LABADIENIS

Interneto planas LABADIENIS tik už 0.79 € - ir naršyti galėsi neribotai visą parą.

LABADIENIO neriboti GB visai parai labiausiai pravers, kai reikės daug duomenų: žiūrint Youtube, klausantis muzikos ar net transliuojant save LIVE. Kol turi LABADIENĮ, tavo mėnesinio ar savaitinio plano duomenys nebus naudojami!

Kaip užsisakyti?

Siųsk LABADIENIS numeriu 1500 (0,05 €) arba prisijunk prie mano.labas.lt.

Užsakyti

Kaip atsisakyti?

Siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt .

 • LABADIENIS suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo. Išnaudojus 10 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s. Planą užsisakius iš naujo, greičio ribojimas atstatomas ir 10 GB riba skaičiuojama iš naujo.
 • LABADIENĮ gali užsisakyti ir senuoju raktažodžiu PARA.
 • Jeigu su planu LABADIENIS užsisakai kitą interneto planą, pirmiausiai naudojami LABADIENIS duomenys, o tik vėliau – turimo plano.
 • Planas LABADIENIS automatiškai neprasitęsia ir neišjungia turimo interneto plano.
 • Duomenys suteikiami 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakius planą telefoną reikia perkrauti.
 • Vienu metu gali turėti vieną interneto planą. 
 • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
 • Planas negalioja su pokalbių planu HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną iš šių planų LABADIENĮ išjungsime.
 • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

 • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
 • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Mantas 10.24.55.224
Sveiki norejau paklausti kodel uzsakius interneta para neveikia youtube saitas.
LABAS
Sveikas, Mantai, klientams Youtube kanalo neblokuojame. Pabandyk telefone atsinaujinti interneto nustatymus - siųsk START numeriu 1550, gautus nustatymus išsaugok ir perkrauk telefoną.
luka 66.249.78.151
Labas yra labai gera kortele planas pas prasitese
Liutauras 88.222.146.44
LABAS, noreciau paklausti ar jungiantis prie interneto neuzsisako internetas automatiskai ?
LABAS
Labas, jei neturi užsisakęs interneto duomenų paketo, jungiantis prie interneto automatiškai įsijungia planas STANDARTINIS.
Gabija 10.24.60.163
Norėčiau paklausti. O jeigu netyčia užsisakai ne tą planą, ir jeigu jo atsisakai, pinigai vistiek nuskaičiuojami?
Dominyka. 66.249.78.148
sveiki. buvau uzsisakiusi labas interneta parai. Siandiena norejau atsisakyti, zinute issiunciu INTERNETAS- negaunu jokio atsakymo. Tad norejau paklaust kaip cia yra ir ko tiketis? atsisake jis man ar ne? is anksto aciu, uz atsakymo.
LABAS
Sveika, Dominyka, planas PARA neprasitęs automatiškai, jeigu po paros laiko internetu telefone nebesinaudosi.
Gabija 157.55.39.206
Sveiki , man labai reikia interneto . šiuo metu neturiu pinigu pasipildyti saskaitą .Gal kanors pasiulitumet nemokamai ? Aciu ;)
Jūratė 10.4.5.222
Sveiki, kodėl man neina atsisakyti interneto PARA už 0,58 eur.
LABAS
Sveika, Jūrate, planas užsisako tik tuomet, jeigu telefone yra naudojamas internetas. Išjunk mobilius duomenis ir užtikrink, kad internetas telefone nebūtų naudojamas, tuomet planas neužsisakys.
goda 78.56.207.174
gal turit planu su pokemon go?
Zigmis 5.20.114.65
Labas
LABAS
Labas. :)
Lukas 163.172.49.61
Internetas yra ribojimas iki 256Kb/s čia kilobitai, ar kilobaitai?
LABAS
Sveiki, Kb/s yra kilobitai.
Juokas 64.79.85.205
Labas. Kaip atsisakyti plano PARA?
LABAS
Sveikas, plano PARA arba Standartinio atsisakyti nereikia. Planas prasitęsia tik tada, kai yra naudojamas internetas. Nenaudok interneto ir planas neprasitęs.
