HEYEU3

Daug keliaujantiems ir bendraujantiems – naujas planas. Su planu HEYEU3 kalbėk, rašyk ir naršyk Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse kaip namie! Taip pat iš Lietuvos į Airiją ir Norvegiją skambinsi itin patraukliu tarifu – vos už 0,20 Eur/min.

Informuojame, kad nuo 2021 01 01 Jungtinė Karalystė oficialiai bus laikoma ne ES nare, todėl nustoja galioti Europos Sąjungos tarptinklinio ryšio (roaming) reguliavimas Jungtinei Karalystei ir Gibraltarui. Daugiau info: https://www.labas.lt/paslaugos/skambuciai-uzsienyje

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI ir arba siųsk HEYEU3 numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

 • MIN, SMS ir duomenys suteikiami naudojimui Lietuvoje arba keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse.
 • Suteiktos minutės ar SMS negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat iš Lietuvos į užsienio operatorių tinklus, iš ES / EEE šalių į ne ES / EEE šalis ir keliaujant ne ES / EEE šalyse.
 • Skambinant į Airiją ir Norvegiją iš Lietuvos, plano galiojimo laikotarpiu bus taikomas 0,20 Eur/min. tarifas.

Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk HEYEU3- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Užsisakytasis planas galios 30 dienų. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje užteks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, turėsi per 30 dienų papildyti sąskaitą. To nepadarius, planas bus išjungtas.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano, jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
 • Išnaudojus suteiktas min ar SMS įsigalios standartiniai tarifai. Bet kada gali atsinaujinti esamą planą savitarnoje arba SMS žinute.
 • Su šiuo planu negalioja interneto planai ir papildomos LABAS paslaugos (IŠEIGINĖS, LABAS NAKTYS, NEMOKAMI SMS TARP LABAS, BLACKBERRY paslauga).
 • Šiam planui tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
 • Tokioms šalims, kuriose mažmeninės vietinio mobiliojo ryšio kainos yra mažesnės už didmenines tarptinklinio ryšio kainas (tarp tokių šalių yra ir Lietuva), ES numatė išimtį, pagal kurią mobiliojo ryšio operatoriai gali taikyti ES institucijų skaičiavimo metodika nustatytus ir vietinio reguliatoriaus (Lietuvoje – Ryšių reguliavimo tarnybos) patvirtintus tarifus.
 • Užsisakius HEYEU3 planą, paslaugoms galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės. Paslaugos teikėjas gali apmokestinti įeinančius skambučius, kai paslaugomis bus naudojamasi neįprastai, nesąžiningai, t. y. ženkliai nukrypstant nuo vidutinio paslaugos naudotojo vartojimo įpročių, kitiems tikslams nei numatyta paslaugų teikimo sąlygose ar kitaip piktnaudžiaujant. Viršijus 600 min. įeinančių skambučių limitą per 60 d. (ar trumpesnį) laikotarpį vartotojo priimamiems skambučiams gali būti taikomas 0,01 Eur/min. mokestis. Užsisakius ar prasitęsus pokalbių planą, šis įeinančių minučių limitas skaičiuojamas iš naujo. Kiek įeinančių minučių nuo plano užsakymo jau prakalbėjai, sužinosi paskambinęs LABAS klientų aptarnavimo telefonu.

 

3 GB
150 MIN (LT/ES) 150 SMS (LT/ES)
25,99 € /mėn.
150 MIN
Lietuvoje ir ES šalyse
0,20 €/MIN.
Į Airiją, Norvegiją
150 SMS
Lietuvoje ir ES šalyse