LABADIENIS

Interneto planas LABADIENIS tik už 0.79 € - ir naršyti galėsi neribotai visą parą.

LABADIENIO neriboti GB visai parai labiausiai pravers, kai reikės daug duomenų: žiūrint Youtube, klausantis muzikos ar net transliuojant save LIVE. Kol turi LABADIENĮ, tavo mėnesinio ar savaitinio plano duomenys nebus naudojami!

Su šiuo planu net 9 programėlėms GB nemokami ir neriboti! Facebook‘e, Viber‘yje, Messenger'yje, WhatsApp‘e, Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt, COSMO ir Panelė naršyk laisvai, prieš tai nemokamai įsijungęs planus TINKLAINIS IR ŽINYNAS.

Kaip užsisakyti?

Siųsk LABADIENIS numeriu 1500 (0,05 €) arba prisijunk prie mano.labas.lt.

Užsakyti

Kaip atsisakyti?

Siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt .

 • LABADIENIS suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo. Išnaudojus 10 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s. Planą užsisakius iš naujo, greičio ribojimas atstatomas ir 10 GB riba skaičiuojama iš naujo.
 • LABADIENĮ gali užsisakyti ir senuoju raktažodžiu PARA.
 • Jeigu su planu LABADIENIS užsisakai kitą interneto planą, pirmiausiai naudojami LABADIENIS duomenys, o tik vėliau – turimo plano.
 • Planas LABADIENIS automatiškai neprasitęsia ir neišjungia turimo interneto plano.
 • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
 • Vienu metu gali turėti vieną interneto planą. 
 • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
 • Planas negalioja su pokalbių planu HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną iš šių planų LABADIENĮ išjungsime.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

 • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
 • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Mantas 10.24.55.224
Sveiki norejau paklausti kodel uzsakius interneta para neveikia youtube saitas.
LABAS
Sveikas, Mantai, klientams Youtube kanalo neblokuojame. Pabandyk telefone atsinaujinti interneto nustatymus - siųsk START numeriu 1550, gautus nustatymus išsaugok ir perkrauk telefoną.
luka 66.249.78.151
Labas yra labai gera kortele planas pas prasitese
Liutauras 88.222.146.44
LABAS, noreciau paklausti ar jungiantis prie interneto neuzsisako internetas automatiskai ?
LABAS
Labas, jei neturi užsisakęs interneto duomenų paketo, jungiantis prie interneto automatiškai įsijungia planas STANDARTINIS.
Dominyka. 66.249.78.148
sveiki. buvau uzsisakiusi labas interneta parai. Siandiena norejau atsisakyti, zinute issiunciu INTERNETAS- negaunu jokio atsakymo. Tad norejau paklaust kaip cia yra ir ko tiketis? atsisake jis man ar ne? is anksto aciu, uz atsakymo.
LABAS
Sveika, Dominyka, planas PARA neprasitęs automatiškai, jeigu po paros laiko internetu telefone nebesinaudosi.
Jūratė 10.4.5.222
Sveiki, kodėl man neina atsisakyti interneto PARA už 0,58 eur.
LABAS
Sveika, Jūrate, planas užsisako tik tuomet, jeigu telefone yra naudojamas internetas. Išjunk mobilius duomenis ir užtikrink, kad internetas telefone nebūtų naudojamas, tuomet planas neužsisakys.
Zigmis 5.20.114.65
Labas
LABAS
Labas. :)
Lukas 163.172.49.61
Internetas yra ribojimas iki 256Kb/s čia kilobitai, ar kilobaitai?
LABAS
Sveiki, Kb/s yra kilobitai.
Juokas 64.79.85.205
Labas. Kaip atsisakyti plano PARA?
LABAS
Sveikas, plano PARA arba Standartinio atsisakyti nereikia. Planas prasitęsia tik tada, kai yra naudojamas internetas. Nenaudok interneto ir planas neprasitęs.
Mantas 66.249.76.8
Sveiki , atsiprasau kad cia rasau ar neplanuojat sukurti plana neribotus gb ir interneto gera greiti be skambuciu ir zinuciu tik gb ?
