Mėnuo stipriau

Užsisakyk interneto planą MĖNUO STIPRIAU ir gauk 6 GB, o ko nespėsi išnaudoti – perkelk į kitą mėnesį!

Su šiuo planu net 9 programėlėms GB nemokami ir neriboti! Facebook‘e, Viber‘yje, Messenger'yje, WhatsApp‘e, Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt, COSMO ir Panelė naršyk laisvai, prieš tai nemokamai įsijungęs planus TINKLAINIS IR ŽINYNAS.

Kiek kainuoja?

Jei turi vieną iš mėnesinių LABAS pokalbių planų, 6 GB tau kainuos 6,99 Eur/mėn.

Jei mėnesinio plano neturi, MĖNUO STIPRIAU gali užsisakyti už 8,99 Eur/mėn.

Kaip užsisakyti?

Paprasta - spausk mygtuką UŽSAKYTI arba siųsk SMS su tekstu MSTIPRIAU nr. 1500 (0,05 Eur)

Užsakyti

 • Planas galios 30 d. ir automatiškai prasitęs pasibaigus plano galiojimui arba viršijus suteiktą duomenų limitą, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei sąskaitoje trūks pinigų, per 30 d. papildyk ją reikiama suma ir planas prasitęs automatiškai.
 • Neišnaudoti plano MĖNUO STIPRIAU duomenys bus perkelti ir pridėti prie naujo užsakymo, jeigu per 7 dienas šį planą prasitęsi. Per šias 7 dienas gali naudotis kokiu tik nori LABAS interneto planu.
 • Perkeliami paskutinio MĖNUO STIPRIAU užsakymo neišnaudoti duomenys. Jų galiojimo laikas – 30 d.
 • Pradžioje naršysi naudodamas iš ankstesnio užsakymo perkeltus duomenis, vėliau – einamojo mėnesio duomenis.

  Pavyzdys: iš užsakytų 6 GB per 30 d. išnaudojai 3,5 GB. Jeigu per 7 dienas nuo plano galiojimo pabaigos vėl naudosiesi MĖNUO STIPRIAU planu, prie naujojo užsakymo tau bus pridėti 2,5 GB ir viso turėsi net 8,5 GB. Pirmiausiai naudosi perkeltus duomenis (2,5 GB), o vėliau – iš naujo suteiktus gigabaitus.

 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano – siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (0 Eur) arba apsilankyk mano.labas.lt. Planu dar galėsi naudotis iki jo galiojimo pabaigos.
 • Planas galioja ir 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakęs 4G/4G+ interneto planą nepamiršk perkrauti telefono!
 • Duomenys suteikiami naršyti Lietuvoje. Užsienyje jie apmokestinami pagal standartinę interneto telefone kainą.
 • Vienu metu gali turėti vieną interneto planą. 
 • Pasiūlymo galiojimo laikas ribotas.
 • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
 • Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
 • Planas negalioja su pokalbių planu HeyEU, todėl jį užsisakius planą MĖNUO STIPRIAU išjungsime.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

 • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
 • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Evelina 178.255.215.88
Sveiki, Ar planas mėnuo stipriau galioja užsienyje?
LABAS
Labas Evelina :) Nuo 2017.10.01 norint mobilaus ryšio paslaugomis naudotis keliaujant ES/EEE šalyse turite užsisakyti mokėjimo planą HEYEU arba HEYEU7, nes su kitais planais LABAS vartotojams mobilaus ryšio paslaugos ES/EEE šalyse nebus teikiamos. Plačiau apie planus galite pasiskaityti paspaudus ant šios nuorodos: https://www.labas.lt/paslaugos/planai-keliaujantiems

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu