YES

YES – pokalbiams, YES – susirašinėjimams. Dabar imk net 250 min., 5000 SMS žinučių į visus Lietuvos tinklus ir bangą pozityvumo.

Jei su YES turi užsisakęs ir interneto planą, tai pasiimk nemokamus ir neribotus GB net 10 APPS'ų: SnapchatFacebook, Viber, Messenger, WhatsApp, Delfi, 15min, Lrytas, Cosmopolitan ir Panelė. Naršyk juose laisvai, prieš tai nemokamai įsijungęs planus CHATAINIS IR ŽINYNAS.

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI arba siųsk YES numeriu 1500 (SMS kaina – 0,05 €).

Su mėnesiniais pokalbių planais - internetas pigiau: 2 GB tau kainuos vos 2,59 Eur/mėn. (įprasta kaina 2,99 Eur/mėn.), o neriboti GB mėnesiui − 9,99 Eur/mėn. (įprasta kaina 12,99 Eur/mėn.). Išsirink tau patikusį interneto planą ir susipažink su jo sąlygomis čia.

Visą informaciją apie plano likutį rasi savitarnos svetainėje mano.labas.lt prisijungęs prie savo paskyros, arba siųsk SMS su ženklu „?" numeriu 1500 (0,05 €).

Išnaudojai minutes ar SMS greičiau, nei baigėsi plano galiojimo laikas? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą, jį dar kartą užsisakęs.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk YES- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

  • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
  • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
  • Užsisakytasis planas galios 30 dienų. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, per 30 d. papildyk sąskaitą ir planą automatiškai pratęsime. To nepadarius, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai tarifai.
  • Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Atsisakius jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
  • Suteikiamų minučių skambučiams ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
  • Viršijus plano limitą ar dalį jo, tau galios standartiniai tarifai.
  • Jei turi užsisakęs NEMOKAMUS SMS VISADA, viršijęs plano SMS limitą, ir toliau galėsi rašyti nemokamus SMS visiems LABAS vartotojams.
  • Su šiuo planu mobiliojo ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nėra teikiamos. Jei nori jomis naudotis, rinkis planą HEYEU arba HEYEU7 čia.
YES
250 MIN
5000 SMS
2,89 € /mėn.
Neribotų GB paslaugos
∞ GB
nemokamai
∞ GB
nemokamai
Prisidėk papildomų GB