LABAS
Sveiki, neribotą internetą suteikia planas BERIBIS. Visa informacija apie planą čia: https://www.labas.lt/internetas/beribis
haroldas 10.24.63.2
Norejau paklausti kada vel bus planu interneto kaip buvo naktys?
LABAS
Sveikas, sek naujienas www.labas.lt ir apie akcijas sužinosi pirmasis.
ernestas 66.249.76.6
Kodel as negaunu i menesi po 1 eura... Parasyta pakuotei kad gauni
LABAS
Sveikas, Ernestai, kad galėtume patikrinti, reikėtų tavo LABAS numerio. Parašyk mums info@labas.lt.
justas 78.62.61.19
sveiki kaip atsisakyti STANDARTINIO interneto plano kuris automatiskai uzsisako?
LABAS
Labas! "Standartinis" yra tarifas, kuris pritaikomas, kai naudojiesi internetu, bet nesi užsisakęs interneto plano. Jei nori naudotis internetu, visus planus gali rasti www.labas.lt, o jei ne – išjunk nustatymuose "mobile data", nes išmanusis telefonas gali naudoti MB operacinės ir programėlių palaikymui bei atnaujinimams.
Ramunas 212.59.0.201
Sveiki planas menuo beribis man isvis neina Asus zenpad 10 plancetele.Gal kokie parametrai netinka.Bet va vel kodel planas para veikia,cia kazkas netaip nieko nesuprantu kame saknys?Jei kasnors galit atsiuskit interneto nustatymus plancetei buciau dekingas?
LABAS
Sveikas, atsiųsk mums savo LABAS numerį bei planšetinio modelį info@labas.lt, padėsime.
Mantas 66.249.75.165
Sveiki, merginos labas kortelėje (beje neseniai pakeistoj) irgi pats savaime užsisakinėja interneto planas PARA, jau trečia diena iš eilės. Atsisakyti nepavyko-negautas joks atsakymas dėl atsisakymo, mobilieji duomenys telefone nenaudojami. Į kur kreiptis dėl šito reikalo? skambint į klientų aptarnavimo centrą? kažkokie stebuklai
LABAS
Labas! "Standartinis" yra tarifas, kuris pritaikomas, kai naudojiesi internetu, bet nesi užsisakęs interneto plano. Jei nori naudotis internetu, visus planus gali rasti www.labas.lt, o jei ne – išjunk nustatymuose "mobile data", nes išmanusis telefonas gali naudoti MB operacinės ir programėlių palaikymui bei atnaujinimams.
Greta 10.24.37.243
sveiki norejau paklaust kaip aktyvuoji sim kortele turi ikrist i saskaita euras tai kaip man ji gaut.
LABAS
Sveika, Greta, apie akciją klientams siunčiama sms žinutė su instrukcija. Parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, persiųsime tau instrukciją dėl akcijos.
laura 86.100.222.145
sveiki noreciau paklausti ar planas mokamas?
LABAS
Sveika, Laura, planas "para" kainuoja 0,58 eur / parai.
Donatas 10.24.10.81
Sveiki uzsisakius interneta para ir isnaudojus apie 1gb duomenu, interneto rysis labai suleteja ir nebeatsistato kol neuzsisakai naujo kodel? Ar sumazinote 5gb limita?
LABAS
Labas, duomenų limitas nebuvo sumažintas, galioja 5 GB riba. Pabandyk atsinaujinti interneto nustatymus - siųsk START numeriu 1550, gautus nustatymus išsaugok ir perkrauk telefoną.
Silvija 10.0.241.74
Sveiki, jau keletą kartų pastebėjau, jog interneto planas STANDARTINIS užsisako visiškai 'iš oro'. Tarkim naudojuosi savo WIFI ir gaunu žinutę jog man užsakytas planas STANDARTINIS už 58ct, kitaip tariant moku pinigus už nieką. Kodėl tai vyksta?
LABAS
Labas, Silvija, planas "standartinis" užsisako tik tuomet, kai yra naudojami mobilūs duomenys. Jeigu yra silpnas wifi arba laikinai nutrūksta, telefonas gauti automatiškai persijungti prie mobilaus interneto.
