Labas ryšys

LABAS 4G/4G+ (4G LTE-Advanced) tinklas yra antrosios kartos 4G ryšio technologija, kurios maksimalus teorinis greitis yra 300 Mbps. Mūsų atlikti matavimai rodo, kad praktiškai vartotojų patiriamas vidutinis greitis 4G+ ryšio zonoje yra apie 80 Mbps, o 4G – apie 30 Mbps.

Ryšio technologijos
 
Sparčiausias 4G+
 
Itin spartus 4G
 
Spartus 3,75G
 
Greitas 3G
 
Minimalus 2G
 
Kalbėkite kiek norite ir kur norite, nes ryšys šioje teritorijoje – tiesiog puikus
 
Būsite pasiekiami, tačiau kartais gali pasitaikyti trikdžių

LABAS ir 4G/4G+ karta: kosminis greitis visiems tavo ekranams.

Pamiršk žodį „kraunasi" – LABAS jungia 4G/4G+ pavarą! Ateitis jau atvyko: šią akimirką gali naudotis naujos kartos sparčiuoju BITĖS 4G/4G+ ryšiu, kuris užkrauna viską greičiau – džiaukis filmais, muzika ir žaidimais be jokių nervinančių pauzių.

4G jau įjungtas visiems LABAS vartotojams! Dėl technologinių skirtumų, 4G negali veikti su interneto planu MINUTĖ, todėl rekomenduojame išsirinkti kitą interneto planą.

4G, 4G+, 3G – kuo jie skiriasi?

BITĖS 4G+ (4G LTE-Advanced) tinklas yra antrosios kartos 4G ryšio technologija, kurios maksimalus teorinis greitis yra 300 Mbps. Mūsų atlikti matavimai parodė, kad praktiškai patiriamas vidutinis 4G+ greitis yra ~80 Mbps, o 4G ~30 Mbps (ryšį veikia tokie dalykai kaip atstumas iki bazinės stoties, artimiausios bazinės stoties aprovimas, kliūtys, esančios aplinkui ar tavo naudojamo įrenginio modelis). Taigi naršyk savo išmaniajame telefone ar planšetėje, žiūrėk HD vaizdus tiesiogiai, klausykis aukščiausios kokybės muzikos ir siųskis didelės apimties failus super greičiu! Pavyzdžiui, 1 gigabaitas 4G+ ryšiu atskrenda vos per 1 min. 42 s, 4G ryšiu per 4 min. 30 s., o su 3G ryšiu galima ir nusnūsti – tenka laukti 11 min. 20s.

KUR VEIKIA BITĖS 4G/4G+ RYŠYS?

Naujos kartos 4G/4G+ tinklas pirmiausia bus pasiekiamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir jų priemiesčiuose bei pajūryje: Palangoje ir Nidoje. Žodžiu ten, kur visi aktyviausiai naudojamės ryšiu.

Tai – tik pradžia. Šiemet BITĖS 4G/4G + tinklo inžinieriai lips į vis naujus bokštus, o iki metų pabaigos 4G/4G+ greitį pajus ir mažesni Lietuvos miesteliai.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu