Labas Video Poster

Tradicinės LABAS
naktys grįžo

IKI LABAS NAKTŲ PABAIGOS ŠIANDIEN LIKO:
Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     
Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     Labas     
Neriboti GB Neriboti GB
Nemokamai Nemokamai
18:00-06:00 18:00-06:00
Vasaros pasiūlymas Vasaros pasiūlymas
KAIP UŽSAKYTI LABAS NAKTIS?Speech Buble
Siųsk SMS su raktažodžiu LABASNAKTYS nr. 1550 (nemokamai).
LABAS NAKTŲ deal‘asHand down:
Nuo 18 val. iki 6 val. suteiksime tau neribotus GB 30 d., o sekantys mėnesiai kainuos tik po 3.49 Eur/mėn. Paslauga galioja Lietuvoje. Akcijos laikas 2022.06.01 – 08.31.
ARNAS PATARIA, KAIP ATSIGAUTI PO BEGALINIO NARŠYMO:
Bent 6 sekundes pagulėk ledo vonioje!snow
Tikrai suveiks, nes pabusi dar besiruošdamas veiksmui.Face of Joy
Arnas
KAIP TAPTI LABAS?Superman

Tu dar ne LABAS? Prisijunk ir naudokis geriausiais pasiūlymais!

Tapti LABAS paprasta – rinkis vieną iš būdų:

1

Įsigyk LABAS pakuotę internetu https://www.bite.lt/labas-pakuotes arba bet kurioje prekybos vietoje Lietuvoje. Aktyvuok kortelę ir tu jau esi LABAS. Toliau sek SMS instrukcijas telefone.

2

Persikelk savo numeri į LABAS – viską gali sutvarkyti greitai ir patogiai internetu. Daugiau apie numerio perkėlimą skaityk čia: https://www.labas.lt/paslaugos/numerio-perkelimas

PASLAUGOS „LABAS NAKTYS” NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

Vieną kartą užsisakius LABAS NAKTIS, gali nemokamai naršyti internete nuo 18:00 val. iki 05:59val. 30d., sekantys mėnesiai prasitęs automatiškai už 3,49 EUR, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas, per 30 d. papildyk sąskaitą reikiama suma ir planas prasitęs automatiškai.

Jei nori atsisakyti LABAS NAKTŲ, siųsk LABASNAKTYS- (su minuso ženklu) nr. 1550 (nemokamai).

LABAS NAKTŲ galiojimas baigiasi 2022.09.01 ir paslauga bus išjungta automatiškai naujiems pasijungimams.

Naujai įsigytoms pakuotėms, LABAS naktys bus aktyvuotos automatiškai, ir suteiks nemokamą interneto naršymą nuo 18:00 val. iki 05:59val. 30d., o sekančius mėnesius už 3,49 EUR.

Nuo 06:00 val. iki 17:59 val. galioja tavo užsakyto LABAS plano sąlygos arba standartinis interneto duomenų tarifas, kurio taikymo sąlygas ir kainas rasi čia. Atnaujinus ar įsijungus naują LABAS planą, LABAS NAKTYS lieka galioti, išskyrus žemiau nurodytus atvejus.

Norint naudotis LABAS NAKTŲ pasiūlymu, visą LABAS NAKTŲ naudojimosi laikotarpį tavo LABAS sąskaita turi būti aktyvi. Apie sąskaitos galiojimą informaciją rasi čia.

Siekiant užtikrinti tinkamą paslaugų kokybę visiems LABAS vartotojams, paslaugai taikomas sąžiningo naudojimosi taisykles, kurias rasi čia. Nustačius piktnaudžiavimo atvejus - LABAS NAKTYS gali būti išjungiamos, o neriboti nemokami GB nurodytomis valandomis nebus suteikiami.

LABAS NAKTYS paslauga galioja naršant Lietuvoje

LABAS NAKTYS ir neriboti nemokami GB negalioja keliaujant ES/EEE šalyse ir su planais HeyEU, HeyEU3, HeyEU7. Jums keliaujant ES/EEE šalyse ar užsisakius vieną iš HeyEU, HeyEU3, HeyEU7 planų, LABAS NAKTIS išjungsime ir interneto duomenis skaičiuosime pagal turimą planą arba jie bus apmokestinami pagal standartinius tarifus ES/EEE šalyse, kuriuos rasi čia.

LABAS NAKTŲ neriboti nemokami GB negalioja ne ES/EEE šalyse. Keliaujant ne ES/EEE šalyse interneto duomenis skaičiuosime pagal keliaujant užsienyje išnaudotų interneto duomenų tarifus, kuriuos rasi čia čia.

Tau atsisakius LABAS NAKTŲ ir vėliau paslaugą užsisakius iš naujo – paslauga laikoma pratęsta ir nėra vertinama, kaip naujas užsakymas.