Para

Interneto planas PARA tik už 0.58 € - ir naršyti galėsi neribotai visą parą.

Kaip užsisakyti?

Siųsk PARA numeriu 1500 (0,05 €) arba prisijunk prie mano.labas.lt.

Užsakyti

Kaip atsisakyti?

Siųsk INTERNETAS-(su minuso ženklu) numeriu 1550(nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt .

  • PARA suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo. Išnaudojus 5 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s. Planą užsisakius iš naujo, greičio ribojimas atstatomas ir 5 GB riba skaičiuojama iš naujo.
  • Planas PARA automatiškai neprasitęsia ir neišjungia turimo interneto plano.
  • Jeigu su planu PARA užsisakai kitą interneto planą, pirmiausiai naudojami kito interneto plano, o tik vėliau – plano PARA duomenys.
  • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
  • Vienu metu gali turėti vieną interneto planą. 
  • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

  • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
  • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Mantas 10.24.55.224
Sveiki norejau paklausti kodel uzsakius interneta para neveikia youtube saitas.
LABAS
Sveikas, Mantai, klientams Youtube kanalo neblokuojame. Pabandyk telefone atsinaujinti interneto nustatymus - siųsk START numeriu 1550, gautus nustatymus išsaugok ir perkrauk telefoną.
luka 66.249.78.151
Labas yra labai gera kortele planas pas prasitese
Liutauras 88.222.146.44
LABAS, noreciau paklausti ar jungiantis prie interneto neuzsisako internetas automatiskai ?
LABAS
Labas, jei neturi užsisakęs interneto duomenų paketo, jungiantis prie interneto automatiškai įsijungia planas STANDARTINIS.
Gabija 10.24.60.163
Norėčiau paklausti. O jeigu netyčia užsisakai ne tą planą, ir jeigu jo atsisakai, pinigai vistiek nuskaičiuojami?
Dominyka. 66.249.78.148
sveiki. buvau uzsisakiusi labas interneta parai. Siandiena norejau atsisakyti, zinute issiunciu INTERNETAS- negaunu jokio atsakymo. Tad norejau paklaust kaip cia yra ir ko tiketis? atsisake jis man ar ne? is anksto aciu, uz atsakymo.
LABAS
Sveika, Dominyka, planas PARA neprasitęs automatiškai, jeigu po paros laiko internetu telefone nebesinaudosi.
Gabija 157.55.39.206
Sveiki , man labai reikia interneto . šiuo metu neturiu pinigu pasipildyti saskaitą .Gal kanors pasiulitumet nemokamai ? Aciu ;)
Jūratė 10.4.5.222
Sveiki, kodėl man neina atsisakyti interneto PARA už 0,58 eur.
LABAS
Sveika, Jūrate, planas užsisako tik tuomet, jeigu telefone yra naudojamas internetas. Išjunk mobilius duomenis ir užtikrink, kad internetas telefone nebūtų naudojamas, tuomet planas neužsisakys.
goda 78.56.207.174
gal turit planu su pokemon go?
Zigmis 5.20.114.65
Labas
LABAS
Labas. :)
Lukas 163.172.49.61
Internetas yra ribojimas iki 256Kb/s čia kilobitai, ar kilobaitai?
LABAS
Sveiki, Kb/s yra kilobitai.
Juokas 64.79.85.205
Labas. Kaip atsisakyti plano PARA?
LABAS
Sveikas, plano PARA arba Standartinio atsisakyti nereikia. Planas prasitęsia tik tada, kai yra naudojamas internetas. Nenaudok interneto ir planas neprasitęs.
Mikas 10.4.31.164
