Gauk dovaną: savaitę Neribotų gb

Pildykis internetu bent 6 €

Gauk dovaną

Gauk dovaną: savaitę

Neribotų gb

Pildykis internetu bent 6 €

Gauk dovaną

ŠIUOLAIKIŠKI PAPILDYMO BŪDAI:

KODĖL?

 • Taip daug greičiau
 • Jokių eilių prie kasų ir kodų suvedinėjimų
 • Jokio popieriaus – taip išsaugosi vieną kitą medį
 • Jokių papildomų mokesčių bankui
 • Pasipildysi bet kuriuo paros metu
 • Galėsi nustatyti automatinį pildymą kas 7 ar 30 d.
PASIPILDYK

D.U.K.

Paprasta ir patogu! Rinkis „MoQ” kaip sąskaitos papildymo būdą, parsisiųsk programėlę, pridėk banko sąskaitą ir pasipildysi LABAS iš savo „MoQ” sąskaitos. Dabar naudotis „MoQ” apsimoka – gausi ne tik neribotų GB savaitę, bet ir 2 € dovanų į savo „MoQ” sąskaitą. Plačiau skaityk prie akcijos sąlygų arba čia.

Jei turi ne per seniausiai banko išduotą kortelę, didelė tikimybė, kad ja galėsi pasipildyti savo LABAS. Paprastam papildymui tinka ir kreditinės, ir debetinės Mastercard, Maestro, VISA ir VISA electron kortelės (netiks tik verslo klientams išduotos VISA kortelės). Deja, dėl Maestro kortelės techninių apribojimų, šio tipo kortelės pridėti žaibiškam arba automatiniam papildymui nepavyks.

Rekomenduojame pasitikrinti, ar tavo bankas netaiko papildomų saugumo reikalavimų, ar nereikia bankui pranešti, kad kortele norėsi atsiskaityti ir internetu:

Tavo papildymo saugumas – pirmutinis mūsų rūpestis. Papildymai mokėjimo kortele atitinka griežtą PCI DSS standartą, kurį nustatė rimtos tarptautinės mokėjimo kortelių organizacijos „VISA“ ir „MasterCard“. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard, jei konkrečiau) – tai mokėjimo kortelių duomenų saugumo standartas, nurodantis, kaip atsakingai saugoti ir tvarkyti kortelės savininko duomenis, kad būtų užkirstas kelias neteisėtam jų panaudojimui atsiskaitant internetu. LABAS tavo kortelės duomenų nesaugo nei pildantis įprastiniu būdu, nei įregistravus žaibišką ar automatinį papildymą – juos saugo šią paslaugą mums teikiantys partneriai, atitinkantys šiuos griežtus saugumo reikalavimus. Jei nori sužinoti dar daugiau apie PCI DSS – skaityk čia: www.pcisecuritystandards.org.
Atsiskaitymų LABAS puslapyje saugumą taip pat užtikrina tarptautinės saugumo programos „Verified by Visa“ ir „MasterCard SecureCode“, reikalaujančios, kad kiekvienas atsiskaitymas būtų patvirtintas du kartus. Todėl pildydamas sąskaitą įprastiniu būdu arba pridėjęs kortelę, kad papildytum sąskaitą žaibiškai ar automatiškai, būsi paprašytas dar kartą patvirtinti mokėjimą papildomomis saugumo priemonėmis, numatytomis kortelę išdavusio banko:

Kitų bankų klientams reikalavimai mokėjimą patvirtinti „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“ kodu gali skirtis.
Jei savo numeriu nuspręsi nebesinaudoti ir jį panaikinsime, tavo žaibiško arba automatinio papildymo registracija bus panaikinta automatiškai kartu su tavo numeriu

Žaibiškai savo numerio sąskaitą papildyk per savo LABAS savitarną: pasirink sumą, spausk PILDYTI ir suvesk 4 skaičių kodą, kurį atsiųsime į tavo numerį. Žybt ir viskas!

