„Mano LABAS“ programėlė telefone

Atnaujinta MANO LABAS savitarna tokia patogi, kad viską gali daryti judindamas vos vieną pirštą.

Su MANO LABAS gali:

  • Akimirksniu sužinoti sąskaitos likutį
  • Patikrinti akcijų ir planų likučius, jų galiojimo laiką
  • Užsisakyti ar pratęsti pokalbių ir interneto planus
  • Pamatyti sąskaitos išklotinę
  • Papildyti sąskaitą
  • Atlikti dar daug kitų LABAS reikalų

Jungiantis per kompiuterį pakanka turėti Facebook’ą, o telefone tave atpažįsta automatiškai, jei esi įsijungęs LABAS internetą. Ir visų geriausia – MANO LABAS gali naudotis NET SU NULIU SĄSKAITOJE!

Su MANO LABAS programėle paslaugas valdyti dar patogiau. Atsisiųsk čia:

Kaip bendraujame labas.lt svetainėje?

Šiame puslapyje laukiame ir skatiname visus bite.lt lankytojus užduoti klausimus LABAS konsultantams, komentuoti paslaugas ar aptarnavimą.

Bendraudami tarpusavyje nepamirškime šių paprastų bendravimo normų:

  • Gerbkime vienas kito nuomonę. Įžeidžiančius, užgauliojančius, necenzūrinius pasisakymus turėsime panaikinti.
  • Labas.lt tinklalapis nėra skelbimų lenta, todėl būsime priversti ištrinti ir dažnai pasikartojančius vienodus komentarus, ir įrašus su reklaminėmis nuorodomis.

Į reiklias pastabas dėl paslaugų ar produktų mes reaguojame kaip įmanoma skubiau ir dėkojame lankytojams už jas, nes tik taip galime tobulėti. Tačiau nuolat piktybiškai rašomus kritiškus komentarus, nepagrįstus kaltinimus taip pat būsime priversti išimti.

Ačiū, kad esate reiklūs.