Mikas 10.4.31.164
Tiesiog uzmuse paskutinis pasakymas,nenaudok interneto ir planas neprasites??? Man cia klausimas pasistojo,o jei uzsakytas planas labas naktys su neribotais GB nuo 23val. dabar uzsisakysiu plana para,tada baigsis planas ir kai jungsiuosi prie interneto po 23val ar man vel prasites planas para? Ir kodel labas 4G neveikia,dazniausiai tik interneto zenkliukas buna H na kartais H+ bet ne 4G. Ir kada sukursit nauja puslapio dizaina,sitame viskas nepatogu,sunkiai randama,anksciau simta kartu buvo patogiau narsyti,uzsisakineti planus ir visa kita.
Mikas 10.0.113.13
O yra koks nors planas neribotu GB menesiui ir zmoniska kaina? Nieko panasaus nerandu,nors puslapio dizainas toks prastas ir nepatogus,kad cia nieko rasti neimanoma,nebent atsitiktinai.
Mantas 66.249.76.8
Sveiki , atsiprasau kad cia rasau ar neplanuojat sukurti plana neribotus gb ir interneto gera greiti be skambuciu ir zinuciu tik gb ?
LABAS
Sveiki, neribotą internetą suteikia planas BERIBIS. Visa informacija apie planą čia: https://www.labas.lt/internetas/beribis
Daivaras 141.8.142.71
Gal yra koks planas pokemon gò?
haroldas 10.24.63.2
Norejau paklausti kada vel bus planu interneto kaip buvo naktys?
LABAS
Sveikas, sek naujienas www.labas.lt ir apie akcijas sužinosi pirmasis.
ernestas 66.249.76.6
Kodel as negaunu i menesi po 1 eura... Parasyta pakuotei kad gauni
LABAS
Sveikas, Ernestai, kad galėtume patikrinti, reikėtų tavo LABAS numerio. Parašyk mums info@labas.lt.
šarūnas 188.69.199.143
Ar galima pasiskolint is labas 2€ kaip ir per pildik
Ramūnas 10.24.33.173
Man,planas PARA pradejo automatiškai įsijungineti,įdomiausia kad naršau su Tele2 PILDYK kortele,staiga prasitesia planas Para,anksčiau pasibaigus 24 valandoms planas niekad neatsinaujindavo,telefonas palaiko dvi korteles.Dabar išjungiu Labas mobilius duomenis,perjungiu Tele2 kortele ir gaunu smsą,kad tas labusas man vel įjungia planą para...Planas Para,geras planas,bet kiekvieną dieną man jo nereikia,aš tiek nenaršau...
justas 78.62.61.19
sveiki kaip atsisakyti STANDARTINIO interneto plano kuris automatiskai uzsisako?
LABAS
Labas! "Standartinis" yra tarifas, kuris pritaikomas, kai naudojiesi internetu, bet nesi užsisakęs interneto plano. Jei nori naudotis internetu, visus planus gali rasti www.labas.lt, o jei ne – išjunk nustatymuose "mobile data", nes išmanusis telefonas gali naudoti MB operacinės ir programėlių palaikymui bei atnaujinimams.
Ramunas 212.59.0.201
Sveiki planas menuo beribis man isvis neina Asus zenpad 10 plancetele.Gal kokie parametrai netinka.Bet va vel kodel planas para veikia,cia kazkas netaip nieko nesuprantu kame saknys?Jei kasnors galit atsiuskit interneto nustatymus plancetei buciau dekingas?
LABAS
Sveikas, atsiųsk mums savo LABAS numerį bei planšetinio modelį info@labas.lt, padėsime.
Eimas 66.249.79.48
Susitvarkykit savo šitas nesąmones internetas nejungiamas ateina žinutė, jog kažkokiu stebuklingu būdu užsakytas internetas standartinis, kaip gali būt jungiamasi prie interneto, jeigu telefonas buvo išjungtas ir planas užsisakė pats? Jeigu dar pasikartos, keisiu tinklą.
Mantas 66.249.75.165
Sveiki, merginos labas kortelėje (beje neseniai pakeistoj) irgi pats savaime užsisakinėja interneto planas PARA, jau trečia diena iš eilės. Atsisakyti nepavyko-negautas joks atsakymas dėl atsisakymo, mobilieji duomenys telefone nenaudojami. Į kur kreiptis dėl šito reikalo? skambint į klientų aptarnavimo centrą? kažkokie stebuklai
LABAS
Labas! "Standartinis" yra tarifas, kuris pritaikomas, kai naudojiesi internetu, bet nesi užsisakęs interneto plano. Jei nori naudotis internetu, visus planus gali rasti www.labas.lt, o jei ne – išjunk nustatymuose "mobile data", nes išmanusis telefonas gali naudoti MB operacinės ir programėlių palaikymui bei atnaujinimams.
