HEY EU 12

Su planu HEYEU12 naršyk Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse! Planas suteikia neribotus GB Lietuvoje ir 12GB ES/EEE šalyse.

Kaip užsisakyti?

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI ir sek tolimesnius žingsnius! Arba siųsk HEYEU12 numeriu 1500 (kaina – 0,10 €).

UŽSISAKYTI >

Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba siųsk HEYEU12- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

  • Santrauką apie planą atsisiųskite čia.
  • Planas nesuteikia minučių ir SMS, todėl norėdamas skambinti ar rašyti SMS, turi užsisakyti papildomą planą, kurį gali pasirinkti čia.
  • Užsisakytas planas galios 10 dienų nuo jo aktyvavimo dienos. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas trumpąją SMS žinute.
  • Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y., sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
  • Tuo atveju, jeigu per 5 dienas nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y., ne mažesne, nei šio plano mėnesio kainos suma, planas prasitęs automatiškai papildomam 30 dienų laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
  • Išnaudojus plano suteiktas minutes ir (ar) suteiktus gigabaitus, toliau naudojamos minutes ir (ar) mobilūs duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kuriuos bet kada gali pasitikrinti čia. Tuo atveju, jeigu kartu su šiuo planu plano esi užsisakęs papildomą interneto duomenų paketą, išnaudoti interneto duomenys bus skaičiuojami iš turimo paketo suteikiamo interneto duomenų kiekio, o šiam kiekiui pasibaigus - interneto duomenys bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kaip nurodyta aukščiau.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano mano.labas.lt arba siųsk SMS, kaip nurodyta aukščiau. Atsisakius, planas dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos, jeigu neužsisakysi kito plano.
  • Suteikiamų minučių ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais.
  • Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
Galioja ir ES
Naujas
GB

12 GB ES/EEE
HEY EU 12

Kiti planai

PIRMAS MĖNUO UŽ 0 EUR
Su 5G
GB

VAKARAIS IR NAKTIMIS
LABAS NAKTYS

Galioja ir ES
Su 5G
Naujas
GB

22 GB ES/EEE
HEY EU 22

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

MĖNESIUI
MĖNUO BERIBIS

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

SAVAITEI
SAVAITĖ BERIBĖ

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

SAVAITGALIAIS
IŠEIGINĖS

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

VAKARAIS
VAKARAI BERIBIAI

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

3 DIENOMS
3 DIENOS

ĮSIJUNK 5G UŽ 0 EUR
GB

1 DIENAI
LABADIENIS