LABAS DIENOS
PRASIDĖJO!
Įsijunk ir naršyk
NERIBOTAI kasdien
visą mėn. nuo 09:00 iki 21:00
ĮSIJUNK IR
LABAS NAKTIS
UŽ 0.00 €
TAPK LABAS IR MĖGAUKIS NERIBOTAIS GB DIENOMIS
KAIP TAPTI LABAS?
Tu dar ne LABAS? Prisijunk ir naudokis geriausiais pasiūlymais!

Tapti LABAS paprasta – rinkis vieną iš būdų:
1
Įsigyk LABAS pakuotę internetu https://www.bite.lt/labas-pakuotes arba bet kurioje prekybos vietoje Lietuvoje. Aktyvuok kortelę ir tu jau esi LABAS. Toliau sek SMS instrukcijas telefone.
2
Persikelk savo numeri į LABAS – viską gali sutvarkyti greitai ir patogiai internetu. Daugiau apie numerio perkėlimą skaityk čia: https://www.labas.lt/paslaugos/numerio-perkelimas
LABAS DIENOS JAU ČIA
LABAS DIENOS jau čia – NERIBOTAI naršyk visą mėnesį nuo 9 val. iki 21 val. tik už 5,99 €/mėn. O tai juk PUSĖ geriausio paros laiko, kai labiausiai reikia interneto!
KAIP UŽSAKYTI LABAS DIENAS?
Siųsk SMS su raktažodžiu DIENOS nr. 1550 ( 0 €/sms), ir visą mėnesį nuo 9 iki 21 val. suteiksime tau NERIBOTUS GB. Paslauga galioja naršymui Lietuvoje.
KAIP Atsisakyti?
Jei nori atsisakyti LABAS DIENŲ, siųsk DIENOS- (su minuso ženklu) nr. 1550(0 €/sms).

PASLAUGOS „LABAS NAKTYS” NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

Užsisakius LABAS DIENAS, gali naršyti internete nuo 09:00 val. iki 21:00val.

Užsakytas interneto planas galioja 30d..

LABAS DIENAS gali užsisakyti tik laikotarpiu nuo 2021.07.01 iki 2021.08.01 imtinai. Po minėtos datos plano užsisakyti nebegalėsi.

Užsisakius LABAS DIENAS, kitu laiku, t.y. nuo 21:00 val. iki 09:00 val. galios tavo užsakyto LABAS plano sąlygos arba standartinis interneto duomenų tarifas, kurio taikymo sąlygas ir kainas rasi čia. Atnaujinus ar įsijungus naują LABAS planą, LABAS DIENOS lieka galioti, išskyrus žemiau nurodytus atvejus.

Siekiant užtikrinti tinkamą paslaugų kokybę visiems LABAS vartotojams, paslaugai taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės, kurias rasi čia. Nustačius piktnaudžiavimo atvejus - LABAS DIENOS gali būti išjungiamos, o neriboti GB nurodytomis valandomis nebus suteikiami.

LABAS DIENOS paslauga galioja naršant Lietuvoje.

LABAS DIENOS negalioja keliaujant ES/EEE šalyse ir su planais HeyEU, HeyEU3, HeyEU7. Jums keliaujant ES/EEE šalyse ar užsisakius vieną iš HeyEU, HeyEU3, HeyEU7 planų, LABAS DIENAS išjungsime ir interneto duomenis skaičiuosime pagal turimą planą arba jie bus apmokestinami pagal standartinius tarifus ES/EEE šalyse, kuriuos rasi čia.

LABAS DIENŲ neriboti GB negalioja ne ES/EEE šalyse. Keliaujant ne ES/EEE šalyse interneto duomenis skaičiuosime pagal keliaujant užsienyje išnaudotų interneto duomenų tarifus, kuriuos rasi čia.

Tau atsisakius LABAS DIENŲ ir vėliau paslaugą užsisakius iš naujo – paslauga laikoma pratęsta ir nėra vertinama, kaip naujas užsakymas.

TOP PAKUOČIŲ PASIŪLYMAI