HEYEU4

Su planu HEYEU4 kalbėk, rašyk ir naršyk Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse kaip namie! Taip pat iš Lietuvos į Airiją ir Norvegiją skambinsi itin patraukliu tarifu – vos už 0,20 Eur/min.

Informuojame, kad nuo 2021 01 01 Jungtinė Karalystė oficialiai bus laikoma ne ES nare, todėl nustoja galioti Europos Sąjungos tarptinklinio ryšio (roaming) reguliavimas Jungtinei Karalystei ir Gibraltarui. Daugiau info: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI ir arba siųsk HEYEU4 numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

  • Suteiktos minutės ar SMS negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat iš Lietuvos į užsienio operatorių tinklus, iš ES / EEE šalių į ne ES / EEE šalis ir keliaujant ne ES / EEE šalyse.
  • Skambinant į Airiją ir Norvegiją iš Lietuvos, plano galiojimo laikotarpiu bus taikomas 0,20 Eur/min. tarifas.

Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk HEYEU4- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

  • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
  • Užsisakytasis planas galios 30 dienų. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje užteks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, turėsi per 5 dienas papildyti sąskaitą. To nepadarius planas bus išjungtas.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano, jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
  • Išnaudojus suteiktas min ar SMS įsigalios standartiniai tarifai. Bet kada gali atsinaujinti esamą planą savitarnoje arba SMS žinute.
  • Su šiuo planu negalioja interneto planai ir papildomos LABAS paslaugos (IŠEIGINĖS, LABAS NAKTYS, NEMOKAMI SMS TARP LABAS).
  • Šiam planui tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
  • Tokioms šalims, kuriose mažmeninės vietinio mobiliojo ryšio kainos yra mažesnės už didmenines tarptinklinio ryšio kainas (tarp tokių šalių yra ir Lietuva), ES numatė išimtį, pagal kurią mobiliojo ryšio operatoriai gali taikyti ES institucijų skaičiavimo metodika nustatytus ir vietinio reguliatoriaus (Lietuvoje – Ryšių reguliavimo tarnybos) patvirtintus tarifus.
  • Užsisakius HEYEU4 planą, paslaugoms galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės. Paslaugos teikėjas gali apmokestinti įeinančius skambučius, kai paslaugomis bus naudojamasi neįprastai, nesąžiningai, t. y. ženkliai nukrypstant nuo vidutinio paslaugos naudotojo vartojimo įpročių, kitiems tikslams nei numatyta paslaugų teikimo sąlygose ar kitaip piktnaudžiaujant. Viršijus 160 min. įeinančių skambučių limitą per 37 d. (ar trumpesnį) laikotarpį vartotojo priimamiems skambučiams gali būti taikomas 0,01 Eur/min. mokestis. Užsisakius ar prasitęsus pokalbių planą, šis įeinančių minučių limitas skaičiuojamas iš naujo. Kiek įeinančių minučių nuo plano užsakymo jau prakalbėjai, sužinosi paskambinęs LABAS klientų aptarnavimo telefonu.
ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
Galioja ir ES
4 GB

300 MIN (LT/ES) 300 SMS (LT/ES)

Kiti planai

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
Galioja ir ES
1 GB

200 MIN (LT/ES) 200 SMS (LT/ES)

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
Galioja ir ES
500 MB

50 MIN (LT/ES) 50 SMS (LT/ES)