LUV

Įsimylėjusiems internetą duodame net 2 GB ir kad netrūktų pokalbių – ir 300 minučių bei 5000 SMS žinučių.

Su šiuo planu net 9 programėlėms GB nemokami ir neriboti! Facebook‘e, Viber‘yje, Messenger'yje, WhatsApp‘e, Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt, COSMO ir Panelė naršyk laisvai, prieš tai nemokamai užsisakęs planus TINKLAINIS IR ŽINYNAS.

Paprasta - spausk mygtuką IMU ir arba siųsk LUV numeriu 1500 (SMS kaina – 0,05 €).

Neribotai skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS ir LABAS KONTRAKTO vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, EXTRA ir EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TEO, TELEDEMA, EUROCOM, METAMEDA IR KO klientams.

Skambindamas ar rašydamas kitų operatorių klientams ar padidinto tarifo numeriais turėsi mokėti papildomai, pagal šių numerių tarifus. Bet būk ramus – prieš sujungdami tave įspėsime specialiu garso įrašu (laikas, skirtas jam išklausyti, tau nekainuos). LABAS gali apriboti nemokamus skambučius į TELE2 tinklą, jei per parą praskambinsi daugiau nei 180 min. Tokiu atveju pokalbis bus apmokestinamas standartiniais tarifais.

Su mėnesiniais pokalbių planais - internetas pigiau: 1 GB tau kainuos vos 1,95 2,45 Eur/mėn., o 2.5 GB − tik 3,49 Eur/mėn. Išsirink tau patikusį interneto planą čia.

Visą informaciją rasi savitarnos svetainėje mano.labas.lt arba siųsk SMS su ženklu "?" numeriu 1500 (0,05 €).

Išnaudojai minutes, SMS ar MB nepraėjus mėnesiui? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą, jį dar kartą užsisakęs.

Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk LUV- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

  • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
  • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
  • Išnaudojai minutes, megabaitus ar SMS nepasibaigus galiojimo datai? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą savitarnoje arba SMS žinute.
  • Užsisakytasis planas galios 30 dienų. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje užteks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, turėsi per 30 dienų papildyti sąskaitą. To nepadarius planas bus išjungtas.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo tiesiog atsisakyk plano, jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
  • Suteikiamų minučių skambučiams ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
  • Duomenys suteikiami naršymui Lietuvoje.
  • Viršijus plano limitą, tau galios standartiniai tarifai.
  • Jei turi užsisakęs NEMOKAMUS SMS VISADA, viršijęs plano SMS limitą, ir toliau galėsi rašyti nemokamus SMS visiems LABAS vartotojams.
  • Su šiuo planu mobiliojo ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nėra teikiamos. Jei nori jomis naudotis, rinkis planą HEYEU arba HEYEU7 čia.
300
Į visus LT tinklus
5000
Į visus LT tinklus
2 gb
5.49 €/mėn.

Kiti planai

OSM

Neribotos
Į populiariausius LT tinklus
Neribotos
Į visus LT tinklus
2 gb
6.49 €/mėn.

HEYEU7

20
Lietuvoje ir ES/EEE šalyse
20
Į visus LT tinklus
400 mb
3.99 €/sav.

HIP

100
Į visus LT tinklus
5000
Į visus LT tinklus
1 gb
3.99 €/mėn.

FAV

Neribotos
Į populiariausius LT tinklus
Neribotos
Į visus LT tinklus
4.99 €/mėn.

OK

200
Į visus LT tinklus
5000
Į visus LT tinklus
2.49 €/mėn.

HeyEU

60
Lietuvoje ir ES/EEE šalyse
60
Lietuvoje ir ES/EEE šalyse
1 GB
9.99 €/mėn.
60
Į populiariausius LT tinklus
60
Į visus LT tinklus
1 gb
8.99 €/mėn.