Išeiginės

Imk IŠEIGINES ir gauk neribotus gigabaitus kiaurą šeštadienį ir sekmadienį visą mėnesį. Spausk UŽSAKYTI arba siųsk SMS su žodžiu ISEIGINES nr. 1500 (0,05 €).

Kiek kainuoja?

Interneto planas IŠEIGINĖS su planais KOSMOSAS, BEGALYBĖ, POMPA SMARTAS ir RAGELIS kainuoja 1,49 €/mėn. , su kitais mėnesiniais LABAS pokalbių planais - 1,99 €/mėn.

Užsakyti

  • Užsisakęs IŠEIGINES gali naršyti internete nuo šeštadienio 00:00 val. iki pirmadienio 00:00 val. visą mėnesį. Šiuo laiku tavo interneto planų duomenys nebus naudojami.
  • IŠEIGINES galima užsisakyti tik turint vieną iš mėnesinių LABAS pokalbių planų.
  • Išnaudojus 2 GB per dieną, greitis tai dienai sumažinamas iki 256 kb/s.
  • Užsakytas planas galios 30 dienų ir prasitęs automatiškai. Pasibaigus akcijai, IŠEIGINĖS prasitęs už 1,49 €/mėn. (jei turėsi planą KOSMOSAS, BEGALYBĖ, POMPA, SMARTAS ir RAGELIS) arba už 1,99 €/mėn. (jei turėsi kitą mėnesinį LABAS pokalbių planą). Jei sąskaitos likutis nepakankamas planui pratęsti, per 30 dienų turėsi papildyti sąskaitą ir planas prasitęs automatiškai. Jei neturėsi jokio mėnesinio LABAS pokalbių plano, IŠEIGINĖS nebus pratęstos. Apie plano pratęsimą informuosime tave SMS prieš dvi dienas.
  • Išnaudojus 2 GB per dieną, greitis tai dienai sumažinamas iki 256 kb/s.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo – tiesiog atsisakyk plano. Siųsk ISEIGINES- (su minusu) nr. 1550 (0 €) arba prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt . Planu dar galėsi naudotis iki jo galiojimo pabaigos.
  • Pasiūlymas galioja tik esant aktyviai sąskaitai ir tik Lietuvoje, o esant užsienyje duomenys skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinę interneto užsienyje kainą, kurią rasi čia.

Papildyk
sąskaitą

Mokėjimo kortele

Interneto banku

Papildymo kvitu