LABADIENIS

Interneto planas LABADIENIS tik už 1.49 € - ir naršyti galėsi neribotai visą parą.

LABADIENIO neriboti GB visai parai labiausiai pravers, kai reikės daug duomenų: žiūrint Youtube, klausantis muzikos ar net transliuojant save LIVE. Kol turi LABADIENĮ, tavo mėnesinio ar savaitinio plano duomenys nebus naudojami!

Kaip užsisakyti?

Siųsk LABADIENIS numeriu 1500 (0,10 €) arba prisijunk prie mano.labas.lt.

Pasiekus 10 GB, toliau galėsi naršyti 256 Kb/s greičiu. Jei planą užsisakysi iš naujo ar prasitęsi, greičio ribojimas atstatomas ir 10 GB riba skaičiuojama iš naujo.

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

UŽSISAKYTI >

Kaip atsisakyti?

Siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt .

  • LABADIENIS suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo.
  • Jeigu su planu LABADIENIS užsisakai kitą interneto planą, pirmiausiai naudojami LABADIENIS duomenys, o tik vėliau – turimo plano.
  • Planas LABADIENIS automatiškai neprasitęsia ir neišjungia turimo interneto plano.
  • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
  • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
  • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, interneto planą LABADIENIS išjungsime.
  • Duomenys suteikiami naršymui Lietuvoje. Keliaujant ne ES / EEE šalyse duomenis skaičiuosime pagal standartinę interneto telefone keliaujant ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
LABADIENIS

NERIBOTI GB 1 DIENAI

1,49 € /para