START300

Nerk į pokalbius ir susirašinėjimus! Šis planas suteikia 300 minučių ir neribotus SMS į Lietuvos tinklus visam mėnesiui!

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Užsisakyk ir išbandyk 5G nemokamai mėnesiui.

KAIP UŽSAKYTI?

Viskas paprasta – tiesiog prisijunk prie mano.labas.lt ir aktyvuok savo planą. Arba siųsk raktažodį START300 numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Visą informaciją apie plano likutį rasi savitarnos svetainėje mano.labas.lt prisijungęs prie savo paskyros arba siųsk SMS su ženklu „?" numeriu 1500 (0,10 €/SMS).

Išnaudojai gigabaitus ar minutes greičiau, nei baigėsi plano galiojimo laikas? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą, jį dar kartą užsisakęs arba rinkis iš kitų tau siūlomų planų mano.labas.lt. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.

REIKIA DAR DAUGIAU INTERNETO?

Rinkis iš LABAS siūlomų interneto planų – internetas dienai, trims dienoms, savaitei ar mėnesiui. Išsirink tau patikusį interneto planą ir susipažink su jo sąlygomis čia.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk STOP numeriu 1550 (nemokamai).

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

 • Santrauką apie planą atsisiųskite čia.
 • Suteikiamų minučių, SMS ir GB kiekiai galioja naudojantis LABAS paslaugomis Lietuvoje.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną LABAS pokalbių planą.
 • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės
 • Užsisakytas planas galios 30 dienų nuo jo aktyvavimo dienos. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas trumpąją SMS žinute.
 • Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei LABAS sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną LABAS sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y., sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Tuo atveju, jeigu per 5 dienas nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi LABAS sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y., ne mažesne, nei šio plano mėnesio kainos suma, planas papildymo dieną prasitęs automatiškai papildomam 30 dienų laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Išnaudojus plano suteiktas minutes ir (ar) suteiktus gigabaitus, toliau naudojamos minutes ir (ar) mobilūs duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kuriuos bet kada gali pasitikrinti čia. Tuo atveju, jeigu kartu su šiuo planu plano esi užsisakęs papildomą interneto duomenų paketą, išnaudoti interneto duomenys bus skaičiuojami iš turimo paketo suteikiamo interneto duomenų kiekio, o šiam kiekiui pasibaigus - interneto duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kaip nurodyta aukščiau.
 • Jei nori atsisakyti plano ar automatinio plano pratęsimo, užeik į mano.labas.lt arba siųsk SMS, kaip nurodyta aukščiau. Atsisakius, planas dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos, jeigu neužsisakysi kito plano.
 • Suteikiamų minučių ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TELEDEMA, METAMEDA IR KO. LABAS klientų skambučiams, į „CSC Telecom” mobiliąją numeraciją taikomas standartinis paslaugos tarifas 0,29 €/min. Skambindamas ar rašydamas kitų operatorių, neišvardintų aukščiau, klientams tau bus taikomi standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos rasi čia.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, turimas planas bus išjungtas.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
300 MIN

∞ SMS
START300

Kiti planai

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
MIN

∞ SMS
STARTMIN