LABADIENIS

Interneto planas LABADIENIS tik už 0.99 € - ir naršyti galėsi neribotai visą parą.

LABADIENIO neriboti GB visai parai labiausiai pravers, kai reikės daug duomenų: žiūrint Youtube, klausantis muzikos ar net transliuojant save LIVE. Kol turi LABADIENĮ, tavo mėnesinio ar savaitinio plano duomenys nebus naudojami!

Su šiuo planu tau nemokami ir neriboti GB net 10 APPS'ų: SnapchatFacebook, Viber, Messenger, WhatsApp, Delfi, 15min, Lrytas, Cosmopolitan ir Panelė. Naršyk juose laisvai, prieš tai nemokamai įsijungęs planus CHATAINIS IR ŽINYNAS.

Kaip užsisakyti?

Siųsk LABADIENIS numeriu 1500 (0,05 €) arba prisijunk prie mano.labas.lt.

UŽSISAKYTI >

Kaip atsisakyti?

Siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt .

  • LABADIENIS suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo. Išnaudojus 10 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s. Planą užsisakius iš naujo, greičio ribojimas atstatomas ir 10 GB riba skaičiuojama iš naujo.
  • Jeigu su planu LABADIENIS užsisakai kitą interneto planą, pirmiausiai naudojami LABADIENIS duomenys, o tik vėliau – turimo plano.
  • Planas LABADIENIS automatiškai neprasitęsia ir neišjungia turimo interneto plano.
  • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
  • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
  • Planas negalioja su pokalbių planu HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną iš šių planų LABADIENĮ išjungsime.
  • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
LABADIENIS
∞ GB
vienai parai
0,99 € /para
Neribotų GB paslaugos
∞ GB
nemokamai
∞ GB
nemokamai