Chatainis

Nuo šiol ir SNAPCHAT – nemokamai neribotai!

Tik su LABAS Snapchat'o, Facebook‘o, Messenger‘io, Viber‘io ir Whatsapp‘o gigabaitai NEMOKAMI ir NERIBOTI! Įsijunk planą CHATAINIS už 0 €/mėn. ir CHAT'ink su draugais be stabdžių!

Nemokami neriboti CHATAINIO GB galioja, kol turi interneto duomenų arba sąskaitos likučio pakanka naršyti standartiniu tarifu.

Spausk mygtuką ĮSIJUNGTI arba siųsk CHATAINIS nr. 1550 (0 €).

 

ĮSIJUNGTI >

  • CHATAINIS kainuoja 0 € ir galioja 30 d. Po 30 d. planas prasitęs automatiškai už 0 €, apie pratęsimą tave informuosime SMS žinute.
  • Jei turi TINKLAINĮ arba FACEBOOK planą, įjungus CHATAINĮ senąjį planą automatiškai išjungsime ir galios naujasis planas CHATAINIS.
  • Įsijungus planą CHATAINIS neribotai naudotis FACEBOOK‘u gali programėlėje, per naršyklę ar per FACEBOOK MESSENGER. Tiesa, skambinant per WHATSAPP ar MESSENGER megabaitus skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą. Visa kita – naršymas, skaitymas, vaizdo įrašų (esančių FACEBOOK’o lange) žiūrėjimas, failų siuntimas, įkėlimas ir, aišku, skelbimas papildomai nieko nekainuos. SNAPCHAT, VIBER’io ir WHATSAPP’o programėle gali ir rašyti, ir skambinti, ir dalintis failais su draugais.
  • Išėjus iš SNAPCHAT, FACEBOOK, VIBER ar WHATSAPP programėlės (pvz., paspaudus nuorodą ir atsidarius naujam naršyklės langui, vedančiam į www.youtube.com) interneto duomenis skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą.
  • Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Tai patogiausia padaryti mano.labas.lt arba SMS žinute: siųsk CHATAINIS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (0 €). Net ir atsisakius automatinio plano pratęsimo dar galėsi naudotis juo iki plano galiojimo pabaigos.
  • Norint naudotis šiuo pasiūlymu, tavo LABAS sąskaita turi būti aktyvi.
  • Šis planas negalioja Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia. Išsirinkus vieną iš ES / EEE šalyse galiojančių planų, CHATAINĮ išjungsime.
  • Duomenys suteikiami naršymui Lietuvoje. Keliaujant ne ES / EEE šalyse duomenis skaičiuosime pagal standartinę interneto telefone keliaujant ne ES / EEE šalyse kainodarą, kurią rasi čia.
  • BITĖ neatstovauja reklamoje vaizduojamiems prekės ženklams ir nėra jų savininkė.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu

MoQ