Kai pridėsi kortelę, kad papildytum sąskaitą automatiškai, paprašysime pasirinkti automatinio papildymo galiojimo terminą.
Jei pasirinksi terminą, kuris bus ilgesnis nei tavo mokėjimo kortelės galiojimo terminas, automatinio papildymo pabaigos data laikysime kortelės galiojimo pabaigą.
Jei nuspręsi pakeisti automatinio papildymo pabaigos datą arba jį išjungti, galėsi tai padaryti bet kada savo LABAS savitarnoje.
Jeigu savo numeriu nuspręsi nebesinaudoti ir jį panaikinsime, automatinis papildymas bus panaikintas automatiškai kartu su tavo numeriu.

Jei nori pakeisti arba išjungti žaibišką ar automatinį papildymą, prisijunk prie savo LABAS savitarnos ir pasirink „profilio nustatymus“. Puslapio apačioje rasi visą informaciją apie pridėtą kortelę ir pasirinktą papildymo tipą – galėsi jį ištrinti arba redaguoti. Jei nuspręsi pakeisti automatinio papildymo sumą, laikotarpį arba galiojimo pabaigą, saugumo sumetimais paprašysime vėl užpildyti registracijos formą.

Galima, tačiau registruodamas žaibišką arba automatinį papildymą turėsi prisijungti prie to numerio LABAS savitarnos, todėl tau reikės numerio savininko sutikimo. Atmink, kad norėdamas keisti arba ištrinti pridėtą kortelę, taip pat turėsi prisijungti prie LABAS savitarnos paskyros.

Kortelės numeris – ant kortelės nurodyta skaičių kombinacija, kurią dažniausiai sudaro 16 skaitmenų.
Galiojimo data – ant kortelės nurodytas mėnuo ir metai, iki kurių galioja mokėjimo kortelė.
CVV2/CVC2 kodas yra saugumo priemonė, kuri leidžia mums ir tavo kortelę išdavusiam bankui įsitikinti, kad esi kortelės savininkas, o ne koks internetinis sukčius. Trijų skaitmenų CVV2/CVC2 kodą rasi kortelės parašo juostelėje.

Taip. Viskas kaip paprastai: pasipildęs sąskaitą kortele iki 5 Eur pratęsi ją 2 mėn., o 6 ar daugiau eurų – 4 mėn.

 • Pirmiausia įsitikink, ar tavo banko kortele galima atsiskaityti internetu. Pasipildyti LABAS gali kreditine ar debetine kortele „VISA“, „VISA Electron“, „Mastercard“ ar „Maestro“ (netiks tik verslo klientams išduotos „VISA“ kortelės).
 • Saugumas – svarbiausia. Pasitikrink – galbūt kortelę išdavęs bankas reikalauja ją įregistruoti saugaus mokėjimo internetu programoje? Be to, pasipildyti pavyks tik su kortelėmis, kurias išdavę bankai yra tarptautinių saugos programų „Verified by Visa“ ir „MasterCard SecureCode“ dalyviai.

Daugiau informacijos sužinosi pasirinkęs savo banką:
Kitų bankų klientams reikalavimai mokėjimą patvirtinti „MasterCard SecureCode“ ir „Verified by Visa“ kodu gali skirtis.
 • LABAS pasipildysi tik Europos Sąjungos šalyse išduotomis kortelėmis.
 • Pasipildyti gali nepavykti ir dėl nepakankamo banko sąskaitos likučio, kortelės blokavimo ar kitų priežasčių. Bet kuriuo atveju parašysim, kas nutiko, ekrane.
 • Deja, dėl Maestro kortelės techninių apribojimų, šio tipo kortelės pridėti žaibiškam arba automatiniam papildymui nepavyks.

Visi norim būti visiškai saugūs, tad papildymui banko kortele taikomi šie limitai:

 • Per 24 valandas: vieną LABAS sąskaitą gali papildyti ne daugiau kaip 20 Eur. Per mėnesį − 50 Eur.
 • Per 24 valandas: su viena mokėjimo kortele LABAS papildymams gali išleisti ne daugiau kaip 20 Eur. Per mėnesį − 50 Eur.
 • Per 24 valandas: LABAS gali pildyti ne daugiau kaip 3 kartus (limitas galioja tiek sėkmingiems, tiek nepasisekusiems papildymams).

Tavo patogumui, geresnei patirčiai bei aktualių pasiūlymų pateikimui svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus bei kaip jų atsisakyti gali rasti čia. Paspaudęs SUTINKU arba tęsdamas naršymą, tu sutinki, kad slapukai būtų įrašomi.