Tadas 188.69.196.154
Para planas kiek interneto duomenu suteikia
LABAS
Sveikas, PARA suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo. Išnaudojus 5 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s. Planą užsisakius iš naujo, greičio ribojimas atstatomas ir 5 GB riba skaičiuojama iš naujo.
eimantas 66.249.76.49
Kaip ijungti Neribota FACEBOOKA ? niekur nerandu...
LABAS
Sveikas, Eimantai, nemokamą Facebook suteikia tik planas TINKLAINIS, reikėtų jį užsisakyti: https://www.labas.lt/internetas/tinklainis.
Emilis 78.63.144.247
Labas, turiu klausima kai pasipildai saskaita parduotuveje jei nori uzsisakyti plana internetui tai turi skambint 1500?
LABAS
Sveikas, planą užsisakyti galima siunčiant SMS arba savitarnoje mano.labas.lt. Jeigu nori užsisakyti planą PARA (neribotas internetas parai laiko), siųsk PARA numeriu 1500.
Vėja 193.219.181.216
Kur dingo planas LABADIENIS?
LABAS
Labas, Vėja. LABADIENIO akcija galiojo iki 03.31 dienos, todėl nebegali jos užsisakyti.
Aidas 10.0.213.55
Aš vakar užsisakiau planą Para. Prieš užsisakant turėjau 1.6Gb interneto. Po paros planas pasibaigė ir negalėjau naudoti niekur interneto. Nuėjes į Labas.Lt pamaciau, kad turiu 0Mb interneto. Kodėl per šią Parą man naudojosi internetas, jeigu buvau užsisakęs neribotą?
LABAS
Labas, turint interneto duomenų planą ir užsisakius PARA, pirmiausiai naudojami turimo plano duomenys ir tik po to PARA planas https://www.labas.lt/internetas/para
Simona 10.20.29.8
Sveiki, kodėl neina atsisakyti plano STANDARTINIS? Išmeta lentelę, kad įvyko klaida. :)
LABAS
Labas. Standartinis įsijungia automatiškai tuo atveju, jeigu telefonu jungiesi prie interneto, neužsisakius jokio papildomo interneto paketo. Atjungti jo galimybės nėra, tai standartinis tarifas, kaip ir tarifai skambučiams ar sms. Jeigu nori telefone naudoti mobilius duomenis, užsakyk interneto paketą. Jeigu ne - išjunk šią funkciją telefone.
Lina 10.20.131.83
Sveiki Koki plana reikia uzsisakyti jei nori naktimis su Labas korta
LABAS
Sveika, Lina, siųsk SMS su žodžiu NAKTYS nr. 1550 (SMS kaina – 0.00 €).
Jonas 213.226.131.133
Sveiki,kaip reikia atsisakyti plano STANDARTINIS? Ačiū iš anksto.
LABAS
Sveikas, Jonai. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių, kurie neįtraukti į nemokamą naršymą, išjunk automatinius programų atnaujinimus, 4G tinklo režimą ir mobiliuosius duomenis, kai nenaršai. Tuomet tarifas nesiaktyvuos.
Dalius 10.4.13.88
Sveiki man reikia interneto ir dar noriu Kaiką paklaust ar yra nemokamų planų.
LABAS
Sveikas, Daliau, gali užsisakyti bet kurį interneto planą ir naudotis internetu telefone. Apžiūrėk pasiūlymus: https://www.labas.lt/internetas. LABAS klientams dažnai pasiūlomos akcijos, sek naujienas www.labas.lt. :)
Daiva 88.222.65.26
Sveiki, užsisakiau vakar planą TINKLAINIS, o šiandien nebeina naudotis fb ir messenger, nesuprantu?
LABAS
Sveika, Daiva, parašyk mums savo LABAS numerį, kad galėtume patikrinti. Mūsų el.pašto adresas info@labas.lt.
