NERIBOTOS MIN + SMS

Nevaržyk savęs ir palaikyk ryšį! Planas suteikia neribotas MIN ir SMS visam mėnesiui į nurodytus Lietuvos tinklus! Nemokamai skambinti galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EXTRA ir EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TELEDEMA, METAMEDA IR KO. Skambučiai į aukščiau neišvardintus tinklus apmokestinami standartiniu tarifu - Standartiniai tarifai.

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Užsisakyk ir išbandyk 5G nemokamai mėnesiui.

KAIP UŽSAKYTI?

Viskas paprasta – tiesiog prisijunk prie mano.labas.lt ir aktyvuok savo planą. Arba siųsk raktažodį STARTMIN numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

REIKIA DAR DAUGIAU INTERNETO?

Rinkis papildomai iš LABAS siūlomų interneto planų – internetas dienai, trims dienoms, savaitei ar mėnesiui. Išsirink tau patikusį interneto planą ir susipažink su jo sąlygomis čia.

KOKS PLANO LIKUTIS?

Visą informaciją apie plano likutį rasi savitarnos svetainėje mano.labas.lt prisijungęs prie savo paskyros arba siųsk SMS su ženklu „?" numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Išnaudojai gigabaitus greičiau, nei baigėsi plano galiojimo laikas? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą, jį dar kartą užsisakęs arba rinkis iš kitų tau siūlomų planų mano.labas.lt. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.

KAIP ATSISAKYTI?

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk STOP numeriu 1550 (nemokamai).

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

 • Santrauką apie planą atsisiųskite čia.
 • Suteikiamų minučių, SMS ir GB kiekiai galioja naudojantis LABAS paslaugomis Lietuvoje.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Užsisakytas planas galios 30 dienų nuo jo aktyvavimo dienos. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas trumpąją SMS žinute.
 • Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y., sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Tuo atveju, jeigu per 5 dienas nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y., ne mažesne, nei šio plano mėnesio kainos suma, planas papildymo dieną prasitęs automatiškai papildomam 30 dienų laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Vieną neribotų gigabaitų dieną gali aktyvuoti tik vieną kartą 30 dienų laikotarpyje šio plano galiojimo metu. Per 30 dienų nuo plano užsakymo neaktyvavus suteiktos neribotų gigabaitų dienos, ji į kitą laikotarpį neperkeliama. Ja negalėsi pasinaudoti ir tuo atveju, jeigu plano galiojimo metu užsisakysi kitą pokalbių planą, nes planų suteikiamos naudos nesisumuoja.
 • Neaktyvavus neribotų GB dienos arba pasibaigus jos galiojimo terminui, išnaudoti interneto duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kuriuos bet kada gali pasitikrinti čia. Tuo atveju, jeigu kartu su šiuo planu plano esi užsisakęs papildomą interneto duomenų paketą, išnaudoti interneto duomenys bus skaičiuojami iš turimo paketo suteikiamo interneto duomenų kiekio, o šiam kiekiui pasibaigus - interneto duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kaip nurodyta aukščiau.
 • Aktyvavus neribotų gigabaitų dieną, jos negalėsi atšaukti.
 • Jeigu neribotų gigabaitų dieną aktyvuosi iki plano galiojimo pabaigos likus mažiau nei 24 val., neriboti gigabaitai aktyvuojami tik laikotarpiui iki plano galiojimo pabaigos. Tokiu atveju būsi informuojamas SMS žinute apie tai, kiek tau liko valandų iki plano galiojimo pabaigos.
 • Viena neribotų GB diena per mėnesį suteikiama kiekvieną kartą užsakant ar pratęsiant šį planą.
 • Jei nori atsisakyti plano ar automatinio plano pratęsimo, užeik į mano.labas.lt arba siųsk SMS, kaip nurodyta aukščiau. Atsisakius, planas dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos, jeigu neužsisakysi kito plano.
 • Suteikiamų minučių ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EXTRA ir EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TELEDEMA, METAMEDA IR KO. Nuo 2022.07.04 LABAS klientų skambučiams, į „CSC Telecom” mobiliąją numeraciją, bus taikomas standartinis paslaugos tarifas 0,29 €/min. Skambindamas ar rašydamas kitų operatorių, neišvardintų aukščiau, klientams tau bus taikomi standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos rasi čia.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, turimas planas bus išjungtas.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
 • Duomenys suteikiami ir 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
MIN

NERIBOTOS SMS

Kiti planai

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
300 MIN

NERIBOTOS SMS