Matas 78.63.177.38
Sveiki, Norėčiau paklausti jai užsisakai internete SAVAITĖ ir jis tau prasitesia automatiškai tau nespėjus atsisakyti ir kai pirma diena su nauju internetu atsisakai ar tie pinigai lieka atskaičiuoti ar gražinami ?
Greta 10.24.37.243
sveiki norejau paklaust kaip aktyvuoji sim kortele turi ikrist i saskaita euras tai kaip man ji gaut.
LABAS
Sveika, Greta, apie akciją klientams siunčiama sms žinutė su instrukcija. Parašyk mums info@labas.lt savo telefono numerį, persiųsime tau instrukciją dėl akcijos.
laura 86.100.222.145
sveiki noreciau paklausti ar planas mokamas?
LABAS
Sveika, Laura, planas "para" kainuoja 0,58 eur / parai.
Darius 194.44.123.230
Sveiki, kodel vokietijoja, sunkiai veikia internetas, galima tik nuotraukas ziureti, , vedeo nera sancu, tiesiok trukineja kodel taip yra.
rytis 195.182.64.237
Sveiki kodėl man pasipildžius sąskaitą patys planai užsisakinėja
Benas 10.24.23.125
Ar planas PARA veikia užsienyje
Donatas 10.24.10.81
Sveiki uzsisakius interneta para ir isnaudojus apie 1gb duomenu, interneto rysis labai suleteja ir nebeatsistato kol neuzsisakai naujo kodel? Ar sumazinote 5gb limita?
LABAS
Labas, duomenų limitas nebuvo sumažintas, galioja 5 GB riba. Pabandyk atsinaujinti interneto nustatymus - siųsk START numeriu 1550, gautus nustatymus išsaugok ir perkrauk telefoną.
Silvija 10.0.241.74
Sveiki, jau keletą kartų pastebėjau, jog interneto planas STANDARTINIS užsisako visiškai 'iš oro'. Tarkim naudojuosi savo WIFI ir gaunu žinutę jog man užsakytas planas STANDARTINIS už 58ct, kitaip tariant moku pinigus už nieką. Kodėl tai vyksta?
LABAS
Labas, Silvija, planas "standartinis" užsisako tik tuomet, kai yra naudojami mobilūs duomenys. Jeigu yra silpnas wifi arba laikinai nutrūksta, telefonas gauti automatiškai persijungti prie mobilaus interneto.
Erikas 5.20.130.22
Norėjau paklausti kodėl kai šiandien nusipirkau kortele isidejau ir dabar kažkoks planas yra rašo galios 59 dienas bet as plano neuzsisakiau
Tadas 188.69.196.154
Para planas kiek interneto duomenu suteikia
LABAS
Sveikas, PARA suteikia neribotą duomenų kiekį 24-ioms valandoms nuo užsakymo. Išnaudojus 5 GB duomenų greitis sumažinamas iki 256 Kb/s. Planą užsisakius iš naujo, greičio ribojimas atstatomas ir 5 GB riba skaičiuojama iš naujo.
rosita 188.126.80.5
Sveiki ar imanoma pasiskolint 1 eura is labas?
eimantas 66.249.76.49
Kaip ijungti Neribota FACEBOOKA ? niekur nerandu...
LABAS
Sveikas, Eimantai, nemokamą Facebook suteikia tik planas TINKLAINIS, reikėtų jį užsisakyti: https://www.labas.lt/internetas/tinklainis.
Emilis 78.63.144.247
Labas, turiu klausima kai pasipildai saskaita parduotuveje jei nori uzsisakyti plana internetui tai turi skambint 1500?
LABAS
Sveikas, planą užsisakyti galima siunčiant SMS arba savitarnoje mano.labas.lt. Jeigu nori užsisakyti planą PARA (neribotas internetas parai laiko), siųsk PARA numeriu 1500.