Matas 90.140.140.14
Sveiki. "Facebook" ir "messenger" galima naudotis neturint jokio internetinio plano, kitaip sakant, jie yra nemokami. Bet jei as turiu saskaitoj kazkiek pinigu ir noriu pasinaudoti tarkim "facebook", man automatiskai uzsisako internetinis planas dienai, nors man jo nereikia, i jokius tinklalapius ar dar kur neisiu, as noriu tik pasinaudoti nemokamu "facebook". Ir kodel reikia atjungti mobilius duomenis? As tuomet nebegaliu pasinaudoti minetom programom (nemokamom). Tai taip iseina negalima tureti saskaitoj pinigu, nes antraip jei as noresiu pasinaudoti NEMOKAMU "facebook" ar "messenger", man automatiskai bus nuskaiciuoti pinigai? Ar gerai supratau?
LABAS
Labas, Matai. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių bei patikrink įjungtus programų atnaujinimus, kuriems reikalingas mokamas internetas.
Arturas 10.4.79.232
Sveiki.Noreciau paklausti jai any pakuotes parasyta kadbpo menesiu I saskaita ateis 3eurai.jau praejo daugiau.ka daryti?
LABAS
Sveikas, parašyk mums savo LABAS numerį, kad galėtume patikrinti. Mūsų el.pašto adresas info@labas.lt.
Toma 88.119.58.45
Kodėl meluojate, kad PARA neprasitęsia? PARA tikrai prasitęsia automatiškai, neprasitęsia tik STANDARTINIS.
LABAS
Sveika, Toma. Šis interneto planas automatiškai neprasitęsia, tai nurodoma ir prie plano aprašymo.
Vaida 10.24.31.220
Ar planas LABADIENIS veikia Lenkijoje?
LABAS
Sveika, Vaida. Labadienis veikia tik Lietuvos ribose. Jeigu nori naudotis paslaugomis užsienyje, reikia užsakyti vieną iš siūlomų paslaugų paketų: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Wik 10.4.57.214
Sweiki.norejau paklausti.ar planas labadienis automatiskai neprasitesia?
LABAS
Labas! Šis planas automatiškai neprasitęsia.
Erikas 10.20.127.202
Sveiki užsisakiau Labadienis parašyta neriboti gb visai parai 3h panaudojau interneto ir dbr interneto greitis labai lėtas o iš pradžiu buvo geras ka daryt tokiu atvėju ?
LABAS
Sveikas, prie plano LABADIENIS aprašymo yra nurodyta, jog planas suteikia 7 GB limitą, kurį išnaudojus interneto greitis bus sulėtinamas.
Erikas 10.4.83.184
Labas kodel kei uzsisakau plana parai duodi draugiuj hotspota ir nebelieka GB Kur uzsisakaiau ar eina kaip kitoki plana kad galieciau duoti draugiuj hotspota ir taip greit neiseitu internetas
LABAS
Labas, galima užsakyti interneto planą MĖNUO BERIBIS- jis mėnesiui suteikia 30GB limitą, kurį pasiekus internetas toliau veikia, tik greitis sulėtėja.
Saidas 35.195.139.229
KUR DINGO PLANAS STANDARTINIS???
LABAS
Labas, Standartinis tarifas niekur nedingo, jis įsijungia automatiškai, jeigu jungiamasi prie interneto neturint jokio kito interneto plano.
Justas 10.24.39.28
Sveiki,Galiu Paklausti Kiek Mačiau bus 24h Neriboti Rugsejo Pirmają Tai Kaip Užsisakyti?
LABAS
Labas! Siųsk sms su tekstu LABADIENIS numeriu 1550 ir galėsi naudotis nemokamu internetu.
Gintare 188.69.210.184
Ar planas beribis galioja ir uzsenyje nes man reikia interneto kuris galiotu uzsienyje
LABAS
Sveika, šis planas galioja tik Lietuvoje. LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti galite sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
vestina 157.55.39.247
labadieni kodel beribis kainuoja 5 eu o kai bandau uzsisakyti raso kad 15?
LABAS
Labas, akcija šiam planui jau pasibaigė (galiojo iki 08.31 dienos). Taigi dabar užsakant taikoma standartinė kaina- 14,99 eur.