Tiesiog uzmuse paskutinis pasakymas,nenaudok interneto ir planas neprasites??? Man cia klausimas pasistojo,o jei uzsakytas planas labas naktys su neribotais GB nuo 23val. dabar uzsisakysiu plana para,tada baigsis planas ir kai jungsiuosi prie interneto po 23val ar man vel prasites planas para? Ir kodel labas 4G neveikia,dazniausiai tik interneto zenkliukas buna H na kartais H+ bet ne 4G. Ir kada sukursit nauja puslapio dizaina,sitame viskas nepatogu,sunkiai randama,anksciau simta kartu buvo patogiau narsyti,uzsisakineti planus ir visa kita.
Mikas 10.0.113.13
O yra koks nors planas neribotu GB menesiui ir zmoniska kaina? Nieko panasaus nerandu,nors puslapio dizainas toks prastas ir nepatogus,kad cia nieko rasti neimanoma,nebent atsitiktinai.
Mantas 66.249.76.8
Sveiki , atsiprasau kad cia rasau ar neplanuojat sukurti plana neribotus gb ir interneto gera greiti be skambuciu ir zinuciu tik gb ?
LABAS
Sveiki, neribotą internetą suteikia planas BERIBIS. Visa informacija apie planą čia: https://www.labas.lt/internetas/beribis
Daivaras 141.8.142.71
Gal yra koks planas pokemon gò?
haroldas 10.24.63.2
Norejau paklausti kada vel bus planu interneto kaip buvo naktys?
LABAS
Sveikas, sek naujienas www.labas.lt ir apie akcijas sužinosi pirmasis.
ernestas 66.249.76.6
Kodel as negaunu i menesi po 1 eura... Parasyta pakuotei kad gauni
LABAS
Sveikas, Ernestai, kad galėtume patikrinti, reikėtų tavo LABAS numerio. Parašyk mums info@labas.lt.
šarūnas 188.69.199.143
Ar galima pasiskolint is labas 2€ kaip ir per pildik
Ramūnas 10.24.33.173
Man,planas PARA pradejo automatiškai įsijungineti,įdomiausia kad naršau su Tele2 PILDYK kortele,staiga prasitesia planas Para,anksčiau pasibaigus 24 valandoms planas niekad neatsinaujindavo,telefonas palaiko dvi korteles.Dabar išjungiu Labas mobilius duomenis,perjungiu Tele2 kortele ir gaunu smsą,kad tas labusas man vel įjungia planą para...Planas Para,geras planas,bet kiekvieną dieną man jo nereikia,aš tiek nenaršau...
justas 78.62.61.19
sveiki kaip atsisakyti STANDARTINIO interneto plano kuris automatiskai uzsisako?
LABAS
Labas! "Standartinis" yra tarifas, kuris pritaikomas, kai naudojiesi internetu, bet nesi užsisakęs interneto plano. Jei nori naudotis internetu, visus planus gali rasti www.labas.lt, o jei ne – išjunk nustatymuose "mobile data", nes išmanusis telefonas gali naudoti MB operacinės ir programėlių palaikymui bei atnaujinimams.
Ramunas 212.59.0.201
Sveiki planas menuo beribis man isvis neina Asus zenpad 10 plancetele.Gal kokie parametrai netinka.Bet va vel kodel planas para veikia,cia kazkas netaip nieko nesuprantu kame saknys?Jei kasnors galit atsiuskit interneto nustatymus plancetei buciau dekingas?
LABAS
Sveikas, atsiųsk mums savo LABAS numerį bei planšetinio modelį info@labas.lt, padėsime.
Eimas 66.249.79.48
Susitvarkykit savo šitas nesąmones internetas nejungiamas ateina žinutė, jog kažkokiu stebuklingu būdu užsakytas internetas standartinis, kaip gali būt jungiamasi prie interneto, jeigu telefonas buvo išjungtas ir planas užsisakė pats? Jeigu dar pasikartos, keisiu tinklą.
Mantas 66.249.75.165
Sveiki, merginos labas kortelėje (beje neseniai pakeistoj) irgi pats savaime užsisakinėja interneto planas PARA, jau trečia diena iš eilės. Atsisakyti nepavyko-negautas joks atsakymas dėl atsisakymo, mobilieji duomenys telefone nenaudojami. Į kur kreiptis dėl šito reikalo? skambint į klientų aptarnavimo centrą? kažkokie stebuklai