Paulius 79.133.244.219
Nesuprantu as jusu rasot kad beribis internetas, bet 5gb tik, o toliau sumazinamas greitis. Cia zmoniu mulkinimas.
zilvinas 188.69.208.80
Kodel prie plano para neribotai aprasymo parasyta kad norint atsisakyti reikia siust sms su - zenklu arba prisijungti prie mano labas .juk jis automatiskai neprasitesia .o usakius pee para abejoju ar kas sugalvoja parai nesibaigus atsisakyti plano kitas klausimas virsijus 5gb greitis ribojamas.kodel nera indikacijos kiek vartotojas sunaudojo gb kaip zinoti kiek gb liko ir ar saziningai ribojat greiti man kyla itarimu kad tiek gb neisnaudoju o greitis krinta.pazeidziama vartotojo teise zinoti
ignas 10.4.21.165
kokio velnio jus ijungiat interneta standartinis , jei pas mane daudojamas tik wifi , mobile data isjingtas
Irmantas 90.137.31.145
Jus turbut juokaujate, kad negalima atsisakyti. Yra siuloma neriboti mb facebooke ir dar daug programeliu, bet jei baigiasi uzsakyti gb. Tada as kasdien po 0,58 centus naudoju uz tai kad toliau naudojuos tik facebooku. Tvarkyt nesamones, nes kitu atveju reik keist tinkla
Kristina 10.20.154.143
Trečia diena iš eilės be jokios priežasties įsijungia STANDARTINIS interneto planas ir nuskaičiuoja 58eur centus, nors naudojuosi namų wifi. Kas per nesąmonės? Jau ne pirmą kartą taip. Nejau sutvarkyt tokių dalykų nesugebat, kad randomly neįsijungtų ar betn jau paprašytų patvirtinimo prieš jungiantis? Įgriso man labas nekompetencija tiekiant paslaugas tad ateinančia savaitę pasakysiu jums ATE ir pakeisiu operatorių į tokį, kuris atsižvelgia į kliento poreikius bei funkcionalumą.
Juste 79.133.235.4
Kodel uzsisakius para neina i youtube ieiti?
Vėja 193.219.181.216
Kur dingo planas LABADIENIS?
LABAS
Labas, Vėja. LABADIENIO akcija galiojo iki 03.31 dienos, todėl nebegali jos užsisakyti.
Aidas 10.0.213.55
Aš vakar užsisakiau planą Para. Prieš užsisakant turėjau 1.6Gb interneto. Po paros planas pasibaigė ir negalėjau naudoti niekur interneto. Nuėjes į Labas.Lt pamaciau, kad turiu 0Mb interneto. Kodėl per šią Parą man naudojosi internetas, jeigu buvau užsisakęs neribotą?
LABAS
Labas, turint interneto duomenų planą ir užsisakius PARA, pirmiausiai naudojami turimo plano duomenys ir tik po to PARA planas https://www.labas.lt/internetas/para
Julius 10.4.44.149
Sveiki, pasibaigus GB pagal esamą interneto planą gavau pranešimą, kad užsakytas planas DIENA. Sakykime tvarkoje, bet pranešime paminėta, kad nenorint naršyti tik parą per 1val. galimą užsakyti 1GB mėnesiui. Užsakius 1GB prieš tai nuskaityti 0,58EUR negrįžta. Kas per nesąmonė? Kam išvis minėti tą 1val. ir klaidinti vartotojus, kurie galvoja, kad naujas planas pakeis prieš tai užsakytą?? Kitas dalykas, buvau pasijungęs prie wifi tuo metu kai gavau žinutę apie paskutinius 10MB, o dar po minutės ir apie tai, kad automatiškai užsakyta DIENA. Kaip tai įmanoma?
TOMAS 178.16.35.145
turiu menesini plana bet man neužsisako labadienis . kas galėtu būti ??
Laura 82.135.207.22
Sveiki, norėjau pakalsuti kodėl man neina užsisakyti labadienio jei turiu mėnesinį pokalbių plana OK?
Luka 66.249.76.49
Sveiki ,ką man daryti ,kad aš noriu ,kad butu tik internetas tinklainis kai naudojuosi mobil. Duom. ,bet man užsisako iš niekur nieko standartinis (para už 58cnt)?
Arminas 207.46.13.100
Jai as uzsisakau interneta para?? Ar man pradinks dabar esantis Menesinio plano gb?
