Laimėk „Mustangą” iš LABAS reklamos ar neribotus GB metams
KaiP DALYVAUTI
KaiP DALYVAUTI
PRIZAI
 • Mustangas
  Ar suvaldysi „Mustangą“, kurį tau padovanosim?
  Galios tiek, kad reikės tramdyti. Nusiteik žmonių žvilgsniams gatvėse ir nesistebėk, jei kas prišoks pasidaryti asmenukę.
  Toks jau tas „Mustango“ žavesys.
 • NERIBOTI GB METAMS
  Neribotoms pramogoms internete!
  100x laimėtojų
  365 dienos ir interneto
  kiek tik nori.
  Ar pagalvoji, ką su juo galėtum nuveikti? Galėsi nebesukti galvos, kad nebeliko GB, ir visiškai pasinerti į skaitmeninę jūrą. Tik tu ir internetas, ko dar daugiau reikia?
Žaidimo taisyklės

KONKURSO „PASIPILDYK, REGISTRUOKIS IR LAIMĖK MUSTANGĄ IŠ „LABAS“ REKLAMOS ARBA NERIBOTŲ GB METAMS“ TAISYKLĖS

 1. Konkurso organizatorius: UAB „Bitė Lietuva“, įmonės kodas 110688998, reg. adresas Žemaitės g. 15, LT-03504 Vilnius (toliau – Organizatorius)
 2. Konkurso laikotarpis: nuo 2021 m. rugpjūčio 24 d. iki 2021 m. rugsėjo 20 d. (imtinai).
 3. Kiekvienas fizinis asmuo šiose Taisyklėse numatyta tvarka www.labas.lt tinklapyje užsiregistravęs dalyvavimui Konkurse, patvirtina, kad su šiomis Konkurso Taisyklėmis susipažino, sutinka su jų sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis. Konkurso dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.
 4. Norėdamas tapti Konkurso dalyviu, nurodytu Konkurso laikotarpiu, asmuo turi papildyti savo „LABAS“ sąskaitą ne mažesne nei 2 (dviejų) Eur suma bet kuriuo papildymo būdu, išskyrus mobiliąsias perlaidas iš „Bitė Lietuva“ į „LABAS“, ar iš „LABAS“ į „LABAS“.
 5. Po sėkmingai atlikto „LABAS“ sąskaitos papildymo, atsiunčiama SMS žinutė su unikalia nuoroda į registracijos formą, kurioje asmuo, identifikavimo tikslais nurodo savo vardą, bei pažymi, ar dalyvis yra pilnametis (ne jaunesnis kaip 18 metų). Prieš patvirtinant registraciją, privaloma susipažinti su Konkurso taisyklėmis ir tai pažymėti varnele.
 6. Svarbu: Dalyvauti ir laimėti „LABAS“ planą „MĖNUO BERIBIS“ už 0 Eur/12 mėn. gali visi fiziniai asmenys. Dalyvauti ir laimėti automobilį „FORD Mustang“ gali tik pilnamečiai fiziniai asmenys, t. y. ne jaunesni nei 18 metų amžiaus.
 7. Neužsiregistravus registracijos formoje, asmuo nėra įtraukiamas į Konkurso dalyvių sąrašą.
 8. Unikali nuoroda į registraciją galioja tik tam „LABAS“ numeriui, kuriam ji buvo išsiųsta. Jei unikali nuoroda bus panaudota kito dalyvio registracijai, Konkurse dalyvaus „LABAS“ numeris, kuriam buvo išsiųsta unikali registracijos nuoroda.
 9. Vieno asmens atliktų papildymų kiekis bei registracijų skaičius per Konkurso laikotarpį nėra ribojamas.
 10. Konkurse negali dalyvauti Organizatoriaus darbuotojai, jų šeimos nariai (tėvai (įtėviai), vaikai (įvaikiai), broliai, seserys ir jų sutuoktiniai (partneriai), sutuoktinis (partneris), sutuoktinio (partnerio) tėvai), taip pat įmonių grupės, kuriai priklauso Organizatorius, įmonių darbuotojai bei jų šeimos nariai (tėvai (įtėviai), vaikai (įvaikiai), broliai, seserys ir jų sutuoktiniai (partneriai), sutuoktinis (partneris), sutuoktinio (partnerio) tėvai).