LABAS
Labas! "Standartinis" yra tarifas, kuris pritaikomas, kai naudojiesi internetu, bet nesi užsisakęs interneto plano. Jei nori naudotis internetu, visus planus gali rasti www.labas.lt, o jei ne – išjunk nustatymuose "mobile data", nes išmanusis telefonas gali naudoti MB operacinės ir programėlių palaikymui bei atnaujinimams.
Matas 78.63.177.38
Sveiki, Norėčiau paklausti jai užsisakai internete SAVAITĖ ir jis tau prasitesia automatiškai tau nespėjus atsisakyti ir kai pirma diena su nauju internetu atsisakai ar tie pinigai lieka atskaičiuoti ar gražinami ?
Greta 10.24.37.243
sveiki norejau paklaust kaip aktyvuoji sim kortele turi ikrist i saskaita euras tai kaip man ji gaut.
LABAS
Sveika, Greta, apie akciją klientams siunčiama sms žinutė su instrukcija. Parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, persiųsime tau instrukciją dėl akcijos.
laura 86.100.222.145
sveiki noreciau paklausti ar planas mokamas?
LABAS
Sveika, Laura, planas "para" kainuoja 0,58 eur / parai.
Darius 194.44.123.230
Sveiki, kodel vokietijoja, sunkiai veikia internetas, galima tik nuotraukas ziureti, , vedeo nera sancu, tiesiok trukineja kodel taip yra.
rytis 195.182.64.237
Sveiki kodėl man pasipildžius sąskaitą patys planai užsisakinėja
Benas 10.24.23.125
Ar planas PARA veikia užsienyje
Donatas 10.24.10.81
Sveiki uzsisakius interneta para ir isnaudojus apie 1gb duomenu, interneto rysis labai suleteja ir nebeatsistato kol neuzsisakai naujo kodel? Ar sumazinote 5gb limita?
LABAS
Labas, duomenų limitas nebuvo sumažintas, galioja 5 GB riba. Pabandyk atsinaujinti interneto nustatymus - siųsk START numeriu 1550, gautus nustatymus išsaugok ir perkrauk telefoną.
Silvija 10.0.241.74
Sveiki, jau keletą kartų pastebėjau, jog interneto planas STANDARTINIS užsisako visiškai 'iš oro'. Tarkim naudojuosi savo WIFI ir gaunu žinutę jog man užsakytas planas STANDARTINIS už 58ct, kitaip tariant moku pinigus už nieką. Kodėl tai vyksta?
LABAS
Labas, Silvija, planas "standartinis" užsisako tik tuomet, kai yra naudojami mobilūs duomenys. Jeigu yra silpnas wifi arba laikinai nutrūksta, telefonas gauti automatiškai persijungti prie mobilaus interneto.
Erikas 5.20.130.22
Norėjau paklausti kodėl kai šiandien nusipirkau kortele isidejau ir dabar kažkoks planas yra rašo galios 59 dienas bet as plano neuzsisakiau
Tadas 188.69.196.154
Para planas kiek interneto duomenu suteikia
LABAS
Sveikas, PARA suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo. Išnaudojus 5 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s. Planą užsisakius iš naujo, greičio ribojimas atstatomas ir 5 GB riba skaičiuojama iš naujo.
rosita 188.126.80.5
Sveiki ar imanoma pasiskolint 1 eura is labas?
eimantas 66.249.76.49
Kaip ijungti Neribota FACEBOOKA ? niekur nerandu...
LABAS
Sveikas, Eimantai, nemokamą Facebook suteikia tik planas TINKLAINIS, reikėtų jį užsisakyti: https://www.labas.lt/internetas/tinklainis.
Emilis 78.63.144.247
Labas, turiu klausima kai pasipildai saskaita parduotuveje jei nori uzsisakyti plana internetui tai turi skambint 1500?
LABAS
Sveikas, planą užsisakyti galima siunčiant SMS arba savitarnoje mano.labas.lt. Jeigu nori užsisakyti planą PARA (neribotas internetas parai laiko), siųsk PARA numeriu 1500.