Karolis 82.135.140.118
Sveiki, jei neturiu 4g korteles siuo metu, ar planas negalios turint 3g? Parasyta kad duomenys suteikiami 4g/4g+ tinkle, tai turint sena kortele kur 4g nepalaiko, ar planas veiks?
LABAS
Labas, Karoli. Paslauga veiks ir su 3G kortele, nebūtina jungtis prie 4G/4G+ tinklo.
Emilija 10.24.0.16
zinokit jau atsibodot, uzsisakiau plana tinklainis niekur kitur nejau kaip tik i facebooka ir vistiek uzsaket man ta susikta standartini, gal sakyciau biski nebepeskit pinigu ??????? geda turetu buti, net nebesistengiu rasyti taisyklingai jums, nes jau uzknisot iki gyvo kaula... jusu 'labas' jau ne be labas o viso gero tuoj bus :) kas daros, pinigu tik kuo daugiau pesat, o aptarnaut klientu nebesugebat padoriai... REIKALAUJU, KAD STANDARTINIS TARIFAS BUTU UZSAKOMAS TIK TADA KAI NOOOOOOORIU !!!! :) na aisku jums vistiek nedaeis, kad ir didziosiomis parasysiu. negyvenu taip puikiai kad galeciau sau leisti kiekviena diena 50 cnt ant plano kurio man nereikia. geriau nueiciau valgyt nusipirkt.. o dabar, maitinu jumis ne savo noru. PRASOM VAGYS :)))))))) nuimkit visus 2 eur kai pasipildau :) isvis smagu bus :)
LABAS
Sveika, Emilija. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių, kurie neįtraukti į nemokamą naršymą, išjunk automatinius programų atnaujinimus, 4G tinklo režimą ir mobiliuosius duomenis, kai nenaršai. Tuomet tarifas nesiaktyvuos
Vidas 78.63.37.139
Sveiki, norejau paklausti kodel pakelete kaina?
LABAS
Labas, Vidai. LABAS vartotojų įpročiai rodo, kas vis daugiau jų yra linkę pasirinkti ir užsisakyti sau tinkamiausią planą. Jie ne tik naršo, bet ir kalba bei siunčia SMS. Dėl to skatiname rinktis labiausiai poreikius atitinkantį LABAS planą, kuris suteikia visą paketą su MIN, SMS ir GB.
Mažvydas 82.135.146.124
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kodėl, turint planą Standartinis ir SAVAITEDAUGIAU, naudojant internetą, kol dar galiojo "Standartinis" (t.y šiandien) išsinaudojo ir SAVAITEDAUGIAU plano 5GB? Naudojausi internetu (neribotu), kuris dar turėtų galiot iki šiandienos 20:32, tad, galvodamas, kad turiu neribotą (kokį turėjau turėt), išsinaudojo ir 5GB? Norėčiau atgauti savo 5GB, kuriuos užsisakiau uš savo pinigus, o jei ne, tai bent norėčiau paaiškinti. Lauksiu atsakymo.
LABAS
Sveikas. Vienu metu turint du planus - pirmiausiai yra naudojami pokalbių plano duomenys. Tik jiems pasibaigus naudojami papildomai užsakyto interneto plano duomenys. Ši informacija yra nurodyta www.labas.lt svetainėje.
Marija 10.20.85.222
Sveiki, kodėl automatiškai įjungiate internetą parai ir savavališkai nuskaičiuojate man nuo sąskaitos 0.79 Eur? Kada tik užsinorite įjungiate internetą parai, nors aš neužsisakinėju nei internetu per Mano Labas paskyrą, nei SMS žinute, nei dar kitaip! Be to ką tik prisijungus prie Mano Labas norėjau išjungti šią paslaugą, kurios NEUŽSISAKINĖJAU (!!!) tačiau rodo "KLAIDĄ" ir paslaugos neišjungiate. Numeriu 1550 paskutinį kartą rugsėjo 1 dieną išsiunčiau žinutę "INTERNETAS-" iki užvakar buvo ramu, bet ir vėl tas pats: SAVAVALIŠKAI ĮJUNGIATE INTERNETĄ IR NUSKAIČIUOJATE NUO SĄSKAITOS PINIGUS. Gėda! Tai jau ne pirmas kartas! Teks pereiti į kitą PATIKIMĄ RYŠIO OPERATORIŲ! Nusibodo.
LABAS
Sveika, Marija. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių, kurie neįtraukti į nemokamą naršymą, išjunk automatinius programų atnaujinimus, 4G tinklo režimą ir mobiliuosius duomenis, kai nenaršai. Tuomet tarifas nesiaktyvuos
Gytautas 188.69.211.41
Sveiki, pasipildžiau sąskaitą banko kortele per jūsų portalą, pinigus paimet, o į sąskaitą neperkėlėt, kokiu būdu galėčiau atgauti pinigus, nes jau padariau papildymą grynais pinigais?
LABAS
Sveikas, nurodyk savo LABAS numerį mums info@labas.lt adresu, kad galėtume patikrinti situaciją.
Deividas 10.20.236.229
Sveiki, kodel para anksciau kainavo 0.58€ o dabar 0.79€??
LABAS
Sveikas, Deividai, kaina pasikeitė, nes vartotojų prašymu buvo padidintas duomenų limitas iki greičio apribojimo nuo 5 GB iki 10 GB parai laiko.
Matas 10.24.40.129
Ar galima tsiskaityti Paypal?
LABAS
Sveikas, Matai, deja tokios galimybės šiuo metu nėra.
Tadas 40.77.167.98
Kaip reikia atsisakyti plano per LABAS? Planas yra savaitej 1GB.Galit padet?Ir ka reikia rašyti kad atsisakičiau? :)
LABAS
Sveikas, planų atsisakyti gali nemokamai mano.labas.lt savitarnoje -> skiltyje valdyk paslaugas.
Labas ;) 77.221.91.106
Ar man vienai, TINKLAINIS nebeveikia? Nors rodo kad mob. duomenys ijungti, ir išsaugoti interneto nustatymai.
LABAS
Sveikas, neriboti GB programėlėms Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp ir kitoms, suteikiamoms su LABAS planais TINKLAINIS ir ŽINYNAS, galioja tik tuomet, kol turite interneto duomenų arba sąskaitos likučio pakanka naršyti standartiniu tarifu (0,79 Eur). Sąskaitos likutis reikalingas tam, kad būtų galima naršyti kituose puslapiuose ar kitose programėlėse. Taigi nemokamos programėlės veiks, jei turėsite sąskaitoje 0,79 Eur arba nemokamų MB.
Loreta 85.206.54.24
Labas,noriu pasilikti tik internetą Kaip atsisakyti kito plano(ne abonementas)?
LABAS
Labas:) Kaip atsisakyti plano, yra nurodyta LABAS puslapyje prie kiekvieno plano aprašymo: https://www.labas.lt/planai#!cat--populiariausi Paspaudusi nuorodą, pasirink turimą pokalbių planą ir spausk skiltį "Kaip atsisakyti".
Rosvaldas 90.131.37.58
Noriu atsisakyti interneto uzsisakiau per interneta , mano telefonas uzsinietiskas ka man daryti? Negaliu issiusti sms 1500 nes automatiskai dinksta risys ir ismeta klaida. Gal jei ideciau cia savo numeri galetumet ji man atjunkti?
LABAS
Labas, Rosvaldai.:) Parašyk mums į info@labas.lt, nurodyk savo telefono numerį bei kokio plano nori atsisakyti. Plano atsisakyti gali ir prisijungęs prie LABAS savitarnos bei pasirinkęs paslaugų valdymą.
Erlinga 10.0.78.224
Labas noriu paklausti dabar esu uzsisakius OK plana ir noriu interneto uzsisakyt bet man dazniausiai uzsisako iskarto planas tai jeigu pasipildysiu man neuzsisakys is naujo planas?
LABAS
Labas, jeigu nenori, kad planas tau prasitęstų automatiškai - turi jo atsisakyti. Prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt arba išsiųsk OK- (nepamiršk minuso ženklo!) numeriu 1550 (nemokamai).
Edmundas 157.55.39.190
Norėjau paklausti kodėl man neveikia nemokamas internetas FaceBook'ui, nors man yra įjungas planas TINKLAINIS? Siunčiau START, gavau nustatymus, juos įdiegiau, bet visvien niekas neveikia.
LABAS
Labas Edmundai, neriboti GB programėlėms Facebook, Messenger, Viber, WhatsApp ir kitoms, suteikiamoms su LABAS planais TINKLAINIS ir ŽINYNAS, galioja tik tuomet, kol turi interneto duomenų arba sąskaitos likučio pakanka naršyti standartiniu tarifu (0,79 Eur). Sąskaitos likutis reikalingas tam, kad būtų galima naršyti kituose puslapiuose ar kitose programėlėse. Taigi nemokamos programėlės veiks, jei turi sąskaitoje pinigų, arba planą su tam tikru kiekiu MB.
Viktorija 192.168.25.126
Kokiu numeriu galima susiekti iš kito telefono?
LABAS
Labas:) Kitų operatorių abonentai su mumis gali susisiekti numeriu 8 699 23 230.
Mindaugas 192.168.25.126
Ar planas labadienis veikia ir kitose salyse??
LABAS
Labas Mindaugai, Nuo 2017.10.01 norėdamas mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus gali pamatyti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Aiste 192.168.25.126
Sveiki, ar šis dienos interneto planas "LABADIENIS" veikia ir Latvijoje?
LABAS
Labas Aiste, nuo 2017.10.01 norėdama mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse užsisakyk mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie šiuos planus gali rasti čia: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Deimante 192.168.25.126
Kai buvau uzsienyje naudojau heyeu gryzau i lietuva noriu uzsisakyt labadienis ir man neleidzia nors nusiunciau zinute su heyeu su minuso zenklu ir atsisakiau sito plano
LABAS
Labas, Deimante. Parašyk mums į info@labas.lt nurodydama savo numerį. Pasistengsime padėti!
Mindaugas 192.168.25.126
Naudoju dažnai LABADIENIS, tačiau ankščiau nebūdavo taip, kad kai būna peržengta riba 10GB sumažina greitį ir viskas gerai, tačiau dabar būna peržengus ribą sumažina spartą ir kai baigiasi plano laikas užsisakau kitą man vistiek būna tas sulėtintas interneto greitis, ką daryti?
LABAS
Labas, Mindaugai. Parašyk mums į info@labas.lt jei vis dar susiduri su aprašyta problema. Laiške nurodyk savo numerį bei prisek interneto greičio nuotraukas.
Vita 192.168.25.126
Laba diena, kaip užsisakyti LABADIENĮ, kad veiktų ir užsienyje?
LABAS
Labas, Vita:) Primenam, kad užsienyje LABADIENIS negalioja. Ne ES/EEE šayse galioja vienetinė kainodara, tada visuomet svarbu papildyti sąskaitą reikiama suma, o ES/EEE šalyse galėsi naudotis paslaugomis tik užsakiusi vieną iš dviejų planų: HeyEU7 arba HeyEU. Planas HeyEU mėnesiui suteikia 60 min., 60 sms ir 1GB už 9,99 €/mėn. Planas HeyEU 7 galios 7 dienas, jis suteikia 20 minučių, 20 sms žinučių ir 400MB už 3.99Eur/sav.
Arunas 54.16.45.0
Kaip atsisakyti plano ragelis?
LABAS
Labas:) Plano RAGELIS prenumeratos galima atsisakyti savitarnoje paspaudus ATSISAKAU mygtuką arba siunčiant SMS nr. 1550 (0 Eur) su plano atsisakymo raktažodžiu RAGELIS-. Plano naudos dar liks galioti iki jų galiojimo pabaigos.
mantas 173.239.53.9
sveiki norejau paklaust kodel man neina uzsisakyt jokio internetinio plano?
LABAS
Labas. Pirma pasitikrink, ar norimam planui pakanka sąskaitos likučio. Jeigu matai, kad likutis užtenkamas, tuomet partašyk mums el. paštu info@labas.lt nurodydamas savo numerį bei detaliau aprašęs problemą.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu

MoQ