Savaitė daugiau

SULĮSK Į INTERNETĄ! Su planu SAVAITĖ DAUGIAU pasiimk 1,5 GB už 1,29 Eur/sav., jei turi mėnesio pokalbių planą, arba už 1,59 Eur/sav., jei turi kitą planą arba jo iš viso neturi.

Su šiuo planu net 9 programėlėms GB nemokami ir neriboti! Facebook‘e, Viber‘yje, Messenger'yje, WhatsApp‘e, Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt, COSMO ir Panelė naršyk laisvai, prieš tai nemokamai įsijungęs planus TINKLAINIS IR ŽINYNAS.

Kaip užsisakyti?

Siųsk SDAUGIAU numeriu 1500 (0,05 €) arba prisijunk prie mano.labas.lt.

Užsakyti

Kaip atsisakyti?

Siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt .

Svarbu

  • SAVAITĖ DAUGIAU galioja 7 d. Kai planas baigia galioti arba kai viršijamas suteiktas duomenų limitas, planas prasitęsia automatiškai tol, kol pats jo neatsisakysi.
  • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
  • Vienu metu gali turėti vieną interneto planą. 
  • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
  • Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
  • Planas negalioja su pokalbių planais HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną šių planų interneto planą SAVAITĖ DAUGIAU išjungsime.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

  • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
  • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Karolis 66.249.73.153
Sveiki, pasipildzius saskaita uz 5e, uzsisakau plana uz 2.99 ir man lieka 2e, pasibaigus planui, automatiskai uzsako interneta uz 1..59e. kaip isjungti, kad neuzsakinetu??
LABAS
Sveikas, Karoli, visi planai prasitęsia automatiškai. Jeigu nenori, kad planui pasibaigus jis būtų pratęsiamas, turi plano atsisakyti. Tai padaryti gali nemokamai savitarnoje mano.labas.lt.
Juste 84.58.98.140
Sveiki. Ar užsisakius šį planą jis galiotų kitose šalyse? Pvz.; Latvijoje?
LABAS
Labas, Juste. Šis planas galioja tik Lietuvoje. Paslaugų paketus užsienyje gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
emilis 193.219.163.163
Labas, kodel kai turejau senesne labas kortele man kai pasibaigdavo saskaita dar galejau rasuneti zinutes nemokamai, bet dabar kai atsirado nauja labas kortele net rasyt nemokamai negaliu kai saskaita dingsta.... Na aisku as dabar turiu saskaitos ir galiu rasinetis su draugais ir skambinet.... bet kodel cia pasikeite?
LABAS
Sveikas, pasibaigus sąskaitai galima nemokamai siųsti sms į LABAS tinklą. Užsisakyk nemokamas sms tarp LABAS. Siųsk SMS su žodžiu NONSTOP numeriu 1550 (0.00€) arba savitarnos svetainėje mano.labas.lt .
Mindaugas 78.57.233.135
Kaip man padariti kad butu nustatymai teisingi
LABAS
Sveikas, Mindaugai, interneto nustatymus gali atsinaujinti siųsdamas sms su tekstu START numeriu 1550 (nemokamai). Gautus nustatymus reikia išsaugoti ir perkrauti telefono aparatą.
Olegas 66.249.76.143
Kodėl taip pabrango internetas ? Buvo 57€ cnt. ,o dabar 79€ cnt.
LABAS
Labas, Olegai. Dabar paros planas suteikia 10GB limitą, kai anksčiau buvo suteikiami tik 5GB. Dėl to suma ir padidėjo.
Edvinas 162.210.196.130
Sveiki pasipildziau saskaita ir man prasitese automatiskai planas as nenorejau klausimas ar galima uz ta plana patestus pinigus juos atsiimti?
LABAS
Sveikas, pinigai į sąskaitą negrįžta, kadangi paslauga jau suteikta ir net išjungus planą jis lieka galioti iki nurodyto termino. Visuomet rekomenduojame planą atšaukti prieš jo automatinį pratęsimą.
Rimvydas 78.58.139.221
Labas vakaras.Kaip atsisakyti plano ISEIGINES.
LABAS
Sveikas. Siųsk ISEIGINES- (su minusu) nr. 1550 (0 €) arba prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt . Planu dar galėsi naudotis iki jo galiojimo pabaigos.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu