INTERNETO APSAUGA

INTERNETO APSAUGO dabar tik 0,99 € mėnesiui – tai paslauga, kuri tikrina klientų mobiliojo interneto duomenų srautą ir saugo nuo grėsmių internete.

Spausk UŽSAKYTI ir įsijunk nedelsdamas.

APSAUGINIS saugos tave nuo:

 1. Užkrėstų puslapių ir failų, kurie:
  • turi savyje paslėptą programinę įrangą, kuri, vartotojui nežinant, yra įrašoma į jo įrenginį ir renka informaciją bei stebi vartotojo veiklą,

  • yra užkrėsti kenkėjiška programine įranga, kurios tikslas yra užpulti ir sugadinti ar kitaip manipuliuoti vartotojo įrenginiu be jo sutikimo.

 2. Šlamšto – tinklapių ar nuorodų, kurie randami šlamšto el. laiškuose ir dažniausiai reklamuoja žeidžiantį ar kitą nederamą turinį.

UŽSAKYTI

Kaip užsisakyti paslaugą?

Spausk mygtuką arba siųsk SMS su tekstu APSAUGA numeriu 1500 (SMS kaina - 0,10 €).

Užsakius paslaugą LABAS APSAUGINIS papildomai nieko įsidiegti nereikia. Jei turi paslaugą, interneto srautas yra automatiškai filtruojamas ir interneto apsauga suveikia tuomet, kai mėginama pasiekti užkrėstą turinį.

 • Jei bandai pasiekti interneto puslapį, kuris yra užkrėstas, ekrane pamatysi apie tai įspėjantį pranešimą. Galėsi apsaugoti save ir palikti šį puslapį arba įspėjimą ignoruoti (tai būtų blogas sprendimas).
 • Jei mėgini atsisiųsti užkrėstą failą, prieš siuntimą taip pat pamatysi įspėjantį pranešimą.

 

Paslauga LABAS APSAUGINIS veikia ir tuomet, kai be tavo žinios yra generuojamos užklausos užkrėstiems puslapiams - pavyzdžiui, veikiant programėlėms telefone. Tam tikros programėlės ar reklamos, rodomos jose, siejasi su įvairiais interneto puslapiais. Jei šie puslapiai užkrėsti, jie bus blokuojami APSAUGINIO ir žalos nei tau, nei tavo telefonui nepadarys.

Paslaugos atsisakyti gali savitarnoje mano.labas.lt arba siųsk SMS su tekstu APSAUGA- (su minusu) numeriu 1550 ir paslauga bus išjungta. Paslauga dar galėsi naudotis iki jos galiojimo pabaigos.

 • 0 € mėnesiui akcija galioja užsakymams ir pratęsimams laikotarpiu 2021.01.19 – 2021.02.01 imtinai. Interneto apsauga galioja 30 dienų ir, pasibaigus nemokamam laikotarpiui, prasitęs automatiškai už standartinę 0.99 €/mėn kainą.
 • Užsakyta paslauga galios 30 d. ir automatiškai prasitęs pasibaigus paslaugos galiojimui, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, per 30 d. papildyk sąskaitą reikiama suma ir planas prasitęs automatiškai.
 • Ši paslauga galioja su tavo turimais pokalbių ar interneto planais.
 • Paslauga veikia tik Lietuvoje. Taip pat ji negalioja jei turi aktyvų vieną iš keliaujantiems ES/EEE skirtų HEYEU planų. 
 • Norint naudotis paslauga, tavo LABAS sąskaita turi būti aktyvi.
 • Dėl nuolatos kintančių grėsmių pobūdžio, kiekio, veikimo principų ir kitų aplinkybių nei BITĖ LIETUVA, nei sprendimo partneriai, suteikiantys paslaugą, negali prisiimti atsakomybės dėl duomenų praradimo arba mobiliojo telefono sugadinimo, jeigu virusas ar kita grėsmė nebuvo aptikti, todėl, jei telefone turite ypač vertingos informacijos ar pageidaujate turėti dar didesnę apsaugą, rekomenduojame naudotis ir kitais mobiliųjų įrenginių apsaugos sprendimais.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu

Kitos paslaugos

ATSISKAITYMAS „Google play“

ATSISKAITYMAS „Google play“ Skaityti plačiau

ATSISKAITYMAS „APP STORE“

ATSISKAITYMAS „APP STORE“ Skaityti plačiau

Sąskaitos likučio priminimas

Sąskaitos likučio priminimas Skaityti plačiau

Nepraleisk skambučio

Nepraleisk skambučio Skaityti plačiau

SOS SMS skambutis

SOS SMS skambutis Skaityti plačiau

Skambučio laukimo paslauga

Skambučio laukimo paslauga Skaityti plačiau

Automobilio statymas

Automobilio statymas Skaityti plačiau

Ryšys užsienyje

Ryšys užsienyje Skaityti plačiau

Skambučiai ir SMS į užsienį

Skambučiai ir SMS į užsienį Skaityti plačiau

BlackBerry paslauga

BlackBerry paslauga Skaityti plačiau

MMS pranešimas

MMS pranešimas Skaityti plačiau

Pranešimas apie pristatytą SMS

Pranešimas apie pristatytą SMS Skaityti plačiau

Balso paštas

Balso paštas Skaityti plačiau