Simona 10.20.29.8
Sveiki, kodėl neina atsisakyti plano STANDARTINIS? Išmeta lentelę, kad įvyko klaida. :)
LABAS
Labas. Standartinis įsijungia automatiškai tuo atveju, jeigu telefonu jungiesi prie interneto, neužsisakius jokio papildomo interneto paketo. Atjungti jo galimybės nėra, tai standartinis tarifas, kaip ir tarifai skambučiams ar sms. Jeigu nori telefone naudoti mobilius duomenis, užsakyk interneto paketą. Jeigu ne - išjunk šią funkciją telefone.
Domantas 10.24.94.115
Sveiki kam jus priklausote nes noreciau pereiti is pildyk y jusu tinkla bet su tuo pačiu numeriu tai y kuria firma man eiti?
w 78.63.106.152
kur dingo planas standartinis ?
Sandra 10.24.38.233
Nuo kada para kainuoja 0,89 ct, o ne 0,58 ct
asdasd 10.4.60.230
Para kainavo 58centus,dabar padaret labadieni uz 89?
Gabija 213.226.151.50
Kur planas standartinis?
Jonas 10.0.124.106
Laba diena. Labadienio planas uz 0,89€ kaina yra parai?
Matas 78.62.240.136
Labas, kodėl užsisakant internetą parai buvo nuskaiciuota nuo mano sąskaitos 0,58 cnt už standartinį planą ir 0,89 cnt už labadienis?
aleksas 10.24.41.245
Kodel man negaudo 4g interneto. Sim kortele pakankamai nauja. Telefonas samsung galaxy s 5. Gyvenu Vilniaus centre. Tai kodel man gaudo tik H+........
Ugnius 90.134.131.224
Kodel man neuzsisako internetas standartinis jei neturiu jokio interneto plano ir bandau jungtis prie interneto
Lina 10.20.131.83
Sveiki Koki plana reikia uzsisakyti jei nori naktimis su Labas korta
LABAS
Sveika, Lina, siųsk SMS su žodžiu NAKTYS nr. 1550 (SMS kaina – 0.00 €).
Arnas 10.24.1.161
labas noreciau paklaust kodel kai uzsisakai tinklainis ir bandai eiti pvz i gmail plana reikia po 10 kartu uzsisakynet kad jis veiktu nes tik kelias minutes veikia nors nieko nesisiunciu
Jonas 213.226.131.133
Sveiki,kaip reikia atsisakyti plano STANDARTINIS? Ačiū iš anksto.
LABAS
Sveikas, Jonai. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių, kurie neįtraukti į nemokamą naršymą, išjunk automatinius programų atnaujinimus, 4G tinklo režimą ir mobiliuosius duomenis, kai nenaršai. Tuomet tarifas nesiaktyvuos.
Dalius 10.4.13.88
Sveiki man reikia interneto ir dar noriu Kaiką paklaust ar yra nemokamų planų.
LABAS
Sveikas, Daliau, gali užsisakyti bet kurį interneto planą ir naudotis internetu telefone. Apžiūrėk pasiūlymus: https://www.labas.lt/internetas. LABAS klientams dažnai pasiūlomos akcijos, sek naujienas www.labas.lt. :)
Daiva 88.222.65.26
Sveiki, užsisakiau vakar planą TINKLAINIS, o šiandien nebeina naudotis fb ir messenger, nesuprantu?
LABAS
Sveika, Daiva, parašyk mums savo LABAS numerį, kad galėtume patikrinti. Mūsų el.pašto adresas info@labas.lt.
Tadas 10.0.251.218
Sveiki, kaip užsisakyti planą PARA už 58ct?
Justas 10.24.20.242
Labas, ar užsisakius labadienį internetas veiks baltijos šalyse, be apribojimų?
Matas 90.140.140.14
Sveiki. "Facebook" ir "messenger" galima naudotis neturint jokio internetinio plano, kitaip sakant, jie yra nemokami. Bet jei as turiu saskaitoj kazkiek pinigu ir noriu pasinaudoti tarkim "facebook", man automatiskai uzsisako internetinis planas dienai, nors man jo nereikia, i jokius tinklalapius ar dar kur neisiu, as noriu tik pasinaudoti nemokamu "facebook". Ir kodel reikia atjungti mobilius duomenis? As tuomet nebegaliu pasinaudoti minetom programom (nemokamom). Tai taip iseina negalima tureti saskaitoj pinigu, nes antraip jei as noresiu pasinaudoti NEMOKAMU "facebook" ar "messenger", man automatiskai bus nuskaiciuoti pinigai? Ar gerai supratau?
