MĖNUO DAUGIAU

Užsisakyk interneto planą MĖNUO DAUGIAU ir gauk 2.5 GB, o ko nespėsi išnaudoti – perkelk į kitą mėnesį!

Su šiuo planu net 9 programėlėms GB nemokami ir neriboti! Facebook‘e, Viber‘yje, Messenger'yje, WhatsApp‘e, Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt, COSMO ir Panelė naršyk laisvai, prieš tai nemokamai užsisakęs planus TINKLAINIS IR ŽINYNAS.

Kaip užsisakyti?

Spausk mygtuką užsakyti arba siųsk MDAUGIAU numeriu 1500 (0,05 €).

Užsakyti

Siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (nemokamai) arba prisijunk prie mano.labas.lt

 • Planas galios 30 d. ir automatiškai prasitęs pasibaigus plano galiojimui arba viršijus suteiktą duomenų limitą, jei sąskaitoje pakaks pinigų. Jei sąskaitoje trūks pinigų, per 30 d. papildyk ją reikiama suma ir planas prasitęs automatiškai.
 • Neišnaudoti plano MĖNUO DAUGIAU duomenys bus perkelti ir pridėti prie naujo užsakymo, jeigu per 7 dienas prasitęsi baigusį galioti planą arba užsisakysi planą MĖNUO STIPRIAU. Per šias 7 dienas gali naudotis kokiu tik nori LABAS interneto planu.
 • Perkeliami paskutinio MĖNUO DAUGIAU užsakymo neišnaudotus duomenis. Jų galiojimo laikas – 30 d.
 • Pradžioje naršysi naudodamas iš ankstesnio užsakymo perkeltus duomenis, vėliau – einamojo mėnesio duomenis.

  Pavyzdys: iš užsakytų 2,5 GB per 30 d. išnaudojai 1,5 GB. Jeigu per 7 dienas nuo plano galiojimo pabaigos vėl naudosies vienu iš KELTUVO planų (MĖNUO DAUGIAU arba MĖNUO STIPRIAU), prie naujojo užsakymo tau bus pridėtas 1 GB. Pirmiausiai naudosi perkeltus duomenis (1 GB), o vėliau – iš naujo suteiktus gigabaitus.

 • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano – siųsk INTERNETAS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (0 Eur) arba apsilankyk mano.labas.lt. Planu dar galėsi naudotis iki jo galiojimo pabaigos.
 • Planas galioja ir 4G/4G+ tinkle. Pirmą kartą 4G/4G+ ryšį palaikančiu telefonu užsisakęs 4G/4G+ interneto planą nepamiršk perkrauti telefono!
 • Duomenys suteikiami naršymui Lietuvoje. Užsienyje jie apmokestinami pagal numatytą interneto telefone keliaujant užsienyje kainodarą, kurią rasi čia.
 • Vienu metu gali turėti vieną interneto planą. 
 • Planas negalioja su BLACKBERRY interneto paslauga.
 • Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
 • Planas negalioja su pokalbių planais HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną šių planų interneto planą MĖNUO DAUGIAU išjungsime.

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

 • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
 • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

mantas 66.249.78.144
Kodel nesakot kad uzsisakius intetneta para nepanaudoti gb dingsta tik pasibaigis planui para???
LABAS
Labas, jei su planu PARA yra užsakomas kitas interneto duomenų suteikiantis planas, tada pirmiausia yra naudojami kito interneto plano, o tik vėliau – plano PARA duomenys. Ši informacija yra pateikiama prie plano PARA aprašymo, punkte "Svarbu".
Eglė 10.24.27.175
Užsisakiau planą „mėnuo daugiau”, gavau patvirtinimą žinute, kad planas užsakytas, tačiau interneto duomenų negavau. Kodėl ir ką daryti?
LABAS
Labas, Egle, parašyk mums savo LABAS numerį info@labas.lt, patikrinsime.
svajunas 197.23.130.19
Kaip galima is kito tinklo papildyt labas saskaita?
LABAS
Sveikas, LABAS sąskaitą papildyti galima tik iš Bitės abonento, arba iš LABAS sąskaitos.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu