LUX

Drąsiai skambink ir rašyk, ir savęs tu nevaržyk!
Jei nepaleidi telefono iš rankos ir nuolat būni ant ryšio planas LUX kaip tik tau, nes su juo tu gauni neribotus SMS ir MIN!

Akcijos kaina galioja užsisakius arba prasitęsus planą iki 2021.05.03 (imtinai). Po nurodytos datos pasibaigus plano galiojimui, planas automatiškai prasitęs už standartinę jo kainą 5,99 €/mėn.

O jeigu svajoji, kad visi pamatytų, kaip tobulai lipsync‘ini, dievini gyvą eterį ar žinai, ko nori, tai trys nauji pasai ŠLOVEI, PASILABINT, REIKALIUKAMS – kaip tik tau. Su jais duomenys Lietuvoje tavo pasirinktuose mylimiausiuose apps’uose – neriboti. Įsigyk juos čia.

Akcijos metu sumažinta plano kaina lyginama su standartine plano kaina ne akcijos metu.

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI arba siųsk LUX numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Neribotai skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS ir LABAS KONTRAKTO vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EXTRA ir EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TEO, TELEDEMA, EUROCOM, METAMEDA IR KO klientams.

Skambindamas ar rašydamas kitų operatorių, neišvardintų aukščiau, klientams ar padidinto tarifo numeriais turėsi mokėti papildomai, pagal šių numerių tarifus. Bet būk ramus – prieš sujungdami tave įspėsime specialiu garso įrašu (laikas, skirtas jam išklausyti, tau nekainuos).

Rinkis iš LABAS siūlomų planų – internetas dienai, trims dienoms, savaitei ar mėnesiui. Išsirink tau patikusį interneto planą ir susipažink su jo sąlygomis čia.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk LUX- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

  • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
  • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
  • Bet kada gali atsinaujinti turimą planą savitarnoje arba SMS žinute dar nepasibaigus jo galiojimo datai.
  • Užsisakytasis planas galios 30 dienų. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje užteks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y. sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei LUX plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia. Tuo atveju, jeigu per 30 dienų nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y. ne mažesne, nei LUX plano mėnesio kainos suma, planas prasitęs automatiškai papildomam 30 d. laikotarpiui.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
  • Minučių ir SMS tarifai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
  • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, planą LUX išjungsime.
  • Minutės bei SMS suteikiami bendravimui Lietuvoje. Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
Akcija
LUX
∞ MIN

∞ SMS
Akcija iki 2021.05.03 (imtinai)

5,99 € 4,99 € /mėn.
Šlovei: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Pasilabint: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Reikaliukams: neriboti GB
0,79 €/mėn.
Prisidėk papildomų GB