HEYEU500

Su planu HEYEU500 kalbėk, rašyk ir naršyk Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse kaip namie! 

Kaip užsisakyti?

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI arba siųsk HEYEU500 numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

UŽSISAKYTI >

 • Suteiktos minutės ar SMS negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat iš Lietuvos į užsienio operatorių tinklus, iš ES / EEE šalių į ne ES / EEE šalis ir keliaujant ne ES / EEE šalyse.
 • Skambinant į Airiją ir Norvegiją iš Lietuvos, plano galiojimo laikotarpiu bus taikomas 0,20 Eur/min. tarifas.

Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk HEYEU500- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

 • Santrauką apie planą atsisiųskite čia.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Užsisakytasis planas galios 7 dienas. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje užteks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, turėsi per 5 dienas papildyti sąskaitą. To nepadarius planas bus išjungtas.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano, jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
 • Išnaudojus suteiktas min ar SMS įsigalios standartiniai tarifai. Bet kada gali atsinaujinti esamą planą savitarnoje arba SMS žinute.
 • Su šiuo planu negalioja interneto planai ir papildomos LABAS paslaugos (IŠEIGINĖS, LABAS NAKTYS, NEMOKAMI SMS TARP LABAS).
 • Šiam planui tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
 • Tokioms šalims, kuriose mažmeninės vietinio mobiliojo ryšio kainos yra mažesnės už didmenines tarptinklinio ryšio kainas (tarp tokių šalių yra ir Lietuva), ES numatė išimtį, pagal kurią mobiliojo ryšio operatoriai gali taikyti ES institucijų skaičiavimo metodika nustatytus ir vietinio reguliatoriaus (Lietuvoje – Ryšių reguliavimo tarnybos) patvirtintus tarifus.
 • Užsisakius HEYEU500 planą, paslaugoms galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės. Paslaugos teikėjas gali apmokestinti įeinančius skambučius, kai paslaugomis bus naudojamasi neįprastai, nesąžiningai, t. y. ženkliai nukrypstant nuo vidutinio paslaugos naudotojo vartojimo įpročių, kitiems tikslams nei numatyta paslaugų teikimo sąlygose ar kitaip piktnaudžiaujant. Viršijus 160 min. įeinančių skambučių limitą per 37 d. (ar trumpesnį) laikotarpį vartotojo priimamiems skambučiams gali būti taikomas 0,01 Eur/min. mokestis. Užsisakius ar prasitęsus pokalbių planą, šis įeinančių minučių limitas skaičiuojamas iš naujo. Kiek įeinančių minučių nuo plano užsakymo jau prakalbėjai, sužinosi paskambinęs LABAS klientų aptarnavimo telefonu.
ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
Galioja ir ES
500 MB

500 MB, 50 MIN. ir 50 SMS (LT/ES)
HEY EU 500

Kiti planai

Galioja ir ES
Naujas
GB

22 GB EU/EEE
HEY EU 22

Galioja ir ES
Naujas
GB

12 GB ES/EEE
HEY EU 12

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
Galioja ir ES
1 GB

1 GB, 200 MIN. ir 200 SMS (LT/ES)
HEY EU 1

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
Galioja ir ES
4 GB

4 GB, 300 MIN. ir 300 SMS (LT/ES)
HEY EU 4