LABAS
Labas, Matai. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių bei patikrink įjungtus programų atnaujinimus, kuriems reikalingas mokamas internetas.
Arturas 10.4.79.232
Sveiki.Noreciau paklausti jai any pakuotes parasyta kadbpo menesiu I saskaita ateis 3eurai.jau praejo daugiau.ka daryti?
LABAS
Sveikas, parašyk mums savo LABAS numerį, kad galėtume patikrinti. Mūsų el.pašto adresas info@labas.lt.
Daumantas 86.38.179.86
Sveiki, jau nepirmas kartas kaip isijungia standartinis internetas, nors mobilieji domenys yra isjungti ir wifi yra ijungtas, kokia tai galetu buti priezastis?
Toma 88.119.58.45
Kodėl meluojate, kad PARA neprasitęsia? PARA tikrai prasitęsia automatiškai, neprasitęsia tik STANDARTINIS.
LABAS
Sveika, Toma. Šis interneto planas automatiškai neprasitęsia, tai nurodoma ir prie plano aprašymo.
Vaida 10.24.31.220
Ar planas LABADIENIS veikia Lenkijoje?
LABAS
Sveika, Vaida. Labadienis veikia tik Lietuvos ribose. Jeigu nori naudotis paslaugomis užsienyje, reikia užsakyti vieną iš siūlomų paslaugų paketų: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems
Wik 10.4.57.214
Sweiki.norejau paklausti.ar planas labadienis automatiskai neprasitesia?
LABAS
Labas! Šis planas automatiškai neprasitęsia.
Erikas 10.20.127.202
Sveiki užsisakiau Labadienis parašyta neriboti gb visai parai 3h panaudojau interneto ir dbr interneto greitis labai lėtas o iš pradžiu buvo geras ka daryt tokiu atvėju ?
LABAS
Sveikas, prie plano LABADIENIS aprašymo yra nurodyta, jog planas suteikia 7 GB limitą, kurį išnaudojus interneto greitis bus sulėtinamas.
Erikas 10.4.83.184
Labas kodel kei uzsisakau plana parai duodi draugiuj hotspota ir nebelieka GB Kur uzsisakaiau ar eina kaip kitoki plana kad galieciau duoti draugiuj hotspota ir taip greit neiseitu internetas
LABAS
Labas, galima užsakyti interneto planą MĖNUO BERIBIS- jis mėnesiui suteikia 30GB limitą, kurį pasiekus internetas toliau veikia, tik greitis sulėtėja.
Saidas 35.195.139.229
KUR DINGO PLANAS STANDARTINIS???
LABAS
Labas, Standartinis tarifas niekur nedingo, jis įsijungia automatiškai, jeigu jungiamasi prie interneto neturint jokio kito interneto plano.
Justas 10.24.39.28
Sveiki,Galiu Paklausti Kiek Mačiau bus 24h Neriboti Rugsejo Pirmają Tai Kaip Užsisakyti?
LABAS
Labas! Siųsk sms su tekstu LABADIENIS numeriu 1550 ir galėsi naudotis nemokamu internetu.
Gintare 188.69.210.184
Ar planas beribis galioja ir uzsenyje nes man reikia interneto kuris galiotu uzsienyje
LABAS
Sveika, šis planas galioja tik Lietuvoje. LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn. Užsisakyti galite sms žinute arba savitarnoje mano.labas.lt. Esant užsienyje planą galima užsisakyti numeriu 1549.
vestina 157.55.39.247
labadieni kodel beribis kainuoja 5 eu o kai bandau uzsisakyti raso kad 15?
LABAS
Labas, akcija šiam planui jau pasibaigė (galiojo iki 08.31 dienos). Taigi dabar užsakant taikoma standartinė kaina- 14,99 eur.
Karolis 82.135.140.118
Sveiki, jei neturiu 4g korteles siuo metu, ar planas negalios turint 3g? Parasyta kad duomenys suteikiami 4g/4g+ tinkle, tai turint sena kortele kur 4g nepalaiko, ar planas veiks?
LABAS
Labas, Karoli. Paslauga veiks ir su 3G kortele, nebūtina jungtis prie 4G/4G+ tinklo.