Paulius 79.133.244.219
Nesuprantu as jusu rasot kad beribis internetas, bet 5gb tik, o toliau sumazinamas greitis. Cia zmoniu mulkinimas.
zilvinas 188.69.208.80
Kodel prie plano para neribotai aprasymo parasyta kad norint atsisakyti reikia siust sms su - zenklu arba prisijungti prie mano labas .juk jis automatiskai neprasitesia .o usakius pee para abejoju ar kas sugalvoja parai nesibaigus atsisakyti plano kitas klausimas virsijus 5gb greitis ribojamas.kodel nera indikacijos kiek vartotojas sunaudojo gb kaip zinoti kiek gb liko ir ar saziningai ribojat greiti man kyla itarimu kad tiek gb neisnaudoju o greitis krinta.pazeidziama vartotojo teise zinoti
ignas 10.4.21.165
kokio velnio jus ijungiat interneta standartinis , jei pas mane daudojamas tik wifi , mobile data isjingtas
Irmantas 90.137.31.145
Jus turbut juokaujate, kad negalima atsisakyti. Yra siuloma neriboti mb facebooke ir dar daug programeliu, bet jei baigiasi uzsakyti gb. Tada as kasdien po 0,58 centus naudoju uz tai kad toliau naudojuos tik facebooku. Tvarkyt nesamones, nes kitu atveju reik keist tinkla
Kristina 10.20.154.143
Trečia diena iš eilės be jokios priežasties įsijungia STANDARTINIS interneto planas ir nuskaičiuoja 58eur centus, nors naudojuosi namų wifi. Kas per nesąmonės? Jau ne pirmą kartą taip. Nejau sutvarkyt tokių dalykų nesugebat, kad randomly neįsijungtų ar betn jau paprašytų patvirtinimo prieš jungiantis? Įgriso man labas nekompetencija tiekiant paslaugas tad ateinančia savaitę pasakysiu jums ATE ir pakeisiu operatorių į tokį, kuris atsižvelgia į kliento poreikius bei funkcionalumą.
Juste 79.133.235.4
Kodel uzsisakius para neina i youtube ieiti?
Vėja 193.219.181.216
Kur dingo planas LABADIENIS?
LABAS
Labas, Vėja. LABADIENIO akcija galiojo iki 03.31 dienos, todėl nebegali jos užsisakyti.
Aidas 10.0.213.55
Aš vakar užsisakiau planą Para. Prieš užsisakant turėjau 1.6Gb interneto. Po paros planas pasibaigė ir negalėjau naudoti niekur interneto. Nuėjes į Labas.Lt pamaciau, kad turiu 0Mb interneto. Kodėl per šią Parą man naudojosi internetas, jeigu buvau užsisakęs neribotą?
LABAS
Labas, turint interneto duomenų planą ir užsisakius PARA, pirmiausiai naudojami turimo plano duomenys ir tik po to PARA planas https://www.labas.lt/internetas/para
Julius 10.4.44.149
Sveiki, pasibaigus GB pagal esamą interneto planą gavau pranešimą, kad užsakytas planas DIENA. Sakykime tvarkoje, bet pranešime paminėta, kad nenorint naršyti tik parą per 1val. galimą užsakyti 1GB mėnesiui. Užsakius 1GB prieš tai nuskaityti 0,58EUR negrįžta. Kas per nesąmonė? Kam išvis minėti tą 1val. ir klaidinti vartotojus, kurie galvoja, kad naujas planas pakeis prieš tai užsakytą?? Kitas dalykas, buvau pasijungęs prie wifi tuo metu kai gavau žinutę apie paskutinius 10MB, o dar po minutės ir apie tai, kad automatiškai užsakyta DIENA. Kaip tai įmanoma?
TOMAS 178.16.35.145
turiu menesini plana bet man neužsisako labadienis . kas galėtu būti ??
Laura 82.135.207.22
Sveiki, norėjau pakalsuti kodėl man neina užsisakyti labadienio jei turiu mėnesinį pokalbių plana OK?
LABAS
Sveika, Laura, labadienių akcija jau yra pasibaigusi.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu