WOW

Didžiausiems interneto maniakams – WOW kiekis duomenų! Šis planas suteikia 7 GB, 800 minučių ir 5000 SMS žinučių į visus Lietuvos tinklus visam mėnesiui.

O jeigu svajoji, kad visi pamatytų, kaip tobulai lipsync‘ini, dievini gyvą eterį ar žinai, ko nori, tai trys nauji pasai – ŠLOVEI, PASILABINT, REIKALIUKAMS – kaip tik tau. Su jais duomenys Lietuvoje tavo pasirinktuose mylimiausiuose apps’uose – neriboti. Įsigyk juos čia.

Nuo 2021.05.05 stabdomi nauji plano užsakymai, tačiau klientai, kurie iki šiol turi užsisakę šį planą ir juo norės naudotis ateityje, toliau gali jį prasitęsti už nurodytą plano kainą.

Tuo atveju, jeigu plano bus atsisakyta, vėliau galimybės užsisakyti šį planą iš naujo nebus.

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI arba siųsk WOW numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Visą informaciją apie plano likutį rasi savitarnos svetainėje mano.labas.lt prisijungęs prie savo paskyros, arba siųsk SMS su ženklu „?" numeriu 1500 (0,10 €).

Išnaudojai minutes, SMS ar GB greičiau, nei baigėsi plano galiojimo laikas? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą, jį dar kartą užsisakęs.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk WOW- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

 • Planas suteikia 7 GB 800 MIN 5000 SMS už 9,99 €/mėn. Po 30 dienų planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų arba jo neatsisakysi.
 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
 • Užsisakytasis planas galios 30 dienų. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, per 30 d. papildyk sąskaitą ir planą automatiškai pratęsime. To nepadarius, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai tarifai.
 • Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Atsisakius jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
 • Suteikiamų minučių skambučiams ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Duomenys suteikiami naršymui Lietuvoje.
 • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
 • Viršijus plano limitą ar dalį jo, tau galios standartiniai tarifai.
 • Jei turi užsisakęs NEMOKAMUS SMS VISADA, viršijęs plano SMS limitą, ir toliau galėsi rašyti nemokamus SMS visiems LABAS vartotojams.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, planą WOW išjungsime.
 • Minutės bei SMS suteikiami bendravimui Lietuvoje. Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
7 GB
800 MIN 5000 SMS
9,99 € /mėn.
Šlovei: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Pasilabint: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Reikaliukams: neriboti GB
0,79 €/mėn.
Prisidėk papildomų GB