TIK SU „LABAS“

9 nemokami APPS‘ai — tiems, kas mėgsta bendrauti ir domėtis pasauliu.

Žinai, kaip surikatos sužino, koks dienos oras? Pasiskaito feisbuke!

Pasiimk neribotus GB visiškai nemokamai — net 9 programėlėms: Facebook, Messenger, WhatsApp, Viber, Cosmopolitan, Panelė, Delfi, Lrytas, 15min. Žinok, kas vyksta draugų ir pasaulio gyvenime kasdien, be jokių apribojimų.

Įsijunk visus 9 apps'us: siųsk SMS su tekstais TINKLAINIS ir ZINYNAS nr. 1550 (0 €).

 1. Nemokami neriboti GB 9 programėlėms galioja užsisakius du planus: TINKLAINĮ ir ŽINYNĄ.
 2. Kiekvienas šių planų kainuoja 0 Eur ir galioja 30 d. Po 30 d. planas prasitęs automatiškai už 0 Eur, apie pratęsimą tave informuosime SMS žinute.
 3. Nemokami neriboti TINKLAINIO ir ŽINYNO GB galioja, kol turi interneto duomenų arba sąskaitos likučio pakanka naršyti standartiniu tarifu.
 4. Užsisakius planą TINKLAINIS neribotai naudotis FACEBOOK‘u gali per naršyklę, programėlę ar per FACEBOOK MESSENGER. Tiesa, skambinant per „Messenger“ megabaitus skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą. Visa kita – naršymas, skaitymas, vaizdo įrašų (esančių FACEBOOK’o lange) žiūrėjimas, failų siuntimas, įkėlimas ir, aišku, skelbimas papildomai nieko nekainuos. VIBER’io ir WHATSAPP’o programėle gali ir rašyti, ir skambinti, ir dalintis failais su draugais.
 5. Išėjus iš FACEBOOK’o, VIBER‘io ar WHATSAPP’o (pvz., paspaudus nuorodą ir atsidarius naujam naršyklės langui, vedančiam į www.youtube.com) interneto duomenis skaičiuosime pagal tavo turimą interneto telefone planą.
 6. Užsisakius planą ŽINYNAS nemokamai naršyti gali mobiliosiose programėlėse Delfi.lt, 15min.lt, Lrytas.lt, COSMO ir Panelė.
 7. Naršant nuorodas, vedančias už naujienų ir pramogų portalų ribų, interneto duomenys bus skaičiuojami pagal tavo turimą interneto planą.
 8. Jei nori atsisakyti automatinio plano pratęsimo, tiesiog atsisakyk plano. Tai patogiausia padaryti mano.labas.lt arba SMS žinute: TINKLAINIO atsisakysi siųsdamas TINKLAINIS- (su minuso ženklu) numeriu 1550 (0 Eur), o ŽINYNO – siųsdamas tekstą ZINYNAS- (su minuso ženklu). Net ir atsisakius automatinio plano pratęsimo dar galėsi naudotis juo iki jo galiojimo pabaigos.
 9. Pasiūlymo galiojimo laikas ribotas.
 10. Įsitikink, kad tavo interneto telefone nustatymai teisingi (juos atsisiųsk čia).
 11. Norint naudotis šiuo pasiūlymu, tavo LABAS sąskaita turi būti aktyvi.
 12. TINKLAINIU ir ŽINYNU naudotis galima tik Lietuvoje. Šis planas negalioja Europos sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Jei nori naudotis mobiliojo ryšio paslaugomis ES/EEE šalyse, išsirink labiausiai tau tinkantį variantą čia.
 13. Planas negalioja su pokalbių planais HEYEU bei HEYEU7, todėl užsisakius vieną šių planų, TINKLAINĮ ir ŽINYNĄ išjungsime.Esant užsienyje duomenys bus skaičiuojami ir apmokestinami pagal standartinę interneto telefone keliaujant užsienyje kainodarą, kurią rasi čia.
 14. BITĖ neatstovauja reklamoje naudojamų prekės ženklų ir nėra jų savininkė.

Papildyk
sąskaitą

Banko kortele

Pridėti kortelę

Interneto banku

Papildymo kvitu

MoQ