Konkurso prizai

 1. LABAS“ planas „MĖNUO BERIBIS“ už 0 Eur/12 mėn. 100 (vienam šimtui) dalyvių. Daugiau apie plano teikiamas vertes ir sąlygas: https://www.labas.lt/planai/menuo-beribis-0
 2. Pagrindinis Konkurso prizas – 1 laimėtojas: - „Ford Mustang“ 2006 m. automobilis:
 3. Pilnas automobilio modelio aprašymas:
  1. Pagaminimo metai – 2006
  2. Pirmos registracijos metai – 2006.10.28
  3. Rida – 37765 km (registruota 2021.03.08)
  4. Variklis – 4.0 i V6 12V, 151 kW, 212 AG benzinas
  5. Pavarų dėžė – automatinė
  6. Kėbulo tipas – dviejų durų kabrioletas
  7. Interjeras – tekstilinis salonas, vyraujanti interjero spalva – smėlio
  8. Kėbulo spalva – bazinė raudona. Prizo įteikimo dieną automobilis bus aptrauktas geltona plėvele su Laimėtojo vardu.
  9. Transmisija – galiniai varomieji ratai
  10. Dinaminės savybės – 205 km/h maksimalus greitis, pagreitėjimas 0-100 km/h 7 s.
  11. Padangų dydis - 215/65 R16
 4. Prizai į jokius kitus prizus, kitas paslaugas ar pinigus (atitinkamą piniginį ekvivalentą) nekeičiami.

Konkurso laimėtojų išrinkimas ir prizų atsiėmimas

 1. „LABAS“ plano „MĖNUO BERIBIS“ už 0 Eur/12 mėn. išaiškinimo ir atsiėmimo tvarka:
  1. Konkurse dėl šio prizo dalyvauja visi asmenys, kurie išpildė Konkurso sąlygas ir tinkamai užsiregistravo Konkurse, nepaisant jų amžiaus.
  2. Vienas Konkurso dalyvio užregistruotas „LABAS“ numeris gali laimėti planą „MĖNUO BERIBIS“ už 0 Eur 12 mėn. laikotarpiui tik vieną kartą;
  3. Per 2 darbo dienas po prizų laimėtojų išaiškinimo, laimėję asmenys gaus SMS žinutę su instrukcijomis, kaip aktyvuoti interneto duomenų planą „MĖNUO BERIBIS“, ir informacija, iki kada galioja plano nemokamas laikotarpis.
  4. Jei prieš tai laimėjęs asmuo, kuris jau buvo informuotas apie laimėjimą SMS žinutę, dalyvauja ir registruojasi tuo pačiu numeriu kituose savaitiniuose lošimuose, tokia registracija nebus traukiamą į galimų laimėtojų sąrašą prizo traukimo dieną, nes vienas numeris gali laimėti savaitinį prizą tik kartą per visą Konkurso laikotarpį.
  5. Prizo laimėtojų atranka vykdoma su Organizatoriaus atstovų komisijos pagalba kas savaitę ir tik iš prieš tai buvusios savaitės surinktų visų dalyvių registracijų, ir į ateinančios savaitės lošimą šie registruoti dalyviai (registruoti numeriai) nepatenka.
  6. Visi LABAS numeriai, kurių Konkurso metu sąskaita papildyta 2 Eur ar daugiau, perkeliami į Excel bylas. Pvz. 2021.08.31 bus perkelti numeriai, kurių sąskaita buvo papildyta 2 Eur ar daugiau 2021.08.24-2021.08.30 (imtinai) laikotarpiu, ir t. t. Iš unikalių numerių atsitiktine tvarka kiekvieną savaitę išrenkami 25 laimėtojai (iš viso 100 laimėtojų per Konkurso laikotarpį) panaudojus Excel Randbetween funkciją;
  7. Per visą Konkurso laikotarpį bus išaiškinta 100 (vienas šimtas) šio prizo laimėtojų. Prizo laimėtojai bus išsiaiškinti atsitiktinės atrankos būdu, žemiau nurodytomis datomis, kas savaitę išaiškinant po 25 laimėtojus:
   1. 2021.08.31 => iš 2021.08.24-2021.08.30 (imtinai) užsiregistravusių dalyvių
   2. 2021.09.07 => iš 2021.08.31-2021.09.06 (imtinai) užsiregistravusių dalyvių
   3. 2021.09.14 => iš 2021.09.07-2021.09.13 (imtinai) užsiregistravusių dalyvių
   4. 2021.09.21 => iš 2021.09.14-2021.09.20 (imtinai) užsiregistravusių dalyvių
 2. Pagrindinio prizo - automobilio „Ford Mustang“ 2006 laimėtojo išaiškinimo ir prizo atsiėmimo tvarka:
  1. Konkurse dėl šio prizo dalyvauja visi pilnamečiai (nuo 18 metų) asmenys, kurie išpildė Konkurso sąlygas ir tinkamai užsiregistravo Konkurse.