Emilija 10.24.0.16
zinokit jau atsibodot, uzsisakiau plana tinklainis niekur kitur nejau kaip tik i facebooka ir vistiek uzsaket man ta susikta standartini, gal sakyciau biski nebepeskit pinigu ??????? geda turetu buti, net nebesistengiu rasyti taisyklingai jums, nes jau uzknisot iki gyvo kaula... jusu 'labas' jau ne be labas o viso gero tuoj bus :) kas daros, pinigu tik kuo daugiau pesat, o aptarnaut klientu nebesugebat padoriai... REIKALAUJU, KAD STANDARTINIS TARIFAS BUTU UZSAKOMAS TIK TADA KAI NOOOOOOORIU !!!! :) na aisku jums vistiek nedaeis, kad ir didziosiomis parasysiu. negyvenu taip puikiai kad galeciau sau leisti kiekviena diena 50 cnt ant plano kurio man nereikia. geriau nueiciau valgyt nusipirkt.. o dabar, maitinu jumis ne savo noru. PRASOM VAGYS :)))))))) nuimkit visus 2 eur kai pasipildau :) isvis smagu bus :)
LABAS
Sveika, Emilija. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių, kurie neįtraukti į nemokamą naršymą, išjunk automatinius programų atnaujinimus, 4G tinklo režimą ir mobiliuosius duomenis, kai nenaršai. Tuomet tarifas nesiaktyvuos
Vidas 78.63.37.139
Sveiki, norejau paklausti kodel pakelete kaina?
LABAS
Labas, Vidai. LABAS vartotojų įpročiai rodo, kas vis daugiau jų yra linkę pasirinkti ir užsisakyti sau tinkamiausią planą. Jie ne tik naršo, bet ir kalba bei siunčia SMS. Dėl to skatiname rinktis labiausiai poreikius atitinkantį LABAS planą, kuris suteikia visą paketą su MIN, SMS ir GB.
Mažvydas 82.135.146.124
Sveiki, norėčiau pasiteirauti, kodėl, turint planą Standartinis ir SAVAITEDAUGIAU, naudojant internetą, kol dar galiojo "Standartinis" (t.y šiandien) išsinaudojo ir SAVAITEDAUGIAU plano 5GB? Naudojausi internetu (neribotu), kuris dar turėtų galiot iki šiandienos 20:32, tad, galvodamas, kad turiu neribotą (kokį turėjau turėt), išsinaudojo ir 5GB? Norėčiau atgauti savo 5GB, kuriuos užsisakiau uš savo pinigus, o jei ne, tai bent norėčiau paaiškinti. Lauksiu atsakymo.
LABAS
Sveikas. Vienu metu turint du planus - pirmiausiai yra naudojami pokalbių plano duomenys. Tik jiems pasibaigus naudojami papildomai užsakyto interneto plano duomenys. Ši informacija yra nurodyta www.labas.lt svetainėje.
Evaldas 78.57.221.156
Sveiki, noriu paklausti, užsisakiau plana TINKLAINIS ir man įjungus mobilius duomenys užsako plana STANDARTINIS kaip naršyti Facebook, Messenger kad neužsakytu to plano nes belekai nurauna tuos pinigus kai net nenaršai kitur..
Deimantas 10.0.133.221
Norėčiau paklausti kodėl pabranginote tuos duomenis? Vos ne kas 3 savaites branginate ir branginate šitą "Labadienį,,...
Sega 10.24.8.146
Mobilūs domenų srautas atjungtas,bet jūs vistiek junget planą standartinis. ištuštinat sąskaitą,daugiau nesiruošiu pildyt
Marija 10.20.85.222
Sveiki, kodėl automatiškai įjungiate internetą parai ir savavališkai nuskaičiuojate man nuo sąskaitos 0.79 Eur? Kada tik užsinorite įjungiate internetą parai, nors aš neužsisakinėju nei internetu per Mano Labas paskyrą, nei SMS žinute, nei dar kitaip! Be to ką tik prisijungus prie Mano Labas norėjau išjungti šią paslaugą, kurios NEUŽSISAKINĖJAU (!!!) tačiau rodo "KLAIDĄ" ir paslaugos neišjungiate. Numeriu 1550 paskutinį kartą rugsėjo 1 dieną išsiunčiau žinutę "INTERNETAS-" iki užvakar buvo ramu, bet ir vėl tas pats: SAVAVALIŠKAI ĮJUNGIATE INTERNETĄ IR NUSKAIČIUOJATE NUO SĄSKAITOS PINIGUS. Gėda! Tai jau ne pirmas kartas! Teks pereiti į kitą PATIKIMĄ RYŠIO OPERATORIŲ! Nusibodo.
LABAS
Sveika, Marija. Standartinio tarifo išjungti negalima. Tiesiog susitvarkyk interneto nustatymus telefone, kad jis nesijungtų prie mokamų puslapių, kurie neįtraukti į nemokamą naršymą, išjunk automatinius programų atnaujinimus, 4G tinklo režimą ir mobiliuosius duomenis, kai nenaršai. Tuomet tarifas nesiaktyvuos
Severin 10.4.3.252
Labas vakaras galite paskolint 0.10€
Gytautas 188.69.211.41
Sveiki, pasipildžiau sąskaitą banko kortele per jūsų portalą, pinigus paimet, o į sąskaitą neperkėlėt, kokiu būdu galėčiau atgauti pinigus, nes jau padariau papildymą grynais pinigais?
LABAS
Sveikas, nurodyk savo LABAS numerį mums info@labas.lt adresu, kad galėtume patikrinti situaciją.
Kristina 78.58.41.246
Laba diena, kodėl man neina užsisakyti jokio interneto plano? Kai bandau užsisakyti gaunu žinutę " LABAS, negalima įjungti tokio plano"
Deividas 10.20.236.229
Sveiki, kodel para anksciau kainavo 0.58€ o dabar 0.79€??
LABAS
Sveikas, Deividai, kaina pasikeitė, nes vartotojų prašymu buvo padidintas duomenų limitas iki greičio apribojimo nuo 5 GB iki 10 GB parai laiko.
Tomas 188.69.199.54
Gal galėtumėt gražint internetą para už 59ct nes bent jau man tai jokio skirtumo ar 10gb ar 5gb vistiek lagina youtubei žiūrint klipus nors internetas būną užsakytas prieš minutę. Plius prieš tai pasipildžius saskaitą už 2.00 eu galėdavai užsisakyti internetą trim dienom o dabar tik dviem. Bent jau padarykit antrą planą dienai kuris kainuotų apie 50-60 centų ir turėtų 5GB kokius.
Aiste 10.0.187.71
Kaip atcisakyti to plano standartinis
Karolis 10.24.6.47
Kaip padaryti kad neužsisakytų labadienis, tik įjungus mob. Duomenis
Guoda 77.219.188.145
Sveiki. Gal galit nebepudrint smegenų ir sutvarkyti tas nesąmones su STANDARTINIS interneto tarifu? Per pastarasias penkias dienas jis įsijungia jau trečią kartą! Automatinis programų naujinimas ir apskritai mobilūs duomenys pas mane išjungti, naudoju tik WiFi, todėl prašau nebesekti tos pačios pasakos - moku jau atmintinai. Kiek pastebėjau, net ne vienas ir ne du ta pačia problema besiskundžiantys žmonės yra - visa krūva! Todėl prašau pagaliau viską išsiaiškinti ir sutvarkyt, nes jei ne, tai nebematau kitos išeities, kaip tik pereiti į naują tinklą, kuriame tokių fokusų nepasitaiko. Už nieką pinigų tikrai nesiruošiu mokėti. Gero vakaro...
Ernestas 88.118.134.132
Laba norejau paklausti kodel negaunu kas mėnesį po 1 g ant korteles parašyta kas mėnesį įkyrūs man po 1gb bet negaunu nieko kodel tokia problema yra??? Ir dar norejau paklaust ar yra už 50 centu euro koks internetas nors parai vienai
Gediminas 207.46.13.2
Bet kodėl su standartini interneta negali eiti į youtube ir google?
Matas 10.24.40.129
Ar galima tsiskaityti Paypal?
LABAS
Sveikas, Matai, deja tokios galimybės šiuo metu nėra.
Giedrius 10.24.42.252
Gavau žinutę, kad man liko 10 MB, nors telefonas rodo, kad išnaudojau tik beveik 500 MB iš 1 GB. Ką tai reiškia?
Evelina 10.20.33.163
LABAS, kaip atsisakyti užsisakius internetą tinklainis? Jei noriu tik vienai parai?
Tadas 40.77.167.98
Kaip reikia atsisakyti plano per LABAS? Planas yra savaitej 1GB.Galit padet?Ir ka reikia rašyti kad atsisakičiau? :)
LABAS
Sveikas, planų atsisakyti gali nemokamai mano.labas.lt savitarnoje -> skiltyje valdyk paslaugas.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu