eSIM'izuokis
su LABAS

Neriboti GB
Pasiūlymas galioja tik eSIM (virtualios SIM kortelės) naudotojams laikotarpiu 2024 02 29–2024 03 31. Neriboti GB galioja Lietuvoje.

Sąlygos

eSIM – kas tai?

Tas pats, kas ir SIM, – tik skaitmeninė / virtuali. Su ja gali naudotis visomis ryšio paslaugomis nepriklausomai, kokia kortelė yra tavo telefone ir ar apskritai ji ten yra. O dar geriau – susikurti virtualią SIM ilgai neužtruksi. Pamatai mobiliojo ryšio planą, kuriam negali atsispirti, ir akimirksniu jis jau tavo.

Kodėl verta pasirinkti eSIM?

1

Patogu įsigyti. Tereikia turėti internetą ir el. banko sąskaitą.

2

Naudoti – irgi patogu. Gali turėti ne vieną SIM kortelę ir laisvai naudotis kiekvienos privalumais.

3

Geriausi pasiūlymai tavęs neaplenks net netikėtai pasibaigus turimos kortelės naudoms. Su eSIM bet kada galėsi pasiimti daugiau.

4

Visiškai saugu. Gali būti tikras, kad niekas nepavogs tavo numerio ar kitų svarbių duomenų.

Kaip užsisakyti?

1

Išsirink patraukliausią
planą.

2

Atsiskaityk sau
patogiausiu būdu.

3

Aktyvuok eSIM
nuskaitydamas QR kodą.

 

Populiariausias savaitinis planas

AKCIJA

SU 5G

∞ GB

SAVAITEI

+esim

3,99 €/sav.

1,99 €/sav.

UŽSAKYTI

Planai keliaujantiems

NAUJAS

GALIOJA ES

∞ GB

MĖNESIUI

+22 GB ES

+esim

19,99 €/mėn.

9,99 €/mėn.

UŽSAKYTI

NAUJAS

TOLIMOSIOS ŠALYS

2 GB

MĖNESIUI

EGIPTAS, JAE, TAILANDAS

+esim

24,00 €/mėn.

UŽSAKYTI

∞ GB SAVAITEI

ŠIS PLANAS GALIOJA TIK SU VIRTUALIA SIM KORTELE (eSIM).

Užsisakyk neribotus GB Lietuvoje savaitei!

Naudojantis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

Plano kaina 1,99 €/sav. galioja laikotarpiu 2024 02 29–2024 03 31.

5G ryšys jau suteikiamas su planu automatiškai. Plačiau apie 5G: čia.

KAIP ATSISAKYTI?

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk ATSISAKAU arba išsiųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai).

 • Suteikiamų gigabaitų (GB) kiekis galioja naudojantis LABAS paslaugomis Lietuvoje.
 • Planas galios 7 dienas nuo jo užsakymo. Išnaudojus plano suteiktus GB, toliau naudojami GB bus apmokestinami standartiniais paslaugų tarifais, kuriuos bet kada gali pasitikrinti čia.
 • Iki 2024 03 31 dienos planas prasitęs automatiškai už 1,99 €/sav. Pasibaigus akcijos laikotarpiui, planas prasitęs automatiškai už standartinę jo kainą (3,99 €/sav.), jei LABAS sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną LABAS sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y. sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Tuo atveju, jeigu per 5 dienas nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi LABAS sąskaitą pakankama pinigų suma, planas papildymo dieną prasitęs automatiškai papildomam 7 dienų laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Planas nesuteikia minučių ir SMS, todėl norėdamas skambinti ar rašyti SMS turi užsisakyti papildomą planą, kurį gali pasirinkti čia.
 • Vienu metu gali turėti vieną savaitinį interneto planą.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES / EEE šalyse, išsirink sau tinkamiausią variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, interneto planą SAVAITĖ BERIBĖ išjungsime.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse, mobiliojo interneto duomenis skaičiuosime pagal standartinę interneto telefone keliaujant ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.

∞ GB MĖNESIUI

ŠIS PLANAS GALIOJA TIK SU VIRTUALIA SIM KORTELE (eSIM).

Su planu E_SIMEU naršyk Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse! Planas suteikia neribotus GB Lietuvoje ir 22 GB ES / EEE šalyse.

Naudojantis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

KUR GALI NARŠYTI?

Planas suteikia:

NERIBOTUS GB LIETUVOJE ir 22 GB ES / EEE šalyse.

KAIP ATSISAKYTI?

Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk ATSISAKAU- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

 • Planas nesuteikia minučių ir SMS, todėl norėdamas skambinti ar rašyti SMS turi užsisakyti papildomą planą, kurį gali pasirinkti čia.
 • Iki 2024 03 31 dienos planas prasitęs automatiškai už 9,99 €/mėn. Pasibaigus akcijos laikotarpiui, planas prasitęs automatiškai už standartinę jo kainą (19,99 €/mėn.), jei LABAS sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną LABAS sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y. sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė nei šio plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Planu dar galėsi naudotis iki plano galiojimo pabaigos arba iki kol neišnaudosi suteiktas vertes.
 • Išnaudojus suteiktus GB įsigalios standartiniai tarifai, kuriuos rasi čia.
 • Keliaujant ne ES / EEE šalyse, GB skaičiuosime pagal standartinę interneto telefone keliaujant ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
 • Keliaujant ES / EEE šalyse taikomi apribojimai:
  • Nuolatinė gyvenamoji vieta ar nuolatinis ryšys. Plano suteikiamus GB galėsi naudoti keliaudamas ES / EEE šalyse plane aprašytomis sąlygomis ir tarifais, jei nuolat gyveni Lietuvoje arba turi nuolatinių ryšių su Lietuva, susijusių su dažnu ir ilgalaikiu buvimu Lietuvos teritorijoje. Siekdami užkirsti kelią piktnaudžiavimui ar neįprastam naudojimuisi paslaugomis, nesusijusiam su periodiniu keliavimu, galime tavęs prašyti pateikti įrodymus, jog gyveni ar turi nuolatinių ryšių su Lietuva. Tau nepateikus tinkamo įrodymo, naudojimasis mobiliojo interneto duomenimis keliaujant ES / EEE šalyse bus apmokestintas didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis, skelbiamomis čia.
  • Naudojimosi tarptinklinio ryšio paslaugomis apimtis ir buvimo kitose ES / EEE šalyse trukmė. Tuo atveju, jei per 4 mėnesių laikotarpį, atsižvelgdami į tvarkomus srauto duomenis, pastebėsime, kad (i) mobiliojo interneto duomenų išnaudoji daugiau ES / EEE šalyse nei Lietuvoje, ir kartu (ii) ES / EEE šalyse praleidi daugiau laiko nei Lietuvoje, tolesnis naudojimasis duomenimis ES / EEE šalyse nuo įspėjimo dienos bus apmokestintas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis, skelbiamomis čia, jei per 14 dienų įspėjimo laikotarpį situacija nepasikeis. Toks apmokestinimas gali būti taikomas, jei i SIM kortele Lietuvoje nesinaudojama ilgą laiką ir tai susiję su tuo, kad ji naudojama daugiausia arba išimtinai keliaujant ES / EEE šalyse, arba (ii) tas pats asmuo turi ne vieną abonentą ir tarptinklinio ryšio paslaugoms naudoja keletą SIM kortelių. Dienos, kai abonentas buvo prisijungęs prie mobiliojo ryšio tinklo Lietuvoje, yra priskiriamos buvimo Lietuvoje laikui. Dienos, kuriomis nebuvo prisijungta prie jokio tinklo (pvz., įrenginys buvo išjungtas), nevertinamos skaičiuojant buvimo Lietuvoje ir kitose ES / EEE šalyse trukmę. Naudojimasis paslaugomis ar buvimas ne ES / EEE šalyse yra prilyginamas naudojimuisi paslaugomis ar buvimui Lietuvoje.
  • Organizuotas perpardavimas. Nustačius, kad SIM kortelė yra organizuotai perparduota asmenims, negyvenantiems Lietuvoje ir neturintiems kito nuolatinio ryšio su Lietuva, galime nedelsiant imtis priemonių, pvz., apriboti naudojimąsi paslaugomis ar apmokestinti ES / EEE šalyse naudojamas paslaugas tuo metu galiojančiomis didmeninėmis reguliuojamų tarptinklinio ryšio paslaugų kainomis, skelbiamomis čia.

2 GB MĖNESIUI

ŠIS PLANAS GALIOJA TIK SU VIRTUALIA SIM KORTELE (eSIM).

Su planu E_SIMWORLD naršyk JAE, Egipte ir Tailande. Planas gali galioti kartu su kitais LABAS planais!

Naudojantis paslaugomis galioja LABAS sąžiningo naudojimosi taisyklės.

E_SIMWORLD planas neprasitęsia. Jei nori dar kartą užsisakyti E_SIMWORLD planą, turėsi vėl užsisakyti naują E_SIM su šiuo planu.

 • Planas nesuteikia minučių ir SMS. Norėdamas skambinti arba rašyti minėtose šalyse, tai turėsi daryti už standartinius tarifus, kuriuos rasi čia.
 • Užsakytas planas galios 30 dienų. Pasibaigus galiojimui, planas neprasitęs automatiškai.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES / EEE šalyse, išsirink sau tinkamiausią variantą čia.
 • Išnaudojus suteiktus GB įsigalios standartiniai tarifai, kuriuos rasi čia.