VAKARAI BERIBIAI

Ilgais vakarais NARŠYK BE RIBŲ! Neribotų GB planas VAKARAI BERIBIAI tau suteikia neribotus GB naršymui nuo 18:00 iki 23:00, VISĄ MĖNESĮ!

O jeigu svajoji, kad visi pamatytų, kaip tobulai lipsync‘ini, dievini gyvą eterį ar žinai, ko nori, tai trys nauji pasai ŠLOVEI, PASILABINT, REIKALIUKAMS – kaip tik tau. Su jais duomenys Lietuvoje tavo pasirinktuose mylimiausiuose apps’uose – neriboti. Įsigyk juos čia.

O gal svajoji, kad visi pamatytų, kaip tobulai lipsync‘ini, dievini gyvą eterį ar žinai, ko nori? LABAS pasai ŠLOVEI, PASILABINT, REIKALIUKAMS – kaip tik tau. Su jais duomenys Lietuvoje tavo pasirinktuose mylimiausiuose apps’uose – neriboti. Įsigyk juos papildomai čia.

Kaip užsisakyti?

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI ir sek tolimesnius žingsnius! Arba siųsk VAKARAI numeriu 1500 (kaina – 0,10 €).

Pasiekus 10 GB per vakarą, toliau galėsi naršyti 256 Kb/s greičiu. Kitą vakarą greičio ribojimas atstatomas ir 10 GB riba skaičiuojama iš naujo.

UŽSISAKYTI >

  • Užsisakius šį planą, suteikiami neriboti GB naršymui 30-čiai dienų kiekvieną vakarą nuo 18:00 val. iki 23:00 val. Šiuo laiku tavo interneto planų duomenys nebus naudojami.
  • Jeigu su planu VAKARAI BERIBIAI užsisakai kitą interneto planą, pirmiausiai naudojami VAKARAI BERIBIAI plano duomenys plano galiojimo valandomis, o tik vėliau – kito turimo plano.
  • Planas VAKARAI BERIBIAI neišjungia tavo turimo interneto plano.
  • Planas galioja 30 d. ir automatiškai prasitęs už 3,49 Eur/mėn. esant pakankamam sąskaitos likučiui. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, per 30 d. papildyk sąskaitą reikiama suma ir planas prasitęs automatiškai.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano - siųsk VAKARAI- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt. Planu dar galėsi naudotis iki plano galiojimo pabaigos.
  • Duomenys suteikiami ir 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
  • Duomenys suteikiami naršymui Lietuvoje. Keliaujant ne ES/EEE šalyse duomenis skaičiuosime pagal standartinę interneto keliaujant ne ES/EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia
  • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia . Išsirinkus vieną iš ES/EEE šalyse galiojančių planų, interneto planą VAKARAI BERIBIAI išjungsime.
  • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
VAKARAI BERIBIAI

VAKARAI BERIBIAI

3,49 € /mėn.