Tinklainis

Nepraleisk karštos naujienos: TINKLAINIS – gerai, bet CHATAINIS – dar geriau!

CHATAINIS suteikia NERIBOTUS GB ne tik Facebook, Messenger, Viber ir Whatsapp , bet IR SNAPCHAT'ui. Įsijunk jį nemokamai čia ir CHAT'ink laisvai visose 5-iose programėlėse.

Senasis TINKLAINIS vis dar suteikia neribotus GB Facebook, Messenger, Viber ir Whatsapp. Gali įsijungti planą TINKLAINIS už 0 €/mėn. ir nurodytose programėlėse naršyk be ribų! Atsimink: nemokami neriboti TINKLAINIO GB galioja, kol turi interneto duomenų arba sąskaitos likučio pakanka naršyti standartiniu tarifu.

Jei nori įsijungti TINKLAINĮ, siųsk TINKLAINIS nr. 1550 (0 €).

  • TINKLAINIS kainuoja 0 € ir galioja 30 d. Po 30 d. planas prasitęs automatiškai už 0 €, apie pratęsimą tave informuosime SMS žinute. 
  • Užsisakius planą TINKLAINIS neribotai naudotis FACEBOOK‘u gali per naršyklę, programėlę ar per FACEBOOK MESSENGER. Tiesa, skambinant per WHATSAPP ar „Messenger“ megabaitus skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą. Visa kita – naršymas, skaitymas, vaizdo įrašų (esančių FACEBOOK’o lange) žiūrėjimas, failų siuntimas, įkėlimas ir, aišku, skelbimas papildomai nieko nekainuos. VIBER’io ir WHATSAPP’o programėle gali ir rašyti, ir skambinti, ir dalintis failais su draugais.
  • Išėjus iš FACEBOOK’o, VIBER‘io ar WHATSAPP’o (pvz., paspaudus nuorodą ir atsidarius naujam naršyklės langui, vedančiam į www.youtube.com) interneto duomenis skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Tai patogiausia padaryti mano.labas.lt arba SMS žinute: siųsk TINKLAINIS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (0 €). Net ir atsisakius automatinio plano pratęsimo dar galėsi naudotis juo iki plano galiojimo pabaigos.
  • Įsitikink, kad tavo interneto telefone nustatymai teisingi (juos atsisiųsk čia).
  • Norint naudotis šiuo pasiūlymu, tavo LABAS sąskaita turi būti aktyvi.
  • TINKLAINIU naudotis galima tik Lietuvoje. Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.  
  • Planas negalioja su pokalbių planais HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną šių planų, TINKLAINĮ išjungsime. Esant užsienyje duomenys bus skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinę interneto telefone keliaujant užsienyje kainodarą, kurią rasi čia
  • BITĖ neatstovauja reklamoje naudojamų prekės ženklų ir nėra jų savininkė.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu

MoQ