ALIO

- ALIO!
- Girdėjai? 300 MINučių ir net 5 000 SMS žinučių! Užsisakyk planą ALIO ir nerk į pokalbius ir susirašinėjimus!

Akcijos kaina galioja užsisakius arba prasitęsus planą iki 2021.05.03 (imtinai). Po nurodytos datos pasibaigus plano galiojimui, planas automatiškai prasitęs už standartinę jo kainą 3,99 €/mėn.

O jeigu svajoji, kad visi pamatytų, kaip tobulai lipsync‘ini, dievini gyvą eterį ar žinai, ko nori, tai trys nauji pasai ŠLOVEI, PASILABINT, REIKALIUKAMS – kaip tik tau. Su jais duomenys Lietuvoje tavo pasirinktuose mylimiausiuose apps’uose – neriboti. Įsigyk juos čia.

Nuo 2021.05.05 stabdomi nauji plano užsakymai, tačiau klientai, kurie iki šiol turi užsisakę šį planą ir juo norės naudotis ateityje, toliau gali jį prasitęsti už nurodytą plano kainą.

Tuo atveju, jeigu plano bus atsisakyta, vėliau galimybės užsisakyti šį planą iš naujo nebus.

Akcijos metu sumažinta plano kaina lyginama su standartine plano kaina ne akcijos metu.

 

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI arba siųsk ALIO numeriu 1500 (SMS kaina – 0,10 €).

Rinkis iš LABAS siūlomų planų – internetas dienai, trims dienoms, savaitei ar mėnesiui. Išsirink tau patikusį interneto planą ir susipažink su jo sąlygomis čia.

Visą informaciją apie plano likutį rasi savitarnos svetainėje mano.labas.lt prisijungęs prie savo paskyros arba siųsk SMS su ženklu „?" numeriu 1500 (0,10 €).

Išnaudojai minutes ar SMS greičiau, nei baigėsi plano galiojimo laikas? Bet kada gali atsinaujinti esamą planą, jį dar kartą užsisakęs.

Prisijunk prie mano.labas.lt ir spausk „ATSISAKAU“ arba išsiųsk ALIO- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).

 • Vienu metu gali turėti tik vieną pokalbių planą.
 • Planui galioja sąžiningo naudojimosi taisyklės.
 • Užsisakytasis planas galios 30 dienų. Apie plano įjungimą ir išjungimą būsi informuotas.
 • Pasibaigus galiojimui, planas prasitęs automatiškai, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei plano galiojimo pabaigos dieną sąskaitos likutis bus nepakankamas, t. y. sąskaitoje esanti pinigų suma bus mažesnė, nei ALIO plano mėnesio kaina, planas bus išjungtas ir tau galios standartiniai paslaugų tarifai, kuriuos gali rasti čia.
 • Tuo atveju, jeigu per 30 dienų nuo plano galiojimo pabaigos pasipildysi sąskaitą pakankama pinigų suma, t.y. ne mažesne, nei ALIO plano mėnesio kainos suma, planas prasitęs automatiškai papildomam 30 d. laikotarpiui. Atnaujinus planą, jo galiojimo laikas skaičiuojamas iš naujo, o suteiktos naudos nesumuojamos.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Atsisakius jis dar galios iki numatytos plano galiojimo pabaigos.
 • Suteikiamų minučių skambučiams ir SMS kiekiai negalioja siunčiant SMS ar skambinant trumpaisiais ar padidinto tarifo numeriais, taip pat į užsienio operatorių tinklus bei esant užsienyje.
 • Tau viršijus plano mėnesiui suteiktą minučių ir (ar) SMS žinučių kiekį, papildomos minutės ir (ar) SMS žinutės bus apmokestintos standartiniais paslaugų tarifais, kuriuos bet kada gali pasitikrinti čia.
 • Jei turi užsisakęs NEMOKAMUS SMS TARP LABAS, viršijęs plano SMS limitą, ir toliau galėsi rašyti nemokamus SMS visiems LABAS vartotojams. Daugiau apie paslaugą čia.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, planą ALIO išjungsime.
 • Minutės bei SMS suteikiami bendravimui Lietuvoje. Keliaujant ne ES / EEE šalyse juos skaičiuosime pagal standartinę kainodarą keliaujantiems ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.

 

Akcija
300 MIN

300 MIN 5000 SMS
Akcija iki 2021.05.03 (imtinai)

3,99 € 3,49 € /mėn.
Šlovei: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Pasilabint: neriboti GB
1,49 €/mėn.
Reikaliukams: neriboti GB
0,79 €/mėn.
Prisidėk papildomų GB