Tinklainis

Tik su LABAS Facebook‘o, Messenger‘io, Viber‘io ir Whatsapp‘o gigabaitai NERIBOTI!

Užsisakyk planą TINKLAINIS už 0 Eur/mėn. Planas ir neriboti GB programėlėms „Facebook“, „Messeneger“, „Viber“ ir „WhatsApp“ dabar nemokami, jei turi bet kurį LABAS pokalbių planą mėnesiui arba jei turi bet kurį LABAS interneto duomenų planą. TINKLAINIO GB galioja, kol turi interneto duomenų arba sąskaitos likučio pakanka naršyti standartiniu tarifu.

Spausk mygtuką UŽSAKYTI ir sek tolimesnius žingsnius arba siųsk TINKLAINIS nr. 1550 (0 Eur).

Užsakyti

 • Jei nori naudotis TINKLAINIU, tavo sąskaita turi būti aktyvi.
 • Planas galios 30 dienų ir prasitęs automatiškai už 0 Eur mokestį, jeigu pratęsimo metu turėsi vieną iš LABAS mėnesinių pokalbių planų arba interneto duomenų planą. Apie pratęsimą tave informuosime SMS žinute prieš dvi dienas.
 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano − siųsk TINKLAINIS- numeriu 1500 (0 Eur) arba keliauk į mano.labas.lt ir galėsi atsisakyti geriausio dalyko pasaulyje. TINKLAINIU dar galėsi naudotis iki plano galiojimo pabaigos.
 • Neribotai naudotis FACEBOOK‘u gali per naršyklę, programėlę ar per FACEBOOK MESSENGER. Tiesa, skambinant per „Messenger“ megabaitus skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą. Visa kita – naršymas, skaitymas, vaizdo įrašų (esančių FACEBOOK’o lange) žiūrėjimas, failų siuntimas, įkėlimas ir, aišku, skelbimas papildomai nieko nekainuos. Apie tai informuosime pranešimu „Naršote nemokamai“ („Free data“ arba kitais užrašais, priklausomai nuo tavo telefono).
 • VIBER’io ir WHATSAPP’o programėle gali ir rašyti, ir skambinti, ir dalintis su draugais failais.
 • Išėjus iš FACEBOOK’o, VIBER‘io ar WHATSAPP’o (pvz., paspaudus nuorodą ir atsidarius naujam naršyklės langui, vedančiam į www.youtube.com) interneto duomenis skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą. Kad išeini iš programėlės, tave įspėsime specialiu pranešimu.
 • Jei neužsisakęs jokio interneto plano naršysi už FACEBOOK’o, VIBER’io ar WHATSAPP’o ribų, tau įjungsime interneto tarifą STANDARTINIS (suteikiantį neribotai duomenų už 0,79 Eur parai). Dėmėsio: STANDARTINIS tarifas taip pat gali įsijungti, jeigu telefonas automatiškai jungiasi prie interneto ir siunčia programėlių ar operacinės sistemos naujinius. Negalime kontroliuoti tavo telefono, todėl rekomenduojame pasikeisti jo nustatymus, kad prie interneto jungtumeisi tik tada, kai pats to nori.
 • Pasiūlymo negalima užsisakyti turint interneto planą MINUTĖ – jei nori naudotis TINKLAINIU, tau reikia kito interneto plano.
 • Užsisakius TINKLAINĮ, senieji FACEBOOK’o ir VIBER’io planai bus išjungti.
 • TINKLAINIU galima naudotis tik Lietuvoje, o esant užsienyje FACEBOOK’o, VIBER’io ir WHATSAPP’o duomenys bus skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinę interneto telefone keliaujant užsienyje kainodarą, kurią rasi čia. Todėl kelionės nuotraukomis geriau dalinkis grįžęs!
 • Įsitikink, kad tavo interneto telefone nustatymai teisingi (juos atsiųsime tau užsisakius planą arba ieškok jų čia).
 • Pasiūlymo galiojimo laikas ribotas.
 • Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
 • Planas negalioja su pokalbių planu HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną iš šių planų TINKLAINĮ išjungsime.
 • TINKLAINIU galima naudotis tik Lietuvoje, o esant užsienyje FACEBOOK‘o, VIBER‘io ir WHATSAPP‘o duomenys bus skaičiuojami ir apmokestinami pagal numatytą interneto telefone keliaujant užsienyje kainodarą, kurią rasi čia. Todėl kelionės nuotraukomis geriau dalinkis grįžęs!

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu