IŠEIGINĖS

ŠVĘSK SAVAITGALIUS! Imk IŠEIGINES ir gauk neribotus gigabaitus kiaurą šeštadienį ir sekmadienį visą mėnesį! Spausk UŽSAKYTI arba siųsk SMS su žodžiu ISEIGINES nr. 1500 (0,10 €).

Gigabaitai skirti naršymui Lietuvoje.

O jeigu svajoji, kad visi pamatytų, kaip tobulai lipsync‘ini, dievini gyvą eterį ar žinai, ko nori, tai trys nauji pasai ŠLOVEI, PASILABINT, REIKALIUKAMS – kaip tik tau. Su jais duomenys Lietuvoje tavo pasirinktuose mylimiausiuose apps’uose – neriboti. Daugiau apie pasus ir kaip juos įsigyti čia.

Kiek kainuoja?

Interneto planas IŠEIGINĖS mėnesiui kainuoja 2,99 €/mėn.

Pasiekus 10 GB per dieną, toliau galėsi naršyti 256 Kb/s greičiu. Kitą dieną greičio ribojimas atstatomas ir 10 GB riba skaičiuojama iš naujo.

UŽSISAKYTI >

  • Užsisakęs IŠEIGINES gali naršyti internete nuo šeštadienio 00:00 val. iki pirmadienio 00:00 val. visą mėnesį. Šiuo laiku tavo interneto planų duomenys nebus naudojami.
  • IŠEIGINES užsisakyti gali visi LABAS vartotojai, t.y. tiek turintys vieną iš mėnesinių LABAS pokalbių planų, tiek pokalbių plano neturintys.
  • Užsakytas planas galios 30 dienų ir prasitęs automatiškai, esant pakankamam sąskaitos likučiui. Jei sąskaitos likutis bus nepakankamas planui pratęsti, per 30 dienų turėsi papildyti sąskaitą ir planas prasitęs automatiškai. Apie plano pratęsimą informuosime tave SMS prieš dvi dienas.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo – tiesiog atsisakyk plano. Siųsk ISEIGINES- (su minusu) nr. 1550 (0 €) arba prisijunk prie savitarnos mano.labas.lt . Planu dar galėsi naudotis iki jo galiojimo pabaigos.
  • Pasiūlymas galioja tik esant aktyviai sąskaitai ir tik Lietuvoje, o esant užsienyje duomenys skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinę interneto užsienyje kainą, kurią rasi čia.
  • Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
  • Planas negalioja su pokalbių planais HEYEU, HEYEU3 bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną šių planų planą IŠEIGINĖS išjungsime.
IŠEIGINĖS

NERIBOTI GB ŠEŠT-SEKM, MĖNESIUI

2,99 € /mėn.