  2. Plano „MĖNUO BERIBIS“ pilnamečiai laimėtojai taip pat dalyvauja Pagrindinio prizo lošime.
  3. Automobilį gali laimėti tik vieno užregistruoto „LABAS“ numerio naudotojas.
  4. Automobilio laimėtojas bus išaiškintas atsitiktinės atrankos būdu su Organizatoriaus atstovų komisijos pagalba 2021.09.24 d.
  5. Visi LABAS numeriai, kurių Konkurso metu, t.y. 2021.08.24 – 2021.09.20 (imtinai) laikotarpiu, sąskaita papildyta 2 Eur ar daugiau, perkeliami į Excel bylas. Iš unikalių numerių atsitiktine tvarka 2021.09.24 bus išrinktas 1 (vienas) laimėtojas, panaudojus Excel Randbetween funkciją;
  6. Pagrindinį prizą atsiimti gali tik pilnametis asmuo. Tuo atveju, jei susisiekus su pagrindinio prizo laimėtoju ar jam atvykus atsiimti prizo paaiškėtų, kad jis yra nepilnametis (jaunesnis nei 18 metų), laimėtojas bus renkamas iš naujo, atsitiktinės atrankos būdu.
  7. Visi Konkurso laimėtojai bus informuojami apie laimėjimą asmeniškai SMS žinute.
  8. Automobilio laimėtojo vardas ir pavardė, bus viešai skelbiami vaizdinėje medžiagoje socialiniuose tinkluose („Facebook“, „Instagram“), spaudoje, internetiniame portale, pranešime žiniasklaidai, vaizdo reportažuose televizijoje.
  9. Su pagrindinio prizo laimėtoju Organizatoriaus atstovai susisieks per 2 darbo dienas po prizo traukimo (vieną kartą skambindami laimėtojo Konkurse užregistruotu „LABAS“ numeriu bei išsiunčiant laimėjimą patvirtinančią SMS žinutę). Nepavykus susisiekti su pagrindinio prizo laimėtoju (dalyvis neatsiliepia į skambutį ir pats neperskambina per 2 darbo dienas nuo Organizatoriaus skambučio), toks dalyvio registruotas numeris šalinamas iš Konkurso. Tokiu atveju Organizatorius Taisyklėse numatytu būdu išrenka naują pagrindinio prizo laimėtoją ;
 3. Konkurso dalyvis, pagrindinio prizo „Ford Mustang“ 2006 laimėjimo atveju, sutinka dalyvauti prizų įteikimo ceremonijoje ir juos atsiimti Organizatoriaus nurodytu laiku ir vietoje. Pagrindinio prizo įteikimo ceremonijos metu bus filmuojama bei fotografuojama, taip pat ceremonijoje dalyvaus žiniasklaidos atstovai. Apie pagrindinio prizo įteikimo datą ir laiką Organizatorius informuos laimėtoją asmeniškai, likus ne mažiau kaip 3 kalendorinėms dienoms iki ceremonijos. Prieš įteikdamas prizą, Organizatorius įsitikina, ar laimėtoju atrinktas Konkurso dalyvis yra pilnametis. Šiuo tikslu, Organizatoriui paprašius, Konkurso dalyvis, atrinktas laimėtoju, turi pateikti savo tapatybę patvirtinantį dokumentą bei gautą laimėjimą patvirtinantį SMS iš Konkurso organizatoriaus. Konkurso dalyvis, turintis teisę atsiimti automobilį „Ford Mustang“, taip pat privalės pasirašyti dokumentus, susijusius su automobilio priėmimu-perdavimu. Nepateikdamas asmens tapatybės dokumento, atsisakydamas pasirašyti privalomus dokumentus ar nurodytu laiku neatvykęs į nurodytą Organizatoriaus vietą atsiimti prizo, Konkurso dalyvis praranda teisę atsiimti laimėjimą. Tokiam prizui laimėti Organizatorius vienašaliu savo sprendimu gali nuspręsti Taisyklėse numatytu būdu išrinkti naują pagrindinio prizo laimėtoją.
 4. Jeigu Organizatoriui pagal galiojančius Lietuvos Respublikoje teisės aktus atsiranda pareiga Konkurso dalyviui, laimėjusiam Konkurse prizą, mokėti įstatymais nustatytus mokesčius, tokius mokesčius deklaruos ir sumokės Organizatorius teisės aktų nustatyta tvarka.
 5. Tapdamas Konkurso dalyviu, asmuo patvirtina, kad yra informuotas, kad jo asmens duomenys (vardas, „LABAS“ telefono numeris) bus tvarkomi Organizatoriaus (UAB „Bitė Lietuva“, įmonės kodas 110688998, reg. adresas Žemaitės g. 15, LT-03504 Vilnius), kaip duomenų valdytojo. Konkurso metu surinkti dalyvių asmens duomenys bus tvarkomi Konkurso vykdymo tikslu ir sutarties (sudarytos dėl dalyvavimo Konkurse su Organizatoriumi šių Taisyklių sąlygomis) vykdymo pagrindu.
 6. Vadovaujantis Bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu, asmuo turi teisę nesutikti su tokiu asmens duomenų tvarkymu, tačiau tokiu atveju, asmuo negalės būti Organizatoriaus identifikuotas ir negalės dalyvauti Konkurse. Asmeniui užpildžius Konkurso registracijos anketą ir joje nurodžius vardą, pavardę, telefono numerį, Organizatorius pagrįstai tokį asmens veiksmą vertins kaip asmens pritarimą tam, kad jo pateikti asmens duomenis būtų tvarkomi aukščiau nurodytu tikslu ir pagrindu. Asmens pateikti asmens duomenys yra neviešinami ir saugomi laikantis įstatymuose numatytų terminų, o jiems pasibaigus, nesant kito teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindo, negrįžtamai sunaikinami.
 7. Visi Konkurso vykdymo tikslu tvarkomi duomenys gaunami tiesiogiai iš Konkurso dalyvio.
 8. Konkurso dalyvis bet kuriuo metu jo asmens duomenų tvarkymo laikotarpiu, pateikęs Organizatoriui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ar tinkamai patvirtintą jo kopiją, gali raštu kreiptis į Organizatorių ir atsisakyti dalyvauti Konkurse. Atsisakius dalyvauti Konkurse, Konkurso dalyvio pateikti asmens duomenys toliau nebus tvarkomi Konkurso vykdymo tikslu, tačiau iki atsisakymo dalyvauti Konkurse tvarkyti asmens duomenys bus laikomi tvarkytais teisėtai.
 9. Konkurso dalyvis informuojamas, kad pateikęs reikalavimą Organizatoriui apriboti jo asmens duomenų tvarkymo veiksmus ar pateikęs prašymą sunaikinti jo asmens duomenis, tvarkomus Konkurso vykdymo tikslu, kartu laikomas automatiškai, besąlygiškai ir be jokio papildomo įspėjimo nutraukusiu savo tolesnį dalyvavimą Konkurse ir neturinčiu galimybės laimėti Konkurso prizus. Toks Konkurso dalyvio pasitraukimas iš Žaidimo neturės įtakos iki atitinkamo minėto Konkurso dalyvio reikalavimo pateikimo Organizatoriaus jau atliktam Konkurso o dalyvio asmens duomenų tvarkymui ir tokio tvarkymo pasekmėms.
 10. Konkurso dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo, teisių įgyvendinimo, taikomų saugumo priemonių, bet kokių kitų su duomenų apsauga susijusių klausimų gali kreiptis į Organizatorių el. paštu duomenu.apsauga@bite.lt. Daugiau apie Asmens duomenų tvarkymą: https://www.labas.lt/paslaugu-taisykles
 11. Šios Taisyklės viešai skelbiamos interneto svetainėje www.labas.lt/laimek-mustanga
 12. Organizatorius pasilieka teisę keisti Konkurso sąlygas ir / ar nutraukti Konkurso vykdymą, nekompensuodamas jokių Konkurso dalyvio(-ių) patirtų su dalyvavimu Konkurse susijusių išlaidų.
 13. Taisyklių paskelbimo data: 2021.08.24
TOP PAKUOČIŲ PASIŪLYMAI
PASIPILDYK SĄSKAITĄ