo metu. Per 30 dienų nuo plano užsakymo neaktyvavus suteiktų neribotų gigabaitų dienų, jos į kitą laikotarpį neperkeliamos. Jomis negalėsi pasinaudoti ir tuo atveju, jeigu plano galiojimo metu užsisakysi kitą pokalbių planą, nes planų suteikiamos naudos nesisumuoja.
 • Neaktyvavus neribotų GB dienų arba pasibaigus šių dienų galiojimo terminui, išnaudoti interneto duomenys bus skaičiuojami iš tavo turimo plano suteiktų mobiliųjų duomenų likučio.
 • Išnaudojus plano suteiktas minutes ir (ar) suteiktus gigabaitus, toliau naudojamos minutes ir (ar) mobilūs duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kuriuos bet kada gali pasitikrinti čia. Tuo atveju, jeigu kartu su šiuo planu plano esi užsisakęs papildomą interneto duomenų paketą, išnaudoti interneto duomenys bus skaičiuojami iš turimo paketo suteikiamo interneto duomenų kiekio, o šiam kiekiui pasibaigus - interneto duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kaip nurodyta aukščiau.
 • Aktyvavus neribotų gigabaitų dienas, jų negalėsi atšaukti.
 • Jeigu neribotų gigabaitų dienas aktyvuosi iki plano galiojimo pabaigos likus mažiau dienų nei suteikiamų neribotų gigabaitų dienų skaičius, neriboti gigabaitai aktyvuojami tik laikotarpiui iki plano galiojimo pabaigos. Tokiu atveju būsi informuojamas SMS žinute apie tai, kiek dienų liko iki plano galiojimo pabaigos.
 • Trys neribotų GB dienos per mėnesį suteikiamos kiekvieną kartą užsakant ar pratęsiant šį planą
 • Jei nori atsisakyti plano ar automatinio plano pratęsimo, užeik į mano.labas.lt arba siųsk SMS, kaip nurodyta aukščiau. Atsisakius, planas dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos, jeigu neužsisakysi kito plano.
 • Suteikiamų minučių ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TELEDEMA, METAMEDA IR KO. Nuo 2022.07.04 LABAS klientų skambučiams, į „CSC Telecom” mobiliąją numeraciją, bus taikomas standartinis paslaugos tarifas 0,29 €/min.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, turimas planas bus išjungtas.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
 • Duomenys suteikiami ir 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
10 GB

300 MIN. ir ∞ SMS
START10N

Kiti planai

DOVANŲ Go3
Su 5G
GB

∞ MIN. ir SMS
VISKAS5G

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

∞ MIN. ir SMS
STARTVISKAS

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
20 GB

300 MIN. ir ∞ SMS
START20

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
5 GB

∞ MIN. ir SMS
START5

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
DOVANA: 5d. ∞ GB
5 GB

300 MIN. ir ∞ SMS
START5N