ALL

Planas ALL – neriboti dalykai už 12,99 € visam mėnesiui. Tai viskas, ko tau reikia – viename.

Akcijos kaina galioja užsisakius arba prasitęsus planą iki 2021.05.03 (imtinai). Po nurodytos datos pasibaigus plano galiojimui, planas automatiškai prasitęs už standartinę jo kainą 14,99 €/mėn.

Tik vienas užsakymas ir visam mėnesiui rami galva, nes turi:

 • NERIBOTUS GB
 • NERIBOTAS MIN
 • NERIBOTUS SMS

Akcijos metu sumažinta plano kaina lyginama su standartine plano kaina ne akcijos metu.

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI ir arba siųsk ALL numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Neribotai skambinti ir siųsti SMS galėsi į BITĖS tinklą (privatiems, verslo, LABAS ir LABAS KONTRAKTO vartotojams), į TELIA tinklą (privatiems, verslo, fiksuoto ryšio, EXTRA ir EŽIO vartotojams), į TELE2 tinklą (privatiems, verslo ir PILDYK vartotojams), taip pat TEO, TELEDEMA, EUROCOM, METAMEDA IR KO klientams.

Skambindamas ar rašydamas kitų operatorių, neišvardintų aukščiau, klientams turėsi mokėti pagal galiojančius LABAS standartinius tarifus (daugiau info čia). Skambinant padidinto tarifo numeriais turėsi mokėti papildomai, pagal šių numerių galiojančius tarifus. Bet būk ramus – prieš sujungdami tave įspėsime specialiu garso įrašu (laikas, skirtas jam išklausyti, tau nekainuos). LABAS gali apriboti nemokamus skambučius į TELE2 tinklą, jei per parą praskambinsi daugiau nei 180 min. Tokiu atveju pokalbis bus apmokestinamas standartiniais tarifais.

Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk ALL- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
 • Užsakytasis planas galios 30 dienų. Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje užteks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, kad planas prasitęstų, turėsi per 30 dienų papildyti sąskaitą. To nepadarius, planas bus išjungtas.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
 • Minučių ir SMS tarifai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Duomenys suteikiami ir 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
 • Išnaudojus 200 GB per mėnesį, greitis sumažės iki 256 kb/s. Planą atsinaujinus, greičio ribojimas bus panaikintas ir 200 GB vėl skaičiuosis iš naujo.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, planą ALL išjungsime.
 • Duomenys, minutės bei SMS suteikiami naršymui Lietuvoje. Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
Akcija
ALL
∞ GB

∞ MIN ∞ SMS
Akcija iki 2021.05.03 (imtinai)

14,99 € 12,99 € /mėn.
Šlovei: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Pasilabint: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Reikaliukams: neriboti GB
0,79 €/mėn.