SAVAITĖ DAUGIAU

SULĮSK Į INTERNETĄ! Su planu SAVAITĖ DAUGIAU dabar pasiimk 2 GB už 1,59 €/sav., jei turi planą WOW, HOT, YES, LUV, HIP ar FAV. Jei neturi vieno iš šių planų, SAVAITĖ DAUGIAU tau kainuos 1,89 €/sav.

Su šiuo planu tau nemokami ir neriboti GB net 10 APPS'ų: SnapchatFacebook, Viber, Messenger, WhatsApp, Delfi, 15min, Lrytas, Cosmopolitan ir Panelė. Naršyk juose laisvai, prieš tai nemokamai įsijungęs planus CHATAINIS IR ŽINYNAS.

Kaip užsisakyti?

Siųsk SDAUGIAU numeriu 1500 (0,05 €) arba prisijunk prie mano.labas.lt.

UŽSISAKYTI >

Kaip atsisakyti?

Siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt .

  • SAVAITĖ DAUGIAU galioja 7 d. Kai planas baigia galioti arba kai viršijamas suteiktas duomenų limitas, planas prasitęsia automatiškai tol, kol pats jo neatsisakysi.
  • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
  • Vienu metu gali turėti vieną savaitinį interneto planą. 
  • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
  • Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
  • Planas negalioja su pokalbių planais HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną šių planų interneto planą SAVAITĖ DAUGIAU išjungsime.
SAVAITĖ DAUGIAU
2 GB
1,89 € /sav.
su pokalbių planais 1,59 € /sav.
Neribotų GB paslaugos
∞ GB
nemokamai
∞ GB
nemokamai