BlackBerry paslauga

BlackBerry paslauga
Suteikiamas GB kiekis 9 GB
Kaina mėnesiui 9,99 €

BlackBerry® Messenger'is

BlackBerry® MESSENGER − patogus būdas bendrauti iškart su keliais draugais. Dalintis nuotraukomis, videomedžiaga ir kitais failais. Be to, bendravimas BlackBerry® MESSENGER nekainuoja papildomai, nes naudojamas specialus BlackBerry® internetas, už kurį jau sumokėjai.

Ypač greitas el. paštas

Gauk naujienas iš draugų ir iš LABAS čia ir dabar.

Duomenų suspaudimas

BlackBerry® suspaudžia duomenis iki 5 kartų, todėl naudodamasis el.paštu, BlackBerry® MESSENGER ir tiesiog naršydamas visuomet taupai internetą.

BlackBerry® App World™

Programėlių portalas BlackBerry® App World™ − čia rasi daugiau nei 65 tūkstančius Blackberry skirtų programėlių. Tarp jų daug nemokamų!

BlackBerry® interneto paslaugą gali užsakyti artimiausiame BITĖS salone. Čia ne tik įjungsime paslaugą, bet ir padėsime ją sukonfigūruoti. Gali užsisakyti ir SMS – siųsk BB MENUO numeriu 1500 (0,10 €) arba savitarnos svetainėje mano.labas.lt .

Užsakyti

 

Siųsk BB MENUO-(su minusu) numeriu 1550 (0 €) arba atsisakyk savitarnos svetainėje mano.labas.lt.

  • Prieš pradėdamas naudotis BlackBerry® interneto paslauga, perkrauk telefoną
  • Užsakyta BlackBerry® interneto paslauga automatiškai prasitęs po 30 dienų arba išnaudojus suteiktą duomenų kiekį.
  • BlackBerry® interneto paslauga negalioja su kitais interneto planais.
  • Duomenys suteikiami naršyti Lietuvoje. Šis planas negalioja kitose Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink tinkamiausią variantą čia. Užsisakius vieną iš ES/EEE šalyse galiojančių planų, BLACKBERRY paslaugą išjungsime.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

  • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
  • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Linas 213.226.135.18
Gal ir antras komentaras, bet paslauga superine. Nei vienas kitas operatorius jos nesiulo. Esu Blackberry fanas, todel labai dziaugiuosi, kad Bite teikia Blackberry paslauga.
Sima 217.215.68.86
Gyvenu uzsieni bet turiu blackberry su Labas kortele kai bandau uzsisakyti bb menuo man ateina zinute kad negalima ijungti tokios kompanijos.
LABAS
Labas, patiksliname informaciją, jog nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse, turi užsisakyti mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Tačiau BLACKBERRY paslauga su šiais planais negalioja.todėl užsisakius vieną iš šių planų, paslaugą BLACKBERRY bus išjungta.
Tomas 23.237.4.26
Sveiki, man prasitese planas heyeu7 as as isjungiau kad kita kart neprasitestu bet dabar as negaliu naudoti blackbery kaip man isjungti dabar heyeu7 plana nelaukiant jo pasibaigimo dienos?
LABAS
Labas, Tomai. Parašėm tau laišką, kad padėtume!
Darius 66.249.69.90
Sveiki, tai kaip suprantu uzsisakes blackberry interneta, blackberry mesengerriu galiu naudotis tik Lietuvoje, uzsienyje jis neveiks? Ar teisingai suprantu? nes anksciau su labas kortele ir blackberry interneto planu, bleckberry messengeris uzsienyje veikdavo, kaip yra siuo metu?
LABAS
Labas, Dariau! Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus rasi čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu

Kitos paslaugos

INTERNETO APSAUGA

INTERNETO APSAUGA Skaityti plačiau

ATSISKAITYMAS „Google play“

ATSISKAITYMAS „Google play“ Skaityti plačiau

ATSISKAITYMAS „APP STORE“

ATSISKAITYMAS „APP STORE“ Skaityti plačiau

Sąskaitos likučio priminimas

Sąskaitos likučio priminimas Skaityti plačiau

NEMOKAMI SMS tarp LABAS

NEMOKAMI SMS tarp LABAS Skaityti plačiau

Nepraleisk skambučio

Nepraleisk skambučio Skaityti plačiau

SOS SMS skambutis

SOS SMS skambutis Skaityti plačiau

Skambučio laukimo paslauga

Skambučio laukimo paslauga Skaityti plačiau

Automobilio statymas

Automobilio statymas Skaityti plačiau

Ryšys užsienyje

Ryšys užsienyje Skaityti plačiau

Skambučiai ir SMS į užsienį

Skambučiai ir SMS į užsienį Skaityti plačiau

MMS pranešimas

MMS pranešimas Skaityti plačiau

Pranešimas apie pristatytą SMS

Pranešimas apie pristatytą SMS Skaityti plačiau

Balso paštas

Balso paštas Skaityti plačiau