Aidanas 109.76.2.12
Jau tiek dauk laiko praejo. Bet programeliu mano labas ir mano bite windows telefonams dar nesukurta. Labai gaila.
Irena 10.4.5.149
kiek liko minuciu dabartiniam plane "ragelis"
LABAS
Labas, Irena, planas "ragelis" mėnesiui laiko suteikia 250 minučių ir 5000 sms į visus tinklus.
augis 158.129.192.208
Tai kad durina su zaidimu ir prizais reklamuojai o Š gaunasi net neatidaro prizu
Juste 10.0.172.7
Sveiki. Mano telefonas Nokia Asha 200 tai kaip man naudotis MANO LABAS programele kai negaliu atsiusti nes netinka mano telefonui?
LABAS
Labas, Juste. Artimiausiu metu programėlės įdiegti Windows telefonams neplanuojame.
Stasys 10.0.52.132
Stasys kaip issijungt labas interneta.Ar mano labas.Patarkit.
LABAS
Sveikas, parašyk mums savo LABAS numerį el.pašu info@labas.lt, patikrinsime kokį planą esi užsisakęs ir galėsime išjungti.
Eimantas 107.167.99.250
Esu Vokietijoje,kokį planą galiu gauti? Sms internetas skambuciai
LABAS
Sveikas, LABAS klientai gali užsisakyti naują planą HEY EU. Šis planas galioja ir Lietuvoje, ir ES / EEE šalyse. Visa informacija apie planą: https://www.labas.lt/planai/heyeu. Planas suteikia 60 minučių, 60 sms ir 1 GB interneto už 9,99 eur / mėn.
Irena verkovska 66.249.64.143
Noriu BEGALYBE IR INTERNETAS 2 GB UZ 2.15 EURO
LABAS
Labas, Irena, Planas OSM- neriboti pokalbiai, sms ir 2GB kainuoja 6,49 eur.
Audrius 78.62.153.217
Keli patebėjimai 1. Turint užssakyta planą, tačiau nepakankamą pinigų ligutį tam planui suaktyvinti, po sąskaitos papildymo pirma uzsisako planas "diena" (tuo atveju, jeigu pildymo metu telefone ijungti mob. duomenys), o ne planas, kuris tuo paciu turetu suteikti interneto prieeiga (pvz planas LUV). 2. Kai kurie mano.labas.lt puslapiai nekraunami turint tusčią sąskaitą, nepaisant to, kad ši svetainė turetų buti pilnai nemokamai 3. Pildant sąskaita, taciau neturint interneto plano, portalas neleidzia klientui pasipildyti saskaitos. Turiu omenyje tai, kad pasirenkant el. bankininystę klientas negali užbaigti pavedimo, nes nemokamai suteikia prieeiga tik prie mano.labas.lt svetaines. Tai sukelia problemą, kad neturint interneto prieeigos plano - negalima pasipildyti saskaitos ir gauti interneto prieeigą - uzdaras ratas. 4. Užsakius plana HeyEu automatiškai nesiaktyvavo tarptautiniai duomenys. Teko skambint, kad suaktyvintų. Galbūt čia vienetinis atvėjis, nes operatore informavo, kad tarptiniai duomenys yra aktyvuoti, tačiau jie pradėjo veikti tik operatorei perkrovus šia paslaugą, 5. Turint HeyEu plana suteikiami nemokami Waze duomenys. Naudojant waze, kol siame plane dar liko duomenų iš suteikto gigabaito viskas veikia teisingai, tačiau pasibaigus plano megabaitams nebesuteikiami pazadeti neriboti "waze megabaitai". 6. Mano.labas.lt svetaineje, (bent jau telefonineje versijoje) jumbotron'as (viršuje prie ekrano prilipuso juosta su informacija) rodo 10 skaiciu po kablelio (dabar 16.63333333333 min). Būtų gražu suapvalinti. 7. Negalima užsisakyti "labas naktys", kol ijungtas HeyEu planas. Nepaisant šios "taisyklės" absurdiškuko, atsisakius HeyEu plano, labas naktys vis tiek negali būti aktyvuotas. Galbūt dėl to, nes ne pilnai išnaudoti plano duomenys, galbut nes liko tik kelios dienos iki labas nakcių plano pabaigos, negaliu identifikuoti, bet statyčiau pinigus ant pirmojo spėjimo. 8. Po šiemet įsigaliojusių istatymu, tarptautiniai duomenys europos sąjungos šalyse turejo atpigti (ka ir padare tele2, bei omnitel). Nezinau kaip su Bite abonimentu, bet "labas" tarptautiniai MB yra 12-20 kartu brangeni ( omnitel mb kaina 0.00508 ct/Mb, o tele2 0.0029 ct/Mb, kol tuo metu "labas" tai kainuoja virs 0.06 ct/Mb). Manau turetumete peržvelgti tarifus. Labas tinkle prabuvau apie 8 metus, tačiau pastaruoju metu jaučiu itin didelį nusivylimą ir svarstau pakeisti ryšio tiekėją :).
LABAS
Labas, Audriau. Dėkojame už skirtą laiką susisiekti ir pastabas. Atsižvelgsime į pasiūlymus atnaujinant ir administruojant naujas paslaugas. Norime pažymėti, kad užsienyje interneto tarifai lieka tie patys tik naudojant alternatyvią kainodarą. Užsakius planą HEY EU, 1 mb kaina ženkliai sumažėja- nesiekia net 0,01 eur/mb. Tikimės, kad ir toliau tęsime bendradarbiavimą ;)
Violeta 10.0.248.16
Kaip atsisakyti plano Mėnuo?
LABAS
Sveika, Violeta, plano internetas MĖNUO galima atsisakyti savitarnoje mano.labas.lt arba siunčiant sms su tekstu INTERNETAS- numeriu 1550 (nemokamai).
delfinA 10.1.73.4
LAbas, koks planas savaitei su neribotais pokalbiais?
LABAS
Labas! Visi LABAS pokalbių planai yra tik mėnesiui laiko. Visus planus apžiūrėk čia: https://www.labas.lt/planai#!cat--populiariausi.
Remigijus 213.226.139.36
Sveiki ar imanoma kaip nors atkurti labas kortele jai senai nenaudojai ir jis prikonektintas prie paypal ir dbr negaliu gauti kodo nes numeris negalioja
LABAS
Labas, Remigijau, jeigu numerio nepildei ilgiau nei 6 mėnesius, numeris yra panaikinamas, o jo atkurti nebėra galimybės. Žinoma, jei pageidauji, galime numerį patikrinti. Parašyk mums info@labas nurodydamas numerį.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu

Kitos akcijos

NERIBOTI GB tik 1,99 eur/sav.!

Skaityti plačiau

NERIBOTI GB PROGRAMĖLĖSE

Skaityti plačiau

„LABAS“ SĄSKAITA – TAVO PINIGINĖ!

Skaityti plačiau

ŠVĘSK SAVAITGALIUS SU NERIBOTAIS GB!

Skaityti plačiau

NERIBOTI GB VAKARAIS 18:00 – 23:00

Skaityti plačiau

PAPILDYK „LABAS“ BANKO KORTELE

